Strona 8 z 156 PierwszyPierwszy ... 4567891011121858108 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 176 do 200 z 3889

Temat: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

  1. #176
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Kurko napiszę Ci szczerze odnosnie tych wykałaczek- nie wiem czy jest inny sposób. Tak mnie uczono i cholera nijak nie umiem inaczej pracować jak przejechac tą wykałaczką po tej rzęsie wydaje mi się i mysle ze jet to całkiem logiczne, że po prostu wtedy klej jest bardziej równomiernie i dokladnie rozprowadzony, chociaż ostatnio sama łapie sie na tym, że rzadziej uzywam tej wykałaczki (przez wprawę_ ale mam teraz inny klej on jest rzadki w porównaniu z pro 5,ale nie wiem jak wypada z waszymi klejami na przykład. Pracuje mi się na nim genialnie, dużo, dużo szybiej. Jeszcze do tej wykałaczki,. Mnie sie wydaje, że jeśli nie przejadę tym kawałkiem drewienka po tej rzęsie(jak uzywalam pro 5) to po prostu zostaną takie grudy, moze to po prostu przez tą gęstosc kleju, choćbym dała go mało to i tak coś na tej wykałaczce zostanie, a ja przecież chcę mieć czyściutko, prawda? Nie wiem czemu dziewczynom cokolwiek się skleja. Może to ich poczatki, nie wiem nie mam czasu wnikać w to. Owszem zdarzy się pare przypadków gdzie sie skleją, nie mowie ze nie, ale to są moze 3-4 rzęsy na całą aplikacje z tym że ja lubie mieć duzo miejsca jak kleje wiec czasem sa one do siebie bardzo prztulone (mam nadzieję że rozumiecie o co mi chodzi). Na koniec oczywiscie rozdzielam to co sklejone (bez bolu bo klej jest plastyczny).

    Nie wiem jak wygladają te szkolenia z Nl w porównaniu z innymi, bo po prostu na innym nie byłam.

    Tak samo nie wiem co mam napisać na temat tego na czym polega fenomen gęstych klejów, w moim przypadku z NL. Na takim kleju pracowałam od samego poczatku do czasu kiedy zmienilam na pro x 5. Ja mysle ze pytanie o to co jest tak wspaniałego w tym kleju powinno byc skierowane juz do samych ludzi z NL, albo inaczej, nie czuje sie kompetentną osobą by na to pytanie odpowiadać, bo po prostu nie mam porównania z innymi klejami.. chociaż moze sie skusze na jakiś wasz

    Aha i zeby nie było ,nie bronie NL rękami i nogami, też mają swoje wady, na przykład dlaczego cholera nie maja rzęs w paskach tylko trzeba sie pierdzielic z tymi luzem? grrrrrr tylko do blinka są ale to mnie nie zadowala szczerze mowiac. wolalabym takie rozwiazanie jak w evo - czyt. mix i osobno kazde długosci , grubosci i skręty.

  2. #177
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    kurko napisze ci to slyszalam od mojej angoleczki ktora mnie rzes uczyla
    NL jest jedna z pierwszych firm ktore z wielkim hukiem weszly na rynki calego swiata i zostala stworzona z zamiarem pozaostania marka luksusowa wiadomo pare lat temu tylko "wyzsze" sfety mogly sobie pozwalac na rzeski za prawie tysiaka, i wkolo tej firmy powstaly "mity" o jej cudownosci, luksusowosci o wogole
    to jest taki guru rzeskowy ktorego ciezko zbic z piedestalu
    tu placi sie za marke

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  3. #178
    Totalna maniaczka Avatar Nnisiaa
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    1 339

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Agulusia masz duzo racji ja bylam osttanio na pokaze NL i pokaz glownie opieral sie na polityce zarobkowej niz na tym jakie sa produkty metoda ich pracy bylo glownie wychwalanie firmy i tyel..wiec mnie nie przekonali do siebie w ogole (nie mowie ze firma jest zla czy cos) jest po prostu inna

  4. #179
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Jelenia Góra
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    A ja zachodzę w głowę, jak to jest z remowerem. Pierwszy, który sobie kupiłam "z polecenia" kogoś z innego forum, okazał się acetonem z pędzelkiem. W trakcie używania go oko odczuwało mocne ciepełko, nie szczypał, ale niszczył chyba rzęsy, bo były po nim sztywne. Będąc na szkoleniu u Edytki zaopatrzyłam się w ten z Evo w płynie. Rzęski po nim rzeczywiście są jak nienaruszone, mięciutkie i świeżutkie, ale wrzask jaki wydała z siebie moja córa podczas jego używania, przyprawił mnie prawie o zawał serca
    Mam nadzieję, że żadna klientka nie zrobi tego, co córka matce i vice versa bo ja jej to zrobiłam ... na leżąco
    Używa się go w pionie, czy w poziomie? Ta moja prześmiewcza zaraza zasugerowała nawet, że może lepiej go wypić, przynajmniej oczy jej nie będą szczypać

  5. #180
    Szkoleniowiec Avatar meraszka
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    187

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    w pionie ;p pić może lepiej nie, ale jak braknie zmywacza do lakieru do paznokci to sprawdza się wybornie

  6. #181
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Dokladnie w ten sposob stwierdzilysmy ze to aceton a nie remover.. choc i aceton mozna nazwac removerem, rozpusci przeciez klej no nie?

    Happy kochana na siedzaco sciagac mowilam!
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  7. #182
    Szkoleniowiec Avatar meraszka
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    187

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    mnie to nawet chodziło o ten z evo- okazuje się, że i ten w płynie, i ten w żelu lakier zmywa

  8. #183
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Dzieki dziewczyny za podzielenie sie opiniami na temat NL

    No tak, jedni z pierwszych na rynku-tradycja rzecz wazna, ale czy mozna powiedziec, ze nadązają za nowinkami?

    Zen, ja nie mowilam, ze to zle z tymi wykalaczkami, tylko strasznie wydluza ci to pewnie czas pracy, jak masz rzadki klej i odpowiednia ilosc go wezmiesz to nic ci na rzeskach nie zostanie

    meraszka, sproawdzilam tez LL i SL bo mam obydwa te removery i tyz lakier zmywają, takze jak jedziemy w pociagu i lakier nam odprysnie nie mamy zmywacza a mamy remover to jazda..... hyyyyy

    Wiem jedno, w skladzie removera evo nie ma acetonu, sprawdzilam mam specyfikacje, a co jest w reszcie tych, ktore mam, nie wiem

  9. #184
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Nie no też nie odebrałam tego w ten sposób ze to be całosc kleje 2,5 - 3 h. chociaz zdarzało sie ze w niecałe 2h zrobilam ale to przy naprawdę dobrym dniu. Z resztą ja nie kleje tych rzęs nie wiadomo od jak dawna

  10. #185
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Dzieki dziewczyny za odpowiedz!rozumiem ze na klejach z evo nie uzywa sie wykalaczek,czyli zanuzacie w kleju i przykladacie do rzesy? czy jeszcze przejezdzacie po rzesie naturalnej ze 2 razy i dopiero kladziecie? kurcze zła jestem bo zanim trafiłam na to forum zdązyłam już kupić nowe opakowanie kleju NL,no i sama niewiem co mam robic bo jestem tym klejem zniechecona chyba jutro zadzwonie do Ciebie dzikakuro i zamowie jakis klej tylko czy sobie poradze skoro on tak sie rozni pozdrawiam

  11. #186
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Jelenia Góra
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał edytakon Zobacz post
    Dokladnie w ten sposob stwierdzilysmy ze to aceton a nie remover.. choc i aceton mozna nazwac removerem, rozpusci przeciez klej no nie?

    Happy kochana na siedzaco sciagac mowilam!
    Edytko, teraz już mi się przypomniało, ale taka byłam przejęta u Ciebie, że gdybyś mnie zapytała jak się nazywam, to bym w dowód musiała zajrzeć

  12. #187
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    anso na pewno dasz rade
    ja jak sie przesiadlam z NL na klej rzadki to bez mniejszego problemu dalam rade
    poczulam wtedy radosc z wyklejania aplikacji a moje klientki bardzo odczuly to na korzysc bo skrocil sie czas klejenia

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  13. #188
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Własnie czas pracy półtorej godziny a 2,5 do mnie bardzo mocno przemawia
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  14. #189
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Dzwoń anso, nie krępuj się, powiem Ci wszystko co i jak, poza tym, to nie jest tak, ze klej ci sie do zmarnuje, bo klej z NL ma niewatpliwa i naczelną zaletę, nie uczula, nie szczypie nie drapie, jak bedziesz miala wrazliwca to zrobisz rzęsy na tym pro, jak bedziesz miala dziewczyny o normalnym stopniu wrazliwosci to wykleisz na evo-wskim i już.

  15. #190
    Szkoleniowiec Avatar edusia777
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Biała Podlaska
    Postów
    492

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    a co zrobic jesli kientka ma uczulenie nawet na klej dla alergikow? moja klientka nawet jak jej zroblam dla alergikow to spuchla dwa razy:/ mowila ze wczesniej robila u kogos klejej xtreme lashes ale ja nie mam dojscia do tych klejow. wiem ze napewno ma alergie na lateks

  16. #191
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Dzikakuro bardzo dziekuje . jak tylko dostane paczke i wykleje na tym kleju to napisze czy dalam rade pozdrawiam

  17. #192
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    edusia jesli ma alergie na klej dla alergikow to bym odpuscila, bo bezsensem jest inwestowanie w kleje i poszukiwaniu tego jednego dla jednej klientki jak pracujesz zupelnie na czyms innym a pozniej ich nie zuzyjesz bo moze sie okazac za na nastepny tez bedzie miec alergie
    i na nastepny i nastepny
    a to ze nie miala nic od xtreme lashes wcale nie oznacza ze teraz nie bedzie miec jak ja juz uczulilo
    ze tak powiem teraz to moze byc juz pozamiatane


    ja wam napisze jaka ja mam gigantke
    takiej alergi mi dostala od U+ ze oczy tak zaropialy ze otworzyc nie mogla, czerwone, spuchniete koszmar
    wiec przeszlysmy na AD tutaj spoko, poszly 2 aplikacje i kompletnie nic
    wiec zrobilysmy test po 2 rzeski w kaciki wkleilysmy na hs5, nie ropiala tylko spuchla, i ja swedzialo
    wiec dalej lecialysmy na AD az ja madra przez przypadek zrobilam jej uzupelnienie hs5, zauwazylam dopiero jak wyszla odemnie mialam do niej dzwonic na drugi dzien ale klientka za klientka i zlecialo, przyszla za 3 tygodnie to pytam czy cos sie dzialo bo przez przypadek dalam jej ten alergizujacy klej
    kompletnie nic jej nie bylo, obie w szoku bylysmy i stwierdzilysmy ze psycha czlowieka jest nie do ogarniecia ale klientka stwierdzila ze dobrze ze nie zadzwonilam bo zaraz by sobie wkrecila swedzenie i trzec by zaczela

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  18. #193
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Dziewczyny a ile bierzecie od klientek za 2:1 na norkach i nie norkach.

  19. #194
    Szkoleniowiec Avatar edusia777
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Biała Podlaska
    Postów
    492

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Edytko no wiem, ja bym juz odpuscila ale ona jest strasznie zdesperowana i powiedzial mi zebym znalazla jakis klej bez lateksu to ona sama go kupi, nawet najdrozszy... no i tak szukam ale ciezko mi znalezc bo firmy rzadko pisza dokladny sklad:/

  20. #195
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Xtremelashes dla alergików ma klej FlexFusion (fioletowy), nie miałam okazji przetestować. klej HP-A uczula. zgadzam się z agulusią - to, że klientka wcześniej nie miała alergii, nie oznacza, że jej nie nabędzie.

  21. #196
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    :)
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Jak najlepiej wytłumaczyc czym sie roznia rzesy SL od mink premium ?

  22. #197
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    sa lzejsze, bardziej naturalne od silkow i nie sa takie blyszczace tylko bardziej satynowe, pozatym maja kolor glebokiej czerni,i nie sa takie sztywne i najwieksza ich zaleta jak maja odrost nie fikaja po oku jak szalone

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  23. #198
    Szkoleniowiec Avatar Iwona Oleksy
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Ełk
    Postów
    137

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Dziewczyny czy jest może któraś z was z okolic Ełku/Olsztyna/Białegostoku która ma ochotę na robienie rzęs na wymianę (najchętniej 2:1)?
    Lato się zbliża a ja zazdroszczę swoim klietkom, niestety w moim mieście nie ma nikogo kto zrobiłby 2:1 (przynajmniej ja nie spotkałam).

  24. #199
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Czesc dziewczyny!
    Czy ktos moze mi wytlumaczyc na czym metoda 2:1 polega. Czy to wyglada tak jak gdzies w internecie przeczytalam: dwie rzeski z paska jednoczesnie do jednej rzesy sa przyklejane?...

  25. #200
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    w 20 minucie pani przykleja rzese 2:1

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 11:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 11:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •