Strona 149 z 156 PierwszyPierwszy ... 4999139145146147148149150151152153 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 3 701 do 3 725 z 3889

Temat: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

  1. #3701
    No to..wpadłam Avatar Joannah
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Dania
    Postów
    227

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Nikhe90
    Przyczyn moze byc wiele, tak jak ktoś już wspomniał zaopatrz się w hygrometr i termometr i zapytaj dystrybutora o warunki pracy z klejem.
    Druga sprawa to być może zbyt szybki czas wiazania kleju i za mała jego ilość?
    Nie zaczełąś przypadkiem używać przyspieszacza do kleju w ostatnim czasie?
    Być może rzęsy od których odskakują sztuczne sa przesuszone i maja zamkniętą łuskę włosa? Spróbuj użyć soli fizjologicznej po primerze by otworzyć łuskę włosa i zwiększyć przyczepność z rzęsą naturalną.

  2. #3702
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi. Nie używam przyspieszacza. Ostatnio wilgotność 40-45%, temperatura 21 st. Nie używam również nawilżacza powietrza. Napomknę że pracuję w różnych warunkach ale z reguły mam powyższe parametry.
    Producent zapewnia że kleje powinny dać radę. Co ciekawe - wcześniej było ok, tylko w ostatnim miesiącu coś nie tak. Może rzeczywiście za mało kleju? Następnym razem spróbuje z otworzeniem łuski - choć wcześniej było to zbyteczne

  3. #3703
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał Joannah Zobacz post
    Nikhe90
    Przyczyn moze byc wiele, tak jak ktoś już wspomniał zaopatrz się w hygrometr i termometr i zapytaj dystrybutora o warunki pracy z klejem.
    Druga sprawa to być może zbyt szybki czas wiazania kleju i za mała jego ilość?
    Nie zaczełąś przypadkiem używać przyspieszacza do kleju w ostatnim czasie?
    Być może rzęsy od których odskakują sztuczne sa przesuszone i maja zamkniętą łuskę włosa? Spróbuj użyć soli fizjologicznej po primerze by otworzyć łuskę włosa i zwiększyć przyczepność z rzęsą naturalną.
    Witajcie to mój pierwszy post tutaj ale podczytuje Was od dawna. Rzesy przedluzam od pół roku. Tworzę piękne wachlarze, klientki zadowolone z efektów ale zawsze problemem jest trwałość aplikacji. Dzisiaj się zalamalam bo klientka z wczoraj nie ma już połowy rzes. Kupiłam klej Malinka z Magnitica i przyspieszacz do kleju - jaki związek może on mieć z wypadaniem rzes bo tak wywnioskowałam z cytowanej wiadomości? I jeszcze jedno pytanie co może być przyczyną że klej rozlewa się na krysztale i szybko glucieje ? Miałam tak z ultra z SC, Perfect z Mlashes i teraz z Malinka ��

  4. #3704
    Wizażystka Avatar iris
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Izrael/Haifa
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał bombelekp Zobacz post
    Witajcie to mój pierwszy post tutaj ale podczytuje Was od dawna. Rzesy przedluzam od pół roku. Tworzę piękne wachlarze, klientki zadowolone z efektów ale zawsze problemem jest trwałość aplikacji. Dzisiaj się zalamalam bo klientka z wczoraj nie ma już połowy rzes. Kupiłam klej Malinka z Magnitica i przyspieszacz do kleju - jaki związek może on mieć z wypadaniem rzes bo tak wywnioskowałam z cytowanej wiadomości? I jeszcze jedno pytanie co może być przyczyną że klej rozlewa się na krysztale i szybko glucieje ? Miałam tak z ultra z SC, Perfect z Mlashes i teraz z Malinka 😕
    Jeśli używasz przyspieszacza możesz nie nadążać z klejem. Zbyt szybko wiąże. Spróbuj bez niego.
    To że klej szybko glucieje może oznaczać że masz za wilgotno i za ciepło...

    Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

  5. #3705
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    dokłądnie tak jak napisała Iris, prawdopodobnie za wolno pracujesz jak na przyspieszacz i dodatkowo swoja wilgotnosc sprobuj bez przyspeiszacza

  6. #3706
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2



    Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

    ---------- Dodano o godzinie 17:11 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:10 ----------

    Gdzie kupię takie płatki?

    Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

  7. #3707
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Postów
    31

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Witam

    Chciałam Was zapytać jak sobie radzicie z klejeniem w trudnych, upalnych letnich warunkach? Niestety u mnie normą jest temperatura 25 stopni, już teraz w maju. Kiedy na dworze jest po 30 pare stopni u mnie jest nawet 33. Mam klimatyzację ale żeby nikogo nie zaziębić nie mogę zbyt wiele obniżać temperatury - najwyżej o 5 stopni. Czy możecie poradzić mi jakiś klej na takie warunki? Dodam że wilgotność jest w porządku, zawsze od 40 -50% akurat w te upalne dni. Bardzo proszę o poradę Pozdrawiam

  8. #3708
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał iris Zobacz post
    Jeśli używasz przyspieszacza możesz nie nadążać z klejem. Zbyt szybko wiąże. Spróbuj bez niego.
    To że klej szybko glucieje może oznaczać że masz za wilgotno i za ciepło...

    Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
    Dziekuje za odpowiedzi. Niestety pracuje narazie mobilnie i nie mam wplywu na warunki. A czy to ze klej "rozlewa" sie po szkielku to tez wina temperatury i wilgotnosci? Kilka razy mialam taka sytuacje, przewaznie jak go wylalam to zostawala kropla a teraz robi mi sie z niego plama i bardzo czesto musze go wymieniac

  9. #3709
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ja mam pytanie zupełnie z innej beczki... jak to jest gdy ktoś ma założoną działalność na mobilne usługi kosmetyczne, ale większość robi w swoim domu? Oczywiście z kasą fiskalną, rachunki wydawane więc wszystko legalne, lecz nie dojeżdża zbyt często tylko robi w domu. Jaka instytucja może się 'przyczepić'?

  10. #3710
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    bombelekp naklej tasme na szkielko. Polecam przeczytanie wątków 1szego też. Jest tego sporo ale różne triki ułatwiające pracę zostały poruszane kilka razy.

    filip sama sobie na swoich płatkach możesz taką siatke naszkicować....

  11. #3711
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał SandraL Zobacz post
    Ja mam pytanie zupełnie z innej beczki... jak to jest gdy ktoś ma założoną działalność na mobilne usługi kosmetyczne, ale większość robi w swoim domu? Oczywiście z kasą fiskalną, rachunki wydawane więc wszystko legalne, lecz nie dojeżdża zbyt często tylko robi w domu. Jaka instytucja może się 'przyczepić'?
    Sandra już sama nazwa "działalność mobilna" wskazuje na to że usługi są wykonywane w terenie a nie stacjonarnie. Teoretycznie możesz wszystko do póki ktoś życzliwy się nie zjawi. Przyczepić się może po pierwsze sanepid ponieważ wątpię aby Twoje mieszkanie spełniało jego wymogi, może przyczepić się też Urząd ponieważ aby prowadzić usługi u siebie w mieszkaniu powinnaś mieć przekształcony lokal z mieszkalnego na usługowy. Robi się wtedy nowe mapki, plany itp itd. Płaci się większy podatek a jak wiadomo szukają każdej złotówki.

    EDIT: sanepid sam do Ciebie nie przyjdzie, musi dostać "cynk" od kogoś.
    Ostatnio edytowane przez Izi ; 18-05-2016 o 18:14 Powód: dopisek

  12. #3712
    Wizażystka Avatar iris
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Izrael/Haifa
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał bombelekp Zobacz post
    Dziekuje za odpowiedzi. Niestety pracuje narazie mobilnie i nie mam wplywu na warunki. A czy to ze klej "rozlewa" sie po szkielku to tez wina temperatury i wilgotnosci? Kilka razy mialam taka sytuacje, przewaznie jak go wylalam to zostawala kropla a teraz robi mi sie z niego plama i bardzo czesto musze go wymieniac
    Wiem o czym piszesz ale nie mam pojecia dlaczego tak sie dzieje...

    Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

  13. #3713
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał mucha Zobacz post
    bombelekp naklej tasme na szkielko. Polecam przeczytanie wątków 1szego też. Jest tego sporo ale różne triki ułatwiające pracę zostały poruszane kilka razy.

    filip sama sobie na swoich płatkach możesz taką siatke naszkicować....
    Oczywiście czytam czytam ale od końca 😁 tak sobie radzilam, że wylewalam klej na taśmę, ale na kursie wylano klej na patyczek higieniczny i zaczelo się z niego dymic! Także niby klej z taśma w jakąś reakcję wchodzi i nam na dobre to nie wychodzi😂 ale mi się zrymowalo dzięki dziewczyny za odpowiedzi 😙

  14. #3714
    Debiutantka Avatar jjustyna86
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziewczyny, czy praca na rzęskach z naturalnego włosia norki technicznie znacząco odbiega od 1:1 czy 2:1 na jadwabnych badz mink? Potrzebny jest jakiś inny klej? Będę wdzięczna za odpowiedź. Pracuję na minkach, ale sporo osób jest zainteresowanych norkami, stąd moje pytania.
    Ostatnio edytowane przez jjustyna86 ; 19-05-2016 o 16:09

  15. #3715
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziewczyny,jaka gruboscia robicie 2-3D a jaka 4-5D?ja 2/3 robie 0,1 a 4-5 0,07 ale zastanawiam się czy nie powinnam robić tylko 0,07?

    Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

    ---------- Dodano o godzinie 11:52 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:51 ----------

    P

    Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

  16. #3716
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    filip to zalezy jaki efekt chce klientka i w jakiej kondycji sa rzeski naturalne. jak są mocne i chce dramatik to do 3d można zrobić 0,1. do 4D nigdy 0.1 beda obciążały , wtedy 0,7 lub cieńsze.
    Ja kilka razy robiam 1:1 0,1 lub 2D 0,07... jeżeli klientka chciała mega naturalny efekt

    bombelek klej na taśmie się nie zapali patyczki sie kopcą i owszem ale taśma się nie kopci. nic złego sie z klejem nie stanie a kropelka będzie trzymała kształt kuleczki.

    justyna nie ma znaczenia jakie rzęsy, klej ten sam, nawet kolorowe rzesy wyklejamy na czarnym kleju i bardzo fajnie to wygląda

  17. #3717
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    tak jak mucha napisała to zależy od klientki, u mnie 90% klientek nosi 2D 0,07. 3D rowniez 0,07. mam tylko 2 klientki na 2D 0,10 i to wszystko

    u mnie się nic nie kopci

  18. #3718
    Wizażystka Avatar iris
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Izrael/Haifa
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    4-5d robie juz 0.05... Navet na tutejsze grubiutkie i geste rzesy

    Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

  19. #3719
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2016
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dobre Kobietki pomóżcie
    3 dni temu robiłam 3 aplikacje. 2 klientki zadowolone nic się nie dzieje, jednej po 2 dniach wypadla połowa rzes. Dzisiaj robiłam jej poprawkę, uzupełniłam do połowy , przeczesalam i .... zaczęły wypadać za każdym pociagnieciem szczotki Wszystkim robię tak samo a takiej sytuacji nie miałam nigdy. Przemyć jej następnym razem rzesy solą fizjologiczna ? Bo gdzieś na taką poradę chyba na tym forum trafiłam.

  20. #3720
    Wizażystka Avatar iris
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Izrael/Haifa
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał bombelekp Zobacz post
    Dobre Kobietki pomóżcie
    3 dni temu robiłam 3 aplikacje. 2 klientki zadowolone nic się nie dzieje, jednej po 2 dniach wypadla połowa rzes. Dzisiaj robiłam jej poprawkę, uzupełniłam do połowy , przeczesalam i .... zaczęły wypadać za każdym pociagnieciem szczotki Wszystkim robię tak samo a takiej sytuacji nie miałam nigdy. Przemyć jej następnym razem rzesy solą fizjologiczna ? Bo gdzieś na taką poradę chyba na tym forum trafiłam.
    Moze okres miala. Soda z woda przemyj


    Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

  21. #3721
    Debiutantka Avatar Eska89
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Kochane rzęsowe specjalistki potrzebuję pomocy


    Kleję rzęski od 7 miesięcy,.Pierwsze miesiące kleiłam na produktach z black lashes- klientki mega zadowolone, jednak od miesiąca rzęsy lecą, a robię cały czas tak samo. Dodam,ze kleje wymieniam co ok 3 tygodnie. Postanowiłam przeżucić się na noble lashes.. jednym dziewczynom rzęsy się trzymają a drugim nie. Kleilam na Hs4. Już nie wiem co może być nie tak... może zmiana pogody? Pooomooocy

  22. #3722
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Przede wszystkim napisz jakie masz warunki tj. Temperature i wilgotność.

  23. #3723
    Debiutantka Avatar Eska89
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał Mysiaczeq Zobacz post
    Przede wszystkim napisz jakie masz warunki tj. Temperature i wilgotność.
    Ostatnio było ciepło i duchota- ogroomna. Zamówiłam wczoraj stację pogody z noble, to lada moment będę mogła odpisać ze szczegółami.

  24. #3724
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    witam. tez mam problem z klejem. nie moge jak na razie zadnego dopasowac do moich warunkow. w pomieszczenie mam ok 25 st C czasami troszke wiecej i 50% wilgotnosci. testowalam malinke z magnitici nie sprawdza sie niestety. zastanawiam sie nad ONE tez z magnitiki, ktoras polecilaby go mam jeszcze na oku Master Glue z StarLash badz Perfect z MLashes.. Doradzcie cos prosze !

  25. #3725
    Wizażystka Avatar iris
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Izrael/Haifa
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał kasia92 Zobacz post
    witam. tez mam problem z klejem. nie moge jak na razie zadnego dopasowac do moich warunkow. w pomieszczenie mam ok 25 st C czasami troszke wiecej i 50% wilgotnosci. testowalam malinke z magnitici nie sprawdza sie niestety. zastanawiam sie nad ONE tez z magnitiki, ktoras polecilaby go mam jeszcze na oku Master Glue z StarLash badz Perfect z MLashes.. Doradzcie cos prosze !
    One ci sie sprawdzi. Kleilam nim przy takich warunkach kilka miesiecy. Trzymal jak beton!

    Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 11:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 11:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •