Strona 152 z 156 PierwszyPierwszy ... 52102142148149150151152153154155156 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 3 776 do 3 800 z 3889

Temat: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

  1. #3776
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Pacelt nie ma znaczenia. Aby wskazywała Ci temperaturę w pomieszczeniu i wilgotność. Nie musi mieć więcej bajerów. Czasem nawilżacze powietrza mają tez wbudowane takie pomiary.

    Na U+ z Noble nie pracowałam. Kiedyś zraziłam się do ultra jak korzystałam z Secret Lashes i taki mały uraz mi został To jest chyba typ średnio szybkich więc pewnie byłby ok do 1:1.

    Warto próbować wszystkich

  2. #3777
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Hej dziewczyny chciałabym dołączyć do Waszego grona miałam dość długa przerwę w robieniu rzęsek a teraz postanowiłam wrócić do klejenia w miedzy czasie doszły nowe metody których kiedyś nie było i nowe produkty, dzieki temu forum łatwiej mi nadrobić zaległości z teorii wybieram sie niedługo na szkolenie z objetosciowki i zobaczymy co dalej

  3. #3778
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Wiem, ze temat zapewne był wałkowany ale nie mogę znaleść jakie najlepsze warunki do hs4 i jakie kleje polecacie do około 20 stopni i około 55% wilgotności ? Bo szukam i szukam tego idealnego

  4. #3779
    Wczytuje się Avatar dotlashes
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    hs 11

  5. #3780
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał Laszka Zobacz post
    Hej dziewczyny chciałabym dołączyć do Waszego grona miałam dość długa przerwę w robieniu rzęsek a teraz postanowiłam wrócić do klejenia w miedzy czasie doszły nowe metody których kiedyś nie było i nowe produkty, dzieki temu forum łatwiej mi nadrobić zaległości z teorii wybieram sie niedługo na szkolenie z objetosciowki i zobaczymy co dalej
    hej masz fb? opowiem ci troche o objetosciach

    ---------- Dodano o godzinie 13:55 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:44 ----------

    Witam dziewczyny omijajcie szerokim łukiem sklep noble lashes ten ogolny http://noblelashes.pl/ . zamawiajcie z http://www.noblelashes.waw.pl/ mało tego ze mila obsluga , jak czegos na stronie brakuje szukaja w magazynie lub zamawiaja ... i ogolnie swietny kontakt szybka wysylka.

    Mam troche klientek na lifting rzes i w poniedziałek rano zamowiłam u nich zestaw ok 13godz dostalam meila ze paczka wyslana specjalnie wybralam kuriera za pobraniem...W srode popoludniu ok 18 pisze ze paczka nie doszla ...w czwartek dostaje wiadomosc ze nie zostala wg nadana i juz ja wysylaja i dzis bedzie u mnie ...klientki z czwartku na piatek wcisnełam łacznie 8 . rano dzwonie do firmy kurierskiej by umowic sie na odbior a oni ze zadna paczka nie zostala nadana....pisze bez odzewu do noble dzwonie po godzinie ktos odebral i ze odzwoni sprawdzi i za chwile i odzwoni...czekam na telefon po godzinie dzwoni Pani i mowi ze niewie jak to sie stalo i ze paczka u nich lezy i zwala na kuriera ? ! że ich w bład wprowadził ... w przeprosiny 5% rabatu :|
    Zarty sobie robią

  6. #3781
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    ja miałam podobna sytuacje z Silcare choc lubie ich produkty i nadal będę tu kupować to raczej będę się starala bedac w PL żeby od razu wszystko zalatwic i reklamować.bo serwis internetowy oraz ogolny tragedia.nie informują o tym ze nie ma czegos w magazynie ty to kupjesz po kilku dniach z pytaniem o przesylke oczywiście ja sama zapytałam dostaje odp oj nie mamy pieciu rzeczy na magazynie szkoda ze mnie nikt o tym nie informuje ale ok suma summarum moja transakcja od kupna do przeslania do UK trwala niebagatela 7 tygodni troche długo nawet jak na Anglie i na koniec po prawie klotni z pracownikami bo oczywiście części rzezczy wogole nie było lub były inne pracownik mowi ze przeprasza i dostane rabat na następne zakupy 5%no bardzo smieszne.ale i tak będę tam kupować ale będę bardziej ostrożnie to robic bedac na wakacjach w PL żeby moc szybciej zalatwiec potem możliwe reklamacje.ale nikomu nie mowie żeby ich unikali może po prostu trafila nie w ten dzień co trzeba itd. ja to rozumiem wiec spoczko.

  7. #3782
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Kurczę nie straszcie ja niedawno zrobiłam zamowienie w tym głównym i czekam, mam nadzieje ze wszystko będzie ok!
    Lashes wysłałam priv

  8. #3783
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Jak według wasz najlepszy klej noble lashe do 3:1

  9. #3784
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Postów
    56

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    A co sądzicie o rzęsach z biokur ?

  10. #3785
    Nałogowiec Avatar tomaszka
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    LUBLIN
    Postów
    359

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Rzęsy z tej stronki to po prostu rzęsy Black Lashes.
    Profesjonalne artykuły do stylizacji paznokci. Dystrybutor SUN FLOWER, EVERSHINE. Artykuły do przedłużania rzęs - NOBLE LASHES.
    LUBLIN UL. LUBARTOWSKA 47.
    DLA FORUMOWICZEK 2% RABATU. TEL. 515 292 993.
    F: http://www.facebook.com/pages/Styliz...83661101693490

  11. #3786
    Wczytuje się Avatar WiarRA
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziewczyny, polecacie rzęski z noble lashes Rzęsy MINK SMART C 0,15? Ta grubość wydaje mi się najbardziej uniwersalna jak i podkręcenie, nie ma efektu jak po użyciu zalotki tylko ładny delikatny skręt. Używałyście już tych rzęsek i możecie coś o nich napisać?



    Fajnie lashes że wspomniałaś o tej stronce, bo na noblelashes.pl kilku produktów nie mieli na stanie

  12. #3787
    Wizażystka Avatar iris
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Izrael/Haifa
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dawno nie uzywalam poniewaz w stosunku do nowszych wydaja sie byc sztywne sztuczne i nie fajne

    Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

  13. #3788
    Wczytuje się Avatar WiarRA
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    kurcze to szkoda, myslalam ze beda w porzadku, glownie zalezalo mi tez aby był to mix długości na sprawdzenie, a polecasz jakieś z noblelashes, najlepiej aby były mix.

  14. #3789
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Hej dziewczyny jestem tu nowa i też zaczynam powoli swoją przygodę z rzesami. Ukończyłam na razie kurs przedłużania rzęs 1:1 i chciałabym iść w tym kierunku dalej:-) nie powiem jest to bardzo ciężka praca zapisując się nie miałam pojęcia że to będzie aż takie trudne na razie idzie mi to dość pokracznie ciężko mi jeszcze operować pincetami i złapać każda rzeske. Na razie udało mi się jako pierwszej zrobić rzęsy siostrze i chciałabym posłuchać waszych opinii mojej pracy i dowiedzieć się jak to z wami było na początku Jak wyglądały wasze pierwsze prace czy udało wam się złapać każda rzeske ile czasu kleilyscie i czy zaczynalyscie od razu od dziewczyn z zew. Do treningu

  15. #3790
    Wizażystka Avatar iris
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Izrael/Haifa
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał WiarRA Zobacz post
    kurcze to szkoda, myslalam ze beda w porzadku, glownie zalezalo mi tez aby był to mix długości na sprawdzenie, a polecasz jakieś z noblelashes, najlepiej aby były mix.
    Te brazowe z noble(z neicha tak naprawde) sa bardzo w porzadku)

    Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

  16. #3791
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał 0pauleczka0 Zobacz post
    Hej dziewczyny jestem tu nowa i też zaczynam powoli swoją przygodę z rzesami. Ukończyłam na razie kurs przedłużania rzęs 1:1 i chciałabym iść w tym kierunku dalej:-) nie powiem jest to bardzo ciężka praca zapisując się nie miałam pojęcia że to będzie aż takie trudne na razie idzie mi to dość pokracznie ciężko mi jeszcze operować pincetami i złapać każda rzeske. Na razie udało mi się jako pierwszej zrobić rzęsy siostrze i chciałabym posłuchać waszych opinii mojej pracy i dowiedzieć się jak to z wami było na początku Jak wyglądały wasze pierwsze prace czy udało wam się złapać każda rzeske ile czasu kleilyscie i czy zaczynalyscie od razu od dziewczyn z zew. Do treningu

    witaj musisz pilnowac bardziej kierunkow, bo jest neizly balagan rzedowosc, plynne przejscie meidyz rozmiarami. sprawdasz porzadnie sklejki? jakich rozmiarow uzylas?
    poczatki sa zwsze trudne, trzeba jak najwiecej cwiczyc.

  17. #3792
    Wczytuje się Avatar WiarRA
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    iris, wczoraj zamówiłam te z brązowych palet jutro powinny dojść <3

    ---------- Dodano o godzinie 00:07 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 21:58 ----------

    Hej dziewczyny, mam do Was pytanie. Jak radzicie sobie z uzupelnianiem kacikow wewnetrznych? Czesto mam tak, ze przez tasmy czy tez platki rzeski sie wyginaja przez co nie moge dobrze ich przykleic. Tzn niezbyt dobrze widze miejsce z ktorego dokladnie wyrasta rzeska i schodzi mi na tym sporo czasu. Macie jakies swoje sposoby zeby uporac sie z tym?
    Od razu mówię, ze nie wkladam tasm czy tez platkow zbyt gleboko :/ a nie chce posklejac dolnych rzesek z gornymi..

  18. #3793
    Wczytuje się Avatar Julay
    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziewczyny jestem po kursie 2:1 gdzie musiałam opanować dwie metody na raz, czułam niedosyt, miałam dużo pytań. Moje aplikacje wygladaja tak jak poniżej na zdjęciu. Pytam tych doświadczonych czy to poprawna aplikacja. Nie mam kontaktu z moja nauczycielka i nie mogę się z nią skontaktować... Metodę objętościową wiem jak robić bez kursu i chyba zamiast na kurs wydam na rzęsy i bede cwiczyć bo czas aplikacji to 3h na takiej niewielkiej ilosci rzes. Ps. Rozmiar dobrany tak jak życzyła sobie klientka mama chciała najdłuższe rzęski na końcach. FotoWrzut.pl - Darmowy hosting zdjęć

  19. #3794
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cześć dziewczyny dopiero zaczynam swoją przygodę z rzęsami .Proszę was o opinie narazie skupiłam się nad prawidłową aplikacją 1:1.Zerknijcie swoim fachowy okiem.Zdjęcia posiadam tylko takie,ale mam nadzieje że do opini wystarczą

  20. #3795
    Wczytuje się Avatar WiarRA
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Hej, kupiłam rzęski noble lashes na brąozwym tle o grubości 0.1 baardzo cieniutkie, dają w sumie tylko efekt przedłużenia bo grubość naturalnej rzęski mają, ale mam problem. Doradźcie mi co robię źle, bo rzęski wyglądają na takie krzyżujące się rozciapane na wszystkie strony. Same zobaczcie ;/

    Kolejno, są to moje 5. i szóste rzęski w życiu. Na zdjęciach zwłaszcza tych z boku widać jak latają na wszystkie strony..., zazdroszczę Wam tych równych wachlarzy na które z przyjemnością się patrzy, mam nadzieję że też dojdę do takiej wprawy. (jakie macie sposoby aby ładnie się układały w jedną stronę?)
    Warunki jak każdy na początku, w domu, niezbyt dobre oświetlenie i kanapa, ale dajemy radę. Udało mi isę skrócić czas dziś do 2.5h mój rekord.




    Pozdrawiam

  21. #3796
    Wczytuje się Avatar Julay
    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Hej Wiara. Moja aplikacja co dodałam zdj trwała 3h i wydaje mi się że leżą równiej jak Twoje tzn nie schodzą się na siebie nie chodzi mi tu o przechwalanie a o czas. Może po prostprostu rób dłużej A naklanakladasz rzesy gdzie popadnie czy idziesz metodą książkowa Moje pierwsze aplikacje trwały 5godzin a robione były na 50 matce która ma połowę mniej rzęs niż te dziewczyny na zdjęciach. Nie jestem doświadczoną sama pytam dziewczyn czy jest sens wydawać kasę na kurs czy na rzesy i ćwiczyć w domu (jakby było mnie stać to wydalabym kasę na kolejny kurs ale po tym kursie na którym byłam uważam że liczy się praktyka wiedze mam) skąd jesteś? A i pytanie jak dodajesz te zdjęcia ze się tak wyświetlają: o

  22. #3797
    Wczytuje się Avatar WiarRA
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Nie chodzi o czas, bo nawwet jeśli robiłam czasem duużo dłużej to się wywijały. Na przykłąd te rzęski robiłam chyba z 5h, tylko ze były to 0.2 a nie 0.1 może są cięższe i grubsze to nie robią się z nich trójkąty, no nie wiem.. ;/



    Rzęskę robię jedną na jednym oku, drugą na drugim i tak w kółko, staram się do każdej doklejać, poza tymi baby lashes które są króciutki i w fazie wzrosu.

    A zdjęcia ładuję na tinypic.com kopiuje link rafiki i tu wrzucam w kod [img]

  23. #3798
    Wczytuje się Avatar Julay
    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Hej widzę że mam podobny problem bo moje rzeski też się schodzą. Może ktoś pomoże

    ---------- Dodano o godzinie 19:01 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:55 ----------

    A takie pytanie z czego bierzesz rzeki z ronda czy z deseczki? Bo jak pracowałam z deski to chyba mi lepiej wychodziło tak teraz mysl e ze może trzeba ja dobrze złapać na kursie tak uczyli hm
    .. Skąd jesteś Wiara

  24. #3799
    Wczytuje się Avatar WiarRA
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Zebym ja jeszcze wiedziala o co chodzi z tym rondem a deseczka z Torunia, mam rowniez problemy z przyklejaniem tasm, schodzi mi troche przy tym niby robie wszystko w porzadku, ale krolik doswiadczalny mowi ze uwiera go cos w oko, uzywalam rowniez sylikonowych platkow ale to samo lub niektore rzeski dolne wychodzily :/

  25. #3800
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziewczyny co myślicie o moich rzęsach pierwszy raz aplikacja 2:1 noblelashes 0.10 C bardzo cienkie .Proszę napisze jako doświadczone stylistki opinie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 12:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 12:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 17:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •