Strona 113 z 156 PierwszyPierwszy ... 1363103109110111112113114115116117123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 2 801 do 2 825 z 3889

Temat: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

  1. #2801
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    ja bym X odpuscila pozniej przy objetosciowkach ciezko sie przestawic

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  2. #2802
    Kosmetyczka Avatar wani
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    jak wygląda pęseta typu X?

  3. #2803
    Nałogowiec Avatar Gorzkajakmokka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Wroclove
    Postów
    699

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał wani Zobacz post
    jak wygląda pęseta typu X?
    Facebook

    Filip i Mikolaj <3

  4. #2804
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    freda dokladnie. troche jak celowe komplikowanie sobie zycia

  5. #2805
    Agnieszka Kwiatkowska Avatar Star Lash Academy
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    kraków
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Nie jest powiedziane, że nie da się przestawić z X-a na normalną. Mi się udało to zrobić dość szybko na 2 szkoleniach objętościowych, kwestia kursantki czy potrafi się nauczyć nowości Ale nie powiem dla mnie pęseta X jest nie precyzyjna i nie do ogarnięcia Wolę swoje L-shape do objętościówek

  6. #2806
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dostałam na szkoleniu X ale mój ograniczony mózg nie dał rady, tu naciskać żeby ścisnąć tu puścić by ścisnąć

    Teraz pracuję na mocno wygiętej i lekko zakrzywionej czy objętościówki czy 1:1 te same pęsety.

  7. #2807
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziewczyny wątek ze skradzionymi fotkami przeniesiony do odpowiedniego tematu - już była dyskusja nt tej pani...
    współczuję Wam i jej klientkom też

    http://forum.wzorki.info/stylistki-p...-fotki-32.html


  8. #2808
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Postów
    72

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziewczyny czy są przypadki ,że rzęsy naturalne ''nie dają'' do siebie przykleić sztucznych?
    Miałam panią ,której kleiłam na pierwszej aplikacji ultra+ ,rzęsy strasznie mi jeździły lub przyklejały się ,a po przeczesaniu odpadały. Jakoś wyczesałam i po męczeniu się z nimi zaaplikowałam do wszytskich naturalnych.
    Pani dzwoni po tygodniu ,że posypały jej się rzęsy ,dziś przyszła i masakra jakaś. Rzęsy się przyklejały i po przeczesaniu odpadały... Klej mam otwarty 4 dni kleję po 4-5 pań dziennie i żadnej się nic nie działo na tym kleju.
    Powiedziałam klientce że będziemy w kontakcie ,co robić?
    W pokoju mam okno otwarte , rzęsy odtłuszczam Cleanerem i Primerem z Noble po kilka razy ,suszę przygotowuję sprzęt i zaczynam kleić ,czy robię coś źle? Czy może tej pani odtłuszczać trzeba czymś innym?

  9. #2809
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    enedi tak się zdarza. Kiedyś się strasznie tym przejmowałam i dociekałam a teraz już wrzucam na luz Przyczyn może być wiele a Ty w większości przypadków nie jesteś w stanie stwierdzić jaki był powód. Nie jesteś z klientką 24h na dobę a mimo tego że przeprowadza się wywiad to kobitki czasem ściemniają albo zatajają jakieś szczegóły (kremy, kolorówki których używają, zabiegi kosmetyczne itp.)
    Ja zaznaczam nowym klientkom że daje gwarancję na swoją aplikację powiedzmy na jakieś 5 pierwszych dni i jeśli coś dzieję się z nimi nie tak to mogą wrócić i ja poprawiam na swój koszt ale jeżeli sytuacja się powtórzy to daje do zrozumienia żeby odpuścić sobie zakładanie rzęs lub próbować u innej stylistki - aby wykluczyć naciąganie. To działa i klientki bardziej zwracają uwagę na to co nakładają sobie na twarz.

    Rzadko bo rzadko ale bywają takie "zwroty" - przestałam dociekać.

    Jeśli jesteś przekonana że wszystko zrobiłaś prawidłowo oraz że produkty (cleaner, primer, klej) były świeże to przyczyną może być np. miesiączka klientki albo lek, który aktualnie przyjmowała, może być to mascara (mimo tego że robimy demakijaż są takie dziadostwa które wnikają we włoski i niestety siedzą tam i w dodatku nie lubią się z klejem)

    Kleje też czasem wariują. U jednej Pani mogą się ślizgać a za 2 godziny u drugiej już nie. Czasem coś im w powietrzu nie odpowiada.

    Niech porządnie umyje oczy przed następną aplikacją, Ty porządnie odtłuść rzęsy i powieki, może spróbuj innego kleju (jak kleisz na u+ to spokojnie możesz zmienić na HS4 lub HS5). A ta Pani robiła już sobie wcześniej rzęsy? Trzymały się?

  10. #2810
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Postów
    72

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziękuję izi

    Wszystko było świeże ,bo czesto wszystko zmieniam ,a kleje to maxymalnie co 3 tygodnie i do śmieci.
    Pani pierwszy raz miała nakładane rzęsy ,wybrała najtańszą metodę 1:1 ,teraz zrobiłam jej za darmo w ramach reklamacji(mają 10 dni) ale już jej się nie uśmiechało za bardzo przyjść znowu próbować jakoś inaczej jeśli te jej się sypną. Nie wygląda mi raczej na taką naciagaczkę (a duuużo miałam takich ) mówiła ,że nie moczyła i nawet nie dotykała ich.
    Trochę przykre tracić klientkę ,bo mega się cieszyła z efektu...
    Teraz kleiłam jej na Blacku (moje klientki go ogólnie uwielbiają) zobaczymy -narazie cisza
    Z drugiej strony u mnie nie ma nikogo kogo mogłabym jej polecić,tzn są dwie dziewczyny ,ale robią różne rzeczy w tym rzęsy tylko 1:1 i w cenie 250 zł więc wątpie że pani do nich pójdzie...

    ---------- Dodano o godzinie 22:58 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 21:46 ----------

    pomocy mam okropną alergię na opary kleju , jakich masek używacie?

  11. #2811
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    okropną alergię tzn jak się objawia?
    neutraliator masz?




  12. #2812
    No to..wpadłam Avatar KatarzynaMolo
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    105

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ja polecam Nano odkąd go używam alergii nie ma Utwardza klej momentalnie przez co nie "emituje oparów" przez cały dzień

  13. #2813
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Jak ktoś ma alergię to i nano nie pomoże.

    Dzwoniła klientka po Red tak jej oczka napuchły .. a ona na wakacje jedzie... :/
    Było nano ... nawet na hs4 alergii nie miała ...


    enedi na wątku o uczeleniach pokazywałam swoją maseczkę

  14. #2814
    No to..wpadłam Avatar gosialicious
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Zurych
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ja nano faktycznie przetestuje dopiero 24. maja.
    Wtedy przychodzi do mnie klientka, ktora ma problemy z lewym okiem.

    Poszla do okulisty po rade. Czy moze przez to oslepnac, ze ma wiecznie to oko podraznione. To na nia nakrzyczal, ze na wlasne zyczenie ma oko czerwone i tyle nic nie poradzil, nie powiedzial. Tylko od razu, ze "pani durna, ze sobie to zaklada"

  15. #2815
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Jelenia Góra
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Możliwe, że Nano może zapobiec alergii u kogoś, kto zaczyna nosić rzęsy, ale w przypadku alergii już nabytej niestety nie skutkuje owszem, przynosił ulgę w trakcie aplikacji, kiedy robiłam przerwę na spryskanie i podsuszenie, była wielka radość, że wreszcie coś działa, a po dwóch dniach lipa, powieki swędzą

  16. #2816
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał gosialicious Zobacz post
    Ja nano faktycznie przetestuje dopiero 24. maja.
    Wtedy przychodzi do mnie klientka, ktora ma problemy z lewym okiem.

    Poszla do okulisty po rade. Czy moze przez to oslepnac, ze ma wiecznie to oko podraznione. To na nia nakrzyczal, ze na wlasne zyczenie ma oko czerwone i tyle nic nie poradzil, nie powiedzial. Tylko od razu, ze "pani durna, ze sobie to zaklada"

    Kretyn

  17. #2817
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    u moich klientek nano działa bardzo dobrze u pań, które się odczulają. co prawda, bardo obficie pryskamy na rzęsy, ale po paru dniach dziękują w smsach. oczywiście, piją też wapno.
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  18. #2818
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    54

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    u mnie na redzie cyrki.... istny dramat... połowa klientek narzeka strasznie :/

  19. #2819
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    moncia, na co klientki narzekają?
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  20. #2820
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    U mnie wszystkie narzekają odkąd używam reda. Wszystkie się sypią po 14 dniach zostaje 1/3 rzęs. Oczy u wielu klientek są podrażnione. Niestety dla mnie to wielki bubel.

  21. #2821
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    kurczę co wy macie z tymi klejami dziewuszki? u mnie na Redzie klientki chodzą jak powalone po 5 tygodni. Wczoraj miałam panią (ciężki przypadek) której zazwyczaj po 3 tygodniach zostawały po 3 rzęsy ale na Redzie po 4 tygodniach ma połowę!

    na jednej klientce to wręcz muszę go zmienić na inny bo mimo tego że trzyma ekstra to nie daję rady ściągnąć jej rzęs z odrostem przy uzupełnieniu
    Ostatnio edytowane przez nadiuszka ; 15-05-2014 o 17:28


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  22. #2822
    No to..wpadłam Avatar KatarzynaMolo
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    105

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dla mnie red to najulubieńszy klej z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia dokładnie tak samo 5 tyg chodzą i czasem aż sama jestem w szoku co się dzieje
    Nazwanie go bublem to wręcz grzech
    Może nie dajecie mu odpowiednich warunków ? (temperatura, wilgotność powietrza) w końcu kleje tego typu są bardzo na to wrażliwe.

  23. #2823
    Kosmetolog Avatar wisienkakwspz
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Małopolska ;)
    Postów
    842

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    A ja się przekonałam do reda i zamiennie z greenem stosuję, bo jednak red daje mi po oczach i po pierwszych przygodach już się polubiliśmy I również odkąd używam nano mniej klientek narzeka na jakiekolwiek podrażnienia

  24. #2824
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    54

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    a u mnie połowa łzawi przy redzie przez 2-3 tyg noszenia rzęs, jednym sie trzymają innym sypią, i u 2 wystąpiły uczulenia....a są to klientki które robią rzeski dlugo, i wczesniej nic sie nie działo.... może faktycznie nieodpowiednie warunki, nie mam za bardzo mozliwości wietrzyc często, a w pracy przewaznie bardzo ciepło, bo to gabinet kosmetyczny i jednak przy depilacji czy zabiegach na twarz potrzebuje ciepła ...

  25. #2825
    Wczytuje się Avatar Martak23
    Zarejestrowany
    May 2014
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    moncia też tak miałam ale mam juz na to sposob i teraz bez REDA się nie ruszę - jest super.

    Uzywaj przy nim neutralizatora a po zabiegu nano. Zadna dziewczyna sie nie uczuli.
    Jesli chodzi o warunki to nie musisz wietrzyc, mozesz kupic taki humifider - nawilzacz powietrza i on w zupelnosci wystarczy. jak sie zastosujesz do tego to zakochasz sie w red.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 12:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 12:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 17:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •