Strona 150 z 156 PierwszyPierwszy ... 50100140146147148149150151152153154 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 3 726 do 3 750 z 3889

Temat: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

  1. #3726
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    od wtorku bede go testowac mam nadzieje ze sie sprawdzi dziekuje za odpowiedz... a gdyby sie nie sprawdzil to jaki moge jeszcze wyprobowac

  2. #3727
    Wizażystka Avatar iris
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Izrael/Haifa
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał kasia92 Zobacz post
    od wtorku bede go testowac mam nadzieje ze sie sprawdzi dziekuje za odpowiedz... a gdyby sie nie sprawdzil to jaki moge jeszcze wyprobowac
    JetSet z lashandbrowacademy...jest wolny wiec tylko ze speedem.

    Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

  3. #3728
    Debiutantka Avatar Eska89
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Temperatura u mnie jest bardzo wysoka ok. 28 stopni, wilgotność ponad 50%. Może było za ciepło i dlatego klej nie trzymał... kupiłam lash cooler z noble

  4. #3729
    Wizażystka Avatar iris
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Izrael/Haifa
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ja z klima mam czasami ok 26-27 i nie chce zejsc nizej (((

    Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

  5. #3730
    Debiutantka Avatar Eska89
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Juz chwytam sie wszystkiego.. kupilam tez klej o ktorym pisalyscie wczesniej ONE. Mam nadzieje, ze da rade

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  6. #3731
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Eska89 zaciekawiłas mnie lash coolerem bo u mnie to samo co u Ciebie,czy to urządzenie działa? Testował ktoś?

    Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

  7. #3732
    Debiutantka Avatar Eska89
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ja dzis uzywalam pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona. Daje bardzo przyjemny wiaterek i rzeczywiscie nawilza powietrze bo po ok. 2 godzinach gabeczka jest juz sucha. Bardzo dobrze mi sie dzis kleilo. Jak dla mnie lash cooler daje rade

    Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  8. #3733
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Postów
    31

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Witam , wiem że takich pytań teraz jest masa ale bardzo proszę o poradę Mam u siebie temperaturę 24-26 stopni i wilgotność 60%. Dotąd pracowałam na Perfect z Noble ale to nie warunki dla niego - ślizga się jak szalony. Kupiłam Hs11 i pracuję mi się na nim świetnie, jednak wydaje mi się że jest dla mnie zbyt szybki, kilka rzęs przy końcowym rozczesywaniu niestety wypada. Jak pracujecie na klejach dotykowych? Chodzi mi o to czy używacie pierścionka? Ja mam klej na pomocniku obok łóżka do rzęs po prawej stronie i wydaje mi się że na lewo oko czasami nie zdążę donieść rzęsy (jakkolwiek głupio to brzmi ). Wystarczy że po prostu będę brała więcej kleju niż zazwyczaj i wycierała o płatek?

    Jaki klej według Was jest podobny do HS4/Perfect dobry dla warunków powyżej? Zastanawiam się nad Greenem, Russian z Noble; One z Magnitici,
    Elite oraz ML6 z Mlashes oraz Masterze z SLA . Może ktoś używał tych klejów w bardzo podobnych warunkach? pozdrawiam

  9. #3734

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziewczyny prosze o pomoc. Jestem tu nowa, a rzeskami zajmuje sie raptem kilka miesiecy. Szukam dobrych rzes do holywwod 2D-8D. Czy ktoras moglaby polecic jakies, z ktorych latwo formuje sie wachlarze?
    Czy ktoras uzywala noble lashes russian volume lashes? Patrzylam tez na SL onmi tez maja spory wybor, ale dla kogos nowego w temacie wybor jest oszalamiajacy. Szukam tez dobrego kleju do volume, ale nie super szybkiego jako, iz ja sama nie jestem jeszcze super szubka. Z gory dziekuje

  10. #3735
    Wizażystka Avatar iris
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Izrael/Haifa
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał MR Brow&Lash Artist Zobacz post
    Dziewczyny prosze o pomoc. Jestem tu nowa, a rzeskami zajmuje sie raptem kilka miesiecy. Szukam dobrych rzes do holywwod 2D-8D. Czy ktoras moglaby polecic jakies, z ktorych latwo formuje sie wachlarze?
    Czy ktoras uzywala noble lashes russian volume lashes? Patrzylam tez na SL onmi tez maja spory wybor, ale dla kogos nowego w temacie wybor jest oszalamiajacy. Szukam tez dobrego kleju do volume, ale nie super szybkiego jako, iz ja sama nie jestem jeszcze super szubka. Z gory dziekuje
    Najlepsze jakie mialam byly z noble


    Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

  11. #3736
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    hej
    hs11 nie lubi takich dużych wilgotności,\spróbuj zbić wilgotność, bo jest z aduza i klej wysycha Ci w powietrzu.
    teraz wszystkie kleje beda troche wariowac, taki okres.

  12. #3737

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał iris Zobacz post
    Najlepsze jakie mialam byly z noble


    Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka


    Dziekuje, tylko które?

  13. #3738
    Wizażystka Avatar iris
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Izrael/Haifa
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał MR Brow&Lash Artist Zobacz post
    Dziekuje, tylko które?
    Te russian volume. O.07 sa genialne! W 0.05 i 0.03 zdarzaly mi sie paletki(jednodlugosciowe) gdzie rzesy sciagniete z paska nie chcialy sie formowac- byly tak jakby zlepione.

    Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

  14. #3739

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Czyli 0.07 russian volume ok, ale czy to właśnie russian volume ciensze Ci się sklejania czy też są dobre? Potrzebuję i 0.07 i 0.05

  15. #3740
    Wizażystka Avatar iris
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Izrael/Haifa
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał MR Brow&Lash Artist Zobacz post
    Czyli 0.07 russian volume ok, ale czy to właśnie russian volume ciensze Ci się sklejania czy też są dobre? Potrzebuję i 0.07 i 0.05
    Tak ciensze russiany potrafia przysporzyc pracy. Moze poprawili, napisz do nich i zapytaj

    Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

  16. #3741

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    POMOCY

    Wlasnie dzwonila do mnie klientka narzekajac, ze wypadly jej praktycznie wszystkie rzesy w 3 dni (1:1).
    Kleje rzesy od 2 miesiecy i w dziewczyny sa zawsze zadowolone, wracaja po 3-4 tyg z ponad polowa rzes, ba nawet jedna pani ktora sama zajmuje sie rzesami powiedziala, ze jest w szoku jak dobrze sie trzymaja. Uzylam tego samego kleju, tych samych rzes, dopasowalam grubosc, rzesy klientki bylo zdrowe i mocne. Zrobilam kaszmirki 0.20 - 08,09,10,11,12 wstawiam zdjecie. Kiedy ta Pani przyszla do mnie powiedziala co prawda ze kiedy robila rzesy 1 raz w przeszlosci wypadly jej po dwuch dniach, co oczywiscie wysmialam i powiedzialam, ze jest to niemozliwe.....
    Ta sama sytuacja pojawila sie jakis miesiac temu z inna klientka, znowu powiedzialam, ze prawie wszystkie wypadly i to w przeciagu kilku dni! Nie mam pojecia w czym problem Czy mozliwe jest, ze pewne kobiety po prostu nie nadaja sie do zabiegu czy ja jestem taka beznadziejna Nie mam pojecia co robic, az drze na sama mysl zakladania kolejnych a dzis wieczorem klientka i wlasciwie codziennie klientka. Dodam, ze w niecale 2 miesiace od szkolenia (15.04.16) wykleilam okolo 25 par oczu, a tylko 2 takie przypadki mi trafily, ale jest to dla mnie szok, ze cos takiego w ogole moze miec miejsce! Co robie zle?
    Pierwsz zdjecie to klientka z dzisiaj (robione w niedziel) drugie zdjecie to klientka z przed miesiaca

  17. #3742
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Witam wszystkich, trafiłam tu przypadkowo szukając odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie mam nadzieje że dziewczyny pomożecie.
    Bylam na kursie przedłużania rzęs 1:1 wsyzstko okej ale jedna rzecz nie daje mi spokoju. Dziewczyny co robimy z tak zwanym odrostem ? Nikt nic nie wspomniał na ten tam na kursie a mnie oświeciło w domu. Zdejmujemy ta rzęsę zostawiamy ? Prosze o pomoc z góry bardzo dziękuję ! Pozdrawiam

  18. #3743
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Postów
    31

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Zdejmujemy odrost pęsetami

  19. #3744
    Debiutantka Avatar Eska89
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    7

    Domyślnie Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziewczyny, czy zdarzyło Wam się, że klientka przyszła z reklamacją po tygodniu lub dłużej? Nie wiem zabardzo jak to rozpatrywać, czy to moja wina czy może klientka coś zawiniła lub specjalnie kopała przy rzęsach aby uzupełnienie mieć za darmo. Czasem zdarza się, że kleje w takich samych warunkach przez np. tydzien i jedna klientka na kilkanascie wlasnie po kilku dniach składa reklamacje....wypowiedzcie się proszę
    Ostatnio edytowane przez Eska89 ; 04-07-2016 o 11:28

  20. #3745
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Eska dłużej niż tydzień to troszkę za długi czas na zgłaszanie reklamacji. Jeśli coś dzieje się na oku to jest to widocznę w ciągu 2-3 dni. tzn jeśli mają wypadać to już będą. Twoja klientka wykazuje się albo skromnością myśląc że trochę wypadło, jakoś to będzie ale po tygodniu jednak stwierdza że nie wygląda już najlepiej ALBO wykazuje się cwaniactwem i chce Cię naciągnąć na darmowe uzupełnienie. Każda sytuacja i każda klientka inna. Na przyszłość informuj wszystkie nowe klientki, że wszelkie takie sytuacje muszą zgłaszać niezwłocznie.

  21. #3746
    Debiutantka Avatar Eska89
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziękuję Izi tak będę robić bo rzeczywiście trudno ocenić intencje


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  22. #3747
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Witam wszystkich. Chciałabym polecić doskonałą odzywkę do rzęs. Sama używam i jestem mega zadowolona:

    Odżywka do rzęs Miralash - Gęste i długie rzęsy

  23. #3748
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Piszę z podobnym problemem... Ostatnio z 3 klientki wracają po 3 tyg z tragedia na oku... Jest po 5 rzes na oku.. Jedna pisała mi teraz, ze od piątku po uzupełnieniu jedno oko ma juz prawie łyse... Powiedzcie, jak wlasnie traktować takie przypadki? Niby nie lecą od razu ale jednak po 3 tyg nie wyglada to jak powinno. Wiadomo płaci sie za uzupełnienie a tu tak wypadają, każdego uczulam aby uzupełniał rzęsy po nie dłużej niż 3 tyg w takie upały. No i jeszcze jakie kleje u was sie sprawdzają? Bo juz nie wiem co robić ciagle coś jest nie tak z klejem

  24. #3749
    Rozkręcanko Avatar Xylogic
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Taka sytuacja...
    Dziewczyna po 5 dniach nie ma 60% rzęs.. Przygotowane jak u każdej innej klientki, klej ten sam..
    Mówi, że same się sypią, odklejają.. Podobno się nie malowała, ani nic tłustego nie nakładała.. W saunie i solarium w czasie dosychania kleju też nie była..
    Co robicie w takich sytuacjach?
    Dodam że napisałam do Pań klejonych w tym samym dniu i są zachwycone, nic się nie dzieje..

  25. #3750
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Xylogic klientka stała czy nowa?
    wiecie dziewczyny jest teraz ciezki okres dla stylistek rzes.
    sa duze temperatury, wilgotnosc szaleje. u mnie miedzy ejdnym a drugim dniem potrafi sie wahac o 30%, a temp w pomieszczeniu ciagle ta sama.
    jestem przygotowana na to ze moga byc reklamacje choc ponad rok nic mi sie takiego nie zdarzylo.
    ale mam na uwadze ze jesli w ciagu pierwszego tygodnia poleci polowa rzes to wowczas jest to moja wina (moja, czyli warunkow, za wolno pracowalam jak na wymagania jakiegos kleju, itd).

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 12:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 12:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 17:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •