Strona 116 z 156 PierwszyPierwszy ... 1666106112113114115116117118119120126 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 2 876 do 2 900 z 3889

Temat: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

  1. #2876
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ja zawsze się wygadam, bo w końcu nie tylko musimy zadbać o to, by zabieg był dobrze wykonany, ale też o atmosferę. Kobietka musi czuć, że nam zależy i się nią interesujemy w całości a nie jedynie jej oczami Jakoś mi nie przeszkadza rozmowa, każda z osobna wie, że nie należy się nadmiernie ekscytować, ruszać się też pozwalam, bo nie ma nic gorszego niż leżeć niekiedy 3 h bez ruchu, szczególnie osobom z bólami kręgosłupa, z tym, że zanim zawsze proszę o uprzedzenie zanim się zaczną ruszać. teraz mam nawet takie które uprzedzają przed kichnięciem, kaszlnięciem i innymi zjawiskami

  2. #2877
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Mucha, nie wiem w każdym badz razie zmieniłam go bo w ogóle nie czuc nic jak go odkręcam, jakbym wodę tam miała. dziś zaczęłam używać nowych produktów i zobaczymy co z tego wyjdzie

    ja też na poczatku zawsez rozmawiam z klientkami, ploty ploteczki i te sprawy zwłaszcza że większość z nich strasznie polubiłam i sama jestem ciekawa co u nich tak po koleżeńsku. Oczywiście po ploteczkach uspokajam je i ich nadmierne emocje i do dzieła

  3. #2878
    No to..wpadłam Avatar 3524
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    @gosialicious - co to ma znaczyć, że NIE WOLNO ? Zrozumiałabym, gdyby pani uciszała nadmiernie ekscytujące się. Od kiedy usiadłam na fotelu słyszałam tylko polecenia. Wyżej wyżej niżej w prawo w lewo, jednak nie, wstajemy. Wyżej wyżej wyżej niżej. A uciszyła mnie po tym jak wspomniałam, że gdyby miała problem z tym, że oko mi lata to niech mi powie, może uda mi się skupić na tyle, żeby to opanować. A w odpowiedzi usłyszałam "niech się pani nie odzywa bo cała twarz pani lata". Choćby w godzinę zrobiła mi i 10 do 1 za 100zł, to nie przyszłabym tam po raz kolejny.

    Sama kleję i nigdy nie potraktowałam w tej sposób klientki. Zawsze pytam czy jest wygodnie a jak zaczynają się kręcić proponuję przerwę. Moje rzęsy nie są najpiękniejsze, ale zapewniam, że rzęsy które kleiła ta pani również takie nie były. W dodatku na wszystkich produktach, które wyjęła z kuferka widniały chińskie znaczki.

    @mucha - to nie to. Choć idei przyklejania czegoś co przeznaczone pod oczy na nos też nie rozumiem. Pani zrobiła rulonik z taśmy, po czym przykleiła tam kilka rzęs po jednej sztuce i co chwila tam sięgała. Do tego postawiła mi coś na ramieniu i powiedziała, że mam się nie ruszyć nawet o milimetr bo inaczej to coś się na mnie wyleje....

  4. #2879
    No to..wpadłam Avatar gosialicious
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Zurych
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Zle mnie zrozumialas

    ja tez oczywiscie z klientkami rozmawiam, sama nawet zadaje pytania. Ale tylko na poczatku i pozniej jakos sie rozmowa ucina i zasypiaja, a ja kleje

    Mi chodzilo o takie, ktore od kiedy tylko wejda to blah blah blah i nawet slowa powiedziec nie mozesz a jak probujesz uciszyc, to dziala to na 2 minuty i od nowa. Kiedy stale klientki mowia jak brzuchomowca to ostatnio mialam taka jedna, ktora tak sie ekscytowala podczas mowienia, ze az nosem non stop ruszala. No nie moglam kleic.

    O takie osoby mi chodzi, ktore przez 2 godziny maja cos do powiedzenia.

  5. #2880
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2014
    Postów
    34

    Unhappy Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Witajcie.
    Kilka dni tem zrobilam kurs przedluzania rzes oraz otrzymalam certyfikat.
    Modelka ,ktorej robilam rzesy pierwszy raz w zyciu ku mojemu zdziwieniu wygladala bardzo przyzwoicie.
    Wczoraj pierwszy raz wykonalam aplikacje mojej mamie.
    Mama nie chciala zbyt dlugich rzes.
    Wybralam 8,9,10 dl.profil B
    Jednak efek nie byl taki jakiego sie spidziewalam, byly malo widoczne, jak by malo podkrecone.
    Tak jak by mama sa tylko wytuszowala rzesy odrobine.
    Rzesy tylko odrobine byly dluzsze od naturalnych.
    Co zrobilam zle? Poprostu byly za krotkie?

  6. #2881
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Masz może zdjęcia jakieś?

    jakich rzęs użyłaś? Jakiej firmy? Skręt B bywa że różni się w zależności od firmy - może być słabo nadany skręt.

    Małymi rozmiarami można zrobić piękną aplikację. Bywa że rzęsy daje się krótsze niż naturalne a mimo to jest ładna aplikacja.

  7. #2882
    Nałogowiec Avatar Gorzkajakmokka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Wroclove
    Postów
    699

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Skręt B nie należy do najmocniejszych. Spróbuj może użyć następnym razem C ? Niekoniecznie na całości.
    Facebook

    Filip i Mikolaj <3

  8. #2883
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2014
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Mam produkty firmy Noble lashes.
    Zdjecie dodam jutro,bo aparat sie rozladowal.
    Fakt nie dalam rady dokleic wszystkich rzes, bo dlugo to robilam i pozycje mualam bardzo nie wygodna ale na zamknietym oku wygladalo fajnie, tak gesto a gdy mam otwarla oko hmm jakis dziwnie jak by opadly...
    Na szkoleniu naprawde wyszlo ladnie instruktorka mnie pochwalila, ze precyzyjnie itp.
    Po wczoraj stracilam zapal...
    Dzis mam zakladac tesciowej. Wiem ze ma krociutkie i malo rzes.przyznam ze sie juz obawiam

  9. #2884
    Nałogowiec Avatar jolanta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    387

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Witajcie dziewczyny dlugo mnie tutaj nie bylo i widze ze duzo tematow poruszacie, wiec mam jeden problem. Otoz jednej mojej klientce zalozyma juz jakies dwa miesiace temu rzesy grubosci 0,25 i dlugie do 13 (przypomne ze to jej zyczenie). I problem polega na tym ze musi przychodzic co 2 tyg. na uzupelnienie bo na jednym oku ma za kazdym razem bardzo malo rzes a drugie jest w miare ok. Chcialam sie dowiedziec co robie zle. Pracuje na produktach firmy Secret Lashes. Stylizacje i uzupelnienia wykonuje jak najbardzie profesjonalnie tzn. odtluszczanie Primerem, sciaganie odrosnietych rzes removerem itd. Mam wiele klientek i z zadna nie mam takich problemow. Przychodza normalnie tzn co 3 lub 4 tyg. na uzupelnienie i maja normalne ubytki tylko z ta jedna mam problem a klientka chce bardzo nosic sztuczne rzesy tylko nie chce uzupelnien co 2 tyg. Prosze pomozcie mi ten problem rozwiazac. Moze ktoras z was miala juz taki przypadek. PROSZE o POMOC

  10. #2885
    Nałogowiec Avatar Gorzkajakmokka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Wroclove
    Postów
    699

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Thalia- Może te rzęsy były za ciężkie?

    ---------- Dodano o godzinie 11:49 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 11:44 ----------

    Cytat Napisał jolanta Zobacz post
    Witajcie dziewczyny dlugo mnie tutaj nie bylo i widze ze duzo tematow poruszacie, wiec mam jeden problem. Otoz jednej mojej klientce zalozyma juz jakies dwa miesiace temu rzesy grubosci 0,25 i dlugie do 13 (przypomne ze to jej zyczenie). I problem polega na tym ze musi przychodzic co 2 tyg. na uzupelnienie bo na jednym oku ma za kazdym razem bardzo malo rzes a drugie jest w miare ok. Chcialam sie dowiedziec co robie zle. Pracuje na produktach firmy Secret Lashes. Stylizacje i uzupelnienia wykonuje jak najbardzie profesjonalnie tzn. odtluszczanie Primerem, sciaganie odrosnietych rzes removerem itd. Mam wiele klientek i z zadna nie mam takich problemow. Przychodza normalnie tzn co 3 lub 4 tyg. na uzupelnienie i maja normalne ubytki tylko z ta jedna mam problem a klientka chce bardzo nosic sztuczne rzesy tylko nie chce uzupelnien co 2 tyg. Prosze pomozcie mi ten problem rozwiazac. Moze ktoras z was miala juz taki przypadek. PROSZE o POMOC
    Przy rzęsach 0,25 to wszystko jest możliwe, są za ciężkie dla rzęs naturalnych i to normalne że sypią się o wiele szybciej niż cieńsze rzęsy. Wyklej jej może lżej albo objętościowo, myślę że będzie o wiele lepie się trzymało.
    Ostatnio edytowane przez Gorzkajakmokka ; 22-05-2014 o 12:11
    Facebook

    Filip i Mikolaj <3

  11. #2886
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    skoro sypią się z jednego oka bardziej, to przyczyna może być w tym, że pani śpi na boku i wyciera rzęsy w poduszkę - miałam takie przypadki. Aczkolwiek 0,25 to naprawdę ciężka rzęsa - nie przerzedziły się jej rzęsy?

    Swoją droga pierw się ściąga odrost a dopiero później primer itd. Spróbuj ściągać rzęsy pęsetami a nie remowerem, może przy okazji rozpuszczasz wiązanie kleju u rzęs sąsiadujących.

    Thalia jakiej grubości zakładasz rzęsy? może tak jak napisała gorzka - za ciężkie w stosunku do rzęs naturalnych i opada?

  12. #2887
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2014
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    To byl 0,15 rzesy faktycznie mama ma dosc cieniutkie. W noble lashes nie maja cienszych.
    Dopiero zaczyna przygode z rzesami nie wiem jakie rzesy i jakich firm sa godne uwagi

  13. #2888
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    W noble lashes jest kazda grubosc. Rowniez 0.07 i 0.1

  14. #2889
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Postów
    72

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziś się przeżegnałam!
    Otwieram Hs4 NL mieszałam troszkę ,wzięłam płacik i wylałam na niego dwie krople kleju ,a tu po sekundzie wielki syk , DYM i dziwny zapach ! Bałam się później kleić na nim klientce! Całe szczęście dzwonek do drzwi - kurier z noym klejem Hs4 z Evo.
    Miałyście taką sytuację?! Dodam ,że zawsze z każdego kleju 'wywalam 2 krople do śmieci na taki płacik do demakijażu.

  15. #2890
    Nałogowiec Avatar Gorzkajakmokka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Wroclove
    Postów
    699

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał enedi Zobacz post
    Dziś się przeżegnałam!
    Otwieram Hs4 NL mieszałam troszkę ,wzięłam płacik i wylałam na niego dwie krople kleju ,a tu po sekundzie wielki syk , DYM i dziwny zapach ! Bałam się później kleić na nim klientce! Całe szczęście dzwonek do drzwi - kurier z noym klejem Hs4 z Evo.
    Miałyście taką sytuację?! Dodam ,że zawsze z każdego kleju 'wywalam 2 krople do śmieci na taki płacik do demakijażu.
    Jak czytam takie posty to robię się mooocno podejrzliwa
    Facebook

    Filip i Mikolaj <3

  16. #2891
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Pytanie - co było na płatku ?


  17. #2892
    No to..wpadłam Avatar KatarzynaMolo
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    105

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Gorzkajakmokka Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2
    jak czytam takie posty to robię się mooocno podejrzliwa

    Nie tylko Ty z kilometra widać chamską reklamę i antyreklamę Duże szczęście że zamówiłaś 2 takie same kleje z 2 różnych firm w tym samym czasie

  18. #2893
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    dziewczyny nie przesadzajcie. Bo za niedługo komisja Macierewicza się tu zawiąże i tak już dość napięta atmosfera tu jest.


    Takie coś jest możliwe. Pamiętam jak pisała o tym Ula ( Cataleya1981) gdzieś że wycierała krople kleju bodajże patyczkiem bawełnianym to też poleciał dymek - nie pamiętam jaki to był klej.
    To reakcja chemiczna - jaka - nie mam pojęcia - noga jestem z chemii.

    Miałam HS4 zarówno z Noble jak i z Evo i nic takiego mi się nie działo swoją drogą

  19. #2894
    No to..wpadłam Avatar gosialicious
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Zurych
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Mi tez kiedys polecial dym, po tym jak wylalam klej na patyczek do uszu. Nie pamietam jaki klej, ale nic nie wybuchlo

  20. #2895
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    jezu laski wyluzujcie troche

    z wiekszoscia klei tak sie dzieje, poprostu bawelna sie utlenia zadna filozofia, tak samo kleje dzialaja na jedwab, wlasnie w taki sposob pozbylam sie ukochanej jedwabnej bluzki, jedwab sie nadtopil i zrobila sie dziurka
    dlatego nie ma rzes jedwabnych wlasnie

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  21. #2896
    Szkoleniowiec Avatar meraszka
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    187

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Wilgoć, jeśli płatek/chusteczka mająca kontakt z klejem jest wilgotna, to klej gwałtownie zaczyna się utwardzać (kleje do rzęs polimeryzują w kontakcie z cząsteczkami wody, co sprawia też, że rzęsy klejone w wilgotnym otoczeniu mogą się gorzej trzymać) i stąd dym i ciepło- ciepło to uwalniana w trakcie reakcji energia, a dym to odparowujący z kleju rozpuszczalnik i para wodna. Tyle. Jeśli wylejecie klej na wilgotną skorę to efekt jest ten sam- ciepło.

  22. #2897
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ja mam tak z klejem HS5. Kiedy wycieram bawełnianym patyczkiem klej z pierścionka, to dokładnie tak jak piszecie - syk, dym i smrodek. Ja się nie znam, ale założyłam że to normalna reakcja. Dzika kura mi na kursie mówiła dlaczego nie ma rzęs 100% jedwabnych - podobno jedwab by się sfajczył w kontakcie z klejem. Osobiście nie sprawdzałam ale wierze instruktorce i być może z bawełna jest to samo?

  23. #2898
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Postów
    72

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Wyluzujcie co w tym dziwnego? Gdzies pisałam ,że ''w tym samym czasie'' ? z NL miałam już 2 tyg wcześniej ,a chciałam kupić rzęsy i klej (który 2tyg wcześniej był niedostępny) z Evo dla odmiany.
    Uwielbiam i Evo i Noble i nie zamierzam ani jednej ani drugiej firmie robic antyreklamy.
    Zdziwiło mnie to po prostu (ta reakcja kleju na płatku) ,choć nie ukrywam ,że irytujące jest to ,że kleje NL zasychają mi po 3-4 dniach (całe dzióbki w środku) stąd decyzja na sprawdzenie hs4 z Evo(bo hs5 nie zasechł po 1,5 msc)

    Swoją drogą zaraz nic nie będzie można napisać ,bo reklama albo antyreklama ...

  24. #2899
    Nałogowiec Avatar jolanta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    387

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    IOSA wiem ze najpierw sie sciaga a potem primer poprostu sie pomylilam w pisaniu.
    Dzieki dziewczyny za pomoc tylko ze Problem polega na tym iz klientka nie chce cienszych rzes tylko takie grube. Juz raz jej probowalam mieszac grubosci i to ja nie zadowolilo. A czy zazywanie ANTYBIOTYKU `Penicilina` ma jakis wplyw na trwalosc stylizacji.

  25. #2900
    Wczytuje się Avatar Martak23
    Zarejestrowany
    May 2014
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Enedi mi też kiedyś klej z Evo wypalił dziurę w płatku ale na szczęście akurat przyszedł rycerz z Noble i wręczył mi nowy klej na którym kleje po dziś dzień.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 11:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 11:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •