Strona 119 z 156 PierwszyPierwszy ... 1969109115116117118119120121122123129 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 2 951 do 2 975 z 3889

Temat: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

  1. #2951
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Nie w kazdej ale kupisz. Ja generalnie odradzam ten rodzaj tasmy i uzywam tylko do liftingu powiek. Ostatnio trafila mi sie z tak mocnym klejem. Ze myslalam ze z okiem oderwe pomimo odciskania o rekawiczke

  2. #2952
    No to..wpadłam Avatar asiuniak33
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Aż mnie oko zabolało od tej taśmy... straszne

  3. #2953
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    obejrzałam .........

  4. #2954
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    kochane kobiety pomóżcie.
    Gdzieś tu na forum pamietam że były zdjęcia na których widać różnicę pomiędzy aparatem a chyba samsungiem, a moze to był LG? ( zdjęcia po aplikacji rzęs) Nie mogę tego znaleźć a wyszukiwarka ewidentnie wyprowadza mnie na manowce :/
    Czy ktoś może pamięta gdzie to szukać? Chciałam obrazowo pokazać mojemu małżowi o co mi chodzi z tym samsungiem

  5. #2955
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    iosa ja nie rozumem zapytania ... chcesz kupić coś fajnego do robienia zdjęć?


    Mam do Was ogromną prośbę

    Salon otworzyłam w listopadzie. W grudniu po 15 tym boom, ładnie pięknie, koszty wpakowane w lokal się zwróciły.
    Później cisza po 5 klientek tygodniowo w maju troszkę lepiej, czerwiec znów zwolniło. Kasy na reklamę wpakowane że już nie zliczę, w sumie to wywalone pieniądze, bo każda nowa klientka zapytana skąd o mnie wie, mówi od koleżanki. Czyli tylko poczta pantoflowa działa.
    Wszelakie promocje w styczniu czy w lutym nie zawołały nowych klientek.

    Znajoma Irlandka kazała mi podnieść ceny i w sumie zdobyłam kilka ekskluzywnych klientek, ale one przychodzą po 5-6 tygodniach, często wyłudzają tańsze uzupełnienia, a mi na nich zależy bo przy obecnym stanie 6-7 klientek tygodniowo musi.

    Wszyscy o mnie wiedzą, mam tutaj dobrą opinie, ale zaczynam się zastanawiać czy oby faktycznie cena na moje miasteczko nie jest za wysoka.

    Szał jest na minki. Każda która dzwoni pyta o minki. One myślą, że to są te naturalne.

    Wpadł mi pewien pomysł do głowy. Żeby wprowadzić do usługi ofertę "Przedłużanie rzęs metodą Silk" i zrobić usługę 30% taniej na pierwszą aplikację. Wiadomo uzupełnienie robię nieomal po kosztach więc taniej jak minki nie będzie.
    My wiemy, że minki i Silki są w tej samej cenie, nie mniej jednak nie chciałabym aby babeczki pomyślały sobie, że nakupiłam jakiegoś badziewia na ebay i będę ulepki tworzyć.

    Na mieście są salony w których robią za różnista ceny. Renomowany salon ma 1:1 za 85 euro, drugi ma za 100 euro i uzupełnienie po 2 tygodniach gratis. Nie chciałybyście widzieć tych rzęs, z resztą nie jestem tutaj na forum od dziś na pewno pamietacie. Teraz otworzyły nowy salon i rzęsy robią za 45 euro. Pewnie nikt tam nie pójdzie bo skandalicznie tanio. Ja za 1:1 biorę 100 euro. Jest to solidne 1:1 a nie rzęsy wyliczane czyli 70 rzęs na oko. Jeżeli klientka do mnie wraca ma upust 20% na kolejny pełny set. Jeżeli przyprowadzi koleżankę ma 10% upustu.

    Na objętościówki mam 125 euro 2D i 150 euro za 3D. Salon nasz wygląda porządnie, jest stylowo czysto, świeczuszki itp. My w uniformach a nie w dzinsach. Pensja tygodniowo tutaj pracownika w super markecie tutaj wynosi średnio 400 euro.

    I zastanawiam się czy nie zrobić takiego boom na wakacje czyli nowa usługa, rzęsy Silk w niższych cenach. Np 1:1 za 70 euro, 2d - 85 , 3d w cenie 100 euro.

    Myślicie, że to dobry pomysł czy odstraszy klientki, bo pomyślą, że jakość rzęs będzie gorsza?

    Błagam pomóżcie mi kochane. Niedługo przylatuje Au Pair do moich maluchów i będę miała duuuużo czasu i dyspozycyjności, chcę w końcu zacząć zarabiać a nie pakować wszystko w czynsz i podatki od lokalu

  6. #2956
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Muszko - ktoś kiedyś dawał zdjęcia aplikacji rzęs - jedno robione zwykłą cyfrówka a drugie chyba samsungiem s4 z funkcją upiększania twarzy. Mój mąż to lepiej widzi niż słyszy, więc chciałam mu pokazać jaka jest różnica, żebym zrozumiał dlaczego mi zalezy na jego kupnie.


    A jaką masz cenę za prawdziwe futro z norek?
    wydaje mi się, że niższa ceną za te same aplikacje może u nich wywołać skojarzenia z badziewiem - może przystaw silki i minki do ceny aplikacji z prawdziwej norki kładąc nacisk że silki i minki to jedno a futro to drugie.
    Może na silki przydałby się prawdziwie fajny plakat w salonie mówiący o ich zaletach? albo taki porównawczy silki i minki

    Bo mówienia że silki to prawdziwy jedwab na rzęsach oczywiście odradzam choć i z takimi komentarzami się spotykam

    Będzie dobrze muszko

  7. #2957
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    za prawdziwe norki mam cenę 200 euro. Tutaj nie rozumieją, dla nich norki to te sztuczne minki.
    juz nie wiem moze zwyczajnie promocje 30% zrobić? boje sie promocji, bo wtedy pomyślą, że coś jest nie tak. Znam swoją wartość, wedle tego co tutaj wyczyniają ( z resztą nie tylko tutaj ) my dobrze wyszkolone musimy sie cenić. Cena świadczy o jakości, ale moze faktycznie za wysoko.

    Nie chcę zamykać tego salonu, bo włożyłam tam całe serce. Kocham rzęsy i mimo mojej okropnej alergii nie chcę zrezygnować i nie chcę już tego robić w domu.

    Niedługo mam 4 rocznicę wyklejanek, może to podciągnąć pod tę promocję?

  8. #2958
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    promocja na rocznicę, to dobry pomysł - ale może promocja 20%, żeby znowu 30% nie było za dużo dla nich

    Muszko ty świetnie stylizujesz i musisz się cenić!
    Ja mam bardzo podobny do ciebie problem. Mieszkam na wsi, najbliższe miasteczko ma około 10 000 tyś mieszkańców i też słyszę tylko ze jestem za droga

  9. #2959
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Postów
    72

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ile bierzesz Mucha za 2d i 3d?

    Też myślę nad podniesieniem cen ,ale dla nowych klientek. Już tak rozmawiałam ze stałymi o tym, to większość mówiła,że by już nie robiły rzęs. Biorę 150 zł za założenie 2:1 i przy tej kwocie już mówią ,że boli w portfel. Zaryzykowałabym podniesieniem cen tak o 10-20 zł to chyba nie dużo ,ale zimą jest zastój i na zime znowu obniżać?
    Teraz nie wyrabiam z plecami i alergią , od poniedziałku do jutra mam 6-7 klientek codziennie ,bo jadę na urlop. Normalnie mam 2-5 zależy od dnia (pracuję od poniedziałku do piątku), co nie przyjdzie nowa klientka mówi ,że wszyscy mnie zachwalają i mam super opinię. Robię w domu (mam zrobiony gabinet z pokoju) a w salonach mają cenę 1:1 -100-250zł , a 2:1 robią tylko 2 dziewczyny i ceny to 190-200zł i jedna robi tragicznie za 130zł (uzupełnienie po meisiącu 80zł).
    Jak tak dalej pójdzie to padnie mi kręgosłup i wzrok (który delikatnie już coś daje we znaki) ,a czasu dla siebie i rodziny czasem nie ma.

    Podnosić ceny za okres wiosenno-letni a jesienno-zimowy obniżać czy to bez sensu?

  10. #2960
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    wedlug mnie rzesy objetosciowe sa towarem luksusowym i nie kazdego powinno na nie stac, takie jest moje zdanie, obnizanie i podnoszenie cen sezonowo to bardzo zly pomysl

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  11. #2961
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał enedi Zobacz post
    Ile bierzesz Mucha za 2d i 3d?

    Podnosić ceny za okres wiosenno-letni a jesienno-zimowy obniżać czy to bez sensu?
    2d - 125 euro
    3d - 150 euro


    z tymi promocjami cenowymi to raczej odwrotnie promocja na lato

    Wprowadzę te Silki i zrobię 20% na norki. Wykorzystam tę rocznicę. Zobaczymy. Trzymajcie kciuki Proszę.

  12. #2962
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Trzymamy mucha


  13. #2963
    No to..wpadłam Avatar gosialicious
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Zurych
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziewczyny, czy REVITALASH mozna stosowac razem z przedluzonymi rzesami? Niby wolno, ale czy ktoras z was ma z nia jakiekolwiek doswiadczenie?

    Klientka stosuje ja od miesiaca i dzisiaj na uzupelnienie (po 3tyg) przyszla prawie golutka.

  14. #2964
    Rozkręcanko Avatar maksik
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Katowice
    Postów
    82

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Muszko,
    trzymam kciuki i powodzenia

    ---------- Dodano o godzinie 23:07 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:58 ----------

    Gosialicious,
    miałam klientki stosujące Revitalash na przedłożone rzęski i oprócz przyspieszonego wzrostu rzęs naturalnych co skutkowało większym niż zwykle odrostem nie wystąpiło zwiększone wypadanie rzęs. Jedynie u Pani, która ma bardzo wrażliwe oczka revitalash spowodował uczulenie. Podrażnienie wywoływało nadmierne łzawienie i pocieranie oczu, co miało ewidentny wpływ na ilość rzęs, które doniosła do mnie do uzupełnienia

  15. #2965
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Postów
    72

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Testowałam sama na sobie i RevitaLash nie ma ŻADNEGO wpływu na wypadanie rzęs.
    U jednej mam taki przypadek ,że te rzęsy są tak odrośnięte ,że po 2tygodniach wyglądają jak u innych miesięczne,więc bardzo brzydko to wygląda szczególnie ,że karze kleić sobie 13mm i 14 mm

  16. #2966
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    54

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    a ja tez miałam kilka pan po tej odzywce, u kilku ok - odrost duzy, ale u jednej dramat, tak jak by odzywka powodowala zwiekszoną czynnosc gruczolow lojowych na powiece, spadaly szybko i byly strasznie poklejone, a jak poprosilam aby odstawila zeby sprawdzic co bedzie, to pieknie po miesiacu na uzupelnienie przyszla... nie wiem od czego to zalezy....

  17. #2967
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ja na sobie stosowałam Rapidlash. jeszcze go gdzieś mam. Rano na lini przy rzesach zawsze była dziwna skorupka, wyglądało jak złuszczona skóra, ciężko to było usunąć, więc zrezygnowałam z aplikowania tego specyfiku.

  18. #2968
    No to..wpadłam Avatar Honey
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    DE
    Postów
    290

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Też życzę powodzenia W końcu będzie lepiej
    Zapraszam na mój rzęsowy blog w nowej odsłonie
    http://wimpernmannheim.blogspot.de/
    Oraz na moją strone fb
    https://www.facebook.com/LashesByBasia/

  19. #2969
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Jelenia Góra
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Przy stosowaniu odżywek trzeba zwracać szczególną uwagę na ich dokładne wypłukanie z rzęs, wtedy nie ma prawa się nic dziać. Sprawdziłam na swoich klientkach: jeśli któraś nie myła oczu wodą, to rzęski się delikatnie sklejały ze sobą, bo preparat zostawia taką kleistą powłokę. Stąd po zaschnięciu te strupki u nasady. Więc smarujemy na noc, niech sobie działa, a rano wypłukujemy i wszystko hula jak należy. Rzęsy naturalne rosną, a sztuczne nie spadają.

    Mucha, nie poddawaj się, będzie dobrze!

  20. #2970
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    witam was serdecznie
    mam pytanie odnośnie koloru rzęs
    szukam rzęs o podobnej głębokiej czerni jak magnitica, niestety nie są dostępne u nich w sklepie interesujące mnie długości ani nawet miksy a testowałam 2 firmy (evo i SL) i M przy nich po założeniu są bardziej czarne
    możecie coś poradzicie, czy te NL będa podobne
    od razu piszę, że to nie nie żadna reklama, po prostu muszę mieć coś na zamianę jak najszybciej bo klientki się niecierpliwią

    i jeszcze drugie pytanko, odnośnie kleju, czytałam wątek o produktach i już zgłupiałam, czy red czy green, szukam bardzo szybko wiążącego i nie zostawiającego gródek

    z góry dziękuję za odp

  21. #2971
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Hej! mam pytanko. jak wy sobie radzicie gdy górna rzęsa sklei wam się z dolną? Użycie removera nie wchodzi raczej w grę bo może klientce wlać się do oka i jeszcze odkleją się pod koniec aplikacji rzęsy. zastanawia mnie co robią inne dziewczyny w takim momemcie.

  22. #2972
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    odrywamy po prostu. rozdzielic tak samo jak inne sklejki w aplikacji. jak rozdzielasz inne?




  23. #2973
    No to..wpadłam Avatar zania37
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Szwecja
    Postów
    189

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    hej dziewczyny
    dawno tutaj zaglądałam
    dzisiaj skończyłam kurs objętościowy
    chcę zamówić rzęsy z noble
    i tutaj mam pytanie do tych co używają rzes z noble do objętościówek
    mam kilka opakowań rzęs z noble 0,20 i 0,15 i nie które wcale nie jest tak łatwo odczepić od paska
    kupiłam też kiedyś rzęsy Y i W 0,10 i to była katastrofa z odklejeniem
    czy macie też takie problemy z tymi cieńszymi rzesami?
    rzęsy na których tutaj ćwiczyłam odczepiało się bez problemu
    niestety kosztują dwa razy drożej niż w polsce
    nie chcę się męczyć z odklejeniem rzęsy od paska
    i nie chcę żeby rzęsy się odkształcały
    czy te 0,07 też tak mocną są przyklejone do paska

  24. #2974
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    nie ma problemu z oderwaniem rzes od paska ani w noble ani w evo




  25. #2975
    Totalna maniaczka Avatar Patrycja_92
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Oborniki Śląskie
    Postów
    840

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Mi też sie czasami tak dzieje w Noblowych, ale nie ma reguły co do grubości, jedynie tyle, że przy końcach zewnętrznych paska, wtedy są mocniej przylepione i łapane się odkształcają, ale dotyczy to może 15 rzęs z jednej i 15 z drugiej strony więc mala strata
    http://www.pati-nails-lashes.blogspot.com/- amator, samouk, zapraszam
    _______
    Nie wzbijesz się w niebo machając rękami.
    Wybuduj rakietę, zwaną ciężką pracą,
    napędzaną cierpliwością,
    a gwarantuję Ci,
    że osiągniesz to co zamierzyłeś.
    ________________

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 12:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 12:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 17:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •