Strona 130 z 156 PierwszyPierwszy ... 3080120126127128129130131132133134140 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 3 226 do 3 250 z 3889

Temat: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

  1. #3226
    Nałogowiec Avatar śmieszna
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowsze
    Postów
    347

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Marce- ja jestem w ciąży i pracuję jestem obecnie w 6 mcu i jest dobrze aczkolwiek musiała trochę ograniczyć ilość pracy (a miałam jej bardzo dużo). gdzieś w okolicach 3 -4 miesiąca miałam OKROPNY katar i kaszel. Zaczęło się od przeziębienia a potem, jestem pewna, było to przez klej a właściwie jego opary.
    Dużo mi pomogły przede wszystkim:
    - dobra wentylacja pomieszczenia
    - maseczka
    -przerwy w klejeniu
    - i inne o których mogę Ci napisać na priv
    Dodatkowo był to czas kiedy dokuczały mi nudności, a pochylona nad klientkami kilka razy byłam bliska przerwania aplikacji...ale nigdy tak się nie stało

    Z klejeniem rzęs w ciąży jest tak jak z innym zabiegami - nikt nie badał - wiec nikt nic nie udowodnił. Na pewno warto się zabezpieczyć m.in. maseczką przed wdychaniem cyjanoakrylu, używać w miarę możliwości kleju mniej oparowego. PIlnuj postawy - kręgosłupa i staraj się wybrać pozycję, która nie będzie wciskać brzucha w łóżko.

    Wiem, że jest na forum kilka doświadczonych stylistek, które najnormalniej w świecie pracowały w ciąży Nie znam żadnej, która z tego powodu przestała to robić

  2. #3227
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Warszawa/Częstochowa
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Śmieszna, dzięki za wyczerpujące info i czekam na więcej na priv
    -ja już nie mogę się doczekać kwietnia, gdyż będziemy mogły sobie zapewnić dobrą wentylację poprzez uchylone okno w trakcie zabiegu, byle do wiosny
    -w maseczce budowlanej z filtrem jest mi ciężko pracować= gorąco
    -jeśli chodzi o przerwy pomiędzy klientkami, to pewne, myślę że organizm sam mi będzie regulował ilość dopuszczalnych klientek
    -no i nad tym delikatniejszym klejem się rozejrzę, ale czy będzie dobrze trzymał? oto jest pytanie, dotychczas najlepszy dla moich pań jest Red i strach zmieniać żeby rzęski się nie sypały ale chyba nie będę miała wyjścia
    - na brzuszek też z czasem będzie trzeba uważać jak już podrośnie

    Tak mi się też wydaje że dziewczyny kochające to robić nie zrezygnują na czas ciąży czy macierzyństwa z klejenia rzęsek ale na pewno wiąże się to z ograniczeniem, chociażby czasowym.

    Druga sprawa to jak już urodzi się dzidziuś to też będzie nie małe przedsięwzięcie logistyczne pogodzić klientki z małym cycusiem wiecznie głodnym, a u mnie jeszcze dodatkowo z drugim 4 latkiem ale damy radę, decyzja już podjęta

    Dziękuję dziewczyny za info, i jak macie jeszcze jakieś patenty to piszcie albo dobrą nianię z Wawy do polecenia na przyszłość

    Śmieszna

  3. #3228
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Sulejówek/ Warszawa/ Frankfurt A.M.
    Postów
    3

    Question Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziewczyny, jestem stylistyką rzęs od 9ms i od początku śledzę to świetne forum, ale jeszcze się tu nie udzielałam ...
    Piszę bo jestem w potrzebie!
    Potrzebna mi pilnie stylistka na środę bądź czwartek, która zrobi mi 3D... Interesuje mnie lokalizacja Warszawa Wesoła ~15km
    Moja "rzęsistka" musiała nagle odmówić moją wizytę, a piątek wyjeżdzam na 2tyg i zostały mi już strzępy po ostatniej objętościówce...

    heeeelp!

  4. #3229
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Postów
    72

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ja tez jestem w ciąży (4, 5 miesiąc ) i pracuje. Dużo mniej bo teraz max 4 klienki dziennie ale od lutego chyba ograniczę do 3 bo coraz ciężej. Od roku walczę z alergia , wiec używam maseczki do malowania dla budowlańców i neutralizator (przed ciążą min 2 tabletki Cirrusa bo nie dawał mi spokoju katar i ciągle kichanie). Ciężko czasem się wygiac itp wiec klientki muszą bardziej się do nas dopasować
    Dobra ochrona i NIE PRZEPRACOWYWAC SIĘ! Teraz to wy jesteście najważniejsze i wasze samopoczucie i jeśli czujecie się słabo nie róbcie na siłę klientki (źle to się kończy naprawdę...) nie zrozumie- trudno.

    Do dziewczyn ciężarnych do kiedy planujecie robić rzeski i jak szybko wrócić?

  5. #3230
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Warszawa/Częstochowa
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Vayolette a jakie godziny wchodza w gre, moze bede w stanie Ci pomóc.

  6. #3231
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Skąd
    Sulejówek/ Warszawa/ Frankfurt A.M.
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał Marce Zobacz post
    Vayolette a jakie godziny wchodza w gre, moze bede w stanie Ci pomóc.
    Byłoby wspaniale!
    Środa po 13.30
    czwartek przed 12.00
    piatek wszystkie godziny

  7. #3232
    Redaktor Avatar Bożena P
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    okolice B-B
    Postów
    984

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    enedi ja jestem w piątym miesiącu, ale póki co czuję się bardzo dobrze, brzusio malutki więc daję radę. Fakt, ze zmęczenie szybciej dopada, ale staram się teraz umawiać tak klientki, że jednego dnia mogę nadal robić 4-6 rzęs + jeszcze oczywiście paznokcie, a następnego dnia po takim maratonie staram się pracować ok. tylko 4 godzin lub robię sobie dzień wolny
    Wolę mieć od rana do wieczora full pracy, niż przyjąć codziennie po 1-3 klientkach jednak to tylko kwestia czasu, brzuch urośnie, kręgosłup pewnie zacznie boleć więc jak nie będę mieć wyjścia trzeba będzie się przestawić. A pracować planuje - dokąd tylko będę mogła z tym, że jestem już na swoim i sama sobie mogę rozplanować dzień

  8. #3233
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Postów
    31

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Hej, muszę się pożalić W sobotę zadzwoniła do mnie i przyszła 'nowa babeczka'. Przez telefon wydała się ogarnięta i normalna a okazało się że jest szurnięta Chciała bardzo długie i grube rzęsy, swoje miała dosyć krótkie i cienkie (wcześniej miała kilka razy założone 14,13,12,10 i była nimi zachwycona,chciała takie same) stwierdziłam że skoro wie na co się pisze (mówiła że po założeniu nosi takie ok 2 tygodni i potem już nic nie ma) to założyłam, chociaż i tak trochę ją 'oszukałam' i założyłam krótsze. Żałuję i nigdy więcej nie założę takich rzęs bez podpisania oświadczenia że robię to na odpowiedzialność noszącej. W trakcie zabiegu dowiedziałam się że jest chora na anoreksję czyli to dodatkowo wpływa na jakość jej naturalnych rzęs i możliwość noszenia tych sztucznych. Zrobiłam, nic nie skleiłam, wszystko ok. Dzwoni na drugi dzień ( w niedzielę o 9) że jej odpadły więc piszę do wszystkich innych osób, którym robiłam w tym samym czasie, jak im się trzymają (klej mam nowy, 2 tygodniowy,kleję na D z NL, primer, cleaner mają lekko ponad miesiąc) i dowiedziałam się że wszystko super. Dziewczyna wypisuje do mnie po 20 smsów (telefonów już nie odbiera). Zaprosiłam ją na poprawienie wczoraj, przyszła bez rzęs. (Jeszcze dobre jest to że umówiłyśmy się na 10, zadzwoniła do mnie o 8.20 i powiedziała jak do najlepszej przyjaciółki że właśnie kończy pić kaaawę, jeszcze tylko się pomalujeeee i jakoś o 9 u mnie będzieee Ta dziewczyna jest moim koszmarem od 3 dni, dzisiaj tez nie zapomniała ze mną 'poplotkować' .) Założyłam jeszcze raz. Dowiedziałam się że mam złe rzęsy - za cienkie (Stwierdziła że dlatego jej odpadły ponieważ założyłam jej ZBYT cienkie :O) i nie z tej firmy co trzeba Wcześniej jej kosmetyczka zakładała z firmy 'coś tam lashes' czyli z Wonder jak się domyślam Pracuję na NL i Evo ale Wonder miałam dwa małe pojemniczki akurat 13,12 grubość jaką założyłam to 0,2. Skończyłam robić, przejrzała się i powiedziała że te są lepsze Ok to się ucieszyłam że jej 'odpowiadają' ale poinformowałam ją że więcej poprawek nie będzie i żeby poszukała kogoś innego bo nie jestem w stanie sprostać jej oczekiwaniom. Dzisiaj pisze znowu że: 'Jesteś miła i fajna ale schrzaniłaś rzesy, zabieg wykonałaś chaotycznie i za krótko, powinnaś mi oddać pieniadze, rzesy wypadły' JEZU KOCHANY Rzęsy jej robiłam ok 1h i 20 minut, wszystko dobrze tak jak zawsze a jej znowu wypadły, ręce mi opadły i dzisiaj już ich chyba nie podniosę... Co o tym myślicie? Pieniądze jej dzisiaj oddaje bo nie chcę jej więcej widzieć ani słyszeć ale nie przyjdzie do mnie tylko umówiła się ze mną pod sklepem o 21.40 hahah Co mogłam schrzanić?

    ---------- Dodano o godzinie 13:40 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:36 ----------

    Dzisiaj mam też kogoś nowego, przez telefon dowiedziałam się że nosi 15-tki o skręcie D. Już skrobię oświadczenie że nosi takie na własną odpowiedzialność tylko co w sytuacji jak jej rzęsy 'odpadną' bo są za cięzkie i za długie a nie dlatego że ja coś spartoliłam a ona mi powie że to moja wina? Przez tę sytuację już nie wiem co mam mówić tym kobietom Ale wcześniej nie miałam też takich przypadków ekstremalnych, w których kobitki chciały takie hardcorowe rzęsy jak swoje miały krótkie i cienkie. A nie przepraszam raz taką miałam i przekonałam ją za którymś razem że krótsze i cieńsze będą lepsze dla jej rzęs - juz więcej nie przyszła Mam jedna dziewczynę, której robię 14-tki najdłuższe ale jej rzęsy to jakiś cud natury, maja 13 mm i są mega czarne i grube i nie ma zniszczonych swoich i wszystko ładnie jej się trzyma. Napisałam przed chwilą dla pewności do dziewczyny, której zakładałam wczoraj rzęsy po tej 'wariatce' czy wszystko ok, odpisała że rzęsy są wspaniałe i sie trzymają więc chyba to nie wina 2 tygodniowego kleju trzymanego w lodówce?
    Ostatnio edytowane przez tinusna ; 20-01-2015 o 15:13

  9. #3234
    Redaktor Avatar Bożena P
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    okolice B-B
    Postów
    984

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    tinusa co zrobić... są różni ludzie. 1 na milion zawsze trafi się jakaś zrzęda, najlepiej oddaj pieniądze i nie umawiaj jej więcej. Pamiętaj, że jak jej będziesz oddawać pieniądze, to od razu niech podpisze papierek, że miała dwa razy wykonaną stylizację, bla bla bla po czym dostała zwrot pieniędzy, oczywiście podaj też na papierku kwotę jaką zwracasz. Żeby potem jeszcze nie mówiła, że nie oddałaś
    cóż...różni są ludzie i czasami nie da się przetłumaczyć, że taki skręt i taka grubość, długość jakie życzy sobie klientka ni uja, ale nie będzie jej pasować, u koleżanki wyglądało rewelacyjnie bo miała stylizację wykonaną odpowiednio do oczu, ale ona ma już inną budowę.
    Swoim klientkom też staram się doradzać co im pasuje, odradzać ich głupie pomysły, jak się upierają mówię: "proszę mi zaufać, jeśli będzie coś źle,nie będzie się pani podobać - nie ma problemu, poprawimy, jednak ja proponuję coś tam coś tam..." i póki co nie miałam jeszcze żadnych reklamacji

  10. #3235
    Wizażystka Avatar MM-makeup
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Więcej wiary w siebie... Oczywiście trzeba dać stosowny papierek pod nos do podpisu, ale dlaczego ciągle robić poprawki i oddawać pieniądze? Pracujemy ciężko, kleimy Klientki, mamy doświadczenie, wiedzę, a przyjdzie taka, która powie, że źle założyłaś i co? Przekreśla cały twój dotychczasowy warsztat bo jej rzęsy wypadły. Czasem trzeba powiedzieć, że to Ty skończyłaś kurs, jesteś ekspertem, dyplomowaną stylistką rzęs i to Ty wiesz, co się stanie, jeśli zrobisz aplikację zgodnie z życzeniem Klientki. Rany, te kobity czasem trzeba do pionu postawić.

  11. #3236
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Postów
    31

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziękuję za odpowiedzi i zarazem podpowiedzi To moja pierwsza taka sytuacja więc przejmowałam się jak cholera przez 3 bite dni ale człowiek uczy się na błędach. Od wczoraj podpisują mi oświadczenia i nigdy więcej takich głupot. Ale ta kobieta to naprawdę wyjątkowa tylko w inny sposób

  12. #3237
    Debiutantka Avatar malaga
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziewczyny bardzo proszę o rade właśnie zaczynam zabawę z metodą objętościową jakie rzęski polecacie najbardziej bo zastanawiam sie nad zakupem z secret lashes ale przeraża mnie glubosc 0,03 , czy nie za cienkutkie, jesli ktoras ma cos sprawdzonego to prosze o link odrazu zamowie

  13. #3238
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    malaga 0,03 z SL to raczej tylko nazwa są grubsze. Zależy od czego zaczynasz dokładnie. Bo takie cieniaski zazwyczaj daje się do większych zagęszczeń typu Hollywood, Rusian itp.itd Każdy ma swoje preferencje, ja np. 2D uwielbiam robić grubością 0,10, volumki 0,05 coraz mniej u mnie schodzi 0,07.

  14. #3239
    No to..wpadłam Avatar gosialicious
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Zurych
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Potrzebuje szybciutko rady!

    Wykleilam stala klientke na poczatku grudnia.
    Po 2tyg pisze mi, ze rzesy cos szybciej leca od 2tyg po aplikacji.
    Zaprosilam ja na darmowa korekte (stala, lojalna klientka). Nie przyszla, bo nie miala czasu.
    Teraz napisala, ze zrobila rzesy w Londynie, czy je uzupelnie.

    To jak ja skasowac?

  15. #3240
    Wczytuje się Avatar diamond69
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Postów
    24

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Jakie były, Dziewczyny, Wasze początki przygody ze stylizacją rzęs? Jak i od czego zaczynałyście? Ja, przyznam szczerze, dopiero nieśmiało zaczynam i na początku myślę o przyjmowaniu całkiem za darmo w zamian za możliwość porobienia zdjęć i stworzenia swojego "portfolio" Czy może warto, żeby już od samego początku potencjalne klientki płaciły symbolicznie tak, żeby zwróciły się chociaż koszty zakupu produktów? Czy może pierwszy zabieg za darmo? Gdzieś na forum wpadł mi w oko też pomysł, żeby wraz z rosnącą liczbą zabiegów i nabieraniem doświadczenia stopniowo podwyższać ceny? Jak to wszystko zaplanować? Macie jakieś pomysły?

  16. #3241
    Kosmetolog Avatar wisienkakwspz
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Małopolska ;)
    Postów
    842

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    gosialicious ja rzadko robię uzupełnienia po kimś innym, jak już mi się zdarzy, że aplikacja była wykonana poprawnie to liczę sobie mniej więcej procent ubytku i liczę adekwatnie do tego

  17. #3242
    No to..wpadłam Avatar gosialicious
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Zurych
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Chodzilo mi o to, czy w ogole ja skasowac

  18. #3243
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    gosialicious oczywiście że kasować! Skoro nie przyszła po 2 tygodniach, to nie miałaś okazji przecież przekonać się, dlaczego rzęsy jej bardziej leciały - a powodów może być sto. Dlaczego masz uzupełniać za darmo ?

    diamond69 - absolutnie nie rób za darmo. Stracisz materiał a i tak klientki będą urażone jak zaczniesz się podnosić z cenami. Zrób promocje na założenie rzęs i mów, ze to tymczasowa promocja - bo zdjęcia z aplikacji będą twoją reklama.
    Bardzo ciężko podnieść się z ceną.

  19. #3244
    Wczytuje się Avatar diamond69
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Postów
    24

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Iosa, tyle tylko, że póki co jestem świeżo po szkoleniach i jestem na etapie doskonalenia swoich umiejętności i ćwiczeń, a zanim będę wykonywać wszystko perfekcyjnie minie pewnie trochę czasu

  20. #3245
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Postów
    31

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    A propos początków - jak długo pracowałyście w domu zanim założyłyście własną działalność?

  21. #3246
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    nie no Gosia - zupelnie skasowac? w sensie wykreslic z kleintek? ja bym nie wyreślała, ale rownież nie uzupelniała, tylko do nowa




  22. #3247
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    kiwaczek, chyba chodziło, że zrobić jej za darmo...

  23. #3248
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    haha no ja kumata

    diamond69 - ja zrobiłam pierwsze 5 klientek za 50zł a potem juz normalnie od razu za taka samo cene jak robie teraz, mimo ze kleiłam 3h . jesli nie czujesz sie pewnie to pocwicz ale nie zupelnie za darmo.
    ja moim kursantkom mówie ile p razy oko powinny ćwiczyć , bo widze na szkoleniu jak sobie radzą , jedne lepiej drugie gorzej.




  24. #3249
    No to..wpadłam Avatar gosialicious
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Zurych
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Pomocy

    Mam klientke, ktorej rzesy leca szybciej, niz innym. Byla wczoraj na uzupelnieniu po 3tyg i lewe oko prawie lyse, prawe sie trzymalo. Owa klientka mi dzisiaj pisze, ze jej sie 3 odkleily.
    Wczoraj zaraz po niej wykleilam moja siostre, ktora o te rzesy w ogole nie dba (fluid i puder na rzesach, spi z twarza w poduszce, bawi sie rzesami itd) i wszystko super trzyma.

    Owa klientka przyjmuje witamine B, nie ma zadnych zmian hormonalnych (o ktorych by wiedziala).

    Co moze byc przyczyna tak szybkiego wypadania rzes? Ja nie mam pojecia






    I sie zaczelo

    Przyszla dzisiaj do mnie nowa dziewczyna na uzupelnienie. Od razu powoedziala, ze robila gdzies te rzesy w Chinach(jest Rumunka) i jest zadowolona, bo sie trzymaja - 5 tyg minelo a zostalo po 5na oku.
    Rzesy byly grube i dlugie. Skret B. Za ciezkie na jej naturalne cieniutkie rzesy, takze ja zalozylam skrec B, rzesy 0.1 o dlugosci 11, 10, 9mm.

    Wstala z lozka i nie byla zadowolona z dlugosci. Chciala mega dlugie. Odpowiedzialam jej, ze jej rzesy naturalne sa w bardzo kiepskim stanie i ze ciezsze rzesy moglyby je uszkodzic. Dlatego zdecydowalam sie zrobic takie. Ok. Ok. Poszla do domu.

    Teraz sprawdzam maila i dostalam elaborat

    Ze ona rozumie, ze ja dopiero zaczynam swoj biznes (?) i ze rzesy wydaja sie byc zalozone poprawnie (to bylo jej drugie zalozenie rzes w zyciu). ALE rzesy sa bardzo krotkie, wygladaja tak jakby pomalowala je mascara, a nie o taki efekt jej chodzilo. I nawet jej nie spytalam jakiej dlugosci chce (spytalam ja o efekt), a ona moglaby mi pokazac dokladnie ten salon gdzie robila (jakby to pomoglo). Takze zadowolona z koncowego efektu to ona nie jest, bo zaplacila tyle kasy, a efekt jest taki jak po mascarze i do tego trzeba o nie dbac.

    NAJLEPSZE:

    wiem, ze dopiero zaczynasz swoj biznes i moze moj feedback troche Cie urazic, ale dobrze jest uczyc sie na bledach i postanowilam Ci dac druga szanse, zebys mi to jakos wynagrodzila nastepnym razem (dluzsze rzesy) i nasza wspolpraca nie zakonczy sie na jednym razie.

    CO JA MAM TAKIEJ ODPISAC
    Ostatnio edytowane przez gosialicious ; 24-01-2015 o 21:02

  25. #3250
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Postów
    31

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Hej ho czy jest tu ktoś z kim mogłabym pogadać o jego początkach? Wiem że nikomu nie chce się wałkowac na forum oczywistych rzeczy więc jest tu może jakaś dobra dusza, którą mogę zapytać o pare rzeczy (nie o materiały ani nie o to jak się robi rzęsy)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 12:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 12:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 17:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •