Strona 118 z 156 PierwszyPierwszy ... 1868108114115116117118119120121122128 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 2 926 do 2 950 z 3889

Temat: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

  1. #2926
    No to..wpadłam Avatar KatarzynaMolo
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    105

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Joannah mnie nie zachwycił Hs7 wole już Hs4 chociaż ostatnio muszę przyznać, że bardzo polubiłam ten nowy D z Noble jednak jest zupełnie inny niż stary.

  2. #2927
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziewczyny, napisała do mnie kobieta po chemioterapii. Z tego co zrozumiałam chyba jeszcze jej nie skonczyła - pozwolę sobie wkleic treść bo może coś źle zrozumiałam: " i had chemotherapy last year n im still on treatment but have some eyelashes now ,,, could you do something with them xxx" Jesli dobrze pamiętam ze szkoleń to nie zakończona chemia wyklucza z zabiegu ?
    pomożcie, muszę jej coś dziś odpisać
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  3. #2928
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    nie wyklucza, jesli onkolog wyrazi zgode to mozna wykonac aplikacje
    mam klientke ktora jest od ponad roku na chemii robimy rzeski caly czas

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  4. #2929
    No to..wpadłam Avatar gosialicious
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Zurych
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    W koncu i ja sie urzesilam

    jeny, ale sie zalotna kotka zrobilam!

  5. #2930
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    ja też mam klientkę, która przyjmuje już bardzo długo chemię i ciągle robię jej rzęsy. Twierdzi, że ma już "wszystkie raki świata" i że nie odmówi sobie tej przyjemności
    Najlepsze z tego wszystkiego jest to, że jej rzęsy są mega mocne i rosną bardzo syzbko.

  6. #2931
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cataleya 1981 radzilabym dac do podpisania oświadczenie, ze nie ponosisz odpowiedzialnosci za ew. "skutki uboczne" np utratę rzes. Organizm podczas choroby i leczenia jest nieprzewidywalny jesli Pani straci nagle swoje rzesy naturalne bedziesz miec zabezpiczenie Jesli podpisze dzialaj smialo Ja mialam taka sytuacje i Pani nie zgodzila sie na podpisanie oswiadczenia zapachnialo mi to problemami. Teraz cieszę się, ze nie wykonalam zabiegu bo moge spac spokojnie

  7. #2932
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dzięki dziewczyny Napisałam do niej i czekam na odpowiedź.
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  8. #2933
    No to..wpadłam Avatar Joannah
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Dania
    Postów
    227

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    A czy ktos by mogl mi napisac sklad kleju Ulotrabond Pro x 5, albo samej pro 5?

    Ktos pracowal na hs 10?

  9. #2934
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziewczyny, które kleją rzeski w salonach, mam prośbę.

    Mogłybyście zajrzeć do tematu:
    http://forum.wzorki.info/wlasny-gabi...tml#post407283

    i odnieść się do mojego posta?
    Pisałam tutaj, licząc na większy odzew, ale post przeniesiono i tam niestety nikt nie zagląda. Nikt mi nie odpowiedział, a potrzebna mi rada.

  10. #2935
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2014
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Mam problem.kleilam rzeski szwegierce i wszystko bylo by ok gdyby nie fakt,ze sklejaja mi sie rzesy.mam klej z noble lashes ten hs szybko schnacy. Gdy mocze rzese w kleju miziam rzeske naturalna i nadmiar kleju jesli jest odbilam na tasmie dopiero wtedy kleje. Przykleja sie ladnie ,prosto i nastepna kleje na dlugim oku. A mimo to sie sklejaja z innym rzsam. Potem musze je rozklejac co robie zle.prosze o pomoc.

  11. #2936
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Thalia HS należą do grupy szybkoschnącej czyli praktycznie dotykowej. Jeśli dobrze rozumiem Twoje sformułowanie "miziam" to to nie jest prawidłowe jego użycie. Może też ciut za szybko puszczasz rzęsę? Jeśli masz do wyklejenia gęste lub krzyżujące się mocno włoski to daj mu jeszcze sekundkę dla pewności, aby te które na niego "upadną" nie miały już szans na doklejenie się.

  12. #2937
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Thalia bo takimi klejami szybkoschnącymi nie wolno miziać, trzeba zdecydowanym ruchem odpowiednio polozyć rzęskę na rzęsie naturalnej. Nie wolno wręcz miziać, bo te kleje działają jak magnes, jeśli po jednym przetarciu nie położysz rzeski ona właściwie się nie przyklei.
    Druga sprawa zwróc uwagę na to ile rzesy maczasz w kleju może za dużo, spróbuj mniej nie tak głęboko, będzie lepiej zobaczysz
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  13. #2938
    No to..wpadłam Avatar delyszys
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Poznań / Kettering UK
    Postów
    198

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Joannah - hs7 zdecydowanie lepszy od U+ bo szybciej schnie i dobrze mi sie na nim pracuje a odpokac tfu tfu nie ma uczulen poki co jak dla mnie cos w stylu hs4

  14. #2939
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Postów
    2

    Exclamation Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Witam
    Mój wpis będzie dotyczył trudnych klientek.
    Mam problem z tym jak się zachować w stosunku do dziwnych osób ,które przychodzą na rzęsy.
    Ostatnio koleżanka mi przysłała swoja znajomą,która przyszła z dzieckiem ok.6 lat.
    Kobieta ta raczej nie była typem elegantki,chodź taka zgrywała.Nie bedę owijac w bawełnę,kobieta zniszczona,trochę brudna i nie pachniała ładnie.Zaczęło się od tego że najpierw te dziecko zaczęło ryczeć ,musiałam pol godziny czekac zanim sie połozy na łóżku,a zaraz po niej miałam inne osoby na rzęsy.Jak się polożyła na lózku,to zaczela gadac,jak katarynka,ale tak ze cala twarz jej sie ruszała.delikatnie są uspokoiłam.Zaczela mi pyskowac ,że nie mowiłam ze nie można sie śmiać i gadać.Dla mnie to było logiczne,robię jej w końcu rzesy,nie wolno ruszac sie cala głowa.Co chwila odbierała telefon,wierciła się .Najgorsze bylo ciagle pytanie mnie: A CO PANI teraz robi? sięgam po rzęskę a ona ,czemu pani nie klei? co sie dzieje.Masakra jakaś.Pozniej te dziecko się tak rozbrykalo,ze włączyło na ipadzie na cały regulator gre,jakies wyscigi aut,zaczęło biegac ,skakac kolo mnie,co chwila do łóżka podchodziło,trząść nim ,"mamo a kiedy już do domu pojdziemy"? wsadzalo mi glowe w te rzesy,patrzylo jak kleje,ja doklejam rzęskę,a one paluchami szybko reką dotknęo rzęs.Myślałam ze wstanę i poproszę ta kobietę o opuszczenie pomieszczenia.,ze dziękuje .
    Dziewczyny jak się zachować w takiej sytuacji? jak uczulić klinetki ze nie można się tak wiercić,zachowywac,ze ten moment doklejania,to chwila relaksu.Zawsze mi dziewczyny usypiają na łóżku,ale już drugi raz mi się taka trafiła,chociaz tamta byla inna,wiercila się ,ale jak poprosilamo spokoj przestała,ta natomiast oczy ocierała,otwierała w trakcie.Pozniej na drugi dzien marudzila do mojej kolezanki,ze ja wkurzaja te rzesy,a zorbilam jej 0.15 8 mm.delikatne bardzo.Co ja mam robic jak mi sie tak ktos zachowuje? Dziewczyny macie na to jakieś sposoby>?

  15. #2940
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Zapytaj się czy chce mieć te rzęsy czy nie. Jeśli chce, to w jej interesie jest zachowywać się tak, żeby nie utrudniać Ci pracy. I dokładnie tak bym powiedziała, gdyby delikatne sugestie nie skutkowaly.

  16. #2941
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał Drozja Zobacz post
    Zapytaj się czy chce mieć te rzęsy czy nie. Jeśli chce, to w jej interesie jest zachowywać się tak, żeby nie utrudniać Ci pracy. I dokładnie tak bym powiedziała, gdyby delikatne sugestie nie skutkowaly.
    No niby tak,ale czasem się mówi a ludzie i tak swoje,wydaje im się że są nie wiadomo kim.Mam wrażenie że takie osoby tłumaczą sobie że po prostu ja nie umiem chyba robić rzęs i problem lezy po mojej stonie.Najgorsze było jak po aplikacji jej mówiłam jak powinna teraz dbac o rzęsy a ona narzekała,że już załuje bo nie może tak nie trzeć oczu,że uwielbia i nawet specjalnie kupiła najlepszy tusz jakis chanela czy cos takiego ,bo najmniej się ściera.Bosz..Niby dorosła kobieta a taka upierdliwa.Wszystkie mnie zawsze chwalą,po 2o razy się oglądają w lusterku a ta pojechała tak mi po morałach że miałam już ochotę kazać jej wyjść,totalnie niewdzięczna i brak szacunku do innych.Teraz nie wiem ,co mam zrobic jak bedzie chciala przyjsc na uzupełnienie?nie chce już jej,porostu nie.

  17. #2942
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ja mam na to sprawdzony sposób. Jak będzie chciała się umówić na uzupełnienie, daj bardzo odległy termin będzie szukać taniej/szybciej, natnie się i wróci w mgnieniu oka i to odmieniona

  18. #2943
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2014
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziewczyny, czy tasme perforowana kupie w aptece?

    Znalazlam perelke. Nie znam jezyka ale wnioskuj, ze ten filmik ma na celu pokazac wszystkie z mozliwych bledow podczas aplikacji rzes.....no chyba, ze

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

  19. #2944
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał Thalia Zobacz post
    Dziewczyny, czy tasme perforowana kupie w aptece?

    Znalazlam perelke. Nie znam jezyka ale wnioskuj, ze ten filmik ma na celu pokazac wszystkie z mozliwych bledow podczas aplikacji rzes.....no chyba, ze

    http://m.youtube.com/watch?v=TYyhQXBpN3Q

    mysślisz ze faktycznie jest to filmik z błedami
    Oby...bo jak patrze na ta tasme... wrrr..
    Czesanie rzęs palcami ?
    i jeszcze te sklejko - gluty przy zbliżeniach kamery...

  20. #2945
    Nałogowiec Avatar Gorzkajakmokka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Wroclove
    Postów
    699

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Masakra te grudy i źle doklejone rzęsy budzą grozę

    Ale sobie życie utrudniła tą pęsetą, kieliszkiem i ilością kleju, zresztą wszystko woła o pomstę.
    Facebook

    Filip i Mikolaj <3

  21. #2946
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    114

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał Thalia Zobacz post
    Dziewczyny, czy tasme perforowana kupie w aptece?
    tpo zalezy jaką... taka foliowa tak, nie wiem czy chodzi Ci o ta jak na filmie.
    taka jak na filmie to ja mam taką:
    http://allegro.pl/elastopor-elastpor...258718788.html
    ale używam jej do "opatrunków" na stopy po zabiegu pedicure

  22. #2947
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2014
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Chodzi mi o te foliowa tasme.

  23. #2948
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    kim jest ta Pani? wynalazcą nowej metody doklejania rzęs? okropne!


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  24. #2949
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Zatrzymałam film na doklejaniu taśmy... miałam taką reakcję jak w trakcie oglądania horroru Nie chcę wiedzieć co było dalej.

  25. #2950
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2014
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał Izi Zobacz post
    Zatrzymałam film na doklejaniu taśmy... miałam taką reakcję jak w trakcie oglądania horroru Nie chcę wiedzieć co było dalej.


    Ja tak samo ale ogladalam do konca,choc ciary mnie oblecisly.

    Ponawiam pytanie odnosnue foliowej tasmy perfirowanej.Czy kupie ja w aptece?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 11:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 11:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •