Strona 136 z 156 PierwszyPierwszy ... 3686126132133134135136137138139140146 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 3 376 do 3 400 z 3889

Temat: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

  1. #3376
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał Bardorja Zobacz post
    klej jest ok, nówka sztuka nieśmigana,
    wypadają po tyg 50%...
    A jaki masz klej? Może jest zbyt szybki dla Ciebie? Skoro piszesz że ćwiczysz nowe techniki to zapewne robisz to dokładnie i powoli - chyba że się mylę, ale obstawiam to co spotykam najczęściej

  2. #3377
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Miałam dziś klientkę na metodę objętościową. Robiłam ją pierwszy raz ale klientka zadowolona . Ale chciałam powiedzieć że.. poprzednia stylistka powiedziała jej, że rzęs nie wolno absolutnie myć ani moczyć.... Z daleka od wody.... I tak biedna nie wiedziała i omijała te okolice.... Dziś czyściłam 40 minut.... Skąd się biorą takie stylistki.... Jeszcze powiedziała jej że klei 2:1 a tam 1:1 jak nic....

  3. #3378
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    bardorja - pewnie klej masz za szybki, po twoim opisie tak wynika , skoro wypadają zaschły zanim przykleiłas porzadnie




  4. #3379

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Witam,nie wiem czy uda mi sie tutaj uzykać odpowiedz, zastanawiam się nad kursem przedłużania rzęs metodą 1;1 , ale po głowie chodzi mi myśl, czy aby całość była trwała,rzęsę sztuczną należy dokleić do całej naszej naturalnej rzęsy(razem z końcówką) czy najważniejsze aby dobrze 'złapać' nasady rzęs?

  5. #3380
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    ToMnieInspiruje na dobrym kursie na pewno rozwieją Twoje wszystkie wątpliwośći i w razie czego zawsze beedziesz mogłą skontatować się ze swoim instruktorem.
    tam pokażą Ci jak chwytać, jak przyklejać, ile kleju i co zrobic by Twoje apliakcj ebyły olśniewające
    dobrze przejrzyj portfolio instruktorów w Twoim rejonie, poczytaj opinie, itd.




    Cytat Napisał ToMnieInspiruje Zobacz post
    Witam,nie wiem czy uda mi sie tutaj uzykać odpowiedz, zastanawiam się nad kursem przedłużania rzęs metodą 1;1 , ale po głowie chodzi mi myśl, czy aby całość była trwała,rzęsę sztuczną należy dokleić do całej naszej naturalnej rzęsy(razem z końcówką) czy najważniejsze aby dobrze 'złapać' nasady rzęs?

  6. #3381

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Rozglądam się właśnie za czymś konkretnym,z tym że przerażająca wydaje mi się opcja przyklejenia rzęsy do naturalnie sztywnej,prostej jak drut rzęsy,taki przykład

  7. #3382
    Rozkręcanko Avatar iwonka p
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    BYDGOSZCZ
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Czy tylko ja mam problem z gorzej trzymający się stylizacjami, które założyłam tuż po tym jak zdejmowanie rzesy remowerem? Rzesy przemyte woda, cleanerem i potraktowane primerem.

  8. #3383
    Kosmetolog Avatar wisienkakwspz
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Małopolska ;)
    Postów
    842

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    iwonka p ja po zdejmowaniu rzęs removerem cleanerem przemywam ze 3 razy

  9. #3384

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    u mnie pracowicie narzekałam na brak a zrobiłam już cztery pary oczu w tydzień
    dzisiaj to mi się trafiła klientka gaduła, całe dwie godziny przegadała na samym początku powiedziała, że chce naturalnie, ja jej na to że miała już dość długie (resztki z poprzedniego przedłużania) a ona na to że takie naturalne ... no dobra,pomyślałam. i tak dostosowałam się do tego co jej zostało a ona po wszystkim mówi, że te w kącikach to mogłyby być dłuższe i żebym jej coś dokleiła. i wiecie co, na stojąco, przed lustrem dosztukowałam do już przyklejonych (0,20) 0,15 - 16mm wyszła szczęśliwa, ale ja szczerze nie wiem co o takich ludziach myśleć i jeszcze się dowiedziałam, że robiła już w wielu miejscach i nigdy nie była do końca zadowolona, dlatego nigdzie nie wraca ... ja sama nie wiem czy chcę by ona do mnie wróciła

  10. #3385
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał aniutka Zobacz post
    u mnie pracowicie narzekałam na brak a zrobiłam już cztery pary oczu w tydzień
    dzisiaj to mi się trafiła klientka gaduła, całe dwie godziny przegadała na samym początku powiedziała, że chce naturalnie, ja jej na to że miała już dość długie (resztki z poprzedniego przedłużania) a ona na to że takie naturalne ... no dobra,pomyślałam. i tak dostosowałam się do tego co jej zostało a ona po wszystkim mówi, że te w kącikach to mogłyby być dłuższe i żebym jej coś dokleiła. i wiecie co, na stojąco, przed lustrem dosztukowałam do już przyklejonych (0,20) 0,15 - 16mm wyszła szczęśliwa, ale ja szczerze nie wiem co o takich ludziach myśleć i jeszcze się dowiedziałam, że robiła już w wielu miejscach i nigdy nie była do końca zadowolona, dlatego nigdzie nie wraca ... ja sama nie wiem czy chcę by ona do mnie wróciła
    Niestety dużo jest takich osób... Jak najdłuższe... i nie da się przetłumaczyć... Ja miałam klientke której rzekomo zrobiłam za krótkie... poszła do innej stylistki która ją tak urządziła że szybko wróciła do mnie. Nie dość że ją oszukała bo mówiła że robi jej 2:1 (co dla mnie było dość dziwne bo robiła to 0,20) a do tego że klei jej 015mm co okazało się też nie prawdą, skasowała ją 4 razy więcej ode mnnie i zakazała myć rzęs... Nie chcecie wiedzieć z czym do mnie wróciła i co musiałam ściągać...

  11. #3386
    Rozkręcanko Avatar iwonka p
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    BYDGOSZCZ
    Postów
    41

    Smile Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ech klientki i ich upodobania, z niektórym nie idzie się dogadać lv chcą mieć mega długie na całej linii rzęs, najlepiej 0,20 bo efekt, a tam ledwo 10 mm można wkleić, i na nic tłumaczenia, chcą i już
    A potem płacz bo nie ma do czego kleic

  12. #3387

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał selvi Zobacz post
    Nie chcecie wiedzieć z czym do mnie wróciła i co musiałam ściągać...
    no właśnie ... w temacie ściągania ... może mi któraś podpowie bo teoretycznie to wszystko wiem co i jak a w praktyce... jak to robicie? wiem, że trzeba zdjąć rzęsy, które już widocznie odrosły albo te co już się kiepsko trzymają. nie mogę sobie tego poukładać praktycznie ... czy po użyciu removera zmieniacie płatki pod oczami a może nie trzeba ich nakładać do ściągania pojedynczych sztuk, potem przemywacie od razu cleanerem czy jeszcze może jakieś płatki lub płyn do demakijażu. kurcze, nie myślałam że to będzie dla mnie najgorsza czynność ... no już się boję jak ktoś ze starymi rzęsami do mnie przychodzi ... wolę od nowa robić. pomóżcie ... na kursie zdejmowanie miałam tylko w teorii

  13. #3388
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    sciagamy peseta




  14. #3389
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Kiwaczku,jaki klej do rzęs na pasku i kępek jest najlepszy? Czy któryś od was ze strony jest naprawdę godny polecenia? Czy może jakiś inny polecacie. Czytałam o kleju duo , może jakieś spostrzeżenia?

  15. #3390
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    tylko duo, niebieski, na allegro najprosciej




  16. #3391
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Postów
    68

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    hej, używa któraś z was kleju z mlashes? pracuje w tej chwili na diamond z magnitica ale kusi mnie zamówienie z mlashes, tym bardziej , że co chwile tam rzęsy zamawiam. który polecacie do objętościówek?

  17. #3392
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ile utrzymują się do klejone rzęsy na pasku klejone klejem duo? Kiedyś kleiłam takim ardel w mini fiolce i były to kępki i tzymały się kilka dni a tym duo macie jakieś doświadczenia? Boję się czy wytzymają z 24 godziny.........

  18. #3393
    Rozkręcanko Avatar chocopolish
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    duo jest dobry kępki kiedyś przenosiłam 3 dni, na pasku nie próbowałam ale myślę, że też wytrzyma

    Dziewczyny potrzebuję waszej rady
    Idę niedługo na szkolenie 1:1 no i jestem na etapie kompletowania zestawu do rzęs, bo od razu po szkoleniu chcę zacząć ćwiczyć, tak na świeżo Zdecydowałam, że rzęsy zamówię z noblelashes, no i chyba wypadałoby wziąć klej tej samej firmy co rzęsy... Na pewno chcę 3ml i nie więcej, bo nie wiem czy zdążę zużyć zanim się zepsuje, no i do wyboru jest:

    • ultra plus
    • ultra plus B
    • HS-5 (w czarnej lub czerwonej butelce - czy to jest to samo?)
    • HS-4
    • expert (ulepszony HS-5)
    • perfect (ulepszony HS-4)
    • D
    • sensitive

    Jeśli pracujecie na noble, to bardzo proszę o podpowiedź
    Dopiero zaczynam, ale chciałabym oczywiście jak najlepszej trwałości i żeby nie podrażniał klientek. Istotne jest dla mnie również, żeby klej nie miał jakichś wysokich wymagań klimatycznych, bo będę trenować w akademiku

    No i czy neutralizator zapachu jest do nich potrzebny? Bo siedzę na praktykach i prawie nos wtykam w rzęsy i nie czuję żadnego zapachu, ale pani pracuje na green więc może dlatego?

    Wiem, że mogłabym pytać na szkoleniu (będę pytać oczywiście ), ale tu jest Was więcej i pewnie wypróbowałyście różne kleje noblelashes, będę więc bardzo wdzięczna jeśli podzielicie się opiniami

  19. #3394

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziewczyny pomóżcie bo nie wiem co mam robić w takiej sytuacji ... Dziewczyna do mnie napisała, że ma posklejane rzęsy, bolą ją powieki i wywijają jej się w dół Nie wiem zupełnie co mam zrobić. Powinnam jej zaproponować zdjęcie ich za darmo czy liczyć normalnie ... pewnie nie da się tego uratować? Nie mam pojęcia co ona z nimi robiła, ale to chyba nie moja wina? ... możliwe że po tygodniu z mojej winy mogło się coś takiego stać? Proszę o pomoc, w środę wyjeżdżam. Nie chcę jej tak zostawić bo mi tyłek obsmaruje w okolicy

  20. #3395
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Kraków
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał kasiiia Zobacz post
    hej, używa któraś z was kleju z mlashes? pracuje w tej chwili na diamond z magnitica ale kusi mnie zamówienie z mlashes, tym bardziej , że co chwile tam rzęsy zamawiam. który polecacie do objętościówek?
    Ja pracuje na klejach z mlasches teraz i sa super. Najlepsze jakie miałam, a pracowalam juz na klejach z SL, Magnitici, hs4 itd. Mam Zet, Perfect glue, Ml-7 i Master i dziewczyny przychodza do mnie po 4 tyg i rzes maja spokojnie 50%. Czesto zdarza mi się mieszać te kleje ze sobą ale polecam je bardzo.

    ---------- Dodano o godzinie 09:15 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:09 ----------

    Cytat Napisał aniutka Zobacz post
    Dziewczyny pomóżcie bo nie wiem co mam robić w takiej sytuacji ... Dziewczyna do mnie napisała, że ma posklejane rzęsy, bolą ją powieki i wywijają jej się w dół Nie wiem zupełnie co mam zrobić. Powinnam jej zaproponować zdjęcie ich za darmo czy liczyć normalnie ... pewnie nie da się tego uratować? Nie mam pojęcia co ona z nimi robiła, ale to chyba nie moja wina? ... możliwe że po tygodniu z mojej winy mogło się coś takiego stać? Proszę o pomoc, w środę wyjeżdżam. Nie chcę jej tak zostawić bo mi tyłek obsmaruje w okolicy
    Po tyg rzesy same miałyby sie posklejac, nie sądze. Cos kombinowała albo dostała jakiejs alergii, uczulenia, a rzesy posklejała wydzielina z oczu. Może tarła oczy i taki jest efekt że rzęsy sa powyginane. Musisz to zobaczyć i zrób zdjęcia. Podejrzewam że trzeba będzie ściągną.

  21. #3396
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    aniutka - może to być również efektem, sklejenia rzęs przy aplikacji.
    Po tygodniu rzęsy odrosły i jedna drugą ciągnie skręcając rzęsę i to może powodować również ból.
    Musisz sprawdzić rzęsy - jeżeli są posklejane z Twojej winy - konieczna jest twoja pomoc - inaczej kobieta straci rzęsy - bo jedna drugą powyrywa albo dziewczyna nie wytrzyma bólu i sama je wyrwie.


    kasiiia - ja obecnie pracuję na kluju Ml - perfect glue - zapach ok, nie jest bardzo drażniący. Długo kropla zostaje płynna, nie robi się glut. I to jest też zarzut dla kleju - zrobiłam eksperyment - zostawiałam krople w pierścionku - i ona po kilkunastu godzinach nadal była płynna. Na rzęsach dość szybko zasycha ale w stężeniu większym nie. Kleju używam od 2 tyg. na razie klientki sa zadowolone ale sprawdzę stan rzęs przy uzupełnieniu.

    Miałam też Master glue z ML - mi się średnio na nim pracowało i byłam pewna że będzie lipa z klejem. Bo podczas aplikacji rzęsy mi spadały, był mało elastyczny ale o dziwo klientkom rzęsy trzymały się bardzo dobrze.

    ---------- Dodano o godzinie 09:35 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 08:25 ----------

    Cytat Napisał chocopolish Zobacz post
    duo jest dobry kępki kiedyś przenosiłam 3 dni, na pasku nie próbowałam ale myślę, że też wytrzyma

    Dziewczyny potrzebuję waszej rady
    Idę niedługo na szkolenie 1:1 no i jestem na etapie kompletowania zestawu do rzęs, bo od razu po szkoleniu chcę zacząć ćwiczyć, tak na świeżo Zdecydowałam, że rzęsy zamówię z noblelashes, no i chyba wypadałoby wziąć klej tej samej firmy co rzęsy... Na pewno chcę 3ml i nie więcej, bo nie wiem czy zdążę zużyć zanim się zepsuje, no i do wyboru jest:

    • ultra plus
    • ultra plus B
    • HS-5 (w czarnej lub czerwonej butelce - czy to jest to samo?)
    • HS-4
    • expert (ulepszony HS-5)
    • perfect (ulepszony HS-4)
    • D
    • sensitive

    Jeśli pracujecie na noble, to bardzo proszę o podpowiedź
    Dopiero zaczynam, ale chciałabym oczywiście jak najlepszej trwałości i żeby nie podrażniał klientek. Istotne jest dla mnie również, żeby klej nie miał jakichś wysokich wymagań klimatycznych, bo będę trenować w akademiku

    No i czy neutralizator zapachu jest do nich potrzebny? Bo siedzę na praktykach i prawie nos wtykam w rzęsy i nie czuję żadnego zapachu, ale pani pracuje na green więc może dlatego?

    Wiem, że mogłabym pytać na szkoleniu (będę pytać oczywiście ), ale tu jest Was więcej i pewnie wypróbowałyście różne kleje noblelashes, będę więc bardzo wdzięczna jeśli podzielicie się opiniami
    a nie lepiej ci poczekać na szkolenie, wypróbować u szkoleniowca kilku klei i zdecydowac na czym ci się będzie lepiej kleić? Bo to nie takie proste. na pewno nie bierz nic wolno schnącego i szybko schnącego. Wolno-schnący cię wykończy tym, ze rzęsa będzie się ślizgać po rzęsie naturalnej i spadać a szybko schnący będzie dla ciebie za szybki. Noble ma bardzo szybkie wysyłki. Jeżeli zrobisz zamówienie chyba do godz 12 to wysyłają tego samego dnia więc nie będziesz musiała czekać tydzień na przesyłkę i praktycznie od razu na drugi dzień możesz zacząć ćwiczyć.

    A najlepiej będzie jak porozmawiasz z osobą która ma cię szkolić i poprosisz o stworzenie zestawu minimum - ja tak miałam i byłam bardzo zadowolona. Od razu po kursie dostałam paczuszkę z produktami, które pozwalały mi na ćwiczenia.

  22. #3397

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    dzięki za rady. niestety dziewczyna woli mieć bolące oczy i przedłużone rzęsy. zaproponowałam ich zdjęcie ale nie skorzystała
    załączam zdjęcie po aplikacji, niestety nie chce mi panienka pokazać jak to teraz wygląda

  23. #3398
    Rozkręcanko Avatar chocopolish
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    iosa dzięki byłam przyzwyczajona, że z silcare paczki idą ponad tydzień dlatego chciałam tak wcześnie zamawiać ale skoro z noble tak szybko wysyłają to super, rzeczywiście poczekam

  24. #3399
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Kraków
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał aniutka Zobacz post
    dzięki za rady. niestety dziewczyna woli mieć bolące oczy i przedłużone rzęsy. zaproponowałam ich zdjęcie ale nie skorzystała
    załączam zdjęcie po aplikacji, niestety nie chce mi panienka pokazać jak to teraz wygląda
    Niestety rzesy sa posklejane więc to co się stało to najprawdopodobniej twoja wina.

  25. #3400
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    aniutka - rzesy posklejane niestety




Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 12:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 12:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 17:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •