Strona 7 z 156 PierwszyPierwszy ... 345678910111757107 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 151 do 175 z 3889

Temat: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

  1. #151
    Rozkręcanko Avatar laurencja
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    84

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Kobitki a poradzcie mi prosze jak szybka zdjąć rzeske z paska...na kursie uczylam sie na tych wysypywanych i z tej podkladki sylikonowej mi wygodniej sie zbiera teraz zakupilam sobie te z Evo i straszie ciezko mi to idzie staram sie nawet wyrawac kilka na ta podkladke silikonowa ale bywa ze przy probie wyrwania kilku te rzeski mi sie uszkadzaja wyginajac i znieksztalcajac jednoczesnie bo sa tak mocno przymocowane do tego kleju moze macie jakies super sposoby to podzielcie sie

  2. #152
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    mam ten sam problem.. nie potrafię obsłużyć się paskiem

  3. #153
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Rzeski łamia sie i wykrzywiaja jesli uzywasz zlych pęset (moze zbyt mocnych) albo lub niewlasciwie je chwytasz.

    ---------- Dodano o godzinie 18:55 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:53 ----------

    trzeba sie przyzwyczaic mnie sie czas pracy skrocil o pol godziny. denerwowala mnie gonitwa rzes na podkladce a teraz fajnie czysto i schludnie i w jedym kierunku.
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  4. #154
    Molestantka klawiatury Avatar zołzella
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Postów
    1 674

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    dla mnie tez pasek to ogromna wygoda

  5. #155
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    no ogromna.. czy nie.. ale jak tego używać ??

  6. #156
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    ja nie wiem co wy dziewczyny macie jakies dziwne problemy z tymi paskami ;d normalnie sie odrywa tak jakby biorąc tą rzese w bok i do gory jednoczesnie i wszystko jet cacy bez szarpania sie itd

  7. #157
    Molestantka klawiatury Avatar zołzella
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Postów
    1 674

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    no ja tez nie rozumiem o co chodzi....tzn jak uzywac? ja mam pudelko otwarte i biore po 1 rzesie i finito, mozesz tez pasek nakleic sobie gdzie chcesz - na reke , na klientke na cokolwiek.... nie bardzo wiem w czym problem

  8. #158
    No to..wpadłam Avatar loginka
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    139

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Ja tez pracuje na paskach i nie wyobrazam sobie inaczej. Pasek wyciagam z pudeleczka i naklejam na czolo klientki (zawsze pytam czy moge i odtluszczam to miejsce) i odrywam po jednej rzesie. Nawet jak zlapie kilka to i tak sie jedna odrywa (czasem dwie ale wtedy druga odstawiam na pasek i kleje dalej). Latwo szybko i wygodnie do odrywania rzes z paska uzywam zakrzywionej pesety, lapie i odrywam nic trudnego

  9. #159
    Rozkręcanko Avatar laurencja
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    84

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    mi tez sie wydawalo ze bedzie latwiej ale jakos mi to nie idzie niestety...lepiej ogarniam te porozrzucane na podkladce no byc moze musze dojsc do wprawy ale jak na razie sie tylko denerwuje...pesety mam te czarne vetusy jedne z drozszych myslalam ze beda lepsze...no nic pozostalo mi to jakos ogarnac jesli nadal bedzie mi to sprawialo problemy przejde na te sypane rzeski nic nie zrobie

  10. #160
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    laurencja, sprobuj odrywac jednak prostą musisz znalezc swoj sposob, jak ci zakrzywiona nie idzie sprobuj prostą.

  11. #161
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Tez nie widze najmniejszego problemu przy sciaganiu rzesek z paska jest bardzo praktyczy,
    kazdy musi znalezc swoja technike jak mu wygodniej,
    rzeske chwytamy delikatnie ale pewnie by jej nie uszkodzic i szybkim ruchem pociagnac do siebie,lub bokiem.

  12. #162
    Totalna maniaczka Avatar Nnisiaa
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    1 339

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    ja na samym poczatku mialam problem z paskiem nie umialam zlapac rzeski i oderwac jednej zawsze zrywalam kilka 2-3... i odrywalam sobie kilka na podkladke i z podkladki zbiertalam potem...zmienilam pesetki i poszlo jak po masle..naklejampasek na reke i lece jedna po drugiej...

    dobrze dziewczyny radza sprobuj inna pesetka albo naklej pasek w inne miejsce..probuj na pewno znajdziesz swoj sposob

  13. #163
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    już wiele rad było na temat chwytania z paska, nic dodać. ja tez pracuję tylko na rzęsach z paska, mam jeszcze rzęski luzem w pudełkach, ale nie używam, bo paski ułatwiają pracę, a po co się męczyć? mogę polecić pęsetę prostą Janostick z Evo, jest bardzo precyzyjna, lekka i miękka (Vetusy z Evolashes mi nie rzypadły do ręki).

    chcę kupić nową lampę, czy ktoś używał lampy LED? jakie są opinie? dodam zdjęcie.
    (źrodło zdjęcia http://www.beautyexpert.com.pl/urzad...3%B3wnie%C5%BC)
    Ostatnio edytowane przez marchewkowy_las ; 13-04-2012 o 09:40

  14. #164
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Postów
    77

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Rozmawiałam o tej lampie ze sprzedawcą, mówił , że daje nieco mniej światła niż podobna z jarzeniówką lecz jest bardziej ekonomiczna. Wolałam jaśniejszą.Kupiłam więc taką jak w załącznik. Jestem bardzo zadowolona.

  15. #165
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    mucha26, dzięki za info. lampa szeroka, pewnie można podpatrzeć z każdej strony oba oka naraz, a ta lampa, co kupiłaś nie jest głośna? ja oglądałam podobną w sklepie, i była bardzo hałaśliwa. sprzedawca powiedział, że wszystkie z tego modelu są takie.

  16. #166
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2


    wstawcie dzieweczki źródło zapożyczonych fotek, inaczej posty wylądują w koszu


  17. #167
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Postów
    77

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Sorry, Samaron już nie będę , a fota była z allegro.
    Marchewkowy las, lampa bzyczy cichutko, właściwie do tej pory tego nie zauważałam (klientki też). Mnie ta lampa pasuje bardzo. Wcześniej miałam tę okrągłą.

  18. #168
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Dziewczyny,pracuje na kleju NL PRO5 ale bardzo sklejaja sie rzesy,chyba za wolno schnie. na szkoleniu uczyli mnie zeby brac na rzese sporo kleju, a nadmiar usunac wykalaczka, zbyt mala ilosc kleju rzutuje na trwalosc. czytajac wasze posty wynika że większośc z was nie uzywa wykałaczek i przyklada tylko rzese sztuczna do naturalnej i koniec.wiec z tego wynika ze nie usuwacie nadmiaru kleju? prosze dziewczyny ktore pracuja na NL o odpowiedz jak sobie radziciepozdrawiam

    ---------- Dodano o godzinie 20:57 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 20:55 ----------

    kupilam rzeski z paletki silk od Evo i sa sliczne dzis robiłam i byłoby super gdyby tak mi sie nie sklejały

  19. #169
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    więcej obracaj tą wykałaczka az nie bedzie zostawiać śladu, często wymieniaj wykałaczki, albo nabieraj mniej kleju po prostu, jak sie sklejają to ten klej jest na tyle plastyczny, że mozna rozkleić to co sklejone. Jak mimo to jest za wolny przerzuć się na pro x 5, będziesz zadowolona, choc dla bardzo wrazliwych oczu i mega alergikow będzie nieodpowiedni. Ale mysle ze po szkoleniu powinnaś to wiedzieć. Zawsze też mozesz przeciez dzwonic lub pisać do NL uwierz oni nie gryzą Poza tym jesli to są Twoje początki to to jest dosyc normalne, pocwiczysz i bedzie ok nawet na kleju pro 5

  20. #170
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Hej anso, ja podobnie jak Zen znam problem z Pro5, ale nabieram nie za dużo kleju, rozprowadzam go na powierzchni klejenia (miziam rzęską) i nie stosuję wykałaczek i trzymają się super. Mam gdzieś zdjęcie takich rzęs po 4 tygodniach i jest naprawdę z 70-80% na oku, poszukam, jak znajdę to wkleję.

  21. #171
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    dzieki dziewczyny! zostaje mi cwiczyc i cwiczyc. powiedzcie mi ile czasu wam zajmuje na tym kleju założenie? Wasze aplikacje są przepiękne, czyste i takie gładkie,ja mam wrazenie ze przez to sklejanie sie rzęs ,nawet jak je rozdziele to one nie s już takie gładkie i lśniące mają jakby nierówną powierzchnięno i po 4 tyg są już bardzo przerzedzone,staram sie dobrze odtłuszczać i daje ten utrwalacz na koniec, nie wiem w czym tkwi problem

  22. #172
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    mnie aplikacja zajmuje okolo półtorej godziny, do 2 godzin 2:1
    wszytko kwestia wprawy i klimatu dookoła
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  23. #173
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    a czy mogłabyś polecić mi który klej z waszego sklepu EVO bylby dobry,mam klej NL pro5 i na niczyminnym nie próbowałam.pozdrawiam

  24. #174
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    anso sprobuj warto
    ja z nl nerwow nie mialam :/ dla mnie to makabra jakas byla a nie przyjemnosc aplikacji
    i papranie sie z wykalaczkami brrr

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  25. #175
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    ---------- Dodano o godzinie 00:53 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 00:29 ----------

    anso, z tego co wiem pro5 nalezy do klejow gestszych, bardziej plastycznych(dziewczyny pracujace na pro5, dobrze mowie?) wszystkie kleje evo, to kleje z gatunku rzadkich więc ciezko nimi cokolwiek posklejac, bo "wtapiaja" sie w rzęsę, chyba, ze niezbyt dobrze idzie Ci separacja rzęs to wtedy zaden klej nie pomoze. Wez sobie moze D plusa, lagodniejszy i odrobinke gestszy niz reszta naszych klejów, powinnas byc zadowolona tyle, ze bedzie ci na poczatku dosc ciezko sie przestawic na rzadszy klej
    To, ze pro5 jest fajny nie uczula (wiem to z waszych opinii, bo widzialam ten klej w sensie kroplę kleju, ale nigdy na nim nie pracowalam) to jedna strona medalu, a druga niestety jest taka, ze tylko super wprawna stylistka wykona nim czysciutką aplikację,
    (dziewczyny nie obrazcie się ale po prostu widac ktora pracuje na klejach z NL, widac nierownomierne rozlozenie kleju i to nie wina waszego warsztatu tylko chyba konsystencji kleju)

    nie przekonuje mnie tez argument, zeby "wiecej obracac wykalaczkami"
    (Zen cholercia nie ma innego sposobu, aby pozbyc sie tych wykalaczek?)


    oraz "w razie potrzeby rozkleic" to przez to rozklejanie twoja aplikacja jest taka jak opisujesz anso, bo jak sie rzesy wymazia w kleju przylepią do siebie to jak rozklejasz to nigdy nie beda ladne i rowniutkie suchutkie i czyste tylko będą lazły w rózne strony, bedą mialy porowatą powierzchnię, a aplikacja będzie mało schludna a jej czas wydluzy sie niesamowicie.

    Wytlumaczycie mi dziewczęta fenomen NL tak in globo?
    Fenomen szkoleń na przykład o co chodzi, bo ponoc sa jakies lepsze i owiane tajemnicą i w ogole.


    Czemu ma skluzyc w ogole gesta konsystencja kleju? To samo jest z JB tam kleje tez są gęste a ceny z kosmosu. Słyszałam coś o wiekszej elastycznosci gęstych klejów, ale czemu ma sluzyc ta elastycznosc lepszej "wspolpracy" rzesy syntetycznej z naturalną?

    Mnie nie chodzi o to ze zachwalam kleje z Evo, lubie też ultra plusa z SL czy nawet jak dla mnie całkiem znosne są kleje z LL

    Bardzo proszę o wyklarowanie głupiej kurze o co chodzi bo bardzo chcialabym sie dowiedziec,a po prostu nie wiem, o!
    Ostatnio edytowane przez dzikakura ; 15-04-2012 o 01:05

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 11:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 11:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •