Strona 114 z 156 PierwszyPierwszy ... 1464104110111112113114115116117118124 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 2 826 do 2 850 z 3889

Temat: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

  1. #2826
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Katarzyna dla mnie to bubel i koniec tematu. Tylko z tym klejem mam problem a miałam ich sporo.

  2. #2827
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Zen. a mnie red pozytywnie zaskoczył. zaczęłam go brać dużo więcej, nadmiar odsączam o płatek. i trzyma całkiem przyzwoicie moncia, jak to łzawienie 2-3 tygodnie? aż tak długo klej nie paruje, coś musi być z okiem, czy robisz klientkom lifting taśmą?
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  3. #2828
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    67

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał marchewkowy_las Zobacz post
    Zen. a mnie red pozytywnie zaskoczył. zaczęłam go brać dużo więcej, nadmiar odsączam o płatek. i trzyma całkiem przyzwoicie moncia, jak to łzawienie 2-3 tygodnie? aż tak długo klej nie paruje, coś musi być z okiem, czy robisz klientkom lifting taśmą?
    Powiem Alu, a nie mówiłam?:-) reda nabieram jak łyżka nadmiar odsączam na płatek, po separacji, przed samym wklejeniem. Trzyma tak, jak mówi Nadia, że jest problem ze zdjęciem zrostów.
    Alu, lzawia oczy klientek bardzo długo, gdy nie myją oczu. Czasem trafi się taka, co boi się rzęsy zmoczyc i nie splukuje "resztek" utwardzonego kleju po 24h, takim przy lzawieniu, spoceniu i w wilgotnych pomieszczeniach oczy za każdym razem szczypia.

  4. #2829
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    54

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    nooo moze to odpowiedz, bo faktycznie są przewrażliwione, i ja ich męcze aby uwazały... kleje na sikcopadach i płatkach

  5. #2830
    Wczytuje się Avatar Martak23
    Zarejestrowany
    May 2014
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    moncia2209 czy mozesz mi powiedziec jak ci sie klei na silikopadach, mam pare klinetek ktore podrazniaja platki i przymierzam sie do zakupu silikopadow, czy dla kazdej klientki kupic osobne, to bedzie troche duzy wydatek, czy tez kupic jedne i dezynfekowac po zabiegach?

  6. #2831
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2014
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Witam!
    Jestem tutaj całkiem nowa i tak samo nowa w świecie przedłużania rzęs metodą 1:1. Kurs zrobiłam, kilka par oczek upiększyłam ale nie wiem jeszcze zbyt wiele na temat firm w których warto się zaopatrywać. Wiem że masę już takich pytań tu padło ale przestudiować wszystkie stronki i nie zwariować to nie lada wyzwanie. Dlatego proszę podpowiedzcie gdzie faktycznie warto kupować rzęski? Kleje sprawdziłam 3 i chyba zostanę wierna klejowi Sensitive Noble Lashes. Z góry dziękuję za pomoc

  7. #2832
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Postów
    72

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Mi się klei na nich super ,ale zależy jaką klientkę. Na większości trzymają się super żadne dolne rzęski nie wyskakują a płatek wręcz przyklejony ,a na niektórych kompletnie się nie układają ,odskakują ,dolne rzęsy wyłażą z pod płatków. Więc trzeba mieć w zapasie też płatki kolagenowe.

    Czy Wam też szybko zasychają kleje Noble? Trzymam je w pokoju gdzie cały dzień okno jest otwarte i w woreczkach termicznych. Ale po 3 dniach klej (teraz hs4)muszę przekłuwać już szpilką. Na początku aplikacji wylewam krople ,a w połowie zabiegu chcę wylać drugą ,a dziubek przez który wypływa klej gdzieś na środku jest zaschnięty :/
    Z Hs5 Evo nie miałam takiej sytuacji ,nawet kiedy leżał w/w ponad miesiąc.

  8. #2833
    No to..wpadłam Avatar KatarzynaMolo
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    105

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    mia1022 ja też uwielbiam klej sensitive noble, możesz spróbować również Blue, zapewne miło cię zaskoczy.

    enedi kleje dosc duzo na hs z noble i nie miałąm takiej sytuacji. Klej mam otwarty miesiac czy dwa i go uzywam bez problemow. A gdzie je trzymasz w tym pokoju? Woreczek woreczkiem ale wazna jest tez temperatura, bo jak trzymasz gdzies kolo kaloryfera to i woreczek nie pomoze.
    Martak23 co do silikopadow to nie sa zle, ja mam jedne i dezynfekuje po aplikacji. Wole raczej platki zelowe, wieksza wygoda to raz, a dwa ze czasem mozna takiego silikopada przez przypadek wyrzucic po aplikacji, juz nie raz sie to dziewczynom zdarzalo o czym pisaly juz wczesniej
    Ostatnio edytowane przez KatarzynaMolo ; 17-05-2014 o 18:13

  9. #2834
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ja jestem bardzo zadowolona z silcopadow. Lezki leca pod nie przez co aplikacja sie nie pomoczy przy lzawieniu. Co do kleju to po kazdym wylaniu kropli trzeba szyjke przetrzec. Odkad to robie nie mam problemow z zaschnietym klejem

  10. #2835
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Silcopady sa super i nic mi spod nie wyłazi zawsze podkleje ciut tasma doslownie i jesr ekstra
    co do klejów, władnie pisałam w innej zakładce że też mam problem trzymam w lodówce i też gęstnieją

  11. #2836
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    114

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    też mam silcopady od około miesiaca i są świetne

  12. #2837
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    54

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ja mam 3 pary sikcopadow i uzywam naprzemiennie... klei sie na nich super , i wole od płatków kolagenowych, chociaz mam pewność ze nic nie uczuli... polecam
    z hs4 tez mam tak ze musze co jakis czas przeczyscic ten ,,dziubek,,

  13. #2838
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2014
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Kasiu Molo dziękuję za odpowiedź. Jeśli chodzi o rzęsy to sprawdziłam Glamour Lashes, Looksus Lashes i Magnitica i jak dotąd najbardziej podeszły mi te z L.L. Może podpowiecie mi jakie jeszcze są godne uwagi bo jeśli chodzi o te które przetestowałam to nawet długością nie są do siebie podobne choć sprawdzałam wszystkie trzy jednocześnie

  14. #2839
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    polecam rzęsy w kasetkach masz gwarancje, że rozmiary będą dobre
    Dystrybutorzy i producenci - Forum Paznokcie Wzorki.Info zajrzyj sobie

    moncia a jak jej dezynfekujesz? nie boisz się? dla mnie silcopady to dla jednej klientki jedne.. myte dezynfekowane i chowane do podpisanego opakowania..

  15. #2840
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    mia1022 ja chwalę sobie bardzo rzęsy w kasetkach z Noble Lashes i Evo są the best jak dla mnie lepsze niż z Secret.

  16. #2841
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2014
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Czyli akurat te których jeszcze nie miałam okazji sprawdzić
    Dziękuję za podpowiedzi, z pewnością przetestuję i te rzęski. A jeśli chodzi o rzęsy typu L i Y to do jakich oczek stosujecie?

    ---------- Dodano o godzinie 17:45 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:09 ----------

    I zapomniałam zapytać o rzęsy podwójnie ścinane. Pewnie nie jedna z Was przetestowała a wolałabym nie wyrzucać pieniędzy w błoto.

  17. #2842
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    kocham silkopady. Opiszę swoją procedurę oczyszczania

    najpierw w mydełku antybakteryjnym pod bieżącą wodą dokładnie wszystko zmywam. później acetonem usuwam ewentualne kropeczki po kleju, psikam porządnie spirytusem salicylowym, tak po 30 sekundach wycieram spirytusik, później kąpiel w barbicide (bardzo mocny środek do dezynfekcji narzędzi) osuszam i przemywam płynem micelarnym. Po czym płatki lądują w lampie UV na 15 minut.

    Miałam 3 pary płatków, jedne wyrzuciłam przez przypadek zostały dwie i używam ich naprzemiennie.

    Myślę że jest to wystarczające aby nic tam nie zostało. Niektórzy przyklejają paseczki z rzeskami do czoła klientki, później te same paseczki następnej i następnej i nic sie nie dzieje, więc ja osobiście nie widzę potrzeby kupowania każdej klientce oddzielnych płatków. Owszem fajnie, zgodzę się z bombelkową - duży plus...

  18. #2843
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    114

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał mucha Zobacz post
    .... Niektórzy przyklejają paseczki z rzeskami do czoła klientki, później te same paseczki następnej i następnej i nic sie nie dzieje, ...
    też tak robie, tyle że na czoło kleje plaster i dopiero na niego paseczki

  19. #2844
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ja sobie nie wyobrazam takiego klejenia na klientke. Na sama mysl, ze mialabym mirc doklejone paski z klejem ns czole debieje. Nigdy nie dalabym sobie tak przykleic. Szczegolnie przy problematycznych cerach a tym bardziej jak mucha napisala potem kolejnej i kolejnej klientce.

  20. #2845
    No to..wpadłam Avatar KatarzynaMolo
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    105

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Mysiaczeq ja tak samo sobie tego nie wyobrażam, ale często się to widzi, nawet u tzw. instruktorek, niestety.

  21. #2846
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Postów
    72

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Też mnie to dziwi. Wszystko dezynfykujecie ,a paseczki po innej klientce kleicie ? Bleeee
    A co panie na to ? Większosć moich klientek to chyba by się zapłakało , 'martwią' się płatkami pod oczy ,że zbierają podkład i muszą po zabiegu szybciutko się poprawić ,a co dopiero jakby kleić coś na czoło

  22. #2847
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Enedi pozwalasz klientkom zostawiac na buzi makijaz na czas zabiegu ?
    Ja bezwzględnie nakazuję zmyć cały. Zabieg kosmetyczny to zabieg kosmetyczny. Skóra ma być czysta. Owszem, uprzedzam o tym i proszę żeby sobie zabierały do mnie swój ulubiony podkład jeśli bez niego na ulicę nie wyjdą i żadna nie płacze. Na wszelki wypadek mam pod reką 3 fluidy (różne odcienie) i bezbarwny puder. Z resztą jaki miałoby to sens skoro przed zabiegiem zmywam całą okolicę oka od brwi do policzków. Potem uzupełnić te zmyte partie podkładem wcale nie jest tak łatwo. Łatwiej nałożyć od nowa.
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  23. #2848
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Klejenie z czoła Wam przeszkadza?A klejenie tasm pod oczy nie?. To tasma i to tasma. Jak utniesz 1/3 paseczka i potem resztę wywalasz, to komu to przeszkadza? Jeśli klientce nie to problemu nie ma

    Ja kleję z czoła np. Czego byście sobie nie dały nałożyć na czoło? Opaski jednorazowej, lub nawet zwykłej takiej z lycra, dla kazdej klientki osobno? Gdzie jest napisane, że to jest błąd techniczny?
    A Ty Katarzyna Molo, do kogo pijesz pisząc "tzw instruktorek"

    Jeśli do mnie, to zjem Cię na przystawkę
    Szczycę się tym, że zdjęć nie retuszuję

  24. #2849
    No to..wpadłam Avatar KatarzynaMolo
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    105

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Jeśli do mnie, to zjem Cię na przystawkę ?
    dzikakura w takim razie polecam sobie zrobić jeszcze szkolenie z dobrego wychowania oraz szacunku do innych ludzi bo widzę, że bardzo u Ciebie z tym ciężko to, że uważasz się za gwiazdę nie znaczy, że wszyscy do Ciebie piją
    A klejenie pasków na czoło jest niehigieniczne i wygląda co najmniej niechlujnie.

  25. #2850
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dzika kura nikt chyba tych taśm pod oczy nie klei wielorazowo ...

    Jeżeli odcinasz 1/3 czy 1/5 w przypadku 8mek czy 9tek to jak najbardziej w porządku. Widziałam na zdjęciach poprzyklejane całe paseczki czy do czoła czy do policzka. Temat już był poruszany Moim klientkom pasuje wszystko, gorzej jak się jakieś dziadostwo z jednej na drugą przeniesie, wtedy będzie moja wina.. Płatki silikonowe można zdezynfekować umyć porządnie a taśmy się nie umyje


    Mam rogal do podróżowania pod kark klientki, który wyścielam kawałkiem jednorazowego prześcieradła ( pasuje idealnie ). Na głowę klientki nakładam czepek jednorazowy (opaskę kupiłam ale nie dla mnie) i nasuwam ten czepek aż na brwi. Pasek z rzęskami kleję na palec wskazujący. Mieszczą mi się tam 3 paseczki. Palec przeczyszczam spirytusem salicylowym, wtedy te paseczki ładnie się trzymają

    Cataleya moje klientki wszystkie mają pudry/fluidy, cienie, kredki/tusze na dolnych rzęsach .... Zmywam okolice oczu tak jak piszesz: powieki do brwi i pod oczami tak jak mi sięgnie płatek. Noszą swoje fluidy w torebkach, nie ma problemu. A dlaczego nie zmywają makijażu? Nie mam pojęcia i nie chce mi się już o to prosić.
    Ostatnio edytowane przez mucha ; 19-05-2014 o 16:10

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 12:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 12:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 17:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •