Strona 69 z 156 PierwszyPierwszy ... 195965666768697071727379119 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 701 do 1 725 z 3889

Temat: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

  1. #1701
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    nitko, ja mam sposób - dobre światło +białe płatki. płatki nie mogą być szare, nie mogą być przezroczyste, tylko śnieżnobiałe, na takich płatkach widać wszystkie rzęski
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  2. #1702
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    czemu na priv? poprosimy o zdjęcie tu w temacie. każda jest ciekawa jak to wygląda.


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  3. #1703
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał agulusia Zobacz post
    ale henne mozecie zrobic na przedluzonych rzesach po co sie meczyc
    Też cos o tym slyszałam, ale za chiny nie wiem która to henna się do tego nadaje a tez by mi się przy 3 dziewczynach przydało bo oczoplasu można dostać mimo płatków
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  4. #1704
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    henna czy farba, najlepiej to robić kilka dni przed, bo po hennie rzęsy są bardzo tłuste, a farba ma się trochę wypłukać przed założeniem
    ja już pisałam gdzieś że używam Ilash farby. Jest tam czarno granatowa, bardzo fajna, a i dolne rzęski się pofarbują przy okazji.


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  5. #1705
    No to..wpadłam Avatar Joannah
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Dania
    Postów
    227

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziewczyny licze na burze mózgów, co powiecie na Foconyes?
    Odpowiedz luxuslashes na metode piórkową, czy ściema i zachęta na "złote jajo", które może być zbukiem ?

    Jestem ciekawa co myślicie:

    Foconyes by Luxuslashes | Efect - wszystko o paznokciach i rzęsach

  6. #1706
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Kompletnie mi nic ta strona na temat Foconyes nie mówi. Pewnie inna wersja metod objętościowych i tyle.

    Ja dziś przeszłam test wytrzymałości i cierpliwości... U klientki do której dojeżdżałam ponad 50 km okazało się być 2 miesięczne niemowlę. Zamiast 2,5-3h spokojnej pracy było prawie 5 na dzikim biegu. Co 15-20 min wstawanie do dziecka, karmienie, przewijanie. Co się położyła to zaraz musiała wstawać.
    Laska ogólnie zdziwiona że zabieg będzie trwał więcej niż 1,5h bo wcześniej robiła w salonie i w tyle miała zakładane ... potem sie dowiedzialam ze po 120 rzes na jedno oko... długości 12-13-14
    Własne rzęski ma krótkie, cienkie - tak pod 0,10 lub 0,12. Uparła sie na 0,15 i jedynie udało mi sie wywalczyc dlugosci 9-10-11-12-13-14-12-10 .

    Wyszłam wkurzona na maxa... żeby chociaz opieke nad maluszkiem zorganizowała, o kant same wiecie czego taką robotę potłuc
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  7. #1707
    Nałogowiec Avatar śmieszna
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowsze
    Postów
    347

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Nie słyszałam o tej technice wcześniej, opis na stronie mówi jedynie tyle, że to objętościowa z użyciem cienkich rzęs. Jeśli któraś z Was zna tę metodę niech coś o niej napisze?

  8. #1708
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    i weź tu wymów tą nazwę... pewnie kupa marketingowców nad nią myślała ale jakoś nie przemawia... tak jak by Amerykę odkryli z tą objętościówką.


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  9. #1709
    No to..wpadłam Avatar gonia1203
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Lbn
    Postów
    195

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cataleya

    Ja przeżyłam podobną historię tyle że przy stylizacji paznokci... od tamtej pory ostatni raz pojechałam do kogoś do domu nigdy więcej, wiem co czujesz. nie dość że trwa to o wiele dłużej to jeszcze nie wygląda tak jak bym tego chciała, nie wspominając o trwałości
    Ostatnio edytowane przez gonia1203 ; 26-06-2013 o 22:33

  10. #1710
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    a ja się dziś cieszę jak nie powiem co cała aplikacja ( włączając w to zdjęcia "po"), zajęła mi 3h. mam nadzieję, że stanie się to normą a nie szczęśliwym wyjątkiem

  11. #1711
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    ja czas aplikacji zawsze liczę od zdjęć przed do zdjęć po. myślałam że Wy też




  12. #1712
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    no cóż...z racji, że mi ten czas jakoś długo wychodził - liczyłam czas aplikacji od założenia płatków a kończyłam w momencie ich zdjęcia. A fotki to już taki....element dopełniający

  13. #1713
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    mi też się długo schodzi. nie martw się. nie ty jedna byś chciała szybciej.




  14. #1714
    Nałogowiec Avatar Gorzkajakmokka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Wroclove
    Postów
    699

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Do mnie kilka razy mamy przyszły z dziećmi bez uprzedzenia, wściekła byłam. Sama mam,lubię, ale nie przesadzajmy...
    Tak samo osoby towrzyszące. To jakaś masakra dla mnie...

  15. #1715
    Wizażystka Avatar AnastazjaB
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    206

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    LINK ABCLASHES

    Hmmm... Magnitica zorganizowała sobie konkurs na instruktora, wybierali ze zdjęć i opisów, przeszkolili i no ok.

    Nie rozumiem jednak CO TO MA BYĆ!?
    Facebook: AnastazjaBalon
    - zapraszam do obserwowania i komentowania prac
    Dokładne informacje: www.anastazjabalon.com
    Mój blog: thebestmakeupartist.blogs pot.com

  16. #1716
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    ale numer. i to na dodatek po szkoleniu podstawowym tylko. i weź tu potem traf na taką (nie ubliżając nikomu niedoświadczonemu) na kurs. to tj ja bym teraz miała szkolić....olaboga. co też się dzieje na świecie.




  17. #1717
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    ale jaja

  18. #1718
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    jeszcze trochę a będą ogłoszenia typu - zrób zakupy za 500 zł - certyfikat z metody 1:1 gratis

  19. #1719
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    ja wiem, że firma Luxus Lashes (austriacka firma) wprowadziła "nową metodę" Foconyes po tym, ja Olga Dobronravova przeszkoliła ich instruktorki w Wiedniu z metod objętościowych. więc to są właśnie metody objętościowe (kilka różnych technik), tylko inaczej nazwane
    w opisie chyba się pomylili - 1:2 i 1:3
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  20. #1720
    Totalna maniaczka Avatar Patrycja_92
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Oborniki Śląskie
    Postów
    840

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    O ile dobrze kojarze to nasza Sindi ma tego własnie instruktora, pytałam Jej o to i na szczęście nie na samych fotkach bazują nadając ten tytuł, spotykają się na żywo i robią tak jakby egzamin ustny, kazą odpowiedziec na pytania itd. Ale jak dla mnie ten sposób nadawania rangi jest koszmarnie nie przemyślany, niech sie okaże, że przyjaźnią się dwie dziewczyny, jedna umiejąca rzesy super, a druga wcale, to ta słabsza z dobroci serca przyjaciołki pozyczy niepodpisane fotki ( bo co jej szkodzi pozyczyc na chwile ) wyśle jako swoje, potem nauczy się podstawowych pytań i adijos, tytuł nadany, można szkolić ludzi, nie mowie już o przypadkach kradzenia fotek też )
    http://www.pati-nails-lashes.blogspot.com/- amator, samouk, zapraszam
    _______
    Nie wzbijesz się w niebo machając rękami.
    Wybuduj rakietę, zwaną ciężką pracą,
    napędzaną cierpliwością,
    a gwarantuję Ci,
    że osiągniesz to co zamierzyłeś.
    ________________

  21. #1721
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Anastazja widzialam toinstruktorzy zaraz beda wyskakiwali z kazdej lodowki
    tak samo jak z tym konkursem, to co sie dzieje to jakas paranoja jest
    jako instruktor nie powinnam tego pisac i pewnie dostanie mi sie za to zaraz, ale sa plusy i minusy takich akcji
    plusem jest to ze bedzie wiecej doszkolen po takich przypadkowych instruktorach i kursach
    minusem na pewno zalanie rynku okaleczonymi klientkami

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  22. #1722
    Wizażystka Avatar AnastazjaB
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    206

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ja tam wole jeszcze poczekać na zrobienie instruktora
    Wg. mnie jako taki kontakt ze środowiskiem branżowym zawsze może być, a wyskoczenie z jakimś takim kwiatkiem od razu skreśla wiarygodność danej osoby w oczach osób które mają jakiekolwiek pojęcie...

    Ehhhh... dlaczego tylu ludzi nie chce się uczyć i nie chce brać odpowiedzialności za to co robi :/
    Facebook: AnastazjaBalon
    - zapraszam do obserwowania i komentowania prac
    Dokładne informacje: www.anastazjabalon.com
    Mój blog: thebestmakeupartist.blogs pot.com

  23. #1723
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    no niestety...
    ale tyczy się każdej firmy..
    była u mnie laska która miała szkolenie w SL.. tzn SL organizowało w szkole kosmetycznej.. jakie bajki im nakładła do głowy najbardziej podobało mi się, że przed każdą aplikacją należy potrząsać klejem przez ...10 MINUT! no przeca ręka odpada i doradziła im żeby przed pracą włożyć klej do pralki na wirowanie no i oczywiście 0,25 to najczęściej używana grubość, 0,3 też się używa często.. no cycki mi opadły ..

  24. #1724
    Nałogowiec Avatar Gorzkajakmokka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Wroclove
    Postów
    699

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Coś jest z tą grubością - bo co ktoś skartolony przYjdzie to ma 0,25 albo 0,30 na oczach.

  25. #1725

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Drogie Panie, musieliśmy aż włączyć się do wątku... Czy wiecie na jakiej podstawie dana osoba kwalifikuje się do kursu instruktorskiego? Przede wszystkim na podstawie wsześniejszych szkoleń (o czym świadczą certyfikaty), doświadczenia i wiedzy (o czym świadczy nie tylko czas od kiedy wykonujemy rzesy, ale rówież przesyłane do firm prace stylizacji i wiedza, ktorą dziś w Internecie nie problem sprawdzić chociażby analizujac bloga, strony i wypowiedzi danej osoby na forach internetowych). Aby móc uczestniczyć w kursie instruktorskim należy spelnić te wszystkie wymagania - i zaplacić za kurs. Konkurs organizowany na przełomie kwietnia-czerwca w naszej firmie działał na tej samej zasadzie - jedynie nie pobieraliśmy opłat za przeprowadzenie szkolenia i miało to na celu inwestycje w zdolne osoby. Posiadamy uprawnienia Pedagogiczne i kurs jest przeprowadzony na wysokim poziomie - nie ma juz u nas nieprzeszkolonych ani niekompetentnych Instruktortek - z takimi osobami po prostu rozwiązujemy współpracę (a już szczególnie gdy instruktor działa na szkodę szkolonych lub firmy). Kurs podstawowy jaki jest u nas przeprowadzony przygotowuje stylistkę tak, by poznała każdą podstawową metodę i wykonala rzęsy odpowiednie dla danej klientki, a nie samej obowiązującej mody na metodę - stąd też w samym Szkoleniu Podstawowym znajdziecie Panie metodę 1:1 ale też Metode Naturalnie Wyglądającego oka (która w wielu firmach funkcjonuje głownie na doszkoleniach pod nazwami typu Volume Up, 3D itp.), a także metody 2:1 i 3:1- poprawnie wykonana stylizacja to umiejętność wykonania jej tak, aby wyglądała naturalnie i pasowała do klientki - a przy tym jej poprawność dawała maksymalnie długi efekt stylizacji. Panie, które wygrały u nas w kursie zostaly sprawdzone pod każdym względem i wyszkolone, by w pełni potrafiły poprawnie szkolić i nauczać wszytkich metod. Na pewno nie posunęlbyśmy się do rozdawania dyplomów, gdyż mamy za sobą dwa przykre doświadczenia udzielenia kwalifikacji dwóm paniom właśnie w ten sposób na początku działalności naszej firmy (a działamy już od 3 lat) z którymi już nie współpracujemy właśnie z wielu względów jakie niosą za sobą dzialania nieprzeszkolonych instruktorów. Zdecydowanie macie Panie racje, ze rozdawanie dyplomów jest psuciem rynku i osobiście nie chcielibyśmy trafić w ręce stylistki, która przeszła szkolenie u Unstruktorki, która po prostu otrzymała certyfikat poprzez odbycie rozmowy z pytaniami na sucho. Osobiście doradzam sprawdzanie czy firma szkoląca posiada odbyty Kurs Pedagogiczny, gdyż w przeciwnym razie nie widzę możliwości poprawnego przekazywania wiedzy Instruktorom, a co za tym idzie - stylistom...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 11:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 11:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •