Strona 144 z 156 PierwszyPierwszy ... 4494134140141142143144145146147148154 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 3 576 do 3 600 z 3889

Temat: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

  1. #3576
    Wczytuje się Avatar dzoanabi
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    NDM
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał Mysiaczeq Zobacz post
    kompletnie nie rozumiem pytania, mozesz przyblizyc? gdzie sie szkolilas?
    W szkole Beauty Lux pod patronatem firmy Black Lashes. Tak chodziło mi o te woreczki. Kilka firm ma to w swojej ofercie, ale podobno jest to tylko naciąganie na kasę, ponieważ w opakowaniu na klej również znajdują się te kuleczki pochłaniające wilgoć i jeśli się go trzyma w tym oryginalnym opakowaniu oraz zaciemnieniu to różnicy nie ma - tak usłyszałam.

  2. #3577
    Kosmetyczka Avatar Marilyn*
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Postów
    106

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziewczyny poszukuje szkoleniowca w woj. podlaskim , ewentualnie Warszawa z metod objętościowych Kogo polecicie?

  3. #3578
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziewczyny, mam pytanie. Jestem poczatkujaca stylistka, w startowym zestawie mam pesety hsd 11 i zakrzywiona hsd 15 jednak jak dla mnie sa zbyt "miekkie" i lekkie. Chcialabym jskas " ciezka" pesete. Co polecacie? Jaki model?

  4. #3579
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Mam pewien problem, ponieważ mam klientkę której drugi raz pojawiło się zapalenie spojówek. Pierwszy raz chwile przed tym jak zaczęła przedłużać rzęsy, teraz znowu wyszło po jakimś prawie pół roku, twierdzi ze to moze przez to ze miała już stare soczewki i ja podrażniło. Teraz powiedziałam jej, ze jak na razie wstrzymamy się z uzupełnianiem i niech idzie do lekarza zbada przyczynę. Czy miałyście podobne przypadki?

  5. #3580
    Wczytuje się Avatar laure_andal
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Może być przez stare soczewki, też mi się tak zdarzyło kiedyś. Noszę soczewki okazjonalnie i sobie pomyślałam, że jak były nie za często używane, zamknięte w pojemniczkach z płynem to jeszcze są ok niestety okazało się, że nie były, skończyło się wizytą u okulisty i maścią do oczu z antybiotykiem

  6. #3581
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ona nosi regularnie i przetrzymała przez miesiąc je zamiast przez 2 tyg... Wiec myśli ze to przez to.

  7. #3582
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziewczyny mam pytanie dotyczące rzęs Y z noblelashes.
    Jeżeli podana jest grubość 0,2 czego ona dotyczy? Oznacza to, że każda rzęsa z Y ma grubość 0,2 a "pieniek" jeszcze więcej czy "pieniek" ma 0,2 a rzęsy mniej?

    Trudno mi się dogadać z babeczką, bo chyba się nie rozumiemy :-)

  8. #3583
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Jak sama zamawiałam to właśnie chodzi o to ze każda rzęsa ma tą grubość, a koniec 2x tyle jakby nie patrzeć. Ja zamówiłam 0.15 i bardzo założyłam. Końcówka jest bardzo gruba dodać jeszcze klej to w ogóle.

  9. #3584
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    To chyba spróbuję 0,1 :-) a jak wygląda to na rzęsach? Próbowałaś? :-)

    ---------- Dodano o godzinie 14:17 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:02 ----------

    Właśnie dostałam e-mail z informacją, że rzęsa 0,2 ma grubość "trzonka" 0,2 i rzęsa też 0,2 więc razem jakby 1,5 rzęsy na oku
    O ile dobrze zczaiłam [COLOR="Silver"]

  10. #3585
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Na cała aplikacje 2:1 zdecydowanie za ciężkie i grube mogą słabo się trzymać i dodatkowo obciążyć rzęsy, wiec ja osobiście nie polecam rzes y do całej aplikacji.

  11. #3586
    Rozkręcanko Avatar natalia.gras
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Portugalia
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Czesc dziewczyny. Mam w planach zrobic kurs przedluzania rzes, niestety szkola do ktorej chce sie udac na kurs wymaga posiadania wlasnego materialu. Zastanawiam sie nad kupnem jakiegos zestawu startowego szukam czegos dobrego w przystepniej cenie. Moze polecicie mi cos?

  12. #3587
    Wczytuje się Avatar dzoanabi
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    NDM
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Posiadanie własnych materiałów na kurs?! Ta szkoła jakieś jaja sobie robi.. Skąd osoba która zaczyna się szkolić ma wiedzieć jakie materiały będą jej potrzebne? To wszystko poznaje się na kursie. Ja bym na Twoim miejsc nawet nie zwracała sobie głowy takim szkoleniem nawet jak jest bardzo tanie. To świadczy o braku profesjonalizmu danej placówki co może się przytrafić na zajęciach praktycznych.
    Tak z ciekawości, ile taka przyjemność kosztuje?

    A co do Twojego pytania, ja osobiście polecam markę Noble Lashes, dobra jakość produktów i cena w miarę przystępna. Ja zaczynałam na Black Lashes - jakość super ale cena wygórowana. Nie ma co oszczędzać ani na produktach ani na szkoleniach.

  13. #3588
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    to tak jak isc na kurs prawa jazdy z wlasnym autem




  14. #3589
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    kiwaczek akurat w Irlandii idzie się na kurs prawa jazdy własnym samochodem serio serio

    natalia.gras już na dzień dobry nasz Sygnał, że nie powinnaś iść do tej szkoły. Ja rozumiem, że kasa, rozumiem doskonale. Od tak wyjąć sobie 1000 zł na dobry kurs .... nie każdego stać. Niemniej czytałam już kiedyś tu na forum, że taki kurs może być finansowany z Urzędu Pracy. Ale niestety nie podpowiem kto to pisał i kiedy, może ktoś podpowie.

    Firma/szkoła którą masz na oku... pozostawia wiele do życzenia.

    Idąc na dobry kurs masz możliwość "pomacania' sobie rzęs, wypróbowanie kilku rodzajów pęset, jedna lubi twardsze, drugiej bardziej leżą miękkie pęsety, bardziej lub mniej wygięte ... a i całe gro sprawy jeżeli chcesz być "Stylistką rzęs" musisz zaiwestować w dobry kurs. Ja od siebie w Polsce i w ogóle polecam Star Lash Academy, Evo Lashes, Noble Lashes. Po takim kursie masz ogromne możliwości rozwoju. Pozdawiam

    Malwina P ja też lubię twardsze pęsety. Używam Vetus 7-SA lub Vetus ESD-15 , do rozdzielania rzęs mam Vetus ESD-17 lub Jonostik 17ESD. Mój nowy nabytek to L shape ze Star Lash Academy. Bardzo fajna i do 1:1 jak i do objętościówek. Poleciłabym Ci zacząć pracę na pęsetkach wygiętych z czasem jak będziesz chciała się nauczyć robić objętościówki bedzie Ci o wiele wiele łatwiej.


    Jeżeli chodzi o woreczki termoizolacyjne
    - moim zdaniem to nie ściema. Klej już raz otworzony nie bedzie już tak szczelnie zamykającym sie, co można zauważyć po nalocie w takim woreczku. Ja zawsze trzymam klej w takim woreczku ( ściskam ten woreczek żeby wypuścić jak najwięcej powietrza). Moim zdaniem to bardzo fajna sprawa. Kleje zmieniam co 3-4 tygodnie. Lepiej kupować małe opakowania 3-5 ml.

  15. #3590
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziewczyny jestem na etapie szukania kleju doskonałego dla mnie. Ultra plus z Noble jest juz za wolny, kupiłam teraz perfect glue z Mlashes i do objętościowek jest super ale przy 1:1 bardzo złe mi się klei... I po dosłownie minucie robi się 'glutowaty' na kamieniu nie chce się kleić Jaki byście polecały ? I jakie opinie o kleju Noble od noblelashes ?

  16. #3591
    Wczytuje się Avatar dzoanabi
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    NDM
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Niestety nie mogę nic doradzić apropo kleju z firmy Noble Lashes, sama używam kleju Ultra Plus z Black Lashes i jestem bardzo zadowolona z niego. Glutowatość kleju może zależeć od kilku rzeczy: wilgotności w pomieszczeniu, temperatury, terminu ważności, oraz czy nakładasz klej na nieoczyszczony kamień (na pozostałości poprzedniego kleju)
    Na przykład u mnie w domu idealnie mi się kleji rzęski, natomiast w pracy, tym samym klejem bardzo źle mi się nim posługuje.

  17. #3592
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Mucha - dobre dobre, interesujące i dziwne

    Mi pasuje noble i green z noble
    ale trzeba samemu próbowac i zdecydowac. nie ma innego wyjscia




  18. #3593
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Właśnie tym razem było chłodniej i takie rzeczy się działy, rzęsy w ogóle nie chciały się przyklejac, ciagle dolewalam nowa kropelkę kleju bo ten od razu robił się gesty i nie chcIal kleić... No i niestety rzęsy po uzupełnieniu się posypały i tego się obawiałam, ale robimy poprawkę i mam nadzieje ze będzie ok, bo poprzednie osoby kleiło się na nim ok. Jeszcze chce właśnie przetestować Noble bo słyszałam wiele dobrych opinii.

  19. #3594
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    a spróbuj w pierścionku ...

    intryguje mnie też stwierdzenie "dolewałam". Ja zawsze czyszczę pierścionek, kieliszek jak zwał tak zwał. nową kroplę kleju zrób , bardzo fajnym trikiem jest też przyklejenie taśmy papierowej na kamień , łatwiej usunąć starą kropelkę kleju a dwa ta kropla będzie ładnie trzymała w kuleczce. Teraz jesień, wilgotno spróbuj green, hs10 lub hs11. chyba że masz super sucho to spróbuj nawilżyć pomieszczenie. Zainwestuj w stację meteo, baardzo ułatwia prace.

  20. #3595
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ja pracuje na kamieniu i dolewam tzn robię nowa kropelkę obok w trakcie kiedy ta stara robi się juz gęsta. Mam rownież podkładki papierowe na kamień, ale ten papier jest taki śliski i wg mnie nie za bardzo... Spróbuje z taśma dzisiaj akurat kleiło mi się dobrze, ale pod koniec zaczął trochę wariować, wtedy trzeba było szybciej zmieniać kropelkę, ale nie było tragedii.

  21. #3596
    Wczytuje się Avatar dzoanabi
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    NDM
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    mucha właśnie w jesień jest sucho w pomieszczeniach bo zaczynają kaloryfery grzać a to bardzo wysusza powietrze, fajnie działa też położenie zwliżonego ręcznika na grzejnik
    SandraL mi też źle się pracuje na tych podkładkach, dolewanie kleju obok starej kropelki nie jest błędem, często jak mamy intensywny dzień to nie ma czasu na czyszczenie kamienia po każdej kropli, ważne jest aby nie nakładać poprostu na starą

  22. #3597
    Rozkręcanko Avatar iwonka p
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    BYDGOSZCZ
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Czy tylko ja mam problem z klejem noble?
    Glucieje po 10 min w pierscionku, a nawilżam powietrze
    pilnuje temperatury, nie mam już pomysłu

  23. #3598
    Rozkręcanko Avatar natalia.gras
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Portugalia
    Postów
    85

    Wink Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    A jednak nie musze mies swojego materialu.. Przepraszam ze wam zawracalam glowy. W tej szkole robilam kurs deoilacji woskiem i pedicure i musialam miec wlasny sprzet. Wiec z rzesani myslalam ze bedzie tak samo.
    Mimo wszystko za jakis czas bede kupowac rzeski w polsce. Od kilku lat zamawiam zele z polski bo sa o niebo lepsze i ceny nizsze.
    Pozdrawiam goraco i dziekuje za odpowiedzi

  24. #3599
    Kosmetolog Avatar wisienkakwspz
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Małopolska ;)
    Postów
    842

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    iwonka p miałam ten sam problem, więc mam mieszane uczucia co do tego kleju

  25. #3600
    Wczytuje się Avatar dzoanabi
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    NDM
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziewczyny jak zapobiegacie pogorszeniu się wzroku i urazu kręgosłupa przy tym zawodzie? Jestem po około 20 aplikacji i juz odczuwam pierwsze objawy..
    Z tego co wiem to na kręgosłup ćwiczenia jakieś ale na wzrok? Da się tego uniknąć?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 12:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 12:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 17:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •