Strona 138 z 156 PierwszyPierwszy ... 3888128134135136137138139140141142148 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 3 426 do 3 450 z 3889

Temat: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

  1. #3426
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    114

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał Ladyss Zobacz post
    Widzisz i tu jest różnica że ja... nie informuje. Nie pytam klienta o to jakie chce rzęsy, jaką grubość, jaką długość. Ja pytam jaki chce EFEKT, bo to jak ja to wykonam leży już w moich kompetencjach. Klient nie wie co jest odpowiednie dla rzęs, to masz wiedzieć Ty! Im dłuższe rzęsy przy 1:1 tym większe wrażenie że ta stylizacja nie jest gęsta. Dlatego u mnie króluje długość do 12. Jeśli ktoś chce mocniejszy efekt, zapraszam do zrobienia objętości.
    dokładnie tak

    u mnie to samo, pytam jaki efekt chciałaby osiągnąć
    klientka odpowiada (najczesciej słyszę "mocno wytuszowane rzęsy", rzadziej "mega turbo efekt jak z reklamy") więc pokazuje jej kasetki rzęs które mogę wykorzystać aby zobaczyła, dotknęła...
    informuje wtedy pokazując:
    * z tych rzęs mozna zrobić metodę taką, cena taka,
    *z tamtych takie - cena taka,
    *z jeszcze innych jeszcze inna metoda i jeszcze inna cena

    jeśli klientka mimo zawężenia wyboru sama nie wie, proponuję coś co uważam za stosowne, najbardziej do niej pasujące - nie mylic z najdroższą metodą- bo czasem proponuję 1:1, bo będzie to najbezpieczniejsze
    jesli klientka akceptuje- kleimy

    nie zdarzyło mi się żeby któraś była niezadowolona
    jesli coś klientce "nie leży" mowi np : jest ok, ładnie ale nastepnym razem możemy zrobić ciut dłuższe/ gęstsze
    ja wychodze z załozenia że lepiej zrobić coś delikatnieszego niż wywalic nie wiadomo co żeby klientka (nie daj Boże ślubna) będzie płakać 3 dni przed slubem i kombinowac co z tym począc


    co do grubości rzęs|: u mnie nagrubsze w kufrze to 0,20- do porównania jakie to szczoty
    przedłuzanie czy zagęszczanie zaczyna się u mnie od grubosci 0,15 (1:1)

    najczesciej kleję 0.07 (wolumetrycznie), czasem 0.1 (1:1 i objętosciówki)
    i najrzadziej 0.05, 0.03 też wolumetrycznie- na to mam jeśli sienie mylę 7klientek
    (grubości 0.05 i 0.03 są bardzo zbliżone ale nie wiem na 100% czy faktycznie tyle mają- tak mam opisane opakowania od dystrybutora... sa na pewno cieńsze od 0.07)
    Ostatnio edytowane przez rzęsowa ; 29-06-2015 o 20:36

  2. #3427
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    tinusna może przejdź na cashmere? Dają efekt bardzo grubych rzęs nie obciążając zbytnio naturalnych.
    Ale staraj się jednak eliminować takie klientki. Ja osobiście mam jeszcze dwie takie które kiedyś mi na głowę weszły i jestem w sytuacji patowej jeśli o nie chodzi (obje mają zbyt długie), ale nie pozwalam sobie na więcej takich. Nawet jak już leży na łóżku i mówi że chce grube czy tam długie to mówię że nie zrobię i koniec. Żadna jeszcze nie uciekła Czasem taka "pani" nie zjawia się po miesiącu, ale zjawia się po 2 z masakrą na oczach i prośbą o pomoc. No i wtedy zostaje już u Ciebie i nie krzyczy o grubaski.

    Z jedną z tych moich klientek po 1,5 roku tłumaczeń! zeszłyśmy 2mm z długości i z 0,15 na 0,05 ufff


    Ja mam w szufladzie 0,20 tylko do prezentacji na szkoleniach - przy klientkach nawet tego nie wyciągam. Nie i koniec.

    Jeśli klientka stwierdza że efekt jest zbyt... "słaby" proponuj objętościówki. I to nie do końca tak że nie mają na to kasy. Rzęsy to nie woda czy chleb... skoro mogą sobie pozwolić na taki luksus (jakby nie było) to uciułają i na chociażby 2D

  3. #3428
    Rozkręcanko Avatar chocopolish
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    https://www.youtube.com/watch?v=6lAIQBIESsE

    patrzcie dziewczyny co znalazłam na początku myślałam, że to takie zwykłe kępki są, jednodniowe, ale z komentarzy wynika, że nie...

    moment filmu 0:50 zwala z nóg, ciekawe ile pani sobie liczy za takie cudo...

  4. #3429
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dobre, poczytałam i niby na to starczyć na 2 tyg i jest przyklejane na klej lateksowy.

  5. #3430
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ja robię podobnie jak Ladyss i rzęsowa.

    Pytam o efekt i na jaką okazję.
    To widać na pierwszy rzut oka jak klientka wchodzi do salonu. Jeżeli ma szpile długie pazurki z cyrkoniami, doczepione włosy i chce na Panieńskie... kleimy 3D na 0,1. 13 mm max (Przy czym informuję, że to tylko na tę jedną jedyną okazję, że takiego Extrema można raz na pół roku założyć) ... i płacze przy lustrze, przeszczęśliwa.

    Jeżeli przychodzi Ci klientka w łososiowym sweterku i mokasynkach na stopach i chce mega Volume długie do nieba na swój ślub.... oczywiście wyklejam 3D 0,07 maksymalnie 11mm.

    Ja jestem stylistką, stylizuję oko. Nie mogę jej skrzywdzić.

    i później przesyła mi zdjęcie na whats up ze swojego ślubu z podziękowaniem. O to chodzi.


    Są oczywiście i takie, którym wciąż mało. Wciąż coś nie tak, za mało za krótko itp

    Miałam ostatnio klientkę Polkę ( zaznaczam Polkę, bo tutaj Polki to najbardziej marudne klientki , dla których wyznacznikiem całego jestestwa jest "taniość" ) . Prosiła o 0,25 - 15mm. Nosiła rzęsy od innej stylistki i właśnie takie: 0,25 - 15mm. Zdjęłam jej te rzęsy, niestety noszenie tak grubych i długich osłabiło jej naturalne rzęsy. Zrobiłam 0,15 1:1 max 12, bo nie chciała objętości, ... za drogo ( różnica między 1:1 a 2d u mnie to wartość 1 paczki papierosów, które pali bo czuć było... ale nie na rzęsy szkoda...) Popatrzyła w lustro no łądne takie naturanle, mojemu chłopakowi sie spodoba ... Po 10 dniach wysyła mi zdjęcie że lecą... zaprosiłam na uzupełnienie , nie odpisała ....


    Kolejny przypadek:

    Chyba wklejałam zdjęcie http://forum.wzorki.info/rzesy/8408-rzesy-galeria-zdjec-komentarze-187.html#post414354
    tak te pierwsze 3 zdjęcia

    zobaczcie na datę..

    napisała mi po 3 dniach że rzęsy lecą, czy to noramlne.... powiedziałam, że rzęsy ma słabe i niektóre babylashes mogą nie utrzymać obciążenia i spadną. Niech poczeka za dwa dni jak beda lecieć dalej niech da znać. Po miesiącu się umówiła na uzupełnienie... myślałam, że nowy set a tu takie perły ... zobaczcie po prawie 2 miesiącach
    Niektóre klientki po 3 tygodniach są bardziej łyse


    trzecie zdjęcie, dla tłumaczenia łopatologicznego " cylk wzrostu rzęs "

    .......

    I w trakcie pisania tego posta zadzwoniła pani z wczorajszej aplikacji niezadowolona, będziemy ściągać, są za długie i za gęste, ma w sobotę ślub... jej mama mówi, że widać same rzęsy , że sa koszmarne i odpychające

    te od 4 tego zdjęcia :

    to jest 0,07 C "2d-4d" max 11

    Same widzicie, że nie tylko 1:1 długie grube mogą sie nie podobać. Moim zdaniem dla Panny Młodej, te które jej zrobiłam, są idealn... ale każdy ma inny gust.
    Spróbuję zdjąć około 100 - 150 rzęs na oko i wtedy jej pokarzę w lustrze, nie chcę ich ściągać całkowicie, zobaczymy, ma przyjść po 3ciej dzisiaj.
    Ostatnio edytowane przez mucha ; 23-07-2015 o 12:07 Powód: lit

  6. #3431
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    baby to jednak dziwne stwory
    swoją drogą piękna ta aplikacja ślubna

  7. #3432
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cześć dziewczyny!
    Liczę ogromnie na Waszą pomoc - pół nocy nie przespałam czytając forum i się zamartwiając.

    We wtorek odbyło się moje pierwsze przedłużanie rzęs (na mnie) metodą 1:1, tam gdzie rzęsy były cieniutkie stylistka dokleiła 2:1.
    Wyszło pięknie, ja byłam zachwycona!
    Już pierwszej nocy obudziłam się z niepokojem - wypadało około 8-10 rzęs. Od tej pory idzie lawinowo - minęły 3 doby, a mi ubyło około 40% rzęs.
    Na kolejny piątek umówiłam się na uzupełnianie (przed urlopem) jednak obawiam się powtórki z rozrywki.
    Zaznaczam, że wypadają same doklejone rzęsy - bez moich.

    W trakcie doklejania stylistka powiedziała, że musi zmienić klej bo ten już jej zasechł i nie dokleja. Natomiast jak napisałam do niej z wątpliwościami, uznała, że to zapewne wina kleju, na który źle reaguję, że jestem jej nową klientką i następnym razem spróbujemy na inny klej.

    Boję się strasznie i nie mam ochoty patrzeć w lustro - widać te przerzedzenia okrutnie.

    Czy tak powinno być? 3 doby po aplikacji i takie ubytki?

    Bardzo Was proszę o porady, nie wiem co się wydarzyło i boję się kolejnych przedłużań, a efekt po był tak cudowny...

    EDIT:


    Ostatnio edytowane przez Jedwabna ; 24-07-2015 o 10:56

  8. #3433
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Witam wszystkie forumowiczki jestem kompletna nowicjuszka w temacie rzęs! Planuje podjęcie szkolenia z Lash Perfect w Bydgoszczy i mam do Was pare pytań. Co sądzicie na temat marki i samego szkolenia? Ponoć Pani Ela jest najlepsza w swoim fachu. Zależy mi na firmie, która jest dostępna poza granicami naszego kraju (Szwecja) gdyż nie mieszkam w PL. Kurs kosztuje 1400zl wraz z kuferkiem, ale czy opłaca sie go kupić czy lepiej sobie go samemu skompletować. Czy można kupić na miejscu w siedzibie produkty? I ogólnie chciałabym usłyszeć wasze opinie co początkująca osoba powinna wiedzieć i na co zwrócić uwagę.

  9. #3434
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    droga Alicjo,
    pytasz co sadzimy na temat tej firmy. ja osobiscie nic nie sadze, bo nigdy o niej nie slyszalam. i wychodze z zalozenia ze jak sie o kims nie slyszy to jest nijaki i niekoniecznie wart poswiecenia czasu, uwagi i pieniedzy
    aczkolwiek moge sie mylic bo nie widzialam zadnych prac.
    kuferek na Twoim miejscu bym odpuscila, na dobrym kursie instruktorka powie Ci jakie rzeczy sa potrzebne i pomoze skompletowac. te gotowe mnie nie przekonuja. czseto maja w srodku do niczego nieprzydatne buble.
    w Pl sa sauper instruktorki, wiele z nich ma mega doswiadczenie i osiagniecia. Produkty nie sa problemem bo wysylka z solidnej firmy (np Noble Lashes, Mlashes) jest blyskawiczna, nawet za granice.
    Poza tym uwazam ze na dobre szkolenie warto nawet dojechac do innego miasta. dzoewczyny czesto przemierzaja pol Polski by dojechac do dobrej instruktorki i rzadko sie zdarza by zalowaly. ja sama jezdzilam na swoje szkolenia 400 km dalej i nigdy nie zalowalam

  10. #3435
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Czytałam trochę na innych forach opinie i dużo dziewczyn poleca Lash perfect i Panią Elę bo niby jest najlepsza w PL. Ja mogę pojechać na kurs nawet na drugi koniec polski jeśli mam być zadowolona ze szkolenia. Chciałabym wybrać firmę której certyfikat będzie honorowanych poza granicami polski i głownie tym sie kieruje wiec może cos podpowiecie

  11. #3436
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    certyfikat Noble ejst w dwoch jezykach wiec mysle ze z honorowaniem za granica nie bedzie problemu.
    jest wiele dobrych instruktorek, generalnie nie mozna sie kierowac firma, a konkretna instruktorka. porownac prace, osiagniecia (chociazby na mistrzostwach), porzadnie przejrzec portfolio, zobaczyc ile godzin jest poswieconych na szkolenie i ile modelek. Mnie np wymieiona przez Ciebei szkola nie przekonuje. wiesz dlaczego? weszlam na profil tej szkoly, rowniez na fp na facebooku a tam zadnej pracy...zadnej aplikacji rzes. tak naprawde nawet nie mozna wywnioskowac jak owa instruktorka sama wykonuje stylizacje rzes.

  12. #3437
    Debiutantka Avatar Catherinee91
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał Alicia Zobacz post
    Witam wszystkie forumowiczki jestem kompletna nowicjuszka w temacie rzęs! Planuje podjęcie szkolenia z Lash Perfect w Bydgoszczy i mam do Was pare pytań. Co sądzicie na temat marki i samego szkolenia? Ponoć Pani Ela jest najlepsza w swoim fachu. Zależy mi na firmie, która jest dostępna poza granicami naszego kraju (Szwecja) gdyż nie mieszkam w PL. Kurs kosztuje 1400zl wraz z kuferkiem, ale czy opłaca sie go kupić czy lepiej sobie go samemu skompletować. Czy można kupić na miejscu w siedzibie produkty? I ogólnie chciałabym usłyszeć wasze opinie co początkująca osoba powinna wiedzieć i na co zwrócić uwagę.
    Ja również nie słyszałam nic o tej szkole, polecam instruktorki z firmy Noble Lashes, ja jechałam pół Polski na szkolenie i nie żałuję

  13. #3438
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Alicja w Szwecji masz dwie Instruktorki Noble Lashes. Dlaczego nie skorzystasz?

    O Lash Perfekt tutaj niejedna dziewczyna się wypowiadała i to wcale nie były dobre opinie ...

    a Pani Ela nie może być najlepszą w PL skoro i ja niej nie słyszałam

  14. #3439
    Nałogowiec Avatar tomaszka
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    LUBLIN
    Postów
    359

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dobre. Najlepsza w Polsce, to znaczy brała udział w mistrzostwach i je wygrała I nikt o niej nie słyszał.
    Profesjonalne artykuły do stylizacji paznokci. Dystrybutor SUN FLOWER, EVERSHINE. Artykuły do przedłużania rzęs - NOBLE LASHES.
    LUBLIN UL. LUBARTOWSKA 47.
    DLA FORUMOWICZEK 2% RABATU. TEL. 515 292 993.
    F: http://www.facebook.com/pages/Styliz...83661101693490

  15. #3440
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dzięki dziewczyny za rady. Tyle ile ludzi tyle opini wiec dlatego was pytałam o zdanie odnośnie tej firmy gdyż kompletnie sie nie orientuje. Wiem ze w Szwecji są dwie instruktorki ale ceny są kosmiczne, wyjdzie mi taniej przyjechać do PL. Chyba sie zdecyduje ja Secret Lashes w Warszawie...dobrze wybrałam?

  16. #3441
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    ja nie polecam...
    2000zł wyrzucone w błoto.. takie mam wspomnienia po tym szkoleniu...
    kuferka nie bierz.. same niepotrzebne zrzuty...

  17. #3442
    No to..wpadłam Avatar KatarzynaMolo
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    105

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Jeśli chcesz zaoszczędzić na szkoleniu i nie zrobić go w dobrej firmie i u dobrej kosmetyczki żeby zaoszczędzić to lepiej nie rób go w ogóle.

  18. #3443
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Secret Lashes Warszawa - byłam nie polecam.

  19. #3444
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    wypisałam Ci już dobre instruktorki w Warszawie, jesli te Cie nie przekonuja to ja pasuje. Wywalisz kase w błoto i taki bedzie finał historii

  20. #3445
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    A później nam tu będziesz pisała że żałujesz, że nic nie wiesz, jaki klej polecacie, jakie rzęsy ... że musisz jechać na doszkolenia ... Nie sugeruj się wizazankami, ja na tym nie wyszłam najlepiej.

    Z tego co sie orientuję to szkolenie 1:1 tutaj bynajmniej kosztuje 350 euro plus to co zakupisz do pracy, maks 400 euro. Czyli wychodzi 1600 zł... ?

    Nie rób szkolenia w Secret Lashes, mają koszmarne i bardzo drogie rzęsy. Używałam ich rzęs, nadal kasetka leży i nic nią zrobić nie mogę, bo niby napisane skręt C a proste jak Noblowskie J

    Jedyne co używam z Secret Lashes to Primer

  21. #3446
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    114

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał mucha Zobacz post
    Nie rób szkolenia w Secret Lashes...
    przychylam się do wypowiedzi, byłam na szkoleniu z objętościówek (Volume Russian) nic konkretnego czego bym już nie wiedziała sie nie dowiedziałam. odniosłam wrażanie że Pani instruktor plącze się "w zeznaniach" by wybrnąć z niewiedzy... jedyną wiedzę jaką wyniosłam ze szkolenia to to że ichny klej UltraX jest całkiem spoko
    zero gadki o modelowaniu oka, zero nacisku na indywidualne podejscie do Klientki
    wszytko hurtem wylepiane na "stare" znane sprzed 5 lat kocie oko (które okazuje się tzw casualem)

    Cytat Napisał mucha Zobacz post
    ... Secret Lashes, mają koszmarne i bardzo drogie rzęsy (...) Jedyne co używam z Secret Lashes to Primer
    tu się nie zgodzę, zalezy co sobie kupisz
    ja używam (po tym nieszcęsnym szkoleniu) do dziś dnia ich sławetnych D i C kasetkowanych w wersji znanej jako 0.03 (acz bym nie zaryzykowała potwierdzenia bo sa ciut grubsiejsze- na oko sa 0.05 ) wkurza mnie tylko ich oliwkowo-zielonkawa poświata- nie są tak kruczoczarne jakbym chciała

  22. #3447
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    8 paseczków rzęs za 50zł ?

    z tych objętościowych co wspomniałaś 12 paseczków też 50 zł.

    Duże kasetki mają po 12 paseczków , krutszych o pół centymetra, co nam dodatkowo zabiera jeszcze jeden pasek po całości.

    Było nie było ..Rozwijają się.

    Te co ja mam bardzo ciężko odkleić rzęsę od paseczka, a jak się dojdzie do środka paska to już sie ten pasek kleju od mocującego paska odkleja.

    za 3 kasetki z Secret masz 4 kasetki w evo lub noble. 1 kasetka to jakieś 6-7 klientek na full sety.

  23. #3448
    Wczytuje się Avatar dotlashes
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Hej Dziewczyny
    jeśli już porównujemy jakość kasetek z rzęsami to mam pytanko...
    Czy w dużych paletkach całościowych 0.7 powiedzmy 10mm mink rzęsy z evo maja taką samą ciemno niebieska (granatową) poświatę jak w mixach
    W paletkach o grubości 0.1 czy to w mixie czy w całości rzęsy są czarne a w 0.7 mają w mixie odcien granatowy pod słonce.
    Chcę zamówić duże paletki 0.7 i 0.5 10mm i 11mm ale wolałabym żeby nie miały tej poświaty.(Oliwkowo-zielonej jak pisała rzęsowa tym bardziej)
    Jeśli mają to czy możecie polecić mi jakies kruczoczrne?
    Ostatnio edytowane przez dotlashes ; 02-08-2015 o 00:41

  24. #3449
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Kazda cienka rzesa będzie miała odcieni niebieski badz zielony 😉 tylko norka jest kruczoczarna 😉

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  25. #3450
    No to..wpadłam Avatar KatarzynaMolo
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    105

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Smarty od Noble są Czarne nawet te 0,05

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 12:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 12:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 17:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •