Strona 122 z 156 PierwszyPierwszy ... 2272112118119120121122123124125126132 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 3 026 do 3 050 z 3889

Temat: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

  1. #3026
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    ah hs4 możesz miziać ja hs4 nie lubię i nie potrafię polubić. nabieraj ciut więcej.
    natka a ty jak mówisz klientkom by dbały o rzęsy? mają w ogóle nie myć czy jak?




  2. #3027
    Debiutantka Avatar monia2027
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Rodzinnie Szczerców przez 3 lata w Łodzi, obecnie będzie to Kraków :)
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Witam serdecznie wszystkie Panie Od jakiegoś czasu czytam to forum (przypadkiem odkryte w necie) i oto teraz zdecydowałam się wreszcie coś napisać i zasięgnąć porady od doświadczonych . Wiem, że na pewno ktoś mi pomoże, gdyż czytając wasze posty odczuwa się hmm fajną energię tego forum
    Do rzeczy: odbyłam kurs z SL niecałe 2 lata temu wtedy wykonałam tylko dwie aplikacje: jedną na kursie (nawet spoko ) i drugą na siostrze... wieczór przed ślubem, bardzo późnym wieczorem w niekorzystnych warunkach bo wcześniej nie miała czasu ( jakies sypkie rzęsy "na raz" dostałam od koleżanki siostry, a klej sama kupiłam z SL) i ze strachem w oczach..że to jej ślub, że szybko bo już późno... Efekt był taki, że się mega zraziłam, a rzęsy wyszły wg mnie straszne. No, ale po namowach siostry, która uważa, że za szybko się poddałam (mimo wszystko miała te rzęsy w dniu ślubu i w odróżnieniu ode mnie nie przeżywała ich tak jak ja ) stwierdziłam, że jak będę mieć fundusze to się za to zabiorę !

    I o to kasa jest (stypendium), potencjalne ofiary również! więc:

    Przymierzałam się do zakupu rzęs i kleju z SL, ale czytając posty bardzo zachęciły mnie rzęsy i kleje z evo (mniejsza pojemność), i teraz nie wiem czy bazować na jednej firmie ( na której miałam szkolenie czyli SL, ) czy może zaryzykować i zakupić wszystko w evo? Fajną opcją wydaje mi się też zakupić rzęsy z SL a klej z EVO ten U+ ? Byłby to dobry pomysł? Mam też wcześniej zakupione pincety, ale jedna mi raz spadła więc chyba kupię też nowe

    Ps. Co ciekawe mam już łóżko do masażu , więc zaczynając wszystko od początku z lepszym wyposażeniem może lepiej mi pójdzie.. Z góry dziękuję za "pokierowanie" świeżaczka ( mnie)

  3. #3028
    Kosmetyczka Avatar natka_23
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    999

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał kiwaczek2 Zobacz post
    ah hs4 możesz miziać ja hs4 nie lubię i nie potrafię polubić. nabieraj ciut więcej.
    natka a ty jak mówisz klientkom by dbały o rzęsy? mają w ogóle nie myć czy jak?
    kiwaczek a Ty na jakim kleju pracujesz?

    mowie zeby uzywaly plynow miceralnych i zeby przy zmoczeniu woda nie trzec recznikiem tylko osuszyc a co zle?
    Effect Centrum Stylizacji

    ul. Sobieskiego 9 (koło meteora i Turkey Kebab)
    Zielona Góra
    www.effect-stylizacja.pl

    Zapraszam

  4. #3029
    Nałogowiec Avatar ania38
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    528

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    ja SL nie znam pracuję na Noble i evo jestem zadowolona

    moim skromnym zdaniem klej nie ma znaczenia z jakiej firmy masz rzęsy
    co do kleju to sama musisz testować jednej odpowiada ten innej tamten ,trudno doradzić ale w praniu wyjdzie co komu pasuje,,musisz po prostu kupić i sama wybrać ..

    o kleju było już sporo napisane ,może wróć do tyłu i poczytaj opinii tak będzie najlepiej..

  5. #3030
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    a moim zdaniem klej ma najwieksze znaczenie... możesz mieć najwyższej klasy rzęsy, piękne... czarne, super skręt... ale jak klej lipny i sie wszystko sypie to ci klientka nie wróci.
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  6. #3031
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Monia, ja obencie używam kleju z Sl (jako ejdyny w taych warunkach atmosf mi nie kaprysi). Jak chlodniej uzywam i evo i noble. Tez bardzo dobre. Rzesy tylkko evo, magnitica i noble. Moim zadniem oczywiscie SL tez mialam ale nie przypadly mi do gustu...i wiem ze nie tylko mi.
    aczkolwiek metoda prob i bledow na pewno znajdziesz swoje ukochane produkty
    Ostatnio edytowane przez kiwaczek2 ; 07-08-2014 o 00:09

  7. #3032
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    monia, firmy możesz mieszać.. z jednej bardziej będą Ci odpowiadać rzęsy a z innej może klej ..
    Robiłaś szkolenie z SL w Łodzi?

  8. #3033

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał monia2027 Zobacz post

    Przymierzałam się do zakupu rzęs i kleju z SL, ale czytając posty bardzo zachęciły mnie rzęsy i kleje z evo (mniejsza pojemność), i teraz nie wiem czy bazować na jednej firmie ( na której miałam szkolenie czyli SL, ) czy może zaryzykować i zakupić wszystko w evo? Fajną opcją wydaje mi się też zakupić rzęsy z SL a klej z EVO ten U+ ? Byłby to dobry pomysł? Mam też wcześniej zakupione pincety, ale jedna mi raz spadła więc chyba kupię też nowe
    Monia poszperaj sobie na forum a znajdziesz recenzje i porady dotyczące zarówno rzęs, klejów jak i oczywiście pęset. Warto poeksperymentować z firmami (evo, Noble Lashes, SL) i zobaczyć co ci najbardziej pasuje. Polecam wycieczkę do wątku na forum pt. "dystrybutorzy" tam również znajdziesz ciekawe porady dot. produktów.

  9. #3034
    Debiutantka Avatar monia2027
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Rodzinnie Szczerców przez 3 lata w Łodzi, obecnie będzie to Kraków :)
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał bombelkowa Zobacz post
    monia, firmy możesz mieszać.. z jednej bardziej będą Ci odpowiadać rzęsy a z innej może klej ..
    Robiłaś szkolenie z SL w Łodzi?
    Tak szkolenie robiłam w Łodzi ze względu na swoją szkołę miałam dużo taniej Dziękuję Babeczki za odpowiedzi Przed napisaniem poprzedniego posta czytałam cały wątek [Rzęsy] Zestaw na dobry początek , połowę Przedłużanie rzęs - wątek ogólny oraz ten wątek i zrobiłam przy tym ładnych kilka stron notatek Po prostu nie byłam pewna czy mogę łączyć firmy.
    Zwrócę uwagę jeszcze na ten wątek o dystrybutorach i ... czas na zakupy

  10. #3035
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    natka dokladnie tak jak piszesz

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  11. #3036
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Do dziewczyn co zaczęły robić brewki mam pytanie... Polećcie jakis dobry klej. Na noblowskim nie mam odwagi robić babeczkom, bo na mojej skórze po 3 dniach nie ma juz nic ! Wystawilam wczoraj zdjęcie z mojego treningu brewkowego na mojej własnej ręce i angielki dostały wścieka. Wciąż napływają maile z pytaniami o zabieg a ja wciaz go nei wprowadzam bo walczę z tym klejem Potrzebuję cos innego, żeby chociaz 10 dni wytrzymało...
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  12. #3037
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ula ja na NL pracuje bo innego nie znam na tą chwilę. Klientki mówią że trzyma do tygodnia. Ja je widzę po 2 tygodniach więc wtedy nie ma już śladu po czymkolwiek Ale wracają.

  13. #3038
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    W polsce nie kupisz, ja ze stanow zamawialam razem ze specjalnym uszczelniaczem tzw sealerem bardzo droga impereza bo koszt zestawu z przesylka prawie 400zl , te dostepne w polsce kleje pachna identycznie jak klej do kepek :/ brwi trzymaly sie max 10 dni :/ dosyc mocno ten zabieg jest przereklamowany i wg moich osobistych odczuc nie wart swojej ceny

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  14. #3039
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał Agnieszka Praska Zobacz post
    W polsce nie kupisz, ja ze stanow zamawialam razem ze specjalnym uszczelniaczem tzw sealerem bardzo droga impereza bo koszt zestawu z przesylka prawie 400zl , te dostepne w polsce kleje pachna identycznie jak klej do kepek :/ brwi trzymaly sie max 10 dni :/ dosyc mocno ten zabieg jest przereklamowany i wg moich osobistych odczuc nie wart swojej ceny
    Mozesz dać Aga jakies namiary ? 400zł to przegięcie, ale chętnie zerknę co i jak. Moge kupić gdziekolwiek i tak w UK siedzę...
    Ja go biorę pod uwagę ale w nieco zmodyfikowanej wersji pod angielskie klientki.

    PS> Za tydzień mam uzupełnienie "L"ek po Tobie
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  15. #3040
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Poszukam bo to dosyc dawno temu bylo kogo uzupelniasz ? Edytke ?

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  16. #3041
    No to..wpadłam Avatar carmenita
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    207

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Kurczę to teraz mam mętlik... a chciałam iść na szkolenie z tych brwi... A jak cenowo to u Was wygląda?

  17. #3042
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    witajcie...używam kleju NL HS5 i mam mały problem...niby półsekundówka ale skleja rzęsy obok siebie i czasami pozostawia grudki. Myślałam że za szybko przechodze do drugiego oka.Robie już chwilke przerwy miedzy położeniem rzęsy na jednym oku a przejściem na drugie oko ale ciągle jest tak samo..A jak sklei juz te rzęsy to naprawde cięzko je odseparować...co robię nie tak? może polecicie mi jakiś fajny klej...

  18. #3043
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Postów
    68

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał iivonka Zobacz post
    witajcie...używam kleju NL HS5 i mam mały problem...niby półsekundówka ale skleja rzęsy obok siebie i czasami pozostawia grudki. Myślałam że za szybko przechodze do drugiego oka.Robie już chwilke przerwy miedzy położeniem rzęsy na jednym oku a przejściem na drugie oko ale ciągle jest tak samo..A jak sklei juz te rzęsy to naprawde cięzko je odseparować...co robię nie tak? może polecicie mi jakiś fajny klej...
    mi przy tych upałach klej hs5 np w ogóle nie łapie nic! dobrze, że w zapasie w lodówce miałam black lashes bo inaczej bym nie dała rady

  19. #3044
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał kasiiia Zobacz post
    mi przy tych upałach klej hs5 np w ogóle nie łapie nic! dobrze, że w zapasie w lodówce miałam black lashes bo inaczej bym nie dała rady
    no widzisz tobie nie kleił wogóle a mój az za bardzo... a jaki klej z black lashes używasz

  20. #3045
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    CAT - mi noblowski trzyma ok tygodnia właśnie, czasem 10dni , to jest max. jednak ja biorę za usługe na tyle nie duże kwoty że tragedii nie ma że tak trzyma. oczywiście przy odpowiednym dbaniu czyli nie ruszaniu




  21. #3046
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Kiwaczku napisz mi na pw ile bierzesz

  22. #3047
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Postów
    68

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał iivonka Zobacz post
    no widzisz tobie nie kleił wogóle a mój az za bardzo... a jaki klej z black lashes używasz
    Ultra plus, jak dla mnie ok. jest to klej podobno szybkoschnący ale w 1 sek nie łapie oczywiście. Za to sprawdza się wg mnie w różnych warunkach i dobrze trzyma. Ktoś tu na forum kilka stron wcześniej mi napisał, że to jest klej do którego zawsze wrócę i ma racje. Wczoraj pracowałam też na kleju z Magnitica - Diamond i pracowało się ekstra, teraz sprawdzam wytrzymałość

  23. #3048
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    pracuje w rzeskach juz od 2 lat, przeszłam już przez wiele klei od clareny , Nl i evolashes i nie mogę coś dobrać odpowiedniego, albo słabo trzyma, a jak juz fajnie klei to opary sa nie do zniesienia, albo skleja mi rzęsy obok...pracuje dość szybko więc mysałam że ten HS5 będzie dobry a tu takie rzeczy...

  24. #3049
    Kosmetolog Avatar wisienkakwspz
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Małopolska ;)
    Postów
    842

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Co do klejów to ja sobie teraz mieszam green i red z NL i super się klei, dobrze trzyma i opary minimalne

    Ulka nie strasz, bo jutro robię babce brwi i mam nadzieję, że do soboty wytrzymają...

  25. #3050
    Kosmetyczka
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Postów
    68

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    ja teraz mam problem z klejami, niedosc ze na kamieniu bardzo szybko robią się glutowate to ogólnie coś jest nie tak. Trzymam kleje w lodówce, mam ten specjalny woreczek a mimo wszystko po 2tyg gęstnieją. Mam HS5 który mi aż tak zgęstniał że zatkał się dziubek i BlackLashes który jest w miare ok. HS5 w ogóle mi nie łapie... Czy ktoś jeszcze ma taki problem?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 12:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 12:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 17:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •