Strona 104 z 156 PierwszyPierwszy ... 45494100101102103104105106107108114154 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 2 576 do 2 600 z 3889

Temat: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

  1. #2576
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Moncia - ja do odtłuszczania używam dwóch aplikatorów bezwłóknowych w rozm. 2 mm jednocześnie tj. jednym z dołu, drugim z góry jednym posuwistym ruchem przecieram, od nasady rzęs po końce

  2. #2577
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Dlatego napisalam czasem i nie przy pierwszym uzupełnieniu. I nie wszystkie oczywiscie ino jedna/dwie. bo inaczej to by faktycznie nie mialo sensu. ale nie masz się co dziwić nawet przy wszystkich takich. po to pani przyszla do cieibie byś jej zrobiła lepiej

    Pati - masz.ci kobieto talent
    Ostatnio edytowane przez kiwaczek2 ; 01-03-2014 o 08:55




  3. #2578
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Cytat Napisał cubaro Zobacz post
    A ja chciałabym się dowiedzieć jakie są najnowsze metody, niekoniecznie jak je technicznie wykonywać, ale to, czym się między sobą różnią, oczywiście poza metodą 1:1 i 2:1 i piórkiem
    Miałam ostatnio klientkę u siebie w resztkach stylizacji 5D i masakra, 5 a nawet 6 rzęs cienkich sklejonych w jedną i zastanawiam się po kiego grzyba tak przyklejone, nie lepiej byłoby przykleić jedną 0.25
    Jesli ktos schrzanil aplikacje i kilka rzes wyglądało jak jedna gruba to ciezko to komentowac. Dobrze zalozone powinny dlugo byc puszyste. Nawet po 4 tygodniach powinno byc widac rozchodzące się koniuszki.
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  4. #2579
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Cytat Napisał cubaro Zobacz post
    Gorzka - i te właśnie rzęsy w rzekomym 5D nie rozchodziły się wcale, zdjęłam bo odrost spory i dopiero zauważyłam że tam jest aż po 5, 6
    I tu się zgodzę z cubaro. Nie wiem dlaczego ale zauważyłam u niektórych stylistek nawet instruktorek przewagę ważności "czasu wykonania zabiegu" nad "jakość i wygląd". Możecie mnie tu zlinczować, ale pamiętam te pierwsze zdjęcia objętościówek, śliniłam sie do monitora, nocami śniłam o Volume.

    Na szkoleniu w Evo uczono mnie rzęska po rzęsce.... Jeżeli 1:1 (150 rzęs) zajmuje 1,40 h to jakim cudem 3d zajmuje 2 godziny Nie zawsze te rzęsy się rozchodzą w piękne wachlarze i tak cubaro widziałam 4d i 5d z rzęsami pozbijanymi w jedną. Nieładnie to wygląda.

    Jutro jadę na objętościówkę do dziewczyny która klei po 3 lub 4 na raz. Zobaczymy czy się rozejdą. Na porządne 3 d muszę mieć te 2,5 godziny minimum, zależy od rzęs. Wczoraj bardzo ładne 2d zrobiłam w 2 h, pani tłumacząc się starością nie pozwoliła na zdjęcie, a wyglądała zjawiskowo.
    Ostatnio edytowane przez kiwaczek2 ; 01-03-2014 o 16:02

  5. #2580
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Chciałabym się dokładnie dowiedzieć ile jest w tej chwili technik klejenia, bo mam wrażenie, że te same nazywane są różnie, chyba że za takie informacje muszę płacić (doszkolenie). Kleję te rzęsy już trochę, więc o doświadczeniu mogę pisać i wolałabym nie tracić czasu na to aby jechać do instruktorki tylko po aby pokazała mi to co ja dokładnie robię tylko dodała mi tego nazwy.
    Ostatnio edytowane przez cubaro ; 01-03-2014 o 14:07

  6. #2581
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    podłącze się do pytania.

    I czy Russian volume to to samo co Hollywood ?

  7. #2582
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    no oczywiście że trzeba zapłacić za takie cenne info. wolę się w tej kwestii nie odzywać bo będzie że rozdaję info za darmo poza tym ci co wiedza zaplacili za ta wiedze . Ja rowniez

    a muszko co do czasu klejenia - ja np wolę dłużej niż krócej a lepiej. mówię szczerze ile mi to zajmie, bo widzę mniej więcej po ilości rzęs i tyle.
    Ostatnio edytowane przez kiwaczek2 ; 01-03-2014 o 21:24




  8. #2583
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Cubaro nie wiem co teraz kleisz to ciezko odpowiedziec

    Muszko dobrze jestes nauczona kleic 3d co do czasu to hmmm jest mozliwe ile dziennie kleisz stylizacji 5-6? 3d zajmuje 20-30 minut dluzej niz 1:1
    a tak naprawde stylizacja klejona volume zajmuje mniej czasu od tapingu wbrew pozorom bo koniuszkow nie trzeba tak pilnowac
    Jak masz jakies pyt to pisz na pw
    Wez pod uwage preferencje kleintej jedne wola puszyscie inne zwarte szczoteczki

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  9. #2584
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Agulusia - zachęcasz mnie do wklejania tutaj zdjęć? Wkleję zdjęcie i napiszesz mi co to jest? Naprawdę ja nie mam na to czasu, nie lubię tego robić a to nie jest chyba tutaj wymogiem? Widzę, że to forum jest już nie dla mnie, bo nic mi nie daje, wprowadzacie coraz to nowe określenia. Kto to wymyśla? Przypuszczam, że to celowe podkręcanie nowych dziewczyn i nabijanie... Co jeszcze można wymyślić, aby nie wyczerpać biznesu, nie zapominając o tym aby klientce nie zrobić przy tym krzywdy?

  10. #2585
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cubaro ja też gubię się w tych nazwach i kiedyś mnie to ciekawiło ale teraz już nie Każda z firm szkoleniowych wymyśla nazwę dla siebie, żeby "sprzedawać swój produkt" (popieram), pod tymi nazwami kryją się najzwyczajniej metody objętościowe, które FAKT różnią się od siebie ale drobnymi szczegółami. Korzystanie z konkretnego rodzaju rzęs jest już metodą, sposób lub kolejność przyklejania do naturalek - kolejna metoda itp. Jeśli byłaś na chociażby jednym szkoleniu z objętości to masz podstawy i możesz sobie sama wymyśleć, opracować i nazwać swoją własną metodę np. CubaVolumeHollywoodskiePióro12D

    Konkretne nazwy to tak jak pisałam zazwyczaj konkretne usługi konkretnych firm. Nie ma co się denerwować że ktoś nie chce rozdawać tego co sam wymyślił i jest to jego "produkt" - to ich praca. Ale nie dajmy się zwariować

  11. #2586
    No to..wpadłam Avatar Joannah
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Dania
    Postów
    227

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Nazewnictwo nie jest wyssane z palca przez nasze dziewczyny z forum czy z Polski.
    Metody, o ktorych powoli slyszycie ciesza sie powodzeniem na swiecie i maja swoje prekursorki.
    Tak jak nowe ksztalty w paznokciach tak nowe metody przedluzania rzes wkradaja sie na rynek zachodni czesto z rynku blizej lub dalej wschodniego.
    Od Azji po Rosje. Z Rosji do USA.

    Jesli chcemy byc na czasie i uwazamy ze forum to nie wszystko to trzeba wysilic mozgi i udac sie poza forum. Poza jezyk polski i angielski. Trzeba ruszyc makowka poprostu. A jak sie nie ma na to czasu i cierpliwosci, to trzeba udac sie na doszkolenie.

    Aktualne mistrzynie swiata w przedluzaniu rzes sa okryte kotara milczenia w Polsce. Bo kto cos moze napisac o np. Evgeni Prohorovej albo Inna Adamovich czy tez Nadii Afanaseva?

    Jestem pewna ze jesli ktos jest ciekawy wiedzy i chce sie rozwijac to uda sie na doszkolenie i bedzie z tego czerpal korzysci merytoryczne i materialne.

    I nie liczylabym ze ktos podstawi pod nos na forum ogolnym wiedze, ktora sam zdobywal kosztem swojego czasu czy pieniedzy.


    peace
    Ostatnio edytowane przez Joannah ; 01-03-2014 o 21:53

  12. #2587
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cubaro, ten przemysł się rozwija, nowe metody,trendy nowe skręty rzęs, grubości. To idzie do przodu. I tak, czesto ze zdjec mozna wywnioskowac jak cos jest zrobione- nie chcesz, nie wklejaj.

    Słusznie prawisz Joannah, nikt nie będzie rozdawał wiedzy za darmo,z paru powodów... pierwszym jest: nie bo nie

    drugim, wazniejszym- ktos kto za ta wiedze zaplacil moze miec pretensje, ze on zaplacil, a instruktor rozdaje wiedze za darmo

    metod jest coraz wiecej, stylizacji jest wiecej i mód jest coraz wiecej, swiadoma stylistka nie liczy na dzielo przypadku, szkoli się galopuje po nowinki, tak jak w paznokciach.
    ,
    Joannah, oko, ktore pokazałas od kącika zewnętrznego:

    1 częśc 10 mm C, 2 częsci 11 mm C, 1 częśc 1O mm C, 1 część 9 mm B, 1 cześc 8 mm B- to tak najprosciej
    Ostatnio edytowane przez dzikakura ; 01-03-2014 o 21:27
    Szczycę się tym, że zdjęć nie retuszuję

  13. #2588
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    No no bobas. Kopara mi opadla. Bardzo ladnie napisane.

    Cubaro nie ma co sie czepiac agulusi.nie ona jedna operuje roznymi nazwami.
    Ostatnio edytowane przez kiwaczek2 ; 01-03-2014 o 21:27




  14. #2589
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    114

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał Izi Zobacz post
    Każda z firm szkoleniowych wymyśla nazwę dla siebie(...)Konkretne nazwy to tak jak pisałam zazwyczaj konkretne usługi konkretnych firm.
    wybaczcie... świeżo zarejestrowana...
    bardziej czytam niż się udzielam, ale mam pytanie (odnośnie cytatu) do konkretnych firm, bo tego nie wyczytałam:

    jeśli mam szkolenie w firmie X z danej metody, a ta sama metoda w firmie Y nazywa sie inaczej
    czy mogę używać np w cenniku, opisach zdjęć, informacji dla Klientek etc obu nazw mimo iż szkolona byłam w X?
    szczerze to firma Y ma bardziej "chodliwą" i zachęcającą nazwę?

    czy firma Y nie będzie egzekwować usunięcia tej nazwy z mojej oferty usług, opisu etc skoro nie mam na to "papierka"

    uprzedzę pytanie: skąd wiem że te same metody (użycie tech samych materiałów, dobór rzęs etc) w rożnych firmach mają tą inną nazwę?
    X- szkolenie,
    Y- wyczytane na blogach instruktorek

    będę wdzięczna za odpowiedź, bo nie chcę się narażać
    Ostatnio edytowane przez rzęsowa ; 04-03-2014 o 22:11

  15. #2590
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ciekawe pytanie. Ja bym uzywala cokolwiek mi.bardziej pasuje. No chyba ze nazwy sa zastrzeżone czy cos. Ale moge sie mylic.




  16. #2591
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    114

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    otóż to..
    jeśli jest na nie patent to pozamiatane ratuje nas tylko szkolenie po to by "legalnie" używać nazw

  17. #2592
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    coś, gdzieś, tu kiedyś było na temat nazw zastrzeżonych prawnie... jak nic w tej sprawie musza wypowiedzieć się specjaliści
    nie wyobrażam sobie sytuacji gdy ty, np na Fb publikujesz pracę, podpisując daną metodą a tu najazd stylistek na ciebie, ze kleisz coś bez odpowiedniego certyfikatu. Taka antyreklama z pewnością nie pomoże a niejedną klientkę odstraszy.

  18. #2593
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    114

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    wychodzi a to że najbezpieczniej będzie opisywać jako ogólnikowo:

    "metoda 1:1" tudzież "metoda objętościowa"
    pominąć wszelkie Hollywood'y, piórkowe, ultra light'y, europejskie, Russian Style i inne milliony

  19. #2594
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    no nie bardzo rozumiem a co ci w nazwie przeszkadza jak jest malo marketingowa wg ciebie to wymysl swoja

    co do uzyczania nazw to hmmmm, metoda piorkowa jest wymyslona przez evo, a jakos inne firmy bez skrupolow sobie jej uzyczaja nie pytajac nikogo o zgode, nawet o zgrozo szkola z naszej autorskiej metody

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  20. #2595
    Nałogowiec Avatar Gorzkajakmokka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Wroclove
    Postów
    699

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Serio piórkowa to z evo? Nawet nie wiedziałam
    Facebook

    Filip i Mikolaj <3

  21. #2596
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    więc w sumie to bardziej od ciebie zależy z jaką firmą chcesz być kojarzona chyba. a jak z żadną wymyśl swoje nazwy lub używaj ogólników - metoda objętościowa. bo dla klienta to ryba czy to hollywood czy million czy trylion i tak zapyta a co to jest.... czym to się różni od czegoś tam i tysiąc innych pytań....
    a 'metoda objętościwa' wydaje mi się jaśniejsze dla klienta od nazw własnych




  22. #2597
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    gorzka to juz wiesz

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  23. #2598
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    tak na marginesie... Varvi Lashes czyli piórko są dostępne na rynku rzęsowym od hohoho czasu (ja przynajmniej ją już 6 lat znam) i przetłumaczenie tego na język polski żadnej firmie chyba nie sprawia problemu
    One Million Lashes (jeżeli w ogóle o to chodzi) i Agata Rucińska na rynku istniała dużo wcześniej niż Evo ogłosiło to jako nową metodę...

    nie ma co się ścierać o nazwy i metody, bo póki ktoś sobie na to patentu nie wykupi to niestety nie może nikomu używania nazwy zabronić. Natomiast jeżeli ktokolwiek będzie chciał sobie prawnie zastrzec jakąkolwiek nazwę to Biuro Patentowe najpierw sprawdzi czy tej nazwy ktoś już wcześniej nie używał i wtedy niestety ale wam jej nikt nie opatentuje


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  24. #2599
    Wizażystka Avatar AnastazjaB
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    206

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ja wtrącę jeszcze jedną rzecz...

    Po szkoleniu z danej metody w danej firmie możemy używać jej nazwy przy wykonywaniu swoich usług. Inna sprawą jest, że każdy ma swoje przyzwyczajenia, zwraca uwagę na coś innego, coś innego mu się podoba. Jak ktoś jest bardziej przewrotny to może tak zmienić technikę, że do pierwotnej metody będzie daleko.

    Taki prosty przykład naszych nieszczesnych 1 do 1 nad którymi można nie raz płakać, dziewczyny nastawiają się na łatwy zarobek i nie zachowują podstawowych zasad aplikacji. Reklamują usługę stylizacji rzęs 1 do 1, robią blinka albo super sklejkę.

    Tak samo z objętościowymi Klientka nie jest w stanie stwierdzić co ma na oczach, najwyżej licząc ile rzęsek ma przyklejonej do tej co jej akurat wypadła. Już o technice w ogóle nie mając pojęcia, bo jak, skąd i po co.

    Nie ma na to sposobu... w każdym razie w Polsce
    Facebook: AnastazjaBalon
    - zapraszam do obserwowania i komentowania prac
    Dokładne informacje: www.anastazjabalon.com
    Mój blog: thebestmakeupartist.blogs pot.com

  25. #2600
    Wczytuje się Avatar maritek
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    Kalisz
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziewczyny a ja mam niestandardowe pytanko. Otóż planuję ciążę i chciałabym odpowiednio o siebie zadbać.Czy któraś z Was kleila rzęsy w ciąży? Boję się oparów kleju, nie nowością jest chyba że nie powinno się ich wdychac będąc przy nadziei. Jak można sobie z tym poradzić? Jednorazowe maseczki "lekarskie" np zadzialaja cosik? Wolałabym nie rezygnować z działalności, mam coraz więcej klientek i po prostu lubię to robić

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 12:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 12:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 17:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •