Strona 135 z 156 PierwszyPierwszy ... 3585125131132133134135136137138139145 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 3 351 do 3 375 z 3889

Temat: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

  1. #3351
    Debiutantka Avatar Julineczka
    Zarejestrowany
    May 2015
    Postów
    3

    Red face Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Witam wszystkie kobietki na tym forum
    Nie wiem czy witam się w odpowiednim miejscu
    Jestem że tak powiem żółtodziobem i dopiero zaczynam swoją "przygodę" z aplikacją rzęs, więc puki co bacznie śledzę forum Kurs przedłużania rzęs zrobiłam kilka msc temu po czym wyjechałam z Polski, zrobiłam tylko 2 aplikacje mamie i siostrze. ..wyszły (po japońsku) jako tako Teraz mam jedynie główkę treningową i jedna osobę na której mogę ćwiczyć ...bo tu gdzie mieszkam nie znam nikogo oprócz własnego mężczyzny i jednej Polki No cóż mam nadzieje że uda mi się jednak kogoś znaleźć dodam że pierwsze aplikacje zamierzam wykonać za darmo (?)

    ---------- Dodano o godzinie 19:43 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:24 ----------

    Co do rzęs "umoczonych " w kleju wydaje mi się że powinny lądować w koszu ponieważ oczyszczanie z kleju removerem to jednak syzyfowa albo zbyt pochłaniająca praca nie adekwatna do korzyści Chyba że się mylę i wystarczy wrzucić upaprane rzęsy na np wieko i zamoczyć w remowerze (?)

  2. #3352
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Julineczko
    na Twoim miejscu nei robiłabym za darmo.
    Zrób promocje, wyklej kilka osob i poytem rob normalnie. przyzwyczaisz kientki do darmoszki i bedziesz miala problem by wprowadzic normalne ceny.
    jesli mialas dobry kurs to po kilku aplikacjach powinno byc wszystko w porzadku.
    aczkolwik dziwi mnie Twoje pytanie...nawet nie chcę się w nie wgłębiać wiec odpowiem krótko - zużyte rzęsy możesz od razu wywalić do kosza
    bron Boże żadnego mycia

  3. #3353
    Debiutantka Avatar Julineczka
    Zarejestrowany
    May 2015
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Aticzka88
    "mam pytanko... co robicie z rzęsami które już były umoczone w kleju ale nie zostały przyklejone (nie wiem czy ktoś wie o co mi chodzi ) dużo takiego odpadu miałam na kursie. domyślam się, że nie należy ich już przyklejać ... ale może ktoś oczyszcza i dalej się nadają? ... pewnie głupie to pytanie [/QUOTE]"

    To pytanie poprzedniczki - aniutki nie moje

    Co do aplikacji wykonywanej za darmo, szczerze to właśnie tego się obawiam kobietki się przyzwyczaja i potem ciężko będzie wyegzekwować rozsądną cenę. Więc tak też uczynię kilka aplikacji taniej, później cena idzie w górę

  4. #3354
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    a to przepraszam, ale w telefonie nie zawsze wszytsko dopatrze
    ale tak czy siak, nie myć, tylko sio do kosza

  5. #3355
    Debiutantka Avatar Julineczka
    Zarejestrowany
    May 2015
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    No problem też tak uważam przez chwile pomyślałam że jednak może ktoś ma na nie "swój" sposób i może aniutce doradzić i zdradzić jakiś trick, że mało jeszcze wiem absurdalnie zgadnąć czy coś można z nimi zrobić wiedząc że nie jak od kleju to do kosza!

  6. #3356

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    no ja wiem, że moje pytanie było głupiutkie ale czasem nasuwają się i takie pytania. często bywa, że "stare wyjadaczki" mają mnóstwo pomysłów o których się nawet nie śniło. pewnie jeszcze nie raz zaskoczę Was swoją "pomysłowością"

    ---------- Dodano o godzinie 23:12 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:17 ----------

    jutro robię moje pierwsze samodzielne rzęsy. i mam kilka pytanek (chyba mnie jakaś panika dopada ) nad którymi się wcześniej nie zastanawiałam i nie dopytałam na kursie.
    ile rozmiarów rzęs używacie do jednej stylizacji? na kursie robiłam z czterech i teraz nie wiem czy tak robi się zawsze czy niekoniecznie. instruktorka podzieliła mi rzęsy klientki i trzymałam się rozmiarówki teraz nie chcę za bardzo wyjść przed szereg, szczególnie jako żółtodziób w tej kwestii ale wydaje mi się, że nie trzeba (a może nawet nie powinno się) trzymać tak sztywno tej rozmiarówki ... przecież rzęsy normalnej, naturalnej kobiety nie są takie równe (wręcz przeciwnie), ja bym chętnie dodała gdzieniegdzie krótszych rzęs do zagęszczenia i wydaje mi się, że taka stylizacja wygląda naturalniej. kurcze, żebym znowu tu jakiś głupot nie powypisywała ... może ktoś opisze mi na jakiej zasadzie dzieli rzęsy (rozmiarowo) i czy dajecie rzęsy w różnych rozmiarach a może nawet różnych grubościach ... jaka jest dopuszczalność takich działań? co komu w duszy gra?

  7. #3357
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Wszystko zależy od tego jaki efekt chcesz uzyskać. Tak naprawdę 3-4 rozmiary to jest minimum, żeby aplikacja wyglądała schludnie i estetycznie. Klientki przychodzą do nas aby poprawić urodę więc "równy wachlarz" jest zazwyczaj pożądany oczywiście, są też takie, które wolą jak najbardziej naturalny look i wtedy można pobawić się długościami. Na początek radziłabym jednak nie świrować później przyjdzie czas na eksperymenty. Teraz skup się przede wszystkim na tym, by Twoja aplikacja była wykonana poprawnie Na kursie powinnaś dostać podstawowe stylizacje oka..

  8. #3358
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ja będę w czwartek robić pierwszy raz metodę objetościowa 2:1. Czy rzęsy grubości 0,10 będą się do tego nadawały? Czy trzymać się zasady: Przyklejam jedną sztuczną i zaraz do niej drugą czy odczekać jakiś czas?

  9. #3359
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Postów
    72

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Tego dowiesz sie na kursie. Nikt nie zdradzi Ci tajników skoro każda z nas robiąca kursy płaci grube pieniądze za nie.

  10. #3360
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał enedi Zobacz post
    Tego dowiesz sie na kursie. Nikt nie zdradzi Ci tajników skoro każda z nas robiąca kursy płaci grube pieniądze za nie.

    Nie prosiłam tutaj o darmowy kurs na robienie rzęs także wybacz ale trochę ta uwaga była bezpodstawna. Też byłam na szkoleniu ale metody 1:1, 2:1 i 3:1 było tylko pobieżnie i to dość dawno dlatego tylko chciałam się upewnić a nie wyciągać nie wiadomo jaką wiedzę. Dziewczyny na innych wątkach np. paznokciowym dzielą się wiedzą, dają wskazówki gdzie ewentualnie może pojawiać się błąd i żadna z tego wielkich problemów nie robi. Dla mnie to też nie jest żaden problem żeby podać komuś jakieś wskazówki. W końcu jest to stylistka więc byle komu z ulicy całej swojej wiedzy nie oddaje za darmo.

    Post wyżej zostały podane tajniki dotyczące doboru długości i jakoś forumowicz\ka nie miała z tym problemów a to też tajnik który jest zdradzany na kursie.

  11. #3361

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    ja już jestem po
    trzy godzinki i stylizacja wykonana. jestem zadowolona ... wiem, że dużo mi brakuje do doskonałości ale najważniejsze że dziewczyna jest zadowolona z efektu. nawet troszkę się porządziłam jak "rasowa" stylistka i zaproponowałam inny profil rzęsy niż dziewczyna wcześniej nosiła. jakoś jej rzęsy prosiły się o "C".
    bałam się do samego końca co mi z tego wyjdzie i nawet zaproponowałam, że przez pierwszy tydzień ma ewentualne poprawki gratis (jako pierwsza odważna ).
    w czwartek chyba będę miała następną osobę, tym razem obcą kobitkę ... jakąś znajomą dalekiej znajomej.
    dzięki dziewczyny za rady i podpowiedzi.
    co do tych kursów, to tak już jest że jak się nie dopytamy to nie wszystko niestety będziemy wiedzieć. a najwięcej pytań pojawia się właśnie w trakcie pracy.
    idę w niedzielę jeszcze na kurs Semi Permanent Maskara z Black Lashes, muszę sporządzić sobie listę i dopytać instruktorkę (to ta sama co mnie szkoliła z 1:1)o to co mnie jeszcze nurtuje na temat metody 1:1

  12. #3362
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał aniutka Zobacz post
    ja już jestem po
    trzy godzinki i stylizacja wykonana. jestem zadowolona ... wiem, że dużo mi brakuje do doskonałości ale najważniejsze że dziewczyna jest zadowolona z efektu. nawet troszkę się porządziłam jak "rasowa" stylistka i zaproponowałam inny profil rzęsy niż dziewczyna wcześniej nosiła. jakoś jej rzęsy prosiły się o "C".
    bałam się do samego końca co mi z tego wyjdzie i nawet zaproponowałam, że przez pierwszy tydzień ma ewentualne poprawki gratis (jako pierwsza odważna ).
    w czwartek chyba będę miała następną osobę, tym razem obcą kobitkę ... jakąś znajomą dalekiej znajomej.
    dzięki dziewczyny za rady i podpowiedzi.
    co do tych kursów, to tak już jest że jak się nie dopytamy to nie wszystko niestety będziemy wiedzieć. a najwięcej pytań pojawia się właśnie w trakcie pracy.
    idę w niedzielę jeszcze na kurs Semi Permanent Maskara z Black Lashes, muszę sporządzić sobie listę i dopytać instruktorkę (to ta sama co mnie szkoliła z 1:1)o to co mnie jeszcze nurtuje na temat metody 1:1
    Zgadzam się z Tobą. Poprosiłam tylko o małą wskazówkę ale chyba zasugerowano mi że chcę tutaj od kogoś kurs za darmo.... chyba po to jest forum żeby pytać w razie wątpliwości. Gratuluję
    udanej stylizacji i trzymam kciuki

  13. #3363
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    37

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Aniutka takie rzęsy od razu do kosza wędrują.Jak chcesz bym dobra w tym co robisz to nie możesz robić takich numerów Rzęsy ,patyczki ,płatki ,szczoteczki ,rękawiczki - wszystko to jest jednorazowe.Postępuj z klientkami tak jakbyś sama chciała być potraktowana przez stylistkę

    Nie wyskoczyła mi ostatnia strona i widzę,że już dziewczyny Ci odpowiedziały.
    Ostatnio edytowane przez natasza1689 ; 13-05-2015 o 00:52 Powód: była już odpowiedź na ten post

  14. #3364
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2014
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Drogie Panie, chcialam sie z Wami podzielic sytuacja, ktora wczoraj mi sie przydazyla. Pisalam na fb z dziewczyna ktora tego samego dnia miala przyjsc na korekte po 4 tygodniach. Zapytalam jak rzesy sie nosza odparla ze jest zadowolona zale strasznie jej sie posklejaly, gdy zapytalam czym odparla ze klejem. Na to ja zdziwiona, bo wiem ze wypuscilam dziewczyne bez sklejek, mysle jak to mozliwe?
    Dodam ze aplikacja zostala wykonana metoda 1:1 klejem red z NL.
    Gdy dziewczyna przyszla i zobaczylam co sie stalo z tymi rzesam bylam w SZOKU. Od samej nasady prawie po konce posklejane czyms.... bylo to twarde a gdy rozdzielalam delikatnie te wielkie kempy odchodzilo takie biale cos. Klientka twierdzi ze kompletnie nic z rzesami nie robila , dbala, nie moczyla, nie kremowala, nie malowala. I po 2,5 tyg noszenia takie cos zaczelo sie dziac. Przyznam, ze rzesami zajmuje sie od 2 lat i takie cos jeszcze mi sie nie przytrafilo. Zdjelam to cos a ta bialawa substancja sie nie rozpuscila musialam ja delikatnie zeslizgnac z rzes.

    prosze Was o opiniie co to moze byc bo cos tam bylo. Zastanawiam sie czy z przyjacolka nie probowala czegos doklejac jakims klejem dolaczonym do drogeryjnych rzes.
    Dodaje zdjecia aplikacji przed ta sytuacja oraz z tym czym przyszla na korekte.
    Załącznik 78886

    Załącznik 78887

    Załącznik 78888

    Załącznik 78889

    Załącznik 78890

  15. #3365

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    o rany
    mam nadzieję, że nie tylko ja mam takie głupie skojarzenia co na tych rzęsach mogło być
    a tak poważnie, to dziewczyna ewidentnie czymś napaprała, tylko głupio się jej było przyznać

  16. #3366
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2014
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Moje skojarzenie bylo podobne ale ugryzlam sie w jezyk.A to nie to bo pod wplywem moczenia to cos by sie pewnie rozpuscilo

  17. #3367
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Kraków
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    OO fuu. Nie ma opcji żeby to była twoja wina. COs musiała zrobić z rzesami. Jak dla mnie to na pierwszym zdjeciu wygląda jak jakas ropna wydzielina. Czymś smarowała oko albo sama cos próbowała robic co może weszło w reakcję z klejem ale w sumie bardziej wygląda mi to na cos co sama nakładała bo jest tego strasznie dużo. Tez pomyłsałam o jakmś drogeryjnym kleju który jest dołanczanny do rzes na pasku albo do kępek. To na pewno nie jest Red.

  18. #3368
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    no przeciez widac z kilometra ze to nie twoja wina. czemu ugryzłaś sie w jezyk? w ten sposób dajesz sobie na głowę wchodzić.




  19. #3369
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    100% że grzebała przy rzęsach.... Trzeba było się w język nie gryźć i powiedzieć co na ten temat myślisz bo tu ewidentnie nie ma Twojej winy. Masz zdjęcie zaraz po zabiegu, wypuściłaś ją z pięknymi rzęsami i to ona nagrzebała. W życiu mi się nic takiego nie przytrafiło.

  20. #3370
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Kiwaczek ma rację, nie daj sobie tak na głowę włazić, bo Cię w koncu połkną na deser

  21. #3371
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2014
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Macie, racje. Ja szlam w uparte ze tam cos jest i to cos z nikad sie nie wzielo. Ale dodam ze nie miala zadnych pretensji do mnie. Jednak fakt,iz ktos sie zapiera ze kompletnie nic nie majstrowal przy rzesach jest malo fajny.

  22. #3372
    Rozkręcanko Avatar Bardorja
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    mam problem
    czy są tu dziewczyny, które przedłużają rzęsy objętościowo?
    jestem w tym nowa, po 2 kursach-ku mojemu zdziwieniu 2 różne metody, w jednej mówili ze pojedynczo przyklejam do 1 rzęsy 3 jedwabne (po kolei raz jedna raz druga raz trzecia), druga metoda mówi, że biorę w pensete 3 naraz, maczam końcówki w kleju i tak sklejone przyklejam do jednej rzęsy. Któe metodę wy stpsujecie czy jeszcze jakas inna?

  23. #3373
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Bardorja technik (czyli sposobów) aplikacji objętościowych jest wiele. Zależą od inwencji twórczej stylisty Pracuj tak jak Ci wygodnie Aczkolwiek moim zdaniem robienie 3D rzęsa po rzęsie to lekka przesada. Nie mówiąc już o czasie aplikacji to nie wyobrażam sobie tej ilości kleju razy 3 Dopracuj sobie więc raczej metodę z drugiego szkolenia jest łatwiejsza, szybsza i bardziej profesjonalna.

  24. #3374
    Rozkręcanko Avatar Bardorja
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał Izi Zobacz post
    Bardorja technik (czyli sposobów) aplikacji objętościowych jest wiele. Zależą od inwencji twórczej stylisty Pracuj tak jak Ci wygodnie Aczkolwiek moim zdaniem robienie 3D rzęsa po rzęsie to lekka przesada. Nie mówiąc już o czasie aplikacji to nie wyobrażam sobie tej ilości kleju razy 3 Dopracuj sobie więc raczej metodę z drugiego szkolenia jest łatwiejsza, szybsza i bardziej profesjonalna.
    o dzięki dobra kobieto
    no właśnie mi lepiej pracowac na doklejaniu 3 na raz, ale wtedy wypadają kuźwa na końcu jak przeczesuje. I klej jest ok, nówka sztuka nieśmigana, rzęsy też cudne nówki pochwale tu evolashes, wychodzi na to, że może niedokładnie odtłuściłam

    jestem zła, bo trenuje te 3d i nie wiem w czym tkwi porblem, wypadają po tyg 50%... jedenj modelce wypadły po 4 dniach! myślałam, że może metoda jest kiepska, ale jak widać niettt

  25. #3375
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    A ja mam pytanie odnośnie kleju Magnitica bo strasznie mnie to nurtuje.... Napisałam do nich ale może tu dostanę szybciej odpowiedź. W hurtowni kupiłam klej ze zdjecia, pisze, że dystrybutorem jest Magnitica Lashes ale na stronie ten klej wygląda nieco inaczej niż mój więc trochę mnie to niepokoi.... Czy któraś z was też ma taki klej?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 12:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 12:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 17:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •