Strona 137 z 156 PierwszyPierwszy ... 3787127133134135136137138139140141147 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 3 401 do 3 425 z 3889

Temat: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

  1. #3401

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    dziewczyny, gdzie wy widzicie, że one posklejane ... powiększyłam jak mogłam i tego nie widzę ... sprawdzam każdą jedną i rozdzielam, wydawało mi się że jest wszystko ok
    jeśli one są faktycznie sklejone (bo jako osoba początkująca, nie upieram się że nie) to jak to się ma do metody express. miałam przyjemność być przy szkoleniu z tej metody i rzęsy były przyklejane jakby po wierzchu, czyli nie było siły by nie były sklejone i każda była oddzielnie. jakim cudem to ma rację bytu a jak człowiek sklei rzęsy niechcący to jest jakaś tragedia? ... po kilku dniach? ... przecież express zdejmuje się po dwóch tygodniach?! proszę o odpowiedź bo zaczynam już głupieć ... dochodzę do wniosku, że moje szkolenie było do du..y i nic już nie wiem. od razu uprzedzam, że nie stać mnie na chwilę obecną na jakieś doszkalanie
    czy dobrze rozumiem, że trzeba pilnować każdej jednej rzęsy by nie przywarła do niej inna bo będzie właśnie taki efekt? ... a jak to ma się do express w takim razie?

  2. #3402
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Kraków
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Na zdjęciu przy zamknietym oku widać poklejone rzesy przy nasadzie i ciagną się do samego konca. Przez pierwsze dni klientka mogła nie czuc dyskomfortu ale gdy rzesy zaczeły odrastać wyrywaja naturalne rzesy i wykrecaja się, a klientka nie jest w stanie tego rozczesac i stad efekt bolesności. Tak, nalezy każdą rzęse odseparowywac dokładnie i przytrzymac, aż klej wyschnie. Możliwe że masz klej który długo schnie więc musisz to robić długo. Może tez klej którego używasz ma duża lepkośc więc tym bardziej musisz poczekac lub używac pompki. Albo zmień na klej który schnie krócej ale wtedy musisz szybko przyklejac rzese żeby klej nie wysechł. Każda rzesa musi być osobno, nie może być sklejona z druga w żadnym miejscu.
    Ostatnio edytowane przez shedir ; 08-06-2015 o 14:33

  3. #3403

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    dzięki za wyjaśnienie ... jednak dalej zastanawiam się jak to się ma do przedłużania metodą Express? ktoś mnie oświeci?

  4. #3404
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Aniutka do express ma się to nijak to całkiem dwie inne oddzielne bajki. Raczej rzadko już korzysta się z zabiegów metodami typu blink itp. ale to inny temat. Przynajmniej u mnie, zresztą odradzam tą metodę bo to trochę niszczenie rzęs na własną prośbę. Ty pracujesz metodą 1:1 czyli JEDNA rzęsa do JEDNEJ - to główna przesłanka tego zabiegu Tylko poprawna, dokładna aplikacja (bez sklejek) może zagwarantować komfort noszenia przez ok miesiąc.

  5. #3405
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał aniutka Zobacz post
    dzięki za wyjaśnienie ... jednak dalej zastanawiam się jak to się ma do przedłużania metodą Express? ktoś mnie oświeci?
    nie ma się, to są 2 różne rzeczy , express jest na chwilę i koniec, nie uzupełniamy. jak się przenosi za długo to wyrwie ci rzęsy.

    a w Twojej aplikacji faktycznie widać sklejki, sporo, wiec nie są sprawdzone dobrze




  6. #3406
    Rozkręcanko Avatar iwonka p
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    BYDGOSZCZ
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Czy macie w swoich salonach lodówki i przechowujecie w nich klej? Zrobiło się gorąco i zastanawiam się czy kleje to zniosą?

  7. #3407
    Rozkręcanko Avatar Bardorja
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał iwonka p Zobacz post
    Czy macie w swoich salonach lodówki i przechowujecie w nich klej? Zrobiło się gorąco i zastanawiam się czy kleje to zniosą?
    ja w upały na 3 minuty przed klientką wsadzam do lodówy, wyjmuje, klej dochodzi do siebie w czasie gdy przygotowuje rzęsy klientki do aplikacji i jest ok

  8. #3408
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Czy rzęsy. Rzęsy z Norek (Mink Smart) dwudłudosciowe konkretnie nadają się do metody 1:1. Bo taką metodą robię i brakuje mi długości 11. I 12 i zamówilam je ale teraz nie jestem pewną czy będą dobre

  9. #3409
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Hera to baaardzo podobne rzęsy do tych z dużych paletek mink. Różnią się jednak skrętem. C smart to takie B mink. D smart C mink...

  10. #3410
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cholera to kicha.bo mi właśnie skrętu C tych długości zabrakło i właśnie C smart zamówiłam. Jutro pewnie przyjdą to porównam, bo paletę z mixem długości miałam z Evo. W noble szybkie są wysyłki i skusiłam się na te paletki dwudlugosciowe. Jak będą inne to może ktoś odkupił ode mnie albo oddam do noble bo trochę mi szkoda umoczyć kasę.
    Ostatnio edytowane przez hera16 ; 15-06-2015 o 23:30

  11. #3411
    Wczytuje się Avatar dotlashes
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    hera16- jeśli chodzi o porównywanie skrętów to wydaje mi się, że Evo ma troszkę bardziej podkręcone rzęsy.
    takie Evoskie B to C z Noble. tak dla przykładu...

    ps. porównywane rzęsy są tych samych długości
    Ostatnio edytowane przez dotlashes ; 16-06-2015 o 16:41

  12. #3412
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dzięki.A leski brak mi C 0,2 z Evo, to jakie powinnam kupić z noble ?
    Z Evo dokładnie miałam paletę Diamond Soft.

  13. #3413
    Rozkręcanko Avatar iwonka p
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    BYDGOSZCZ
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Hera 16, c z evo to D z noble.

  14. #3414
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ale czy wszystkie czy tylko Smarty. Bo dzwoniła do firmy i powiedzieli że Smarty i pochowane mają inne skręty a minki zwykle to to samo co evo

  15. #3415
    Wczytuje się Avatar dotlashes
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    to co masz na zdjeciu to jest mink z noble w porownaniu z mink z evo (pierwsze z gory) tak wiec radziłabym zamówić D z Noble jesli chcesz podobny skret jak z Evo.

  16. #3416
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    w rożowych pudełkach słabsze skręty niz evo czyli mink smart, w brązowych zblizone czyli mink express




  17. #3417
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    37

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Temat wałkowany tysiąc razy przydarzył się i mi Dwa tyg temu miałam 3 dziewczyny co 2 dni.Dwie klientki stałe i jedna nowa.Dzisiaj ta nowa ( u której rzęsy 3D wyszły piękne bo miała swoje też gęste i była zachwycona) pisze mi ,że to żenada i nikomu mnie nie poleci bo po 11 dniach wszystkie jej wypadły.Od razu zapytałam stałych dziewczyn - wszystko ok - jeśli są już ubytki to niewidoczne gołym okiem.Wiem ,że zrobiłam wszystko dobrze ,Pani była umalowana więc zmyła się sama a ja kilka razy rzęsy przeczyściłam ,odtłuściłam i naniosłam primer.Pani pracuje przy fast fodzie do tego chciała w ten dzień iść na solarium bo później nie miała kiedy ale poinformowałam ją oczywiście jaki może być efekt i mówiła ,że nie pójdzie.Ahhh nie wiem jaka może być przyczyna skoro stosowała sie do zaleceń.Zaproponowałam aplikację gratis bo nie chcę żeby mi koło tyłka narobiła i już się nie odezwała.Teraz myślę ,że to błąd moja propozycja z aplikacją ale kurde człowiek chce być dobry a tu klops Co robiłyście w takich przypadkach?

  18. #3418
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Postów
    31

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Sama do końca jeszcze nie wiem co robić w takich sytuacjach ale wydaje mi się że w tym przypadku ta owa pani zrobiła coś nie tak. Skoro u innych klientek wszystko ok to zakładam że poszła na to solarium (bo ona przecież wie lepiej), warunki jej pracy na pewno nie sprawią że rzęsy będą zwarte w piękne wachlarze przez 3 tygodnie więc teoretycznie olać i się nie przejmować. Zaproponowałaś rekompensatę (sama nie wiem czy słusznie ale też bym tak zrobiła) więc zrobiłaś wszystko co powinnaś.

    Jestem bardzo ciekawa co powiedzą inne Panie tu na forum bo sama też niekiedy mam takie nieprzyjemne sytuacje

    Np. jedna z Pań życzyła sobie rzęsy D 0,25 14,15 najdłuższe... co wtedy? Odmówić? Jak już jest u mnie i czeka na usługę? Przy rozmowie telefonicznej poinformować że takich nie robię? Nie ukrywam że zrobiłam jej takie ale po 2 tygodniach pisze że już ich nie ma - wydaje mi się że to normalne że taki ciężar na naszych rzęsach nie utrzyma się dłużej? Co zrobić teraz skoro już popełniłam ten klops - zrobić jej za darmo to samo (Pani tego oczekuje, bo jak to tak krotko rzęsy miała) i podziękować za współpracę? Wiem że ta Pani nie da się przekonać że trzeba założyć lżejsze, krótsze rzęsy... Jak nie robić takich stylizacji? Większość moich dziewczyn i to zdecydowana nie chce słyszeć o rzęsach 0,15 - są poprostu nie zadowolone z takiego efektu. 0,20 jest dla nich idealne ale coraz częściej chcą jeszcze grubsze - nie zrobię to nie wrócą.

  19. #3419
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    0,20 nie kleję w ogóle, nie mówiąc już o 0,25 których nie myślę kupować nawet na życzenie klientki. I nie przytrafiła mi się jeszcze żadna kobieta niezadowolona z efektu klejonymi 0,15.... Nie wiem jak wyglądają Twoje prace ale może nie doklejasz wszystkich rzęs (które oczywiście można) i dlatego te stylizacje są dla nich niewystarczające? Ale tylko "głośno myślę" bo trochę mnie dziwią takie diametralne różnice i moim zdaniem jest coś na rzeczy. I przede wszystkim jeśli sama jesteś do czegoś przekonana i wiesz co mówisz to myślę że jesteś w stanie przekonać do tego 99% klientek, reszta to skrajne i uparte przypadki.

  20. #3420
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Postów
    31

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ostatnio napisała do mnie jedna dziewczyna że była w najlepszym w moim mieście salonie i że więcej tam nie pójdzie bo w ogóle nie widać efektu. Przyszła do mnie na uzupełnienie a na oczach piękne rzęsy o skręcie C, grubości 0,2 i długościach od 9-12... I dla niej były niewidoczne... takie mam właśnie dziewczyny, z kilkoma dosłownie wyjątkami. U każdej, której zakładałam zaczynałam od 0,15


    Ale z tym przekonywaniem, Ladyss to masz w pełni rację. Ciężko mi idzie przekonywanie dziewczyn do takich rzęs jakie nosić powinny mimo iż zawsze informuję je że 0,2 będą zbyt ciężkie. Jednym uchem im wpada a drugim wypada. Raz jeden udało mi się przekonać dziewczynę że z D 0,2 14 powinna zejść chociaż do krótszych. Zgodziła się ale jej mina jak zobaczyła siebie w lustrze nie muszę mówić jaka była. Skwitowała tylko "...no...ładne...takie naturalne" i więcej nie wróciła.

    A tutaj moja praca na rzęsach 0,2.
    Ostatnio edytowane przez tinusna ; 29-06-2015 o 11:56

  21. #3421
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Kraków
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ja tez nie robie stylizacji na rzesach 0,2. Jeżeli robie 1:1 to nie na grubszych niż 0,15. Mowie prosto z mostu, że nie używam tak grubych rzes bo one obciażają i niszczą rzesy i koniec. Albo się decyduje albo idzie gdzieś indziej.
    Do nnie po 2tyg pisze dziewczyna, która robiła u mnie 3d, że wypadło jej juz 10 rzęs haha i ona nie wie czy to przydadkiem nie za dużo i chciała by reklamować

  22. #3422
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Postów
    31

    Thumbs up Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    hahahah też ostatnio miałam podobnie, napisała do mnie dziewczyna po 4 dniach że JUŻ 2 jej wypadły Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi, jestem zmotywowana do zaprzestania byciem łajzą i nie robienia wszystkiego czego tylko klientki sobie zamarzą

  23. #3423
    Rozkręcanko Avatar Bardorja
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał shedir Zobacz post
    Ja tez nie robie stylizacji na rzesach 0,2. Jeżeli robie 1:1 to nie na grubszych niż 0,15. Mowie prosto z mostu, że nie używam tak grubych rzes bo one obciażają i niszczą rzesy i koniec. Albo się decyduje albo idzie gdzieś indziej.
    Do nnie po 2tyg pisze dziewczyna, która robiła u mnie 3d, że wypadło jej juz 10 rzęs haha i ona nie wie czy to przydadkiem nie za dużo i chciała by reklamować
    o to to to ja zawsze robiłam 1:1 na 0,15

    a co do wypadania.. to jest dla mnie dziwne, tłumaczysz klientce co i jak czego nie powinna, jak pielęgnować rzęsy i, że to normalne ze dwie czy trzy wypadną np w 1 tygodniu i ze beda wypadac razem z naturalną bo cykl naturalnej się skonczyl, albo jezeli wypadną bez naturalenj (ześlizgną się) to tez sie zdarza. oczywiscie uprzedzasz ze nie ma mozliwosci by w ciagu 2 tyg wypadło wiecej niz polowa rzęs itp/itd a one chyba głuche...
    przychodzi do mnie taka po 2 tyg i mówi, że w lewym oku ma luke... Ma, bo akurat tu miała najdłuższe swoje rzęsy i gołym okiem było widać ze zaraz wypadną, ale to co mialam jej do powieki je przykleić czy jak
    i kuzwa reklamacja





  24. #3424
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał tinusna Zobacz post
    Ciężko mi idzie przekonywanie dziewczyn do takich rzęs jakie nosić powinny mimo iż zawsze informuję je że 0,2 będą zbyt ciężkie. Jednym uchem im wpada a drugim wypada.
    Widzisz i tu jest różnica że ja... nie informuje. Nie pytam klienta o to jakie chce rzęsy, jaką grubość, jaką długość. Ja pytam jaki chce EFEKT, bo to jak ja to wykonam leży już w moich kompetencjach. Klient nie wie co jest odpowiednie dla rzęs, to masz wiedzieć Ty! Im dłuższe rzęsy przy 1:1 tym większe wrażenie że ta stylizacja nie jest gęsta. Dlatego u mnie króluje długość do 12. Jeśli ktoś chce mocniejszy efekt, zapraszam do zrobienia objętości.

  25. #3425
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2014
    Postów
    31

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ladyss ja też pytam o efekt nie o to jakie chcą rzęsy bo wiadomo że się na tym nie znają. Przy rzęsach 0,15 efekt jest dla nich 'naturalny',' jakby pomalowaly rzęsy tuszem' i takiego efektu nie chcą. Chcą bardziej widocznego i spektakularnego ale 2d,3d to już dla nich za drogo (studentki). Ale teraz wiem że nir mogę się z nimi cackac, chciałam dogodzić wszystkim a tak się nir da

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 12:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 12:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 17:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •