Strona 28 z 156 PierwszyPierwszy ... 182425262728293031323878128 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 676 do 700 z 3889

Temat: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

  1. #676
    Rozkręcanko Avatar laurencja
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    84

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    ja tez chce

  2. #677
    Wizażystka Avatar moniek09
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Postów
    81

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Nie wiem w jakim temacie powinnam o to zapytać, ale ryzykuje tutaj Dziewczyny napiszcie mi jak powinno przebiegac prawidlowo przeprowadzone szkolenie?

    Nie wiem czy po prostu zbyt wiele wymagam, czy szkolenia tak wygladaja

  3. #678
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    moniek09, szkolenia są różne i dotyczą różnych metod i technik. jeżeli chodzi o pierwsze szkolenie, to opiszę to z najlepszych, które miałam w skrócie:

    • godz. 9-12 - teoria, wszystko na temat rzęs, przeciwwskazań, nietypowych sytuacjach itd. + prezentacja produktów,byś miała okazję je porównać, pooglądać, "pomacać"
    • godz. 12-13 obiad i przerwa (było nas 2 kursantki, poznałyśmy się bliżej i zaprzyjaźniłyśmy)
    • godz. 13-14 - ćwiczenia na główce treningowej, instruktorka na bieżąco uświadamiała błędy postawy, pozycji rąk itd, skomentowała prawie każdą przyklejoną rzęsę
    • godzina 14-18 ćwiczenia na modelkach, robienie całej aplikacji. na koniec sprawdzenie, komentowanie błędów, wskazówki i rady.

    ponieważ to wspaniałe szkolenie 1:1 miałam już mając dwa lata praktyki po pierwszym szkoleniu 1:1, to niewielu rzeczy się nauczyłam, ale zdecydowanie było warto wydać pieniądze. zresztą, ja cały czas się doszkalam, i uważam, że stylistka rzęs nie powinna się ograniczyć jednym certyfikatem, mam ogromny szacunek do dziewczyn, które się rozwijają, próbują nowe produkty, wprowadzają nowe metody i usługi, szukają dla siebie i dla klientek najlepszych sposobów upiększania.
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  4. #679
    Wizażystka Avatar moniek09
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Postów
    81

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał marchewkowy_las Zobacz post
    moniek09, szkolenia są różne i dotyczą różnych metod i technik. jeżeli chodzi o pierwsze szkolenie, to opiszę to z najlepszych, które miałam w skrócie:

    • godz. 9-12 - teoria, wszystko na temat rzęs, przeciwwskazań, nietypowych sytuacjach itd. + prezentacja produktów,byś miała okazję je porównać, pooglądać, "pomacać"
    • godz. 12-13 obiad i przerwa (było nas 2 kursantki, poznałyśmy się bliżej i zaprzyjaźniłyśmy)
    • godz. 13-14 - ćwiczenia na główce treningowej, instruktorka na bieżąco uświadamiała błędy postawy, pozycji rąk itd, skomentowała prawie każdą przyklejoną rzęsę
    • godzina 14-18 ćwiczenia na modelkach, robienie całej aplikacji. na koniec sprawdzenie, komentowanie błędów, wskazówki i rady.

    ponieważ to wspaniałe szkolenie 1:1 miałam już mając dwa lata praktyki po pierwszym szkoleniu 1:1, to niewielu rzeczy się nauczyłam, ale zdecydowanie było warto wydać pieniądze. zresztą, ja cały czas się doszkalam, i uważam, że stylistka rzęs nie powinna się ograniczyć jednym certyfikatem, mam ogromny szacunek do dziewczyn, które się rozwijają, próbują nowe produkty, wprowadzają nowe metody i usługi, szukają dla siebie i dla klientek najlepszych sposobów upiększania.
    Dziekuje Ci bardzo za opis czyli jednak nie jestem zbyt wymagająca

  5. #680
    No to..wpadłam Avatar monia_sc
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    159

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    hej dziewczyny czy to nie są wasze zdjęcia? Zdjęcia użytkownika Przedłużanie i zagęszczanie rzęs, metoda 1:1,2:1, Norki Syberyjskie | Facebook jakaś oszustka umieściła tu moje zdjęcia, a te które zamieszczam przypominają mi wasze prace A to chyba marchewkowej http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

  6. #681
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    lo faktycznie monia twoje rzęsy, zadzwon do niej sie umowić i zapytaj na koniec czemu uzywa twoich zdjęć ;p


    a w ogole to czemu nie robisz sobie znaku wodnego? (odezwała sie ta co robiła i przestała bo jej sie nie chce )
    Ostatnio edytowane przez Zen. ; 12-10-2012 o 00:06

  7. #682
    No to..wpadłam Avatar monia_sc
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    159

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Przedłużanie rzęs metodą 1:1 - Koszalin - Zdrowie - Uroda - Sport - rzęs metodą 1 1 tu też moje ! hahaha nie wytrzymam no teraz to faktycznie mogę mieć do siebie pretensje że tego znaku wodnego nei zrobiłam. Nie wiem czy teraz bym znalazła czas na przerobienie wszytskich swoich zdjęc :/

  8. #683
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    a jak sie doszukałas swoich prac na innych stronach?

  9. #684
    No to..wpadłam Avatar monia_sc
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    159

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Napisała do mnie pewna stylistka z warszawy na pingerze. A teraz szukam sama jak cos waszego znajde to dam znać

  10. #685
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    masakra ;|

  11. #686
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał monia_sc Zobacz post
    Przedłużanie rzęs metodą 1:1 - Koszalin - Zdrowie - Uroda - Sport - rzęs metodą 1 1 tu też moje ! hahaha nie wytrzymam no teraz to faktycznie mogę mieć do siebie pretensje że tego znaku wodnego nei zrobiłam. Nie wiem czy teraz bym znalazła czas na przerobienie wszytskich swoich zdjęc :/
    Monia w programie PhotoScape możesz hurtowo podpisać swoje zdjęcia
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  12. #687
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał monia_sc Zobacz post
    hej dziewczyny czy to nie są wasze zdjęcia? Zdjęcia użytkownika Przedłużanie i zagęszczanie rzęs, metoda 1:1,2:1, Norki Syberyjskie | Facebook jakaś oszustka umieściła tu moje zdjęcia, a te które zamieszczam przypominają mi wasze prace A to chyba marchewkowej Facebook wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
    Dziękuję, monia co prawda, link do mojej pracy nie działa, widocznie już usunęła. chyba nigdzie nie umieszczałam pracy bez znaku wodnego. czy można go usunąć w photoshop'ie czy innym programie?
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  13. #688
    No to..wpadłam Avatar monia_sc
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    159

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Tak już usunęła. Dodała Twoje zdjęcie z rzęsami niebieskimi z tymi kulkami(jak zwykle zapomniałam jak to się nazywa, ale Ira wie ) i tam umieściłaś na białku "marchewkowy las" i to można było łatwo usunąć, zamalowując na biało

  14. #689
    Szkoleniowiec Avatar Iraa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    928

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    to były rzęski z bulionem ,ale ludziska mają tupet!
    ale to tylko świadczy,że jesteście dziewczyny tak dobre,jak ona by chciała być. a niestety jej nie wychodzi

  15. #690
    No to..wpadłam Avatar monia_sc
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    159

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    no właśnie z bulionem jak zwykle przeleciałam przez kalafiora, kaszkę i inne tak tak jesteśmy super pewnie jej transferu brakło żeby wszystkie nasze zdjęcia poumieszczać

    ---------- Dodano o godzinie 23:31 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:13 ----------

    Efekt przedłużonych rzęs | Facebook Kura no dawaj ! ja tu krew przelewam za sprawiedliwość

  16. #691
    Rozkręcanko Avatar evenense
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    55

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    skąd ja to znam ...z pazurami bywa podobnie..nie którzy maja taki tupet ,że nawet napis usuwają.. to walka z wiatrakami

  17. #692
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Monia Kury nie ma, wiec ja sie wypowiedzialam za nia i zglosilam fote.
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  18. #693
    No to..wpadłam Avatar Agula Hol
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Holandia
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Hej dziewczyny. Właśnie przeglądam ogłoszenia konkurencji w moich stronach (Holandia) żeby być a bieżąco, pozatym chciałbym zmienić obecną stylistke rzęs na inną, może będziecie w stanie mi doradzić widząc ogłoszenie. Oto 4 które znalazłam, do których jestem w stanie dojechać.

    1. http://ogloszenia.niedziela.nl/search/advert/1003208

    2. http://ogloszenia.niedziela.nl/search/advert/1002417

    3. http://ogloszenia.niedziela.nl/search/advert/1003816

    4. http://ogloszenia.niedziela.nl/search/advert/1004329

    Dwie z tych dziewczyn bym wykluczyła na 100% ale jestem ciekawa opini ekspertek

  19. #694
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    ja bym nie zaufała żadnej. najbardziej mi się spodobało ogłoszenie nr 1, choć można tam się doczytać wielu bzdur, jeżeli to są rzeczywiście prace tej dziewczyny, to można by zaryzykować. spodobał mi się jej blink, a na zdjęciach 1:1 jest dużo więcej rzęs, niż w ogłoszeniach pozostałych stylistek.

    jakie są u was w salonach ceny za założenie?
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  20. #695
    No to..wpadłam Avatar Agula Hol
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Holandia
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Ceny za założenie wąchają się od 40- 70 euro, a uzupełnienie 20-50 e.

  21. #696
    Nałogowiec Avatar śmieszna
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowsze
    Postów
    347

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    oferta 2 i 4 - straszne niewyraźne zdjęcia. Ja tez na pierwszy rzut zdecydowałabym się na oferte1 , ale nie podoba mi sie zdjęcie na zamkniętych oczach - może to złudzenie, ale wyglądają na sklejone (?). Ogłoszenie 3 jak na mój gust byłoby niezłe gdyby było więcej rzęs zaaplikowanych. Moja opinia jest wysnuta na podstawie zdjęć

    ---------- Dodano o godzinie 15:29 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 22:20 ----------

    Teraz ja z pytaniem/prośba o radę. Zdaje się, że przyszedł ten moment kiedy bede kupowac łóżko. Chciałabym takie żebym mogła z nim podrózować Zdaje się , że do tego nadaja się takie z segmentów. Doradźcie gdzie można takie dostac ,obejzec (poza allegro- tam umiem sama trafić). Jaka cena za takie łóżko jest rozsadna? No i czy ono sie nadaje?Macie takie? jak sie sprawuje? Z góry dziękuję

  22. #697
    Kosmetolog Avatar wisienkakwspz
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Małopolska ;)
    Postów
    842

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    agula tak po zdjęciach to też skłaniałabym się ku 1wszej

  23. #698
    Nałogowiec Avatar Gorzkajakmokka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Wroclove
    Postów
    699

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    A powiedźcie mi jak to jest, że robię po kilka rzęs tygodniowo. Dziewczyny przychodzą z odsrostami, zadowolone a dziś dziewczyna pisze mi, że odpadło jej dużo rzęs a aplikowałam w piątek. Zastanawiam się czy możliwe jest, że gorszy dzień ( mimo, że wszystko robiłam jak zawsze) czy może być tak, że jednej osobie gorzej załapie i ta to wygląda? Mam takie wyrzuty sumienia. Tym bardziej że starałam się aby było cacy jeszcze bardziej bo to znajoma z innego forum już nie wspominając że każda klientka to jednak chodząca reklama i nigdy nie robię na odwal..

  24. #699
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Podpytaj czy nie lzawila... czesto to wlasnie to jest powodem nietrzymania się rzęs.
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  25. #700
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    u mnie się okazało że nie używałam cleasner'a tylko samego primera.. i chyba dlatego szybko leciały :glowa:
    ale już zakupiłam, jutro aplikuję i mam nadzieję ze będzie luz..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 11:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 11:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •