Strona 141 z 156 PierwszyPierwszy ... 4191131137138139140141142143144145151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 3 501 do 3 525 z 3889

Temat: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

  1. #3501
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Nie cytujemy bez potrzeby.


    Dziewczyny dziękuję za podpowiedzi, jesteście super

    Jestem początkująca i "ćwiczę" na paletce mix z noble lashes. Na tą chwilę aplikacja zajmuje mi trzy godziny ale przecież trening czyni mistrza, każdy kiedyś zaczynał

    Postanowiłam w końcu zamieścić ogłoszenie. Myślicie, że pół ceny (np. dla pierwszych 10 osób) będzie okej? Jako, że dopiero zaczynam? Doradźcie coś
    Ostatnio edytowane przez kiwaczek2 ; 30-09-2015 o 18:53

  2. #3502
    Wczytuje się Avatar SARAHH
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Czy zawsze kupujecie gotowy cleasner, czy macie jakies swoje sposoby na przygotowanie rzes do aplikacji?
    (przed primerem).

  3. #3503
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    SARAHH ja kupuje gotowy produkt. Słyszałam o różnych sposobach... nadtlenki, sody, alkohole itp. ALE nie są to produkty przeznaczone do kontaktu z oczami. Osobiście bałabym się testować to na klientkach. Nie mam wystarczającej wiedzy medycznej i chemicznej aby coś takiego robić. Porządny demakijaż, cleaner w razie potrzeby primer i to w zupełności wystarczy

  4. #3504
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Jeżeli klientka przyjdzie z makijażem bądź resztkami tuszu do rzęs czyszczę szamponem dla dzieci taki w piance (pędzelkiem do brwi) , później cleanser x2 i dwa rodzaje primera

  5. #3505
    Totalna maniaczka Avatar luska102
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    1 255

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Nie wiedziałam gdzie to wpisać więc wpisuje w ogólny ...
    Jestem ciekawa czy któraś z was miała taki problem?
    Rzęsy przedłużamy od 2011 i ostatnie 2 lata pracuje bardzo dużo 3-5 klientek dziennie na same rzęsy. Już od jakiegoś czasu miałam problem z lewym nadgarstkiem( skurcze,mrowienie ,uczucie ściągania) a teraz wyrosła mi kulka przy nadgarstu.
    Wizyta u lekarza skończyła się diagnozą ze nadgarstek totalnie przemęczony i nadwyreżony i skierowanie do chirurga na usunięcie narostu. Dzisiaj miała 3 panie na rzeski i przy ostatniej poprostu myślałam że nie dam radę .
    Ból i drętwienie dłoni.
    Dziewczyny jesli któraś miała coś podobnego lub macie jakieś rady jak z tego wyjść pomóżcie
    Nie wyobraża sobie żebym miała zrezygnować z klejenia

  6. #3506
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    no....jak to sie mowi choroba zawodowa...witamy znajoma po fachu niedawno miala male lecznie , tj. reka w gipsie przez 3 tyg. - troche pomoglo, ale tylko troche. mi lekarz powiedzial ze niestety tego sie nie uniknie, torebki stawowe siadaja i niestety dupcia blada.

  7. #3507
    Totalna maniaczka Avatar luska102
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    1 255

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    wydaje mi się że jest to jednak coś innego ból przeszedł na drugą rękę, jestem pod opieką lekarza. Zobaczymy co będzie dalej

  8. #3508
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cześć Dziewczyny
    Piszę tutaj na forum bo z tego co czytałam jesteście bardzo pomocne i miłe
    Jestem świeżo po kursie przedłużania rzęs 1:1, na kurs namówiła mnie mama która przedłuża sobie rzęsy i wpadła na pomysł abym ja się tego nauczyła żeby jej przedłużać.
    Kupiłam zestaw poczatkujący czyli wszystkie produkty niezbedne, rzęsy standardowe B różne długości.
    Wczoraj robiłam rzęsy pierwszy raz po kursie sama, dziewczyna miała bardzo mocno podkrecone rzęsy a miałam tylko standardowe B czyli mniej podkrecone niz ona miała swoje naturalne, zaczełam kleić i masakra było tak trudno dokleić, najpierw probowalam od gory ale rzesa sie nie miescila bo jej byla bardziej podkrecona przykleilam do tych mniej podkreconych potem zaczelam metodą od boku, pod koniec zabieu zobaczylam ze niektore rzesy sie zaczely odklejac od nasady, dlaczego? czy nie mozna uzywac mniejszego skretu od naturalnego? Wczesniej na szkoleniu trafila mi sie dziewczyna z prostymi rzesami wiec inaczej sie robilo, pozatym kupilam sobie klej HS5 jest nowy dobrej firmy mocno wstrzasnelam ale i tak byl bardzo plynny, potem zobaczylam ze kilka rzes jakby sie dosunelo do skory powieki, boje sie ze sie beda dziewczynie wbijac ,oczywiscie zostala uprzedzona ze robie pierwszy raz i jakby sie cos dzialo to ma przyjsc sciągnąć rzesy lub dopelnic gdyby zaczely wypadac, ogólnie rzesy wizualnie wyszly bardzo ładne dziewczynie sie podobało, chociaz miala tyle rzes ze nie zrobilyśmy do kazdej bo sie troche spieszyla a 3,5h mi to zajeło, ale ja w pol nocy nie moglam spac martwiac sie ze cos zrobilam nie tak ze jakas sie przykleila do skory przez przypadek czy ze zaczna odpadac jestem troche przerazona tym ze to jest takie trudne, troche sie zniechecilam po jej rzesach prosze o rady

  9. #3509
    No to..wpadłam Avatar delyszys
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Poznań / Kettering UK
    Postów
    198

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    najlepiej jak zrobisz fortki i pokazesz. Skret B jest dosc standardowy, tak jak kleje wiele lat nigdy nie mialam klientki dla ktorej by sie nie nadawal. Moze dziewczyna miala trwala na rzesy bo rzadko trafiaj sie naturalki extra zawiniete ale jestem ciekawa. Koniecznie zrob jej fotke
    Jest jeszcze skret rzes J ale ja go nie lubie sa za bardzo proste jak dla mnie
    klej HS5 jest dla osob zaawansowanych, na poczatek klej U+ np ktory schnie wolniej dlatego rzesy CI sie odklejaja bo za wolno jeszcze kleisz.

  10. #3510
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Witajcie, jestem tu nowa jeszcze nie zdążyłam wszystkiego doczytać
    Jestem po szkoleniu z metody 1:1, na razie sama obkleiłam tylko mamę (w galerii wkleiłam zdj i zapytania), jutro przyjedzie koleżanka i w sobotę kolejna. Mam nadzieję, że podołam i uda mi się kiedyś dołączyć do grona stylistek

    Mam do Was pytanie, jak radzicie sobie z odseparowaniem rzęs <2mm? mamuśka ma właśnie taki puszek wokół rzęs dłuższych z tych " maluchów". jest to mega stresujące (nie zliczę ile razy miałam na szkoleniu powtórzone że muszę uważać i nie wolno kleić do nich).
    Martwi mnie też to jak długo zajmuje mi wyklejenie rzęsek (nie wykleiłam mamie 100% bo po prostu brakło mi czasu). w jaki sposób mogę trenować "inaczej" niż na żywym organiźmie? mam problem bo nie każdemu się chce do mnie przyjechać, nie wszystkie koleżanki mają samochody a mieszkam poza miastem, godzinowo ciężko się zgrać a do końca tego roku nie dam rady jezdzić do kogoś bo jestem w zaawansowanej ciąży i nie dam sobie rady z przenoszeniem sprzetu...

    i jeszcze mam pytanie co do kwestii zakładania działalności. jak juz się wprawię to żeby wykonywać usługi w tzw mobilnym salonie kosmetycznym muszę mieć działalność gospodarczą tak? jak to wygląda mniej więcej? (chodzi mi np o kase fiskalną, trzeba mieć czy takie książeczki do wypisywania jak kiedyś były czy zbiorczy raport dzienny? jak Wy sobie z tym działacie?)

  11. #3511
    Wizażystka Avatar iris
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Izrael/Haifa
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Hej, piękne. Od kilku tygodni zaczęłam pracę w salonie... W domu mam rzeski z polski i nie mam tego problemu, a te salonowe...0,7 na przykład jak je otklejam od tasmy to się wygibają/wyginają dziwnie...
    Myślałam, że to klimat etc, ale moje domowe tego nie robią! Są cieniutkie, ale trzymają formę. Powinnam powiedzieć im, że mają towar zły, czy za bardzo mokrzą powietrze?

  12. #3512
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2012
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziewczyny mam klientkę, którą dwa tygodnie po założeniu rzęs szczypią oczy ale tylko kiedy płacze. Pracuje na Redzie NL. Czy to może byc trwająca reakcja alergiczna od kleju ? Klej + łzy = szczypanie, może być to objawem uczulenia ?

  13. #3513
    Wizażystka Avatar iris
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Izrael/Haifa
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Alergia raczej objawia się odrazu, albo na następny dzień. Czyli póki klej wiąże... Chyba że ma łzy, które rozpuszczają klej potroszkę

  14. #3514
    Totalna maniaczka Avatar luska102
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    1 255

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ja właśnie tak miałam, podczas płaczu niesamowite szczypania i pieczenie oczu i przy kontakcie ze słoną wodą(morską). Wydaje mi się że to sól bo przecież łzy też są słone.
    Ja nie mogłam otworzyć oczu aż do wysuszenia. Rzeski miałam klejone na greene i właśnie taką reakcje miałam.

  15. #3515
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    To przestańcie płakać dziewczyny śmiać sie trzeba a nie płakać !


    Cytat Napisał luska102 Zobacz post
    wydaje mi się że jest to jednak coś innego ból przeszedł na drugą rękę, jestem pod opieką lekarza. Zobaczymy co będzie dalej
    Luska współczuję. Spróbuj zmieniać ułożenie palców (małego, serdecznego i środkowego) Jeżeli kleisz oczka naprzemiennie to jedno oczko rób przy wyprostowanych palcach, drugie oczko, paluszki w piąstkę, mi to bardzo pomogło.

    O naroś zapytam... czy to aby nie "Ganglion" ? Moja córka (9 lat) ma takiego tworaka. Robiła gwiazdy, całe gnie latała i gwieździła aż wyrosło .... raz jest mniejszy raz większy... Nie boli

  16. #3516
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziewczyny powiedzcie mi, czy klej można trzymać w lodówce? Kobieta na szkoleniu powiedziała, że tylko jak jest nowy- nieotwierany i należy wyciągnąć go 24 h przed klejeniem. Ja trzymam swój otwarty klej w kuferku i nie wiem czy to dobry sposób. I kolejne pytanie, czy zechciałybyście skomentować moje 3 pierwsze aplikacje? Jestem świadoma, że są bardzo średnie... ale chciałabym wiedzieć czy coś ze mnie będzie... po prostu lubię to robić

  17. #3517
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Pewnie, dawaj prace

    Kleje cyjanoakrylowe, których używamy podczas zabiegu stylizacji rzęs powinny być przechowywane w suchym, chłodnym i nienasłonecznionym miejscu, aby można było przez dłuższy czas cieszyć się ich właściwościami.
    Używanie woreczków termoizolacyjnych znacznie ułatwia nam przechowywanie kleju, jednak nie do końca zapewniają nam odpowiednie warunki. Klej powinno się przechowywać w temperaturze pokojowej (ok. 18-20*C). Niższe temperatury, jakie niekiedy panują w lodówce mogą okazać się niekorzystne. Klej należy chronić zarówno przed zbyt wysoką jak i zbyt niską temperaturą.

  18. #3518
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ja podobnie jak Mysiaczek trzymam w woreczku izolacyjnym , w pudełeczku plastikowym zawinięte dodatkowo w gazety w ciemnej pufie.

    Zmieniam klej co 4-5 tygodni i nic się z nimi złego nie dzieje

  19. #3519
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ja trzymam w woreczku izolacyjnym, ale z ciekawości zamówiłam HS4 i nie wiem jak się z nim obchodzić
    1 zdjęcie- pierwsza praca, z której w ogóle nie jestem zadowolona. Sklejały mi się rzęsy, ale walczyłam z tym dzielnie, bo sklejki są nie do przyjęcia po tym klejeniu miałam " wypalenie zawodowe" hahaha i byłam bardzo zniechęcona
    2, 3, 4 zdjęcie- praca druga.
    5, 6 i 7 zdjęcie- praca trzecia.
    Ostatnio edytowane przez kierl89 ; 21-10-2015 o 18:04

  20. #3520
    Wizażystka Avatar iris
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Izrael/Haifa
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Moim skromnym zdaniem, ze stylizacją oka idziesz w dobrym kierunku! Szybszy klej i pozbędziesz się sklejek i jako gratis dostaniesz czystą aplikację. Czy przedostatnie zdjęcie to łzy na rzęskach?-Jak nie, to baaardzo są sklejone...
    Myślę, że szybko się nauczysz

  21. #3521
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziękuję! Ale mi miło Na tym zdjęciu, to na pewno łzy, koleżanka mi baaardzo płakała i nie wiedziałam jak to ogarnąć. Suszyłam pompką, a po chwili znów płacz W każdym razie sklejek raczej nie było, bo staram się tego pilnować

  22. #3522
    Wizażystka Avatar iris
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Izrael/Haifa
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Sprobuj inne pady/płatki albo tasmę microfoam- łzy wtedy lecą pod nie.

  23. #3523
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziękuję za pomoc :-)
    Zastanawiałam się nad kupnem tej taśmy, ale obawiałam się, że nie będę potrafiła jej dopasować/ przykleić, a taśma pozbawi " pacjentkę" dolnych rzęs

  24. #3524
    Wczytuje się Avatar laure_andal
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Nie pozbawi jak bardzo się boisz, możesz posmarować dolne rzęsy i powiekę jakimkolwiek kremem, wtedy microfoam łatwiej się odkleja

  25. #3525
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Kolejnym razem zamówię taśmę na próbę :-)
    A czy któraś z Was ma jakieś doświadczenie z rzęsami typu Y i W? Przedłużam rzęsy tylko metodą 1:1, nie potrafię tworzyć wachlarzy, ale skoro są gotowe, to czemu nie? :-)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 12:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 12:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 17:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •