Strona 146 z 156 PierwszyPierwszy ... 4696136142143144145146147148149150 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 3 626 do 3 650 z 3889

Temat: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

  1. #3626
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cześć...
    Dziewczyny możecie mi polecic na szybko jakiś sprawdzony primer oddtłuszacz,remover ... zależy mi na czasie

  2. #3627
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał Irenkaa123 Zobacz post
    Cześć dziewczyny Nie wiem czy mogę zadać takie pytanie w tym wątku, ale czy któraś mogłaby pomóc mi w doborze odpowiedniej szkoły? Chcę zacząć działać z rzęskami lecz niestety jest tyle szkół, że nie mogę się zdecydować na konkretną Jestem z Warszawy i tutaj chciałabym pójść do jakiejś szkoły, ale gdzie? Syszałam coś o Select - gdzieś przy lotnisku, ale czy warto? Może któraś z was była tam, pomożecie?

    Polecam! Byłam na kursie w Select u Patrycji- dużo praktyki, zapewnione modelki na których można ćwiczyć, teoria świetnie przekazana - warte swojej ceny!

  3. #3628
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Chciałam się tylko podzielić doświadczeniem :-D przyszedł do mnie klej HS5 i to na pewno moj nr 1! Kocham ten klej 💕
    Kleję rzęski od 2,5 miesiąca, wybróbowałam 4 kleje i bardzo się cieszę, że tak szybko przerzuciłam się na kleje szybkoschnące :-)
    Miałam tylko dziwny problem. Za każdym razem jak nalałam kroplę zakręcałam klej, przy kolejnej kropli musiałam przebijać szyjkę, bo klej nie chciał lecieć.

    Wesołych Świąt dziewczyny 🎅

  4. #3629
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał Irenkaa123 Zobacz post
    Cześć dziewczyny Nie wiem czy mogę zadać takie pytanie w tym wątku, ale czy któraś mogłaby pomóc mi w doborze odpowiedniej szkoły? Chcę zacząć działać z rzęskami lecz niestety jest tyle szkół, że nie mogę się zdecydować na konkretną Jestem z Warszawy i tutaj chciałabym pójść do jakiejś szkoły, ale gdzie? Syszałam coś o Select - gdzieś przy lotnisku, ale czy warto? Może któraś z was była tam, pomożecie?
    witaj
    jesli Warszawa to: Kasia Szelągowska (forumowa Kiwaczek, na fb fabryka paznokci i rzęs ), Alla Rio i Kasia Borkowska (forumowa katie666 - mam nadzieje ze dobrze napisalam, na fb rzęsownia nb )
    każdą z nich polecam, przejrzyj portfolio, prace ich kursantek i myślę, że będziesz usatysfakcjonowana

  5. #3630
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Czy mogę mieć klej z jednej firmy a cleaner/primer/remover z innej firmy ?

  6. #3631
    Kosmetolog Avatar wisienkakwspz
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Małopolska ;)
    Postów
    842

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Misia możesz

  7. #3632
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Moze tutaj któraś z was mi pomoże mam primer z Mlashes który okropnie śmierdzi ( coś jak torebka z chińskiego sklepu) i niektóre klientki skarżą się ze szczypie.. Co moze byc nie tak? Prędzej tak nigdy nie miałam z żadnym innym

  8. #3633
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    hej dziewczyny. jestem nowa. po pierwsze musze powiedziec ze to forum w pewnym sensie zycie mi uratowalo. a dokladnie pochlaniacz oparow, ktorego zdjecie zamiescila kolezanka. zmagalam sie z alergia , nie moglam pracowac i jak narazie daje rade. rzesy robie od 5 lat i od dwoch mialam alergie. stosowalam maski ale to nie pomagalo. tak czy owak z tego co sie zorientowalam alergia za kazdym razem jest silniejsza, i nie ma zartow. niestety. narazie przy uzyciu dwoch masek, pochlaniacza , robienia przeciagu i nie wykonywania wiecej niz dwoch osob dziennie daje rade. nos nie boli i nie puchnie.
    po drugie fajne to forum, i to ze sie tak wszystkie tutaj wspieracie. to bardzo mile.
    i po trzecie chcialam zapytac czy ktos z Was robil russian volume, czy to z Lash Perfect czy z Noble lashes?. ja pracuje na lash perfect, ale tez czasem zamawiam z noble lashes. pozdrawiam serdecznie wszystkie uczestniczki forum.

  9. #3634
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał SandraL Zobacz post
    Moze tutaj któraś z was mi pomoże mam primer z Mlashes który okropnie śmierdzi ( coś jak torebka z chińskiego sklepu) i niektóre klientki skarżą się ze szczypie.. Co moze byc nie tak? Prędzej tak nigdy nie miałam z żadnym innym
    Glamour Lashes też ma taki śmierdzący Primer. Klientki się krzywią. Wali jak stara szafa przesiąknięta naftaliną lub innym srodkiem na mole. Już na szkoleniu tak "walił" i tak ponoć ma być. Nie zamawiam więcej bo klientki mają wątpliwości. W Noble jest bananowy. Ja osobiście wolę bezwonne.

    kierl89 po wyciśnięciu kleju musisz dokładnie wytrzeć dzióbek przed zakręceniem. Ja używam do tego wacików bezpyłkowych ( te używane przy przedłużaniu paznokci np. http://www.ezebra.pl/pol_pl_WACIKI-B...KA-20293_1.jpg)

  10. #3635
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    mucha tak robię, ale ten klej zasychał w środku w szyjce gdzieś głęboko, przebijałam igłą i wyciągałam skrzep. Teraz rzadziej, to robię, ale zdarzy się, że się zatka.

  11. #3636
    No to..wpadłam Avatar KatarzynaMolo
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    105

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Noble ma fajny bananowy pachnie ślicznie jak guma do żucia kierl89 a przechowujesz klej na pewno w odpowiednich warunkach ?

  12. #3637
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    KararzynaMolo w woreczku termoizolacyjnym, w ciemnym kuferku, w pokoju w szafce na kosmetyki. Wycieram dokładnie szyjkę. To pierwszy klej, który wywija mi taki numer :-D ostatnio był już spokój, dobrze leciał, a tu znów raz musiałam go przebić. Dodam, że tak od "nowości".

    ---------- Dodano o godzinie 10:38 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:32 ----------

    A czy któraś z Was używała Lash Collera z Noble i może coś powiedzieć na temat tego urządzenia?

  13. #3638
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    ja uzywam jako wiatrak by podsuszyc łzy w ekspresowym tempie, tez generalnie na koniec wiatrakuje by nie czekac za długo przed otwarciem oczu, taki bajerek




  14. #3639
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    kiwaczek2, a czy rzeczywiście pomaga w osiągnięciu optymalnego poziomu wilgotności i chłodzi powietrze?
    Kleję rzęsy u klientek i wiadomo, że u każdej jest inna temperatura i ten sezon grzewczy :-/

    Polecicie jakąś dobrą, sympatyczną instruktorkę z Trójmiasta lub np. Koszalina? Chciałabym zrobić kolejny krok i wybrać się na kurs 2D, 3D. I jak wygląda to cenowo?

  15. #3640
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziwne z tym klejem... może to tylko ta jedna buteleczka...

    Jeżeli KOSZALIN to polecam Paulinę Hendzel Wójcik. Byłam wyszkoliłam się i nigdy nie żałowałam wydanych u niej pieniędzy. Sympatyczna, cierpliwa i bardzo pomocna również po szkoleniu.

  16. #3641
    Wizażystka Avatar iris
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Izrael/Haifa
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziewczyny, jak sie uzywa tej sondy/separatora pojedynczego? Normalnie jakas krzyworeka jestem...

    Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

  17. #3642
    Debiutantka Avatar bellalash
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał kierl89 Zobacz post
    kiwaczek2, a czy rzeczywiście pomaga w osiągnięciu optymalnego poziomu wilgotności i chłodzi powietrze?
    Kleję rzęsy u klientek i wiadomo, że u każdej jest inna temperatura i ten sezon grzewczy :-/

    Polecicie jakąś dobrą, sympatyczną instruktorkę z Trójmiasta lub np. Koszalina? Chciałabym zrobić kolejny krok i wybrać się na kurs 2D, 3D. I jak wygląda to cenowo?
    W Gdyni polecam Patrycję Pawłowską z Noble Lashes

  18. #3643
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    mucha, no dziwne :-) wydaje mi się, że to ten ma jakąś wadę.

    Na 99% wybiorę Patrycję Pawłowską- szkolenie 2D, 3D, Russian volume i Hollywood- taki full wypas :-D
    A myślałam, że Russian i Hollywood, to to samo

  19. #3644
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Zdecydowanie polecam Patrycje! Sympatyczna i cierpliwa przede wszystkim, tworzenie kepek pokazywała mi ze 100 razy aż sie nauczyłam no i do tego posiada ogromna wiedzę

  20. #3645
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    To świetnie, już nie mogę się doczekać :-)

    Mam problem, klientka zadzwoniła do mnie po tygodniu i powiedziała, że wystąpiła reakcja alergiczna ( swędzące powieki jakieś minimalnie zmienione, swędzące miejsca na powiece), zastrzyk odczulający pomógł tylko na 2 dni i niestety musimy zdjąć rzęski. Moje pytanie czy próbować kleić na innym kleju np. sensitive czy dać sobie spokój? Na innym forum rzęsowym wyczytałam, że jest maść hydrocortisonum, ale czy w ogóle opłaca się w to bawić? Bo wydaje mi się to niebezpieczne.

    ---------- Dodano o godzinie 11:42 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 23:32 ----------

    I jak przeprowadzacie ewentualny test uczuleniowy? Przyklejacie po kilka rzęsek na kilka dni?

  21. #3646
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cześć dziewczyny
    Mam taki problem, że koleżance której robie rzęsy zawsze w trakcie "noszenia" nagle zaczynają ją bardzo piec oczy i momentalnie płacze. Po chwili to mija i jest wszystko dobrze. Oczy nawet nie są zaczerwienione, poprostu pieką i potem przechodzi..
    Niewiem czym to może być spowodowane? Dodam że kleilam jej na kleju Expert i Noble z Noble Lashes.

  22. #3647
    Wizażystka Avatar iris
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Izrael/Haifa
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał kierl89 Zobacz post
    To świetnie, już nie mogę się doczekać :-)

    Mam problem, klientka zadzwoniła do mnie po tygodniu i powiedziała, że wystąpiła reakcja alergiczna ( swędzące powieki jakieś minimalnie zmienione, swędzące miejsca na powiece), zastrzyk odczulający pomógł tylko na 2 dni i niestety musimy zdjąć rzęski. Moje pytanie czy próbować kleić na innym kleju np. sensitive czy dać sobie spokój? Na innym forum rzęsowym wyczytałam, że jest maść hydrocortisonum, ale czy w ogóle opłaca się w to bawić? Bo wydaje mi się to niebezpieczne.

    ---------- Dodano o godzinie 11:42 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 23:32 ----------

    I jak przeprowadzacie ewentualny test uczuleniowy? Przyklejacie po kilka rzęsek na kilka dni?
    Nie ma testow, poniewaz poki klientka nie dostanie tzw odpowiedniej dla niej dawki alergenu reakcja nie wystapi. Niestety

    Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

  23. #3648
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Iris, no i wszystko jasne :-) dzięki za odpowiedź.

  24. #3649
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał iris Zobacz post
    Nie ma testow, poniewaz poki klientka nie dostanie tzw odpowiedniej dla niej dawki alergenu reakcja nie wystapi. Niestety

    Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

    Cześć dziewczyny! Jeśli chodzi o przedłużanie rzęs to niestety jestem blada w tym temacie, ale w lutym planuję założenie rzęs (najprawdopodobniej 1:1) u kosmetyczki, jestem ALERGIKIEM, stale na lekach antyhistaminowych, przewlekle choruję na zapalenie spojówek na tle alergicznym (zapalenie wychodzi przy kontakcie z silniejszym alergenem). No i właśnie czy w takiej sytuacji jeśli poszłabym wcześniej do kosmetyczki i poprosiła o wykonanie testu np. za uchem kropla kleju, czy zda to egzamin czy nie bardzo? Obawiam się że założe rzęsy, wydam prawie trzy stówki i po kilku dniach będę musiała się z nimi pożegnać i skończę ze spuchniętymi oczami.
    Proszę o poradę bo już nie wiem co robić

  25. #3650
    Wizażystka Avatar iris
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Izrael/Haifa
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał olka1255 Zobacz post
    Cześć dziewczyny! Jeśli chodzi o przedłużanie rzęs to niestety jestem blada w tym temacie, ale w lutym planuję założenie rzęs (najprawdopodobniej 1:1) u kosmetyczki, jestem ALERGIKIEM, stale na lekach antyhistaminowych, przewlekle choruję na zapalenie spojówek na tle alergicznym (zapalenie wychodzi przy kontakcie z silniejszym alergenem). No i właśnie czy w takiej sytuacji jeśli poszłabym wcześniej do kosmetyczki i poprosiła o wykonanie testu np. za uchem kropla kleju, czy zda to egzamin czy nie bardzo? Obawiam się że założe rzęsy, wydam prawie trzy stówki i po kilku dniach będę musiała się z nimi pożegnać i skończę ze spuchniętymi oczami.
    Proszę o poradę bo już nie wiem co robić
    Niestety kropla za uchem tez nic nie da. Ja jestem okropnym alergikiem, tuszu moje oczy nie moga zdzierzyc. Przedluzanie jest moim zbawieniem
    Jedynie mozesz sprobowac klejow dla alergikow, ale one nie trzymaja dlugo

    Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 12:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 12:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 17:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •