Strona 139 z 156 PierwszyPierwszy ... 3989129135136137138139140141142143149 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 3 451 do 3 475 z 3889

Temat: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

  1. #3451
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    dotlashes mają poświatę, delikatną ale mają. Żadnej mojej klientce to nigdy nie przeszkadzało,

  2. #3452
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    114

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał Agnieszka Praska Zobacz post
    Kazda cienka rzesa będzie miała odcieni niebieski badz zielony 😉 tylko norka jest kruczoczarna 😉
    nie zgodze sie
    ja mam rzęsy mingjie dla 2klientek które je uwielbiają

    (jakaś chińszczyzna oznakowana w cały swiat D 8mm 0,07 a wyglądają na Evoskie B 12/13mm ale grubością są cieńsze od evoskich 0.06

    a mimo to są naprawdę kruczoczarne

    Załącznik 79114

  3. #3453
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Szału dostaje z tymi klientkami już. Co za babsztyle?...

    Pierwsza przyszła zlana potem prosto z treningu... dzwoni dwa dni po, że jej rzęsy spadły... Napisałam jej że zdziwiłabym się gdyby nie odpadły, takie było ich prawo a nawet należność spadnięcia. Prosto z treningu, mokra jak szczur, musiałam rękawiczki założyć, bo łeb jej parował i podwójną maskę, żeby nie czuć.... i prosto pod prysznic, no bo jak tu żyć 2 dni bez goracej kąpieli ( przychodzi do mnie już dwa lata) i przyszła wczoraj i mi bajki opowiada że może rzęsy odrzucają, że może chcą odpocząć .... , a może coś z moim klejem nie tak ...

    Oczywiście ja stratna, bo nowy set za cenę uzupełnienia. W dziurze zabitej dechami mieszkam, nie stac mnie na utratę klientek, których aż tak dużo nie mam

    Druga wczoraj, po uzupełnieniu też stała klientka, nosi rzęsy już ponad rok, ciapie je maskarą i przesadnie tłustą kredką, pół godziny je myję zawsze, aż się rozpłakałam wczoraj ..
    No i wstaje ofiara przegląda się w lustrze, trzepie swoje włosy, trzepie i mówi och wyjdę pod prysznic zaraz będzie ok. Ja do niej, że nie może, dopiero jutro wieczorem.... Ona oczy takie " nie mogę oh" (pracuję w jednej rękawiczce, żeby im włosów dłonią nie natłuszczać) a ja tu płaczę cuduję obwiniam kleje, że coś nie tak....

    Czasami mam dość tylko się wypłakać chciałam

  4. #3454
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    o matko Muszko biedna jestes, zabilabym takie malpy
    podziwiam za cierpliwosc

  5. #3455
    Rozkręcanko Avatar Bardorja
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał mucha Zobacz post
    Szału dostaje z tymi klientkami już. Co za babsztyle?...

    Pierwsza przyszła zlana potem prosto z treningu... dzwoni dwa dni po, że jej rzęsy spadły... Napisałam jej że zdziwiłabym się gdyby nie odpadły, takie było ich prawo a nawet należność spadnięcia. Prosto z treningu, mokra jak szczur, musiałam rękawiczki założyć, bo łeb jej parował i podwójną maskę, żeby nie czuć.... i prosto pod prysznic, no bo jak tu żyć 2 dni bez goracej kąpieli ( przychodzi do mnie już dwa lata) i przyszła wczoraj i mi bajki opowiada że może rzęsy odrzucają, że może chcą odpocząć .... , a może coś z moim klejem nie tak ...

    Oczywiście ja stratna, bo nowy set za cenę uzupełnienia. W dziurze zabitej dechami mieszkam, nie stac mnie na utratę klientek, których aż tak dużo nie mam

    Druga wczoraj, po uzupełnieniu też stała klientka, nosi rzęsy już ponad rok, ciapie je maskarą i przesadnie tłustą kredką, pół godziny je myję zawsze, aż się rozpłakałam wczoraj ..
    No i wstaje ofiara przegląda się w lustrze, trzepie swoje włosy, trzepie i mówi och wyjdę pod prysznic zaraz będzie ok. Ja do niej, że nie może, dopiero jutro wieczorem.... Ona oczy takie " nie mogę oh" (pracuję w jednej rękawiczce, żeby im włosów dłonią nie natłuszczać) a ja tu płaczę cuduję obwiniam kleje, że coś nie tak....

    Czasami mam dość tylko się wypłakać chciałam
    co za pindy!

  6. #3456
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziewczyny mam pytanie, może dla Was wyda się dziwne ale...
    Czy jeśli korzystam z rzęs sypkich to będę umiała korzystać z rzęs z paletki ? (1:1)

  7. #3457
    Rozkręcanko Avatar iwonka p
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    BYDGOSZCZ
    Postów
    41

    Smile Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Marto 2014 z paletek będziesz umieć korzystać. Jest łatwiej i szybciej. Nie trzeba szukać odpowiedniego końca

  8. #3458
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał iwonka p Zobacz post
    Marto 2014 z paletek będziesz umieć korzystać. Jest łatwiej i szybciej. Nie trzeba szukać odpowiedniego końca
    Dziękuję za odpowiedź

  9. #3459
    Rozkręcanko Avatar Bardorja
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał iwonka p Zobacz post
    Marto 2014 z paletek będziesz umieć korzystać. Jest łatwiej i szybciej. Nie trzeba szukać odpowiedniego końca
    dokładnie tak, oszczędność czasu

  10. #3460
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Proszę o radę. Czy rzeczywiście w taką pogodę rzęsy mogą szybciej odpadać od naturalnej? Ostatnio klientki się skarżą że 2 tyg rzęsy trzymają się super a po tym czasie lecą jedna za drugą? Dodam że głównie zakładam naturalne norki, zawsze raczej dobrze się trzymały na rzęsach. Jestem załamana i zaczynam wątpić w swoje umiejętności.

  11. #3461
    Rozkręcanko Avatar iwonka p
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    BYDGOSZCZ
    Postów
    41

    Smile Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Rzęsy w taką pogodę mogą się gorzej trzymać, lato to trudny okres dla rzęs. Jest gorąco, pot zalewa oczy, woda w basenach chlorowana. Zrobi się chłodniej będzie lepiej

  12. #3462
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziewczynki kochane ja poprosiłam Was o garść informacji.
    Chciałabym sobie przedłużyć rzęsy najlepiej metoda 1:1 tylko nie wiem ile mniej więcej takie rzęsy się trzymają i jak potem wygląda kontynuacja tego przedłużania. Czy w kolejnych zabiegach tylko uzupełnia się te miejsca w których rzęsy odpady czy robi się wszystko od nowa i mniej więcej jakbyście mi mogły powiedzieć jaki jest tego koszt

  13. #3463
    Wczytuje się Avatar amathonte
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    Ostróda
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Simona97, co do ceny, to jest naprawdę różna i zależy, czy stylistką robi w domu, czy w salonie. Zależy też w jakimi mieście, bo wiadomo ze im większe tym ceny idą w górę.
    Co do dopełnien, ja zwykle mówię klientkom ze najlepiej jakby przychodziły co 3-4 tygodnie, sama zauważysz moment kiedy będzie ich trochę mniej i ze to "juz czas", zależy to tez od swoich rzęs, jak wypadają.
    Podczas uzupełnienia zdejmuje się rzęski, które mają za duży odrost i te, które odklejaja się przy nasadzie. I klei się całą resztę, tak jak przy pierwszym założeniu, tylko... Jakbyś zaczynała od połowy!
    Jeśli nigdy nie miałaś robionych, to zachęcam, tylko poszperaj w internecie i znajdź jakaś polecana stylistke a na pewno będziesz zadowolona.
    Ostatnio edytowane przez amathonte ; 17-08-2015 o 09:41

  14. #3464
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cześć, Dziewczyny!

    Od niemal 2 godzin tutaj siedzę i zgłębiam forum, poznaję Wasze tajemnice, wypisuję wskazówki, czytam o marudnych klientkach i oglądam dzieła Waszych rąk.

    W temacie rzęs jestem świeża, bardzo świeża. Czytam i dziwię się niektórym rzeczom. ^^

    Mam od Looksus Lashes takie rzęsy B i C 0,2 dł 9, 10 i 11 mm. Powiedziano mi, że na start mi to wystarczy. Widzę, że nie. Jakimi rzęskami z Noble albo MLashes mogę uzupełnić długości (chodzi mi o 8mm), żeby skręt się zgadzał?
    Czy w ogole ktoś pracuje na produktach Looksus Lashes?
    lx59j.jpg

    Jeśli się powtarzam, to wybaczcice, ale przeczytałam jakieś 40 stron wstecz. Mogłam coś przeoczyć - fakt. ^^
    Ostatnio edytowane przez pine ; 17-08-2015 o 14:08 Powód: brak nazwy

  15. #3465
    Rozkręcanko Avatar Bardorja
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał pine Zobacz post
    Cześć, Dziewczyny!

    Od niemal 2 godzin tutaj siedzę i zgłębiam forum, poznaję Wasze tajemnice, wypisuję wskazówki, czytam o marudnych klientkach i oglądam dzieła Waszych rąk.

    W temacie rzęs jestem świeża, bardzo świeża. Czytam i dziwię się niektórym rzeczom. ^^

    Mam od Looksus Lashes takie rzęsy B i C 0,2 dł 9, 10 i 11 mm. Powiedziano mi, że na start mi to wystarczy. Widzę, że nie. Jakimi rzęskami z Noble albo MLashes mogę uzupełnić długości (chodzi mi o 8mm), żeby skręt się zgadzał?
    Czy w ogole ktoś pracuje na produktach Looksus Lashes?
    lx59j.jpg

    Jeśli się powtarzam, to wybaczcice, ale przeczytałam jakieś 40 stron wstecz. Mogłam coś przeoczyć - fakt. ^^
    nie znam akurat Looksus Lashes więc nie pomogę w uzupełnianiu długości, ale na pewno musisz mieć długości od 8-12, a najlepeiej jak bedziesz miala 7,
    poza tym 0,20 to grube rzęsy, zdecydowanie lepsze beda 0,10/0,15 oczywiscie w metodzie 1:1, bo wiadomo, ze doobjętościówek stosuje się dużo cieńsze rzęsy

  16. #3466
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    pine nie znam tych rzęs. Ja naczęściej używam rzęs od 8mm do 12mm, bardzo rzadko 13 mm, ale 0,20 to strasznie grube :/ I ten skręt... wyjdą proste badyle

    Z tego co widze po skręcie powinnaś zamówić skręt C i D i oczywiście 0,15. Szkoda, że nie trafiłaś tutaj przed szkoleniem.

  17. #3467
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dzięki Iwonka p za odpowiedź. Jestem załamana ponieważ Panie przychodzą z reklamacjami i ciężko im wytlumaczyć że kleje bywają kapryśne w taką pogodę.

  18. #3468
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał Bardorja Zobacz post
    dokładnie tak, oszczędność czasu


    Pierwsze wyklejanie z paletki już za mną i...

    1) czy bierzecie rzęsy prosto z paletki czy np. przyklejacie paseczek na ręce
    2) mam problem ze złapaniem jednej rzęsy, często łapią się dwie, jakieś rady? (1:1)

  19. #3469
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Bardoja, tak myślałam, że wiedza dot. materiałów była mi przekazana w dość skąpej dawce, aczkolwiek zaufałam, ponieważ dziewczyna naprawdę robi ładne oczka. Nie wiem teraz, czy mam je zużyć na dziewczynach, które mają do mnie przyjść na dniach, czy lecieć do hurtowni. U koleżanki i u mojej mamy trzymają się świetnie. Poniżej fota koleżankowych rzęs.
    http://pliki.wzorki.info/images/Ml865.jpg
    http://pliki.wzorki.info/images/LjOC4.jpg
    http://pliki.wzorki.info/images/W3DeJ.jpg

    mucha, zauważyłam, że są mniej znane. Ale tam, gdzie kurs robiłam normalnie ich używają, a także sprzedają innym stylistkom. Dokupię dziś te 8 mm.

    Szkoda, szkoda. Lepiej późno niż wcale. Znajdywałam inne fora i grupy na fb, ale tam to w ogóle nikt się nie odzywa.

    Dziękuję.

  20. #3470
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał marta2400 Zobacz post

    1) czy bierzecie rzęsy prosto z paletki czy np. przyklejacie paseczek na ręce
    2) mam problem ze złapaniem jednej rzęsy, często łapią się dwie, jakieś rady? (1:1)
    1.Kiedyś przyklejałam na rękę ale wkurzało mnie ich ciągłe przeklejanie. Zrób sobie jakieś podstawki. Wtedy naklejasz wszystkie rozmiary i wyjmujesz sobie gotowy "pakiecik" jak zjawia się klientka. Może być to szkiełko, plaster agatu, albo gotowe (w sprzedaży) podkładki.
    Z paletki wyciąga się kiepsko, no i działa tylko w paletce mix. Jak będziesz mieć paletki jednodługościowe to całe łóżko nimi obstawisz Nie przyzwyczajaj się więc. Z braku laku można przykleić paseczki na pustej paletce, aczkolwiek pudełeczka są lekkie i będą się przesuwać.

    Załącznik 79130

    2.Wprawa Jak przyzwyczaisz rękę to będą się same łapać

  21. #3471
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Hej dziewczyny jakiej firmy klej polecacie evo czy secret lashes?

  22. #3472
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    zdecydowanie evo ...lub noble lashes

    marta2400
    ja na początku wyklejałam na sypkich, aplikacja trwała 3 godziny wyklejonych 80 rzęs na ooko

    po doszkoleniu zaczęłam wyklejać z paletki, też wychodziło 3 godziny z tym, że 100-120 rzęs na oko.


    każda stylistka musi sobie znaleźć swój własny sposób, który zapewni jej komfort i odpowiednią dla siebie szybkość pracy.

    jedne stylistki, jak Izi podpowiedziała przyklejają paseczki na płytkach i kładą je po prawej stronie koło głowy klientki ( możesz sobie taką płytkę "glazurę" kupić w sklepie z glazurą i terakotą. Koniecznie białą. Paletki po rzęsach są za lekkie)

    inne stylistki przyklejają paseczki rzęs na wierzch dłoni

    jeszcze inne przyklejają je klientkom na czoło. Noble ma w ofercie takie małe praktyczne podkładkiPoręczna tabliczka do przedłużania rzęs - Inne - Akcesoria do rzęs
    jak widzisz można to przykleić na dłoń bądź na czoło. wykorzystane puste paseczki można bez problemu odkleić i nakleić następne, czyli nie są jednorazowe.


    Ja natomiast przyklejam paseczki do palca wskazującego mieści mi się tam ich 4 sztuki. Paluszek wcześniej przecieram primerem, wtedy bez problemu mogę jedne i te same paseczki rzęs przykleić jeszcze kilka razy przy kolejnych aplikacjach, dobrze się trzymają. Klej w pierścionku trzymam na palcu środkowym. Tak mi wygodnie i tak mi wychodzi najszybciej.


    Jeżeli chodzi o kwestię łapania dwóch rzesek na raz, to musisz to sobie wyćwiczyć. Też mi się tak łapały. Cierpliwości

  23. #3473
    Rozkręcanko Avatar Bardorja
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał pine Zobacz post
    Bardoja, tak myślałam, że wiedza dot. materiałów była mi przekazana w dość skąpej dawce, aczkolwiek zaufałam, ponieważ dziewczyna naprawdę robi ładne oczka. Nie wiem teraz, czy mam je zużyć na dziewczynach, które mają do mnie przyjść na dniach, czy lecieć do hurtowni. U koleżanki i u mojej mamy trzymają się świetnie. Poniżej fota koleżankowych rzęs.
    http://pliki.wzorki.info/images/Ml865.jpg
    http://pliki.wzorki.info/images/LjOC4.jpg
    http://pliki.wzorki.info/images/W3DeJ.jpg

    jak dla mnie za długie te rzęsy w kącikach zew i wew.

    zużyj materiały, które masz i uzupełniaj nowymi na bieżąco

    Cytat Napisał Tequilka Zobacz post
    Hej dziewczyny jakiej firmy klej polecacie evo czy secret lashes?

    generalnie używałam rzęs i kleju z evo, ale sl zrobiło naprawde dobre rzęsy do objętościówek (o,03).kupuje rzęsy z secret a klej hs4 z evo


    Cytat Napisał marta2400 Zobacz post
    Pierwsze wyklejanie z paletki już za mną i...

    1) czy bierzecie rzęsy prosto z paletki czy np. przyklejacie paseczek na ręce
    2) mam problem ze złapaniem jednej rzęsy, często łapią się dwie, jakieś rady? (1:1)
    1. ja mam pierścienie, pierścien na klej i pierścień na paski rzęs, rewelacja wszytsko przy sobie
    Zestaw All in One pierścień do przedłużania rzęs
    2. to wymaga ćwiczenia

  24. #3474
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał Bardorja Zobacz post
    jak dla mnie za długie te rzęsy w kącikach zew i wew.

    zużyj materiały, które masz i uzupełniaj nowymi na bieżąco

    Bardoja,najlepsze jest to, że to są zdjęcia mojej modelki z kursu! Im więcej przebywam na forum, tym więcej widzę luk w szkoleniu. W zasadzie jego wad... Zastanawia mnie, czy one tak uczą tylko, czy też robią klientkom... Dzięki za wskazówki!
    Właśnie kupiłam Minki - mini paletki mix z Noble. Będę działać.

  25. #3475
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał marta2400 Zobacz post
    Pierwsze wyklejanie z paletki już za mną i...

    1) czy bierzecie rzęsy prosto z paletki czy np. przyklejacie paseczek na ręce
    2) mam problem ze złapaniem jednej rzęsy, często łapią się dwie, jakieś rady? (1:1)

    kazdy inaczej, ja mam obok na palecie rzesy, rozne rozmiary.
    niektorzy z lapki, z pierscienia, z czola, z palca, itd itd
    trzeba pdo siebei dopasowac

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 11:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 11:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •