Strona 145 z 156 PierwszyPierwszy ... 4595135141142143144145146147148149155 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 3 601 do 3 625 z 3889

Temat: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

  1. #3601
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Postów
    56

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał dzoanabi Zobacz post
    Dziewczyny jak zapobiegacie pogorszeniu się wzroku i urazu kręgosłupa przy tym zawodzie? Jestem po około 20 aplikacji i juz odczuwam pierwsze objawy..
    Z tego co wiem to na kręgosłup ćwiczenia jakieś ale na wzrok? Da się tego uniknąć?
    Hmm... Może jakieś okularki przy zakładaniu sztucznych rzęs?
    Ostatnio edytowane przez jolkusia ; 23-12-2015 o 08:20

  2. #3602
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziewczyny, a na ile klientek srednio wystarcza Wam klej 3 ml? Boję się trochę, że w trakcie klejenia może mi zabraknąć, a drugi mam wolnoschnący i nie chciałabym na nim pracować.

  3. #3603
    Wczytuje się Avatar dzoanabi
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    NDM
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał kierl89 Zobacz post
    Dziewczyny, a na ile klientek srednio wystarcza Wam klej 3 ml? Boję się trochę, że w trakcie klejenia może mi zabraknąć, a drugi mam wolnoschnący i nie chciałabym na nim pracować.
    Ciężko jest tak wyliczyć ale około 20/30 aplikacji. To zależy też jakie usługi u Ciebie przeważają. Jeśli częściej zakładasz rzęsy od nowa to szybciej zużyjesz klej niż na samym uzupelnianiu.

  4. #3604
    No to..wpadłam Avatar KatarzynaMolo
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    105

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Nie wypadałoby mieć jeszcze co najmniej dwóch innych klejów w pogotowiu ?

  5. #3605

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Żeby sztuczne rzęsy dobrze się trzymały trzeba kupić do tego dobry zestaw. Jedne z najlepszych marek to black lashes i eyelure, warto je stosować.

  6. #3606
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Mam pytanko do stylistek które prowadzą własna działalność. Jak to u was na początku wyglądało, czy rzucilyscie się na głęboka wodę i otworzylyscie salon w kilkoma klientkami czy najpierw pracowaliście w domu i z klientkami które tam zebralyscie otworzylyscie salon? I ile mniej więcej zajęło wam rozkręcenie ?

  7. #3607
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Tak, wypadałoby :-D
    Kleję rzęsy na HS4 perfect i zastanawiam się nad zakupem HS5 expert.
    Szybkość- 1 sek. oznacza czas schnięcia kleju po naklejeniu sztucznej rzęsy na naturalną czy czas od zamoczenia sztucznej rzęsy w kleju? Chciałabym spróbować tego kleju, ale się martwię, że nie ogarnę :-) a chcę usprawnić swoją pracę.
    Pozdrawiam :-)

  8. #3608
    Rozkręcanko Avatar iwonka p
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    BYDGOSZCZ
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    SandraL- otworzyłam własną działalność z 3 klientkami ( istne szaleństwo) ;-). Ale nie żałuję tej decyzji, nigdy nie byłam na minusie, a zarabiać zaczęłam po ok 5-6 miesiącach. Chyba miałam wyjątkowe szczęście, bo widzę że salony zamykają się po roku, jak tylko dotacje się kończą. Ja nie korzystałam z dotacji i chyba to zmotywowalo mnie do ciężkiej pracy nieraz po 12-14 godzin, aby nazbierac klientek.

    Kier 89- czas schnięcia 1 sekunda mija od zamoczenia rzęsy w kleju.
    Ostatnio edytowane przez iwonka p ; 15-12-2015 o 17:13 Powód: Pomyłka w nickach

  9. #3609
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    O kurcze, to możliwe, żeby w pół sek. to zrobić? ;-O bo HS5 nazywany półsekundówką :-)

  10. #3610
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał tomaszjawor10 Zobacz post
    Żeby sztuczne rzęsy dobrze się trzymały trzeba kupić do tego dobry zestaw. Jedne z najlepszych marek to black lashes i eyelure, warto je stosować.

    Jak fajne, łatwo szybko można się zareklamować

    Dobry zestaw to 10% dobrego trzymania się "sztucznych rzes"

    Sandra L ja zaczynałam w domu, znaczy w domach klientek. Otworzyłam salon i wszystkie domowe klientki zrezygnowały mimo iż zaoferowałam im ten sam poziom cenowy jak w domu. Ogólnie musisz liczyć rok na rozkręcenie. To też zależy od regionu, w którym jesteś. Ja w małym miasteczku i po roku przeniosłam salon do domu (oddzielny pokój i łazienka tylko dla klientek)

    kierl89 z czystym sumieniem poleciłabym koleżance po fachu "sekundówki" po zrobieniu 10 pełnych setów. czas schnięcia zależy też od warunków atmosferycznych ( temperatura, wilogotność) w salonie, oraz od tego czy to jest 1:1 czy objetościówki. Na rzęsę 0,15 nabiera sie więcej kleju niż na 0,07 i co za tym idzie czas schnięcia jest dłuższy przy większej ilości kleju


    Klientka mnie wystawiła i zabijam czas. Mam nauczkę, że nawet od koleżanek trzeba brać zadatek szczególnie teraz przed świetami . Widzi mnie codziennie, bo dzieci w jednej klasie, rozmawiamy i żeby tak bezczelnie wystawić w czasie przedświątecznym ?

  11. #3611
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    A to chyba spróbuję klej HS5 z noble :-) mam nadzieję, że dam radę. Używam kleju Hs4- uwielbiam ten klej, wykleiłam nim większość swoich prac :-)
    Ostatnio wyklejałam koleżance rzęsy jej osobistym klejem sensitive i myślałam, że się rozpłaczę.

    mucha, ja wczoraj specjalnie dla klientki, której wyświadczyłam przysługę i niekorzystnie dla siebie umówiłam na wizytę, wracałam 250 km do domu, w połowie drogi, późnym wieczorem dowiedziałam się, że jednak jej nie będzie, a prosiła o ten termin...

  12. #3612
    Kosmetyczka Avatar Marilyn*
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Postów
    106

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Mucha to u mnie chyba jakaś plaga, bo od miesiąca regulanie praktycznie kilka osob w tygodniu odwoluje mi wizyty na ostatnią chwilę i czasem w taki sposób ze ręce opadają, lub co gorsza nie uprzedzą i nie przyjdą. Nie wiem czy to może przez te wszystkie rojące się "pseudostylistki" czy może powinnam iść na kurs asertywności

  13. #3613
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziewczyny zamówiłam dużą paletkę z rzęsami z noble i wydaje mi się, że są one jakieś sztywne. Nawet jak je czeszę, to jest taki odgłos szczotki. Wcześniej zamawiałam rzęski z noble, ale małą paletkę i nie miałam takiego odczucia. Czy te rzęski się czymś różnią czy sfiksowałam? :-)

  14. #3614
    No to..wpadłam Avatar KatarzynaMolo
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    105

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Może kupiłaś grubsze? im rzęsy grubsze tym automatycznie jakby bardziej sztywne

  15. #3615
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    No właśnie ta sama grubość, ale... inny skręt. Miałam b, teraz kupiłam c.

  16. #3616
    Debiutantka Avatar ilonka_s
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Mam pytanie odnośnie pęset. Dziś miałam pierwszy dzień szkolenia i dość kiepsko mi szło separowanie. Kolażanka separowała rzęsy prostą pęsętą, ja zakrzywioną. Domyślam się, że to kwestia wprawy i przyzwyczajenia, ale mam pytanie do dziewczyn, które separowały i jedną i drugą. Czy przy zakrzywionej faktycznie jest lepiej? Czy mniej się męczy ręka przy któreś konkretnej ?
    Pozdrawiam

  17. #3617
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    to kwestia przyzwyczajenia
    mi pokazano do separowania tylko zakrzywioną i tak się naumiałam (ale mało osób separuje krzywulcem)
    ale wszystkie moje kursantki do separowania zawsze wybierają prostą jeszcze żadna nie wybrała zakrzywionej

  18. #3618
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    Ślonsko dziołcha
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    A ja mimo Wszych opinii pozytywnych itd dalej jakoś się nie mogę przekonać.

  19. #3619
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ja używam zakrzywionej pęsety przy rzęskach zewnętrznych i wewnętrznych. Łatwiej mi wówczas operować ręką. Myślę, że to kwestia indywidualna i trzeba sobie popróbować i tak i tak.

  20. #3620
    Kosmetolog Avatar wisienkakwspz
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Małopolska ;)
    Postów
    842

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ja z kolei uczyłam się na prostej, potem pokazano mi lekko zakrzywioną i od tego czasu tylko takiej używam do separowania

  21. #3621
    Debiutantka Avatar kasia.kate
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Witam

    Mam pytanie. Od ponad 3 lat zajmuję się stylizacją rzęs. Od początku używałam kleju Secret Lasches "Ultra plus". Ostatnio (już 2 razy) Klientki się skarżą że rzęsy im odpadają po niecałym tygodniu Nie mam pojęcia czy cała partia jest do d...czy akurat ja trafiłam źle .
    Więc ponieważ jestem śmiertelnie obrażona na tą markę kleju, mam do Was pytanie co możecie mi polecić w zamian . Jaki klej się długo trzyma i oczywiście szybko schnie.

    Z góry dziękuję za odpowiedź.
    Pozdrawiam
    Kasia

  22. #3622
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cześć dziewczyny Nie wiem czy mogę zadać takie pytanie w tym wątku, ale czy któraś mogłaby pomóc mi w doborze odpowiedniej szkoły? Chcę zacząć działać z rzęskami lecz niestety jest tyle szkół, że nie mogę się zdecydować na konkretną Jestem z Warszawy i tutaj chciałabym pójść do jakiejś szkoły, ale gdzie? Syszałam coś o Select - gdzieś przy lotnisku, ale czy warto? Może któraś z was była tam, pomożecie?

  23. #3623
    No to..wpadłam Avatar KatarzynaMolo
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    105

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    kasia.kate po 3 latach może warto już przejść na coś szybszego ? Ja osobiście polecam klej Noble dla mnie rewelacja

  24. #3624
    Debiutantka Avatar kasia.kate
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Hej. Dobra szkoła to SELECT w Warszawie. Polecam

    ---------- Dodano o godzinie 09:52 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:44 ----------

    Ja używałam ultra plus ale koleżanka mi podpowiedziała że ten lepiej trzyma...Dziś zamówiłam HS-5 no zobaczymy... Mam nadzieje, że będzie lepiej trzymał

    ---------- Dodano o godzinie 09:54 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:52 ----------

    Cytat Napisał KatarzynaMolo Zobacz post
    kasia.kate po 3 latach może warto już przejść na coś szybszego ? Ja osobiście polecam klej Noble dla mnie rewelacja

    Kasia a rzęs tej firmy używałaś? o nie wiem czy warto kupić...

  25. #3625
    No to..wpadłam Avatar KatarzynaMolo
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    105

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    używam, chyba większość dziewczyn na forum ich używa

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 11:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 11:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •