Strona 110 z 156 PierwszyPierwszy ... 1060100106107108109110111112113114120 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 2 726 do 2 750 z 3889

Temat: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

  1. #2726

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Pani Katarzyno wystarczy potwierdzić argument linkiem.
    My nie tworzymy na siłę produktów, które już są tylko po to by wmawiać klientce, że musi zakupić kolejny, bo inaczej nie wykona zabiegów, nasze kleje to rzęs także mają stale poprawianą formułę, a nie wprowadzane są nowe "lepsze" - może ktoś to uznać za nieudolny marketing, ale wg. nas klient przynjmniej może liczyć na szczerą poradę, a nie wciskanie produktu, który już u siebie ma:/. Nie będziemy sie wspierać przy metodach, wystarczyło podać prosty link by pokazać o jaką metodę Pani chodzi, ale widzę, że wywołała się tylko niepotrzebna dyskusja bez potwierdzenia argumentów - a chcieliśmy tylko pomóc i rzeczowo wytłumaczyć co i jak.
    www.magniticalashes.pl - Wszystko do Rzęs!
    www.nonstopmascara.pl - Semi Permanentny tusz do rzęs

  2. #2727
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał noblelashes_pl Zobacz post
    Szkolenia już niebawem będą dostępne u naszych Instruktorek. Brwi oraz specjalne kleje i inne akcesoria do przedłużania brwi już lada chwila w naszym sklepie
    Normalnie Was kocham Tylko włoski a nie "druty" poprosimy
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  3. #2728
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    do zageszczania i uzupelniania ubytkow wloskami klej jest taki sam tylko musi byc dla alergikow, specjalnych klejow nie ma chyba ze ktos sobie go tak nazwie, natomiast wazny jest sealer czyli tzw uszczelniacz, jest to banalnie prosty zabieg zwlaszcza dla wprawionych stylistek

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  4. #2729
    Agnieszka Kwiatkowska Avatar Star Lash Academy
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    kraków
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Noble spieszcie się z tymi wloskami do brwi, mega fajna sprawa

    Magnitica wypuściła włoski i robią technikę na "ubytki" czyli zagęszczanie za pomącą zwykłego kleju do rzęs...

    My wypuścimy inny produkt i służy do zagęszczania ale również maskowania blizn w obrębie fragmentu brwi, czytaj tam włosy nie rosną...

    Co firma to obyczaje Kto kogo wybierze to tego sprawa. Acha no i koniecznie pytajcie o certyfikaty szkoleniowców w temacie przedłużania brwi

  5. #2730
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    To sie Aga szykuj, bo to że przylecę się szkolić u Ciebie masz jak w banku
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  6. #2731
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    ja tez juz zbieram kasiore

  7. #2732
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Na brwi juz prawie mam... zbieram na samolot hyhy
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  8. #2733
    No to..wpadłam Avatar Agula Hol
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Holandia
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziewczyny która jest z Katowic albo okolic? Bo mam klientkę która w sierpniu ślub bierze i potrzebuje piękne rzęsy ( najlepiej w pakiecie z paznokciami), a do PL jedzie kilka tygodni przed ślubem więc ja jej nie zrobie

  9. #2734
    No to..wpadłam Avatar zania37
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Szwecja
    Postów
    189

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    nie ma mnie dwa dni a tutaj takie rzeczy się dzieją
    też chcę iść na kurs brwi

  10. #2735
    Kosmetyczka Avatar violcias
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    151

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Na brwi piszę się i ja ..... ale oczywiście u Agi
    17.11.13- zlot w Częstochowie

  11. #2736
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    to chyba u Agi szykuje sie nagly naplyw gotowki i brak wolnych terminow ,)

  12. #2737
    Wizażystka Avatar AnastazjaB
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    206

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał Agula Hol Zobacz post
    Dziewczyny która jest z Katowic albo okolic? Bo mam klientkę która w sierpniu ślub bierze i potrzebuje piękne rzęsy ( najlepiej w pakiecie z paznokciami), a do PL jedzie kilka tygodni przed ślubem więc ja jej nie zrobie
    Ja jestem z Katowic, zapraszam na dowolną metodę ale niestety tylko rzęsy, paznokcie to nie moja bajka


    Myślę, ze nie podawanie linków nie jest "brakiem argumentów" tylko brakiem chęci robienia reklamy danej marce (albo jakiś inny powód z którego wcale nie musi się tłumaczyć).

    Czy ja dobrze widzę, że te brwi magnitici to 0,15mm..? O.o
    Chyba że to tylko opis który oznacza coś innego, albo takie jest oznaczenie, a praktycznie są cieńsze niż rzęsowe 0,15...
    Facebook: AnastazjaBalon
    - zapraszam do obserwowania i komentowania prac
    Dokładne informacje: www.anastazjabalon.com
    Mój blog: thebestmakeupartist.blogs pot.com

  13. #2738
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    O matulu, naprawdę przeze mnie się dowiedziałyście o brwiach tylko 2 miesiące w Anglii i proszę... myślałam że to wszędzie jest oczywiste lol

    Ostatnio edytowane przez Cataleya 1981 ; 18-04-2014 o 09:34
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  14. #2739
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    dziewczyny, help !
    pierwszy raz cos takiego mnie spotkało!
    słuchajcie, wczoraj przyszła do mnie klientka na uzupełnienie - równo 3 tygodnie. Ogólnie dopiero 2gi raz u mnie była. I przyszła bez rzęs - może po 2,3 na każdym oku. Mówiła, że przez 2 tygodnie trzymały jej się super, a w 3 tygodniu wszystkie wyleciały.
    Oczywiscie zrobiłam wywiad, itd, zero basenu, solarium, sauny, innego makijazu...no pielęgnowanie idealne. Klej na którym kleiłam był nowy.
    No więc czemu wszystko odleciało? Wiekszosc moich klientek po 3 tygodniach ma połowę albo i więcej rzęs.
    Ona mówiła, że poprzednim razem (u innej stylistki) tez jej leciały po 2 tygodniach.
    Jak myślicie jaka jest tego przyczyna

    Na dodatek jak jej kleiłam te rzęsy wczoraj ( mimo mega porzadnego odtłuszczenia) duzo rzes nie chciało się przykleić. Miałam wrażenie, że jej rzęsy są ciagle jakies mokre, tłuste... o co może chodzić?
    Doradzcie !

  15. #2740
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    powaznie nie wiedzialyscie o brwiach przeciez to juz ponad 2 lata temu weszlo
    ogolnie zabieg fajny i pracochlonny ale do sesji zdjeciowych czy wieksze okazje super, do noszenia na codzien nie koniecznie, powiedzmyy ze chcetnych na niego tyle co na blinka mialam, nosilam i jakbym miala na codzien nosic to raczej w permanentny bym zainwestowala, dlatego od czerwca wprowadzam w salonie a brewki "doklejane" zostawiam na wielkie okazje dla pan ktore sie permanenta boja

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  16. #2741
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    3 razy cleaniser + przetrzyj pozadnie powieke, do tego 2x primer i powinno byc git mozliwe tez ze ma mocno zamknieta luske wlosa i nie ma o co sie klej "czepic" wtedu tzeba ja chemicznie otworzyc i trzymaja sie jak beton do poki nie wypadna, poza tym jakim klejem kleiulas moze podsychal zanim rzese przylozylas to tzw klejenie na polsucho i wtedy sie sypia jak szalone

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  17. #2742
    Kosmetolog Avatar wisienkakwspz
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Małopolska ;)
    Postów
    842

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    O brwiach pisałyśmy już przecież tylko nie mogę się doszukać kiedy, na pewno ze 2-3 mce temu też był temat wałkowany

  18. #2743
    Nałogowiec Avatar Gorzkajakmokka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Wroclove
    Postów
    699

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    To i tak ok jak po 3 tygodniach. Ja ostatnio miałam pierwszy raz przypadek kiedy dziewczyna była u mnie w czwartek a w kolejną środę napisała, że już prawie nie ma rzęs. Niby była na basenie, ale nie powinny tak odpaść
    I teraz wypada mi chyba tylko założyć jej nowe za darmo, prawda?
    Facebook

    Filip i Mikolaj <3

  19. #2744
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    moi drodzy kończymy temat kto idzie do kogo na szkolenie i do jakiej firmy....takie rzeczy w temacie szkoleniowym lub na priv

    wydaje mi się że temat brwiowy na pewno jest........warto tam podyskutować o sposobach przedłuzania brwi....o proszę bardzo http://forum.wzorki.info/makijaz/517...altu-brwi.html




  20. #2745
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Cytat Napisał agulusia Zobacz post
    3 razy cleaniser + przetrzyj pozadnie powieke, do tego 2x primer i powinno byc git mozliwe tez ze ma mocno zamknieta luske wlosa i nie ma o co sie klej "czepic" wtedu tzeba ja chemicznie otworzyc i trzymaja sie jak beton do poki nie wypadna, poza tym jakim klejem kleiulas moze podsychal zanim rzese przylozylas to tzw klejenie na polsucho i wtedy sie sypia jak szalone
    no teraz też nawaliłam dużo primera, ale w takim razie następnym razem zrobię tak jak napisałas
    kleiłam hs4 a ostatnim razem ultra B plus. no własnie nie zdazal zasychać bo jeszcze normalnie rzesa mokra była

  21. #2746
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    moze grzebala przy rzesach albo je odginala do gory wtedy rzesa prezy i nasada moze puscic i tez moga leciec, sprawdzaj czy nasady w redzcie dobrze sie trzymaja

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  22. #2747
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    ja od września permanentny włoskowy w sierpniu mam 2 tygodnie szkolenia i już zacieram ręce

    mnie brwi nie przekonują.. tak jak zresztą dolne rzęsy i blink.. jakaś taka staroświecka jestem

  23. #2748
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał agulusia Zobacz post
    3 razy cleaniser + przetrzyj pozadnie powieke, do tego 2x primer i powinno byc git mozliwe tez ze ma mocno zamknieta luske wlosa i nie ma o co sie klej "czepic" wtedu tzeba ja chemicznie otworzyc i trzymaja sie jak beton do poki nie wypadna, poza tym jakim klejem kleiulas moze podsychal zanim rzese przylozylas to tzw klejenie na polsucho i wtedy sie sypia jak szalone
    Agulusia jak chemicznie otwierasz łuski?


    aticzka znam problem niestety :/ Miałam 3 takie przypadki. Jedna dziewczyna po 3 próbie zmiany rzęs i klejów zrezygnowała, drugiej ja odmówiłam, bo udzielanie reklamacji za darmo co tydzień nie wchodziło w grę, a trzecia.... się męczy od roku i mnie już też zaczyna męczyć, bo przychodzi co 3 tygodnie z 3 rzęsami na krzyż, stęka mendzi. Marudzi, że długo jej to uzupełnienie robię (2:1) - oczywiście uzupełnienie w godzinkę zrobię ale nie nowy set. Pokazuje jej zdjęcia jak powinny wyglądać rzęsy po 3 tygodniach.... mówię że to jej wybór skoro jej tylko lecą..., że powinna przychodzić po 2 tygodniach lub jej zrobię na mocnym kleju, ale wtedy to ona się zadrapie na śmierć (przerobiłyśmy już wszystkie dostępne kleje). I tak pokazuje tymi swoimi długimi szponami jak je musi drapać, "Bijata iczi iczi "
    Przedwczoraj założyłam jej Norki (bez jej wiedzy oczywiście, kleje też testuję bez jej wiedzy, zapewniając ją że zawsze używam tego samego). Wczoraj się z nią widziałam i mówi mi że zaraz po aplikacji bardzo swędziały powieki, tak swędziały że miała dzwonić żeby je zdjąć. ( chyba za dużo odtłuszczacza ) , ale po nocy przeszło. Mówi że wypadły jej 3, pytam cz z jej naturalną czy nie, ona nie wiem, bo zawsze zapomina spojrzeć


    Zwróć uwagę jakie ma włosy, dotknij ich podczas poprawiania poduszki, zapytaj się jej jakiej używa farby, bo akutar Ci się ten kolor podoba. Jeżeli Ci powie, że farby do włosów szybko się jej spłukują i jeżeli ma proste dość sztywne włosy, znaczy to że ma niską porowatość włosów. Takie same będzie miała rzęsy. Jeżeli Agulusia zdradzi jak chemicznie otwiera łuski będziemy w domu Nie ma innego wyjścia jak poinformować klientkę że jest jedną na milion z takimi rzęsami. Łuski włosa są tak szczelnie zamknięte, że tworzą barierę ochronna jak tafla szkła. Wiadomo wszystkim jak ciężko jest przykleić coś do szyby. Naturalne sposoby na otwarcie łusek to ciepła woda, ciepło w ogóle, a mechaniczny sposób to "tapirowanie". W przypadku moich klientek tapirowanie nie pomogło.


    Się tutaj brwiowo zrobiła, nie widzę już tego wpisu nowej uczestniczki odnośnie sklejania rzęs górnych z dolnymi

    Kochana MUSISZ dobrze przykleić płatek/taśmę. Oczyść dokładnie okolicę oczka, wysusz, do mokrej tłustej skóry nic Ci sie nie przyklei. Jak już masz oklejone, może za bardzo naciskasz ten płatek/taśmy opierając pęsetę do rozdzielania rzęs ? Oczywiście i mnie się czasem zdarza że wylezie dolna rzęska i zostaje wyklejona, ale to przypadkiem kiedy klientka mówi, ziewa bądź kichnie podczas aplikacji. Trzeba sprawdzać kilka razy podczas aplikacji czy nic się nie osuwa nie wyłazi.

    Coś jeszcze miałam pisać i uleciało ...

  24. #2749
    Nałogowiec Avatar Gorzkajakmokka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Wroclove
    Postów
    699

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    A powiedzcie mi proszę jak wy przyjmujecie reklamacje. Tzn po jakim czasie, jak oceniacie czy to ich wina czy wasza? Nie mam za bardzo reklamacji. Właściwie to chyba jeszcze nie miałam takiej konkretnej. Czasami ktoś zwróci uwagę że szybciej poleciały to robię jakiś rabat czy coś- bo wiem, że zmieniam kleje co chwile i jest opcja, że coś nie zatrybi.

    Teraz np. też nie wiem. Niecały tydzień i już brak rzęs? Martwi mnie to bo kleję na tym samym kleju, używam tych samym preparatów i na kilkanaście dziewczyn jedna ma taki przypadek, że jej lecą . Jak przyjdzie za tydzień to już w ogóle ich nie będzie, zapewne powinnam zrobić aplikację za darmo tak? Jak się zachowujecie w takich sytuacjach?
    Facebook

    Filip i Mikolaj <3

  25. #2750
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Gorzka ja każdej nowej klientce daje dwa tygodnie gwarancji. Mówię jej, że jeżeli wszystkie rzęsy spadną w ciągu 2 tygodni założe jej nowy set całkowicie za darmo. Robię test za uszkiem i informuję że będzie to aplikacja na najmocniejszym kleju jaki posiadam. I jeżeli wtedy po rkalmacji je zgubi w ciągu 2 tygodni to już nic nie poradzę. To wszystko jej mówię zaraz po wypełnieniu ankiety na pierwszej wizycie.
    Wychodzi w sumie 4 tygodnie czyli klientka stratna nie jest.

    Jeżeli jest to stała klientka umawiam ją tak żeby było 3 tygodnie po aplikacji i kleję na innym kleju, kasuję normalnie jak po uzupełnieniu. Nie zdażyło mi sie aby stała klientka zgubiła rzęsy ot tak po tygodniu. Albo jej zmoczyła, para od szybkiego prysznica też wpływa na jakoś spojenia klejowego, więc musi uważać. Jak się człowiek przyzwyczai do rzęs to nie zwraca na nie już takiej uwagi. A moje stałe klientki są tak rozpieszczane upustami, że nie kleję im już za darmo

    inna sytuacja kiedy kilka stałych klientek gubi przedwcześnie , wtedy może być wina wadliwej partii kleju

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 11:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 11:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •