Strona 97 z 156 PierwszyPierwszy ... 478793949596979899100101107147 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 2 401 do 2 425 z 3889

Temat: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

  1. #2401
    Nałogowiec Avatar ania38
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    528

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    kilka dni kuracji to za mało moim skromnym zdaniem,albo wzmacniasz rzęsy po nieudanych stylizacjach albo czekasz aż się wzmocnią............

  2. #2402
    Nałogowiec Avatar śmieszna
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowsze
    Postów
    347

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał malutkapumcia Zobacz post
    Musze to napisac bo normalnie niewytrzymam...
    Kochana nie masz się czym przejmować. To nie konkurencja dla Ciebie...

  3. #2403
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał markotka Zobacz post
    Dziewczyny poradźcie mi jak odżywić naturalne rzęsy po kiepskich aplikacjach?
    jeżeli nie zostały uszkodzone w sposób trwały, to same się całkowicie zregenerują w ciągu 2-3 miesięcy. musisz im dać czas, by włoski, które dopiero wykiełkowały urosły do swojej właściwej długości.
    poprawnie wykonana aplikacja oraz prawidłowy dobór sztucznych rzęs względem możliwości rzęs naturalnych absolutnie nie obciążają naszych naturalnych rzęs.
    jeżeli teraz będziesz zakładała naturalne norki, to bez problemu da się zamaskować luki bez obciążenia rzęs naturalnych. już przy uzupełnieniu powinnaś zauważyć znaczną poprawę.
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  4. #2404
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    na osłabione rzęsy polecam ProLash z Noble, jest bardzo fajna i wzmacnia rzęsy, można stosować na przedłużone.
    norki to dobry pomysł na osłabione rzęsy, byle by nie za dużo ich na jednej naturalce było. jak dobrze marchewkowy napisała odpowiedni dobór i będzie dobrze już na kolejnej wizycie.
    zobacz moje ostatnie zdjęcie w galerii, pani przyszła prawie łysa, a po 2 miesiącach nawet bez norek już miała gęściutkie rzęsy. Stylistka porządna to teraz konieczny lek na Twoje rzęsy.


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  5. #2405
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Konin
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziękuję za rady wiem, że w kilka dni nic nie zdziałam, ale właśnie po przedłużeniu chcę je wzmocnić. Norki naturalne to raczej nie będą, bo cena za niska, no ale zobaczymy. Swoje rzęsy zawsze miałam dość długie i gęste, a teraz jak łysa... mam nadzieję, że się zregenerują.

    nadiuszka właśnie widziałam to zdjęcie, pięknie rzęski odrosły ja też właśnie taka łysa teraz jestem

  6. #2406
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    to może poproś o jakieś 0,12 6-10 (najdłużej 11 mm). na jeden miesiąc może być a później już będzie lepiej


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  7. #2407
    Debiutantka Avatar Joschianna
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    No właśnie, tez mam klientkę która między rzęsami ma cuda przed aplikacją. Oczyszczam jej to najlepiej jak mogę choć nie ukrywam że to trudne. Nie wiem jak wy to robocie, ale ilość cleanera jaką muszę użyć jest duża... w tym czasie bywa, że i oko się podrażni. No i płatki... pracujecie potem na tych samych płatkach czy wymieniacie na nowe? U mnie po takim oczyszczaniu płatki są bardzo brudne

  8. #2408
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Konin
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    nadiuszka na pewno poproszę o delikatną-naturalną stylizację, chociaż marzy mi się mocny efekt, ale wiem, że teraz to jak zabójstwo dla moich rzęs. Nie wiem jakie rzęsy dziewczyna będzie miała, bo idę do niej pierwszy raz, robiła mojej kuzynce i wyglądają ślicznie.

  9. #2409
    No to..wpadłam Avatar gosialicious
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Zurych
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Mam dziewczyne, ktora od 2lat robi rzesy i na 80%dlugosci chce 14i.
    Uprzedzam ja za kazdym razem, ze moze to zniszczyc jej naturalne rzesy, bo jej naturalne maja nie wiecej niz 9mm. Nic do niej nie dociera.

    Teraz zamarzyly jej sie 17i
    czy tak dlugie rzesy w ogole istnieja?

    Kiedy jej powiedzialam, ze taka dlugosc rzes moze zaszkodzic jej naturalnym rzesom, to sie mnie spytala, czemu jej takie rzeczy mowie, skoro ona rzesy jeszcze ma

    Na uzupelnienie przychodzi raz na miesiac i ubytkow ma mniej wiecej tyle, co inne dziewczyny.
    Poradzilam, zeby zrobila przerwe na 2-3 miesiace, wtedy rzesy odrosna silniejsze.
    Zaczela krecic, ze ona policzy dokladnie jak dlugo robi rzesy, ale na pewno nie dluzej, niz rok...

    Jak sobie radzicie z takimi klientkami?
    Nie chce jej stracic, ale juz nie wiem jak jej tlumaczyc, zeby zeszla z dlugosci.

  10. #2410
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Gosia są i 20ki

    może ją namów na objętościowe? One są delikatniejsze. Ja tak ostatnio zrobiłam ze swoją klientką dla której 11ski to już zabójstwo tak wyjątkowo krótkie rzęsy mi się jeszcze nie zdażyły, mają chyba po 4 mm po całości.
    Ale faktycznie zadażają się takie dziewczyny które według zasady powinny być już łyse a te chodzą i trzepoczą dłuuuuugimi o grubości 0,20 czy nawet 0,25 w najlepsze bez szkody dla naturalnych.

    Przeważnie przejście z 1:1 na objętościowe daje "efekt wow", i samo zagęszcenie jest wystarczającą zmianą bez konieczności wydłużania. (niestety nie zawsze na długo, apetyt rośnie w miarę jedzenia)

  11. #2411
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Konin
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    mam założone rzęski i jestem bardzo zadowolona, takich ładnych jeszcze nie miałam, chociaż wiem, że można i dużo ładniejsze zrobić, niestety u mnie w mieście jeszcze a taką mistrzynię nie trafiłam byłam wyłysiała i obawiałam się o to co da się z moimi rzęsami zrobić, a tu efekt bardzo mnie zaskoczył, bo jest bardzo gęsto tutaj mogę wrzucić fotki czy raczej do galerii?

  12. #2412
    No to..wpadłam Avatar gosialicious
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Zurych
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał Izi Zobacz post
    Gosia są i 20ki

    może ją namów na objętościowe? One są delikatniejsze. Ja tak ostatnio zrobiłam ze swoją klientką dla której 11ski to już zabójstwo tak wyjątkowo krótkie rzęsy mi się jeszcze nie zdażyły, mają chyba po 4 mm po całości.
    Ale faktycznie zadażają się takie dziewczyny które według zasady powinny być już łyse a te chodzą i trzepoczą dłuuuuugimi o grubości 0,20 czy nawet 0,25 w najlepsze bez szkody dla naturalnych.

    Przeważnie przejście z 1:1 na objętościowe daje "efekt wow", i samo zagęszcenie jest wystarczającą zmianą bez konieczności wydłużania. (niestety nie zawsze na długo, apetyt rośnie w miarę jedzenia)


    Odmowilam jej zakladania czegokolwiek dluzszego, niz 14. Po prostu boje sie, mimo tego, ze 100 razy tlumaczylam to i tak do mnie beda pretensje...

    Bo ona chce je na calej dlugosci

    Zaproponowalam objetosciowke, powiedziala, ze pomysli nad tym.

    Poczekam i zobacze co wymysli

  13. #2413
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Gosialicious, niech Ci pani podpisze oświadczenie i śpij spokojnie.


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  14. #2414
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    dokładnie to co wyżej

  15. #2415
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziewczyny pomóżcie!
    Trafił mi sie dziwny przypadek i ni w ząb nie moge dojść przyczyny.
    Dziewczyna pierwszy raz założyła sobie Rzesy :

    12.10 So długie swoje gęste 12J 0,15 1:1

    25.10 Pt 2 tyg pózniej minimalne uzupełnienie wszystko jak poprzednio

    04.11 Pn 1 tydz. pózniej zero rzęs..

    Robię jej aplikacje w ramach reklamacji ale już lżejsze 1:1 0,10 12J.

    Kleje ciagle na Goldzie 15 ml, który był bez zarzutu, który ma już 2 miesiące, trzymany w lodowce. Używam cleanera do odtluszczania. Wszystko z rożnych film.

    W międzyczasie zamawiam nowego Golda 10 ml i odtluszczacz z tej samej firmy.


    08.11 So 4 dni pózniej dziewczyna zgłasza sypanie rzęs i ze nie ma już żadnej.

    Robię jej kolejna aplikacje w ramach reklamacji na nowym Goldzie i nowym cleanerze.

    13.11 Śr 5 dni pózniej znowu jest lysa.

    Robię jej aplikacje w ramach kolejnej reklamacji tym razem HS 5. Rzesy 12J 0,10 1:1.

    W miedzy czasie mam inwazje dziewczyn z sypiacymi sie rzęsami. Masowo dzwonią ze cos jest nie tak śale żadna nie jest lysa. Maja duże ubytki bardzo ale nie tak ze nie maja ani jednej Rzesy.

    Robię uzupełnienia na nowym Goldzie.

    18.11 Pn 5 dni pózniej dziewczyna dzwoni i zgłasza sypanie rzęs. Załamka.

    Zamawiam Greena , Zetke, Super mocny, Ulta plus i robie testy.
    Zamawiam nowy cleaner z tej samej firmy co green i primer.

    30.11 So dziewczyna umawia sie na aplikacje
    Robie jej 12J 0,15 1:1 na Green'ie lewe oko na Zetce prawe oko. Odtłuszczam + primer i kleje. Pod koniec aplikacji oczy zaczynaja szczypać dość mocno. Uzupełniam jej kąciki na Goldzie dosłownie 20 rzęs i oczy sie uspakajają. Zaznaczam, ze nosi soczewki i zawsze je miała na sobie mimo mojego nalegania by zdjęła. Tym razem zdjęła na moja usilną prośbę. Oczy jak nigdy wcześniej zareagowały bardzo mocno już pod sam koniec.

    07.12 So 1 tydz. pózniej dziewczyna przychodzi z ok. 1/2 rzęs trochę więcej ma na oku klejonym Greenem. Robie uzupełnienie takie samo jak ostatnie na Zetce całość.

    W miedzy czasie dziewczyny klejone na nowym Goldzie 10 ml dzwonią i mówią ze jest słabo. Minimalnie lepiej ale to nie to co zawsze.

    11.12 Śr 4 dni pózniej dzwonię do niej i pytam jak sie trzymają a ona ze pół na pół.

    Wszystkie pozostałe klientki klejone na Green'ie , Zetce informują ze jest ok.

    Zostaje mi zrobić ostatni test całość na Green'ie. Ale powiem szczerze ze totalnie zbaranialam.

    Dziewczyna nie jest w ciazy, nie bierze hormonów, nie ma okresu gdy kleimy, nie wiem co robie złe i czy robie cos złe.

    Macie pomysł! Pilne
    Stylizacja Rzes Warszawa Bemowo
    www.perfect-art.com.pl

  16. #2416
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    67

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Jedyne co mi przychodzi do głowy: Gold podobno jest ostatnio trenfny, jakas kiepska patria, albo zmienili coś w składzie. Green i Zetka są bardzo szybkie, może akurat u niej masz problem z separowaniem szybko rzęs i klej pi drodze już trochę wysycha, klei ale wiązanie jest nietrwale.Green potrzebuje dużej wilgotności powietrza, ja mam nawilżacz blisko łóżka. I ostatni pomysl, najbardziej prawdopodobne; klientka źle je pielęgnuje,u jednej z moich powodem posypania się rzęs, była zmiana szamponu/ odżywki i mycie głowy z pianą spływająca po oczach.

  17. #2417
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Katii777 masz racje, cos jest nie tak z Goldem, cos przekombinowali.
    Co do Greena i Zetki, to nie martwiłam sie o szybkość idzie mi to bardzo sprawnie 2 sek i kleje, nie mam tez problemów z separacja. To nie ten etap, ale każda uwaga jest cenna. Mogłabym wziąć pod uwagę i szybkość i wilgoć jesli inne klientki tez by miały podobny stan rzęs a jest odwrotnie. Tylko ta jedna.
    A co do złej pielęgnacji no cóż, zawierzam jej, ze robi to zgodnie z tym co jej przekazałam o pielęgnacji, czego nie powinna przy przedluzaniu rzęs itd., a jak jest naprawdę...
    Początkowo myślałam, ze może krople do oczu bo przecież nosi soczewki ale twierdzi ze nie zakrapla przez dwa pierwsze dni a jak to robi pózniej, to ostrożnie. Nie moczy ich, nie używa tuszu na dolne Rzesy, nie maluje powiek. W sumie wydaje sie idealne postępowanie a jednak cos nie gra.
    Zasugerowałam jej badania hormonalne może tarczyca...
    Siedzę i analizuje.

    Ale wielkie dzięki gdyby Ci cos przyszło jeszcze do głowy koniecznie daj znac!
    Ostatnio edytowane przez kiwaczek2 ; 11-12-2013 o 14:22
    Stylizacja Rzes Warszawa Bemowo
    www.perfect-art.com.pl

  18. #2418
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    mozliwe ze skubie te bardziej wprawione w skubaniu potrafia to tak zrobic ze naturalki na tym nie traca wiem co pisze

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  19. #2419
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    67

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ja sama tak skubie:-) w 2 tyg pozbywam sie wszystkich rzęs, bez uszczerbku w naturalach:-) tu zdecydowanie obstawiam szampon lub odżywkę do włosów, niektóre babeczki nie wiedzą, że na stojąco głowy nie myjemy:-)

  20. #2420
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Kasiu, a jak myjemy? na leżąco?


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  21. #2421
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Np nad wanna z glowa w dol

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  22. #2422
    No to..wpadłam Avatar gosialicious
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Zurych
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Czy ktoras z was orientuje sie jak cenowo wyglada przedluzanie rzes w Kanadzie?

    Wlasnie mialam Kanadyjke, ktora norki miala zalozone za 50dolarow (nie znam sie jeszcze tak dobrze, zeby odroznic fake od norki), a fake zakladaja za 25dolarow.

    "2D i 3D sa duzo latwiejsze, niz 1:1, dlatego zaklada sie je za 20dolarow"

    Czy kobieta mnie czarowala opowiadajac historie swiata :-)

  23. #2423
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    258

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    przeczytałam posty i czystam o felernym goldzie... który zamówiłam, mam nadzieję, że mój będzie ok i nie zadziała na mnie efekt placebo

  24. #2424
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    ja postanowiłam sprawdzić Golda.. kupiłam małą butelkę 5ml i jest ok.. ale hs4 to nadal mój ulubiony klej

  25. #2425
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    oj bardzo cie czarowala nie wiem jak w kanadzie ale w stanach objetosciowki powyzej 100$
    A norke bardzo latwo odroznic sciagasz z oka kilka rzesek i podpalasz beda smierdziec przypalonymi wlosami

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 12:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 12:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 17:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •