Strona 151 z 156 PierwszyPierwszy ... 51101141147148149150151152153154155 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 3 751 do 3 775 z 3889

Temat: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

  1. #3751
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    A jak zdjac odrost tak, aby nic nie bolalo..? troche przeraza mnie to ciagniecie, a przyznam ze nie bylo tego dobrze wytlumaczonego na kursie, wiec moze wy pomozecie

  2. #3752
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Witam
    Wstawiam zdjęcia do oceny
    Będzie coś z tego?


    http://pliki.wzorki.info/images/0I1UG.jpg

  3. #3753

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    cześć dziewczyny

    ostatni tydzień poświęciłam na czytanie starego wątku tzn cz 1 i teraz czytam tu
    jestem akurat na l4 więc czasu trochę mam

    w sobotę zaczynam kurs
    jestem z Bielska

  4. #3754
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    natalianna odrost ściągamy bezboleśnie Pierwszy sposób to zastosowanie preparatów rozpuszczających klej drugi to ściągnięcie rzęsy "mechanicznie" jedną pęsętką przytrzymujesz rzęsę naturalną a drugą podważasz ("odrywasz") syntetyczną. Naturalna pozostaje na swoim miejscu więc nic nie boli

    Fruziaa jest oddzielny wątek na wstawianie zdjęć - galeria. Ciemne te fotki. Kierunki Ci uciekają i rzęski są za długie - głównie w kącikach.


    wiedźmuszka miłej lektury i powodzenia na kursie

  5. #3755
    Wczytuje się Avatar Julay
    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Hej witam wszystkich serdecznie Czytam Was od tygodnia i nawet połowy nie przeczytałam. Zdałam kurs tydzień temu, rzęski pierwsze zrobiłam w 3,5h nie wiem czy mogę tutaj wrzucać zdjęcia czy nie poprawcie mnie jak coś. Mam pytanie odnośnie taboretu. Wiem, że już kiedyś było o tym pisane ale trendy się zmieniają i widziałam taki taborecik ''rodeo'' czy on nie byłby lepszy od zwykłego Pozdrawiam serdecznie

  6. #3756
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Hej dziewczyny, jestem tu nowa właśnie zamowilam swój pierwszy zestaw do klejenia rzęsek, bede próbować na mamie i przyjaciółce. Nie chce wydawac kasy na kurs bo nie wiem czy w ogóle się do tego nadaje, a 1000zl to nie mała kwota. Oczywiście jeśli poczuje do tego dryg to pierwsze co to lece na kurs, żeby nikt sobie nie pomyślał !
    Takie moje pytanie, dzisiaj na sucho próbowałam na rzęsach mojego chłopaka separowac jedna od calej reszty, ciężko mi to szło i teraz pytanie czy to z powodu tego ze robilam to pensetkami krótkimi do regulacji brwi czy to poprostu brak wprawy? Pozdrawiam i z gory dziękuje za odpowiedz

  7. #3757

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Serio? :O

  8. #3758
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    z tego powodu, że nie byłaś na szkoleniu i nie znasz podstaw. nie radzę tak eksperymentować, możesz zrobić komuś krzywdę.

    Cytat Napisał aneetkaa Zobacz post
    Hej dziewczyny, jestem tu nowa właśnie zamowilam swój pierwszy zestaw do klejenia rzęsek, bede próbować na mamie i przyjaciółce. Nie chce wydawac kasy na kurs bo nie wiem czy w ogóle się do tego nadaje, a 1000zl to nie mała kwota. Oczywiście jeśli poczuje do tego dryg to pierwsze co to lece na kurs, żeby nikt sobie nie pomyślał !
    Takie moje pytanie, dzisiaj na sucho próbowałam na rzęsach mojego chłopaka separowac jedna od calej reszty, ciężko mi to szło i teraz pytanie czy to z powodu tego ze robilam to pensetkami krótkimi do regulacji brwi czy to poprostu brak wprawy? Pozdrawiam i z gory dziękuje za odpowiedz

  9. #3759
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    z jednej strony tak, a zdrugiej jak pojde na szkolenie i okaże się że to nie dla mnie... ?

  10. #3760
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    90% osób po beznadziejnym skzoleniu podstawowym albo całkowicie bez szkolenia zniechęcają się do robienia rzęs, uznają że to nie dla nich, itd. Nabierają złe nawyki, co objawia się w neichlujnym wyglądzie aplikacji, mało tego - błędy podczas aplikacji powodują dyskomfort dla osoby noszącej.
    Nie ma cudów, jak nie pójdziesz na dobre skzolenie to się nie przekonasz.
    Nie obraź sie, ale nie sądzę by ktoś za darmo przekazywał Ci swoją wiedzę i uczył online jak poprawnie wykonać aplikację rzęs.
    Za szkolenia płaci się kupę kasy, i nie za jedno a za kilka, bo ciągle trezba się dokształcać, więc to normalne, że kazdy broni swojej wiedzy.
    Pomijając ten fakt...najważniejsze jest ebzpieczeństwo. Przy wtkonywaniu takiego zabiegu bez wcześniejszego szkoelnia, bez wiedzy i wskazówek naprawdę możesz narobić biedy.
    Moje pierwsze szkolenie było beznadziejne (wcale nienajtańsze) i bardzo długo odczuwałam jego skutki. Musiałam na nowo uczyć się wszystkiego i dodatkowo "odpamiętywać" wszystklie złe nawyki, co wcale nie jest takie proste.
    Lepiej stopniowo zbierać pieniądze i iść na normaLNE szkolenie. Ztymże nikt nie zapewni Ci, że jestes do tego stworzona. Nie ma na to reguły.
    Nie wszyscy się do tego nadają i wbrew wszędzie panującym opiniom, przedłużanie rzęs nie ejst łatwą sprawą i trezba miesięcy by osiągnąć dobry poziom.


  11. #3761
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    rozumiem, pewnie macie racje a raczej na pewno chciałam tylko spróbować swoich sił, ale chyba zrobię tak jak mówicie i pójdę na szkolenie.

  12. #3762
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2


    powoli nazbieraj pieniądze, w miedzyczasie wybierz sobie kilku instruktorów na celownik - przejrzyj porzadnie ich portfolio, prace kursantek, osiagniecia, opinie kursantek i wtedy uderzaj
    na pewno wyjdziesz na tym lepiej niż na pracy samouka.
    życze powodzenia

  13. #3763
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Postów
    1

    Domyślnie lampa do przedłużania rzęs

    Hej Dziewczyny, chciałabym poradzić sie Was, jakich lamp używacie do pracy przy przedłużaniu rzęs? Na co zwracać uwagę przy kupnie?

  14. #3764
    Rozkręcanko Avatar iwonka p
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    BYDGOSZCZ
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Co zrobić z klejem które zapycha ( zakleja) wylot z buteleczki. Zakrętka czysta. Dziubek czyszczę po każdej kropli, mieszam bez zakrętki. Już mi brak pomysłów. Konkretnie chodzi o Russiana. Ostatni klej zapchał się po 3 dniach, jak przepchałam go igiełką, to załatwiłem cały klej:-(
    Jest za ciepło dla niego czy jak?
    Temperatura w salonie ok 22-23 stopnie, wilgotność ok 50
    %

  15. #3765
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Iwonka P a w jaki sposób wylewasz kroplę, czyścisz potem dziubek?
    mi się nic nie zatyka

  16. #3766
    Rozkręcanko Avatar iwonka p
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    BYDGOSZCZ
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Aticzka już chyba wiem czym załatwiłam swojego Russiana. Ja durna brałam waciki nasączone płynem micelarnym ;-)
    Suche waciki przyklejały mi się do szyjki buteleczki :-S
    To sobie ułatwiłam, nie myśląc że klej nie powinien się stukać z klejem.
    Oj ale ile mnie to nerwów kosztowało. 3 kleje zmarnowałam.

  17. #3767
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    hehe, ok, cioesze sie ze sie wyjasnilo

  18. #3768
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    3

    Lightbulb Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Hej dziewczyny Jestem tu nowa. Zrobiłam kurs z przedłużania rzęs 1:1 zaczelam kleic na rodzinie kolezankach a teraz juz nawet na klientkach, bardzo mi sie to podoba radośc klietnki która patrzy w lusterko po za biegu rewelacyjne uczucie.
    Teraz mam ogromną prośbę do Was czy któraś z Was może mi polecić kurs z metody 2-3D w województwie Pomorskim, warmińsko- mazurskim, ewentualnie Warszawa ? I czy każda instruktorka i czy każde szkolenie wymaga wstępnej kwalifikacji w postaci minimum 3 zdjęć prac.
    Bardzo dziekuje za każdą odpowiedz! <3

  19. #3769
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: lampa do przedłużania rzęs

    Cytat Napisał HolaDi Zobacz post
    Hej Dziewczyny, chciałabym poradzić sie Was, jakich lamp używacie do pracy przy przedłużaniu rzęs? Na co zwracać uwagę przy kupnie?
    Ja kupiłam lampę ledową Kemot Plus i do niej statyw. Uwielbiam ją 😉

  20. #3770
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Hej w Warszawie polecam ci secret by zosia masz w cenie super hotel

  21. #3771
    Wizażystka Avatar iris
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Izrael/Haifa
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: lampa do przedłużania rzęs

    Cytat Napisał HolaDi Zobacz post
    Hej Dziewczyny, chciałabym poradzić sie Was, jakich lamp używacie do pracy przy przedłużaniu rzęs? Na co zwracać uwagę przy kupnie?
    Zamienilam lupe na glamcora. Moje oczy mi dziekuja)))

    Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

  22. #3772
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał aticzka88 Zobacz post
    90% osób po beznadziejnym skzoleniu podstawowym albo całkowicie bez szkolenia zniechęcają się do robienia rzęs, uznają że to nie dla nich, itd. Nabierają złe nawyki, co objawia się w neichlujnym wyglądzie aplikacji, mało tego - błędy podczas aplikacji powodują dyskomfort dla osoby noszącej.
    Nie ma cudów, jak nie pójdziesz na dobre skzolenie to się nie przekonasz.
    Nie obraź sie, ale nie sądzę by ktoś za darmo przekazywał Ci swoją wiedzę i uczył online jak poprawnie wykonać aplikację rzęs.
    Za szkolenia płaci się kupę kasy, i nie za jedno a za kilka, bo ciągle trezba się dokształcać, więc to normalne, że kazdy broni swojej wiedzy.
    Pomijając ten fakt...najważniejsze jest ebzpieczeństwo. Przy wtkonywaniu takiego zabiegu bez wcześniejszego szkoelnia, bez wiedzy i wskazówek naprawdę możesz narobić biedy.
    Moje pierwsze szkolenie było beznadziejne (wcale nienajtańsze) i bardzo długo odczuwałam jego skutki. Musiałam na nowo uczyć się wszystkiego i dodatkowo "odpamiętywać" wszystklie złe nawyki, co wcale nie jest takie proste.
    Lepiej stopniowo zbierać pieniądze i iść na normaLNE szkolenie. Ztymże nikt nie zapewni Ci, że jestes do tego stworzona. Nie ma na to reguły.
    Nie wszyscy się do tego nadają i wbrew wszędzie panującym opiniom, przedłużanie rzęs nie ejst łatwą sprawą i trezba miesięcy by osiągnąć dobry poziom.



    Ja tak samo...bylam na szkoleniu w piatek metoda 1:1 a w sobotę russian style...szkolenie jak dla mnie to 3na 10... Instruktorka mega ale co z tego jak wg nie bylo teori po kursie musialam pisac do sklepu Looksus lashes by mi napisali jakie rzesy do metody 1:1 a jakie do objetosci... Kepki dla mnie masakra... Ćwiczę cwicze i cwicze! a na kursie slowa nie bylo jak powinny wygladać.Dużo dowiedzialam sie z forum Ali Rio oraz z YouTube np filmiki noble lashes... Jest mi ciężko bo cala kase wydalam na kurs, pociag 300km w jedna stronę itd wiadomo plus kupic wszystko do robienia łozko lampa...ehh i czuje sie oszukana...

    ---------- Dodano o godzinie 15:55 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:53 ----------

    Cytat Napisał wiedźmuszka Zobacz post
    cześć dziewczyny

    ostatni tydzień poświęciłam na czytanie starego wątku tzn cz 1 i teraz czytam tu
    jestem akurat na l4 więc czasu trochę mam

    w sobotę zaczynam kurs
    jestem z Bielska

    Jak bylo

  23. #3773
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziewczyny jaki nie drogi łóżko do klejenia rzęs mobilne.[COLOR="Silver"]

  24. #3774
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ja nie pracuje mobilnie i łóżko mam stacjonarne ale mam dodatkowo łóżko do masażu (koszt ok 250zł na allegro) na drewnianych nóżkach. Jest w porządku łatwo i szybko się składa. Są takie same w wersji z nóżkami aluminiowymi. Lżejsze ale podobno mniej stabilne.

  25. #3775
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dzięki.Mam pytanie jaka masz stacje meteo szukam taniej i nie drogiej bym chciała robić rzęsy ale też legalnie mam kursy zrobione itp

    ---------- Dodano o godzinie 22:30 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 12:06 ----------

    Dziewczyny co myślici o klej noble lashe ultra+ METODA 1:1

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 12:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 12:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 17:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •