Strona 134 z 156 PierwszyPierwszy ... 3484124130131132133134135136137138144 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 3 326 do 3 350 z 3889

Temat: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

  1. #3326
    Kosmetolog Avatar wisienkakwspz
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Małopolska ;)
    Postów
    842

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    namezaneta mam jedną taką klientkę, ale dajemy radę, więc może w końcu kogoś znajdziesz u siebie

  2. #3327
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziewczyny jaki polecacie klej dla początkującej stylistki. Pracowałam na hs4 z evo. Mam teraz zakupić hs11 ale się zastanawiam bo słyszę że problemy są ze sklepem internwtowym i że często długo idzie paczka. Na raziw mało robię rzęs więc musi być mała pojemność i nie używam gruszek do podsuszania kleju. Chętnie wypróbuję inną firmę może noble? Kiwaczek co polecasz bo tej firmy nie znam

  3. #3328
    No to..wpadłam Avatar zania37
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Szwecja
    Postów
    189

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Z Noble polecam hs5, red i D, kleje sa szybkie i godne polecenia, niestety w gorące dni, u siebie nie mam klimatyzacji hs5 i D wiążą trochę dłużej, red daje radę w upały tylko zmieniam krople dość czesto


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  4. #3329
    Kosmetyczka Avatar Marilyn*
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Postów
    106

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Nowy D tylko z nawilzaczem daje radę

  5. #3330
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cześć kobietki.

    może się mylę ale wydaje mi się że gdzieś kiedyś czytałam o historii sesji zdjęciowej podczas której modelce na nosku usiadła piękna ćma. jestem pewna, że to była polska koleżanka po fachu...

    dzisiaj napotkałam owo zdjęcie na profilu:
    https://www.facebook.com/professioni...lia?fref=photo

    chyba, że to profil osoby która jest właścicielem tego zdjęcia ... wtedy przepraszam....

  6. #3331
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Postów
    72

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ja kleilam na nowym D ok 2-3 miesiące bez nawilżacza ale ostatni raz 2 miesiące temu bo juz coś sie działo znowu z nim. Teraz wypuścili jeszcze jakiś inny?

  7. #3332
    Rozkręcanko Avatar iwonka p
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    BYDGOSZCZ
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Nowy D zakupiłam w lutym, i niestety mi nie podpasowal, mam sucho w salonie i ciepło jakieś 21-22 stopnie C i 35 % wilgoci i klej glucieje po 10 min w pierscionku. Nawet mieszanie z hs 4 nie pomogło. Po 2 tygodniach męki, poleciał do kosza. Stary D był super klikam naprzemiennie prawie rok. Nie wiem może warunki mu nie podpasowaly :@

  8. #3333
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Postów
    72

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ja pracowałam na nim właśnie zima i w pokoju zakrecalam kaloryfer wiec miałam jakoś 16-18 stopni a wilgotności nie sprawdzałam kleił super teraz jest juz za ciepło dla niego bo przy otwartym oknie mam 20 stopni
    Czekam na klej z mlashes nowy dam znać jak z nimi 😄

  9. #3334
    Kosmetyczka Avatar Marilyn*
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Postów
    106

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Enedi który klej wzielas na probe? Ja Perfect Glue

  10. #3335
    Rozkręcanko Avatar Bardorja
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał hera16 Zobacz post
    Dziewczyny jaki polecacie klej dla początkującej stylistki. Pracowałam na hs4 z evo. Mam teraz zakupić hs11 ale się zastanawiam bo słyszę że problemy są ze sklepem internwtowym i że często długo idzie paczka. Na raziw mało robię rzęs więc musi być mała pojemność i nie używam gruszek do podsuszania kleju. Chętnie wypróbuję inną firmę może noble? Kiwaczek co polecasz bo tej firmy nie znam
    ja pracuję tylko z evo, przepracowała secret i noble, najbradziej odpoiwda mi evo i hs4 lub ultra plus a z noble moge polecic hs5

  11. #3336
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziewczyny, jestem tutaj nowa, od ponad roku przedłużam rzęsy metodą 1:1. Myślę że doszłam do takiego poziomu, że klientki są zadowolone. Ostatnio jednak po aplikacji rzęs jednej z klientek po kilku dniach otrzymałam wiadomość że była u okulisty i podczas zwykłego badania lekarka powiedziała jej że ma zakażenie bakteryjne między rzęsami. Dziewczyna nie przyznała się że ma przedłużane rzęsy. Podobno po tygodniu wypadły ale podejrzewam że to była wina płynu który przepisała Pani Doktor. Pęsety sumiennie dezynfekuję i podkreślam że żadna klientka u mnie nie miała takiej sytuacji. Akurat wtedy rzęsy były wykonane na kleju Ultra X. Czy jest to w ogóle możliwe? Proszę o odpowiedź bo troszkę mnie ten temat męczy. Klientka nie wróciła mimo, że zaproponowałam wykonanie rzęs jeszcze raz - gratis.

    I kolejna sprawa... W hurtowni ostatnio byłam po klej. Nie było Ultra X i polecono mi taki.... Czy któraś z was go miała i potrafi określić czy jest dobry?

    Mr. Extremely strong - czarny oczy normalne 3ml. Z tyłu buteleczki jest napisane że dystrybutorem jest Magnitica Lashes. Jakie warunki lubi ten klej i ile trzyma?

  12. #3337
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Jak dla mnie dziewczyna nie domywała oczu. Brudek między rzęsami zrobił swoje i zakażenie gotowe.

  13. #3338
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał Izi Zobacz post
    Jak dla mnie dziewczyna nie domywała oczu. Brudek między rzęsami zrobił swoje i zakażenie gotowe.

    Też mi się nie wydaje żeby to była moja wina... a może po prostu lekarka nie wiedziała że to sztuczne rzęsy i to ją zaniepokoiło... Zakażenie bakteryjne pomiędzy rzęsami... no skąd niby...

  14. #3339
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Jakoś nie chce mi się wierzyć, że lekarz patrzył TAK BLISKO W OCZY i nie zauważył że rzęsy są doklejone. Klientka ściemnia jak nic.

  15. #3340
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Kraków
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    zakażenie bakteryjne między rzesami?
    Można miec zapalenie spojówki wywołane zakażeniem bakteryjnym ale między rzęsami? chyba że miała rany na powiekach między rzesami i tam dostały się bakterie albo zapalenia mieszków włosowych ale to raczej nie przez rzęsy. Mogła wystąpic alergia na klej i doszło do zapalenia brzegów powiek, łuszczenie, swędzenia, pieczenia czy bakteryjnego potem zapalenia ale to raczej nie było by przez nia niezauważone. A z tego co piszesz wychodzi, że poszła na zwykłe badanie i okulistka jej powiedziała cos takiego.
    Tez miałam klientke z zapaleniem spojówek bakteryjnym. po ok 1,5 tyg zadzwoniła i powiedziała, że ma zapalenie spojówek bakteryjne ale lekarz powiedział jej że przyczyna raczej nie sa rzesy tylko basen.
    No i kolejna sprawa, nie wierze że okulista podczas badania nie zauwarzył przedłurzanych rzes, a zauwarzył zapalenie między rzesami na które ona się nie skarżyła.
    Raczej jakas ściema albo kompletny brak higieny. Sama wiem co dziewczyny potrafia nosic za rzesami czasami i jeszcze ściemniac że myją rzesy i pielęgnuja.

  16. #3341
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał shedir Zobacz post
    zakażenie bakteryjne między rzesami?
    Można miec zapalenie spojówki wywołane zakażeniem bakteryjnym ale między rzęsami? chyba że miała rany na powiekach między rzesami i tam dostały się bakterie albo zapalenia mieszków włosowych ale to raczej nie przez rzęsy. Mogła wystąpic alergia na klej i doszło do zapalenia brzegów powiek, łuszczenie, swędzenia, pieczenia czy bakteryjnego potem zapalenia ale to raczej nie było by przez nia niezauważone. A z tego co piszesz wychodzi, że poszła na zwykłe badanie i okulistka jej powiedziała cos takiego.
    Tez miałam klientke z zapaleniem spojówek bakteryjnym. po ok 1,5 tyg zadzwoniła i powiedziała, że ma zapalenie spojówek bakteryjne ale lekarz powiedział jej że przyczyna raczej nie sa rzesy tylko basen.
    No i kolejna sprawa, nie wierze że okulista podczas badania nie zauwarzył przedłurzanych rzes, a zauwarzył zapalenie między rzesami na które ona się nie skarżyła.
    Raczej jakas ściema albo kompletny brak higieny. Sama wiem co dziewczyny potrafia nosic za rzesami czasami i jeszcze ściemniac że myją rzesy i pielęgnuja.
    Też mi się w to wierzyć nie chciało.... okulistka powiedziała że ma zakażenie bakteryjne między rzęsami podczas badania okulistycznego, nie przyznała się że ma doklejone rzęsy a lekarka nie pytała. Najlepsze jest to że to było ok 5-6 dni od zabiegu przedłużania. Pytałam czy miała jakiekolwiek dolegliwości, powiedziała że w ogóle...

  17. #3342
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Kraków
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    5-6 dni po zabiegu to czas w którym zapalenie bakteryjne akurat się rozwija ale mimo wszytko wydaje mi się ż eto jakas ściema. A ta klientka mówiła co chce? Czy tylko napisała ci to do twojej informacji?

  18. #3343

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    witam dziewczyny, jestem tu nowa i tak samo świeża jako stylistka rzęs. kurs zrobiłam zaledwie tydzień temu i ciągle w głowie rodzą się nowe pytania ... dlatego też postanowiłam do Was dołączyć póki co mam problem ze znalezieniem chętnych do ćwiczeń, wysłałam info gdzie się da że zrobię za jedyne 50pln (uważam, że jest to za droga zabawa na darmowe aplikacje). czy uważacie, że zrobiłam błąd? może nie powinnam się przyznawać, że nigdy wcześniej tego nie robiłam ... ... szczerość, ehhh.

  19. #3344
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał shedir Zobacz post
    5-6 dni po zabiegu to czas w którym zapalenie bakteryjne akurat się rozwija ale mimo wszytko wydaje mi się ż eto jakas ściema. A ta klientka mówiła co chce? Czy tylko napisała ci to do twojej informacji?
    Otrzymałam tylko taka informację i to wszystko.

    Co sądzicie o kleju z Magnitica Lashes? Dokładnie ten z czerwoną nakretką? Właśnie go mam, wypróbowałam go już na dwóch klientkach i póki co jest wszystko dobrze ale czekam na opinie innych stylistek

  20. #3345
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał aniutka Zobacz post
    witam dziewczyny, jestem tu nowa i tak samo świeża jako stylistka rzęs. kurs zrobiłam zaledwie tydzień temu i ciągle w głowie rodzą się nowe pytania ... dlatego też postanowiłam do Was dołączyć póki co mam problem ze znalezieniem chętnych do ćwiczeń, wysłałam info gdzie się da że zrobię za jedyne 50pln (uważam, że jest to za droga zabawa na darmowe aplikacje). czy uważacie, że zrobiłam błąd? może nie powinnam się przyznawać, że nigdy wcześniej tego nie robiłam ... ... szczerość, ehhh.
    Aniutka,
    każdy z nas kiedyś zaczynał więc na spokojnie. Aplikacja za taką kwotę jest ok (b. dobrze, że nie za darmo), jeśli powiedziałaś, że się uczysz,ale...takich aplikacji duzo nie mozesz wyklejać bo się przyzwyczają baby
    powinnaś w ogło9szeniu napisać (nie wiem gdzie się ogłaszasz), że np. pierwszych 8 osób jest za kwotę 50 zł ( z tego co napisałaś), a potem już powinnaś robić bo normalnej cenie.
    Inaczej ciężko będzie Ci potem przeskoczyć na normalne ceny i będziesz się bić po czuprynie
    w między czasie ćwicz na ciotkach, babkach, wujkach i przyjaciółce, tak żebys po 8mej osobie była pewna , żę wszystko jest dobrze

  21. #3346

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał aticzka88 Zobacz post
    Aniutka,

    powinnaś w ogło9szeniu napisać (nie wiem gdzie się ogłaszasz), że np. pierwszych 8 osób jest za kwotę 50 zł ( z tego co napisałaś), a potem już powinnaś robić bo normalnej cenie.
    Inaczej ciężko będzie Ci potem przeskoczyć na normalne ceny i będziesz się bić po czuprynie
    w między czasie ćwicz na ciotkach, babkach, wujkach i przyjaciółce, tak żebys po 8mej osobie była pewna , żę wszystko jest dobrze
    napisałam, że promocja jest do końca maja (swoją drogą to myślałam, że będzie sporo chętnych). nie mam za bardzo na kim ćwiczyć, przyjaciółkę przećwiczyłam na kursie i za to jedno uzupełnienie ma u mnie gratis (nie mam pojęcia czy będzie później przychodzić ). mama się nie maluje więc nawet nie chce o tym słyszeć a reszta to za darmo by chciała no nic, cały czas mam nadzieję że jednak ktoś się znajdzie odważny.

  22. #3347
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał aniutka Zobacz post
    napisałam, że promocja jest do końca maja (swoją drogą to myślałam, że będzie sporo chętnych). nie mam za bardzo na kim ćwiczyć, przyjaciółkę przećwiczyłam na kursie i za to jedno uzupełnienie ma u mnie gratis (nie mam pojęcia czy będzie później przychodzić ). mama się nie maluje więc nawet nie chce o tym słyszeć a reszta to za darmo by chciała no nic, cały czas mam nadzieję że jednak ktoś się znajdzie odważny.
    Nie dawaj się . Ja zrobiłam tak samo jak Ty, pierwsze 5 osób miało za 50zł. Potem wzięłam jedną koleżankę na modelkę ale byłam już pewna że będzie ok i porobiłam jej fajne zdjęcia. Każdy by chciał za darmo taka prawda.... Ciężko jest później przejść na wyższą cenę tym bardziej przy koleżankach.... wiedzą że skoro wcześniej robiłaś za 50zł to czemu teraz masz im za tyle nie zrobić.

  23. #3348

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    siostra mojego męża się zgodziła także w poniedziałek lub wtorek moja pierwsza samodzielna aplikacja. podzielę się z Wami moimi wrażeniami na kursie poszło mi całkiem nieźle ale to zawsze pod okiem instruktorki było ... no zobaczymy (dobrze w sumie, że to nie obca osoba)

  24. #3349
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał aniutka Zobacz post
    siostra mojego męża się zgodziła także w poniedziałek lub wtorek moja pierwsza samodzielna aplikacja. podzielę się z Wami moimi wrażeniami na kursie poszło mi całkiem nieźle ale to zawsze pod okiem instruktorki było ... no zobaczymy (dobrze w sumie, że to nie obca osoba)
    Pamiętaj o dobrym podklejeniu dolnych rzęs. Dla mnie to na początku było największym koszmarem i zdarzało mi się skleić górne z dolnymi... Używałam wtedy taśmy medycznej. Teraz pracuję na płatkach i jest o niebo lepiej.. Szukam takich zwykłych, niczym nie zwilżonych ale zawsze trafiam na jakieś kolagenowe itp... Ale i tak na nich mi się dobrze pracuje. Cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość a na pewno się uda.

  25. #3350

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał selvi Zobacz post
    Pamiętaj o dobrym podklejeniu dolnych rzęs. Dla mnie to na początku było największym koszmarem i zdarzało mi się skleić górne z dolnymi... Używałam wtedy taśmy medycznej. Teraz pracuję na płatkach i jest o niebo lepiej.. Szukam takich zwykłych, niczym nie zwilżonych ale zawsze trafiam na jakieś kolagenowe itp... Ale i tak na nich mi się dobrze pracuje. Cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość a na pewno się uda.
    dzięki, będę się starać ja mam zakupione płatki (i pozostałe produkty do przedłużania) black-lashes kolagenowe i hydrożelowe, chyba zacznę od tych pierwszych bo są mniej nasączone (robiłam na kursie i nic nie wypływało, trzymały się super)

    mam pytanko... co robicie z rzęsami które już były umoczone w kleju ale nie zostały przyklejone (nie wiem czy ktoś wie o co mi chodzi ) dużo takiego odpadu miałam na kursie. domyślam się, że nie należy ich już przyklejać ... ale może ktoś oczyszcza i dalej się nadają? ... pewnie głupie to pytanie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 11:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 11:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •