Strona 155 z 156 PierwszyPierwszy ... 55105145151152153154155156 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 3 851 do 3 875 z 3889

Temat: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

  1. #3851
    Debiutantka Avatar kate26
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    hej dziewczyny za chwile zaczynam moją przygodę z rzęskami...mam problem z wyborem łóżeczka...mianowicie jestem na etapie zakupu z Aveno Life...składanego za 340 zł .....chyba, że sugerujecie coś lepszego

  2. #3852
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Na allegro takie samo będzie prawie 100zł taniej więc nie przepłacaj

    Wszystkie te składane stoły są podobne i nie wiele się różnią jeśli chodzi o jakość. Na początek są jak najbardziej ok.

  3. #3853
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał iris Zobacz post
    Mam na insta i FB pod JustBePerfect cos tam. Ja bym w zyciu nie dala 020 nawet na te grubasne wschodnie rzesy. Masakra


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    faktycznie, masz rację trochę przejrzałam ten wątek - skarbnica wiedzy tutaj i dużo można się dowiedzieć, idę dalej czytać coby głupich pytań nie zadawać :-P

  4. #3854
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Witam. Nie dawno ukonczylam kurs 1:1 niestety ku mojemu zdziwieniu nie idzie mi tak jak bym chciala. Nie mam widzenia stereopowego tj. Nie widze glebi
    Moje pytanie czy ktoras z was miala podobny problem? Lub moze znacie kogos kto mial i jak sobie z tym poradzil? Przyznam ze jest to bardzo irytujace gdy nie moge trafic w rzese ( moj wzrok mnie oszukuje w zaleznosci ktorym okiem patrze &#128530
    Dziekuje z gory za podpowiedzi.

  5. #3855
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    mysza8766 a czy o okulisty bylas

  6. #3856
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Tak bylam. Na codzien nosze okulary.jednak nie po mieszkaniu. Mam minusy wiec nie powinnam miec problemu z tym co znajduje sie blisko. Problem polega na glebi.kiedy chce polozyc rzese czesto albo ja juz minelam albo jestem nad nia ( moje odczucie to to ze jestem na wlasciwym miejscu) 🙄😒

  7. #3857
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Hej kochane
    Swoją przygodę z rzęsami dopiero zaczynam Szukam pomocy odnośnie rad przy klejeniu wewnętrznych i zewnętrznych kącików, które sprawiają mi trudność. Poniżej kilka moich "prac".
    Może również macie jakieś rady jak robić dobre zdjęcia przed i po

    Dzięki i pozdrawiam!

  8. #3858
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Hej Rzęsiary,

    Robię rzęsy metodą 2:1. Korzystam z produktów SL.
    Przygotowując rzeski do zabiegu stosuje cleaner, potem nakładam przyspieszacz do kleju z SL, a na koniec nakładam primer. Stosuje rzeski grubości 0.15. Klej używam Ultra X.

    Takiego zestawu używam od dwóch lat. Na początku było super rzeski trzymały się rewelacyjnie, ale od kilku miesięcy 2-3 zauważyłam że Panie po 3 tygodniach mają dość mało rzęs (nie dzieje się tak u wszystkich Pań).

    I teraz mam kilka pytań.
    -czy to może być wina primera? Zakupiłam go 3.08.16. Pytałam w sklepie SL Pani mi powiedziała ze primer ma ważność 1 rok, wiec w sumie zaraz będzie koniec jego daty ważności
    -Czy może to być wina grubości rzęs (tak jak pisałam ta grubość stosuje od 2 lat i do tej pory nie było problemu)
    -Czy jeśli używam produktów z SL to czy mogę mieć np klej z innej firmy? Chciałabym wypróbować klej z Magnitica Kalinka, ale nie wiem czy jak przygotuje rzeski produktami z SL to klej innej firmy będzie z nimi dobrze współgral.

    Z góry dziękuję za odpowiedź

  9. #3859
    Wizażystka Avatar iris
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Izrael/Haifa
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał p.g. Zobacz post
    Hej Rzęsiary,



    Robię rzęsy metodą 2:1. Korzystam z produktów SL.

    Przygotowując rzeski do zabiegu stosuje cleaner, potem nakładam przyspieszacz do kleju z SL, a na koniec nakładam primer. Stosuje rzeski grubości 0.15. Klej używam Ultra X.



    Takiego zestawu używam od dwóch lat. Na początku było super rzeski trzymały się rewelacyjnie, ale od kilku miesięcy 2-3 zauważyłam że Panie po 3 tygodniach mają dość mało rzęs (nie dzieje się tak u wszystkich Pań).



    I teraz mam kilka pytań.

    -czy to może być wina primera? Zakupiłam go 3.08.16. Pytałam w sklepie SL Pani mi powiedziała ze primer ma ważność 1 rok, wiec w sumie zaraz będzie koniec jego daty ważności

    -Czy może to być wina grubości rzęs (tak jak pisałam ta grubość stosuje od 2 lat i do tej pory nie było problemu)

    -Czy jeśli używam produktów z SL to czy mogę mieć np klej z innej firmy? Chciałabym wypróbować klej z Magnitica Kalinka, ale nie wiem czy jak przygotuje rzeski produktami z SL to klej innej firmy będzie z nimi dobrze współgral.



    Z góry dziękuję za odpowiedź


    Mozesz mieszac produkty dowoli


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  10. #3860
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Strasznie dużo nakładasz na te rzęsy Spróbuj z samym cleanerem.
    0,15 do metody 2:1 to stanowczo za dużo
    Tak jak napisała iris - możesz dowolnie łączyć produkty różnych firm.

    Zmienia się klimat i razem z nim zmieniają się nasze warunki pracy musimy się niestety ciągle dostosowywać

  11. #3861
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziękuję za odpowiedź

    Wczoraj sprawdziłam jaką mam wilgotność powietrza w pomieszczeniu gdzie robię rzeski, okazało się ze dochodzi prawie do 80%, padało wczoraj cały dzień wiec dlatego była taka wilgotność, ogólnie jest tam zawsze sucho.

    Jaki klej polecacie do takich dużych wilgotności? Używam Ultra X SL, tam jest napisane że on jest do 70%, ale rzeski nie trzymają się za fajnie.

    Juz w sumie nie wiem co mam robić, bo niektóre Panie przychodzą po 3 tygodniach a tam wypierdziale Rzęsy jakby z dwa miesiące nie była, chciałby się ktoś ze mną podzielić info jakich produktów używa do przygotowania rzęs i jakiego kleju u jakie ma warunki w pomieszczeniu?

  12. #3862
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    80% to dużo. Staraj się zbić trochę wilgotność lub wybieraj kleje wolniejsze które w opisie mają czas schnięcia 1-3 sek.

  13. #3863
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Czesc dziewczyny!

    Jestem tu, na tym forum calkiem nowa.
    Jestem miesiac po zrobionym kursie, wlasnie kompletuje swoj kuferek.
    Zastanawia mnie, na ile aplikacji wystarczy paletka rzes:
    7mm, 8mm, 9mm, 10x2mm, 11x3mm. 12x2mm, 13mm oraz 14mm.
    Dodam, ze bede korzystala z paletek SL.

    Dzieki za odpowiedz

  14. #3864
    Wizażystka Avatar iris
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Izrael/Haifa
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał viollkaa Zobacz post
    Czesc dziewczyny!

    Jestem tu, na tym forum calkiem nowa.
    Jestem miesiac po zrobionym kursie, wlasnie kompletuje swoj kuferek.
    Zastanawia mnie, na ile aplikacji wystarczy paletka rzes:
    7mm, 8mm, 9mm, 10x2mm, 11x3mm. 12x2mm, 13mm oraz 14mm.
    Dodam, ze bede korzystala z paletek SL.

    Dzieki za odpowiedz


    Jesli to rzesy do 1:1 to powinny na 5 osob okolo wystarczyc


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  15. #3865
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Wlasnie! Zapomnialam dodac, ze rzesy beda uzywane do metody 2-3D

    W kazdym razie, dzieki na odpowiedz

  16. #3866
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Kompletujesz kuferek... a będziesz robić 2-3D... czyli nie robisz jeszcze 1:1? wow

  17. #3867
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Kurs mialam laczony, wszystkie trzy metody

    Dziewczyny, uzywajac rzes sypanych, na czym je trzymacie?
    Bo mi z podkladek sylikonowych ciezko schodza...

  18. #3868
    Wizażystka Avatar iris
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Izrael/Haifa
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał viollkaa Zobacz post
    Kurs mialam laczony, wszystkie trzy metody

    Dziewczyny, uzywajac rzes sypanych, na czym je trzymacie?
    Bo mi z podkladek sylikonowych ciezko schodza...


    Nie uzywamy juz rzes sypanych [emoji85]


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  19. #3869
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Wlasnie zauwazylam, ze malo osob juz te rzesy uzywa.
    Mi za to bardzo odpowiadaja
    To dopiero poczatek mojej przygody z rzesami, wiec moze i ja sie kiedys przerzuce

  20. #3870
    Nałogowiec Avatar tomaszka
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    LUBLIN
    Postów
    359

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Nooo, świetny kurs. Nie dość, że wszystko na raz to sypane rzęski. Może jeszcze objętościówki sypanymi? Początek przygody....na jakim świecie żyjemy?
    Profesjonalne artykuły do stylizacji paznokci. Dystrybutor SUN FLOWER, EVERSHINE. Artykuły do przedłużania rzęs - NOBLE LASHES.
    LUBLIN UL. LUBARTOWSKA 47.
    DLA FORUMOWICZEK 2% RABATU. TEL. 515 292 993.
    F: http://www.facebook.com/pages/Styliz...83661101693490

  21. #3871
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Jak to na jakim?
    Strasznym i okrutnym !
    Gdzie wiekszosc osob mysli, ze jest pepkiem swiata i wszystko wie najlepiej

  22. #3872
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    viollkaa niestety prawdopodobnie (piszę tak bo nie byłam z Tobą na tym kursie więc mogę się jedynie domyślać) szkolenie które odbyłaś to wyrzucone pieniążki w błoto :/ Nie pisze Tego żeby Ciebie oceniań broń Boże.
    Ja sama swój pierwszy kurs wybrałam podobny (no może nikt nie wpadł na genialny pomysł szkolić objetości z sypanych rzęs) myślę, że ceną i jakością były podobne.
    Teraz jestem po kilkunastu szkoleniach i wiem że to pierwsze to tylko zawracanie d*** było.
    No może sie mylę w Twoim przypadku ale niestety to co piszesz właśnie o tym świadczy

    Masakra że tak nabijają ludzi w butelkę

  23. #3873
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Któraś z Was wcześniej wspominała o lampie z lupą, że jest niepraktyczna na wyjazd... a co sądzicie o takiej lampie https://www.nikotools.pl/vtllamp2w-lampa-kosmetyczna-warsztatowa-48-led-z-lupa-velleman.html Czym najlepiej kierować się przy wyborze?

  24. #3874
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziewczyny, jestem załamana co do cen rzęs w moim mieście... od pół roku przedłużam rzęsy i na początku jak robiłam tylko 1:1 brałam 80zł później zrobiłam szkolenie z metod objętościowych i zwiększyłamam cenę za 1:1 do 100 zł, za 2:1 biorę 130 a za 3:1 160zl. Uważam, że to i tak bardzo niskie ceny ale nie mogę zrobić wyższych bo ilość klientek spadła mi bardzo bo zrobieniu wyższej ceny za 1:1 i bardzo dużo dziewczyn pyta tylko o cene a jak się dowiedzą to dziękują ... a te które przychodziły regularnie jak miałam niższa cenę po podwyższeniu nie wróciły. .. rzęsy wychodzą mi naprawdę dobrze bo mam porównanie do innych prac ale mam wrażenie ze brakuje mi klientek przez te ceny- mieszkam w mieście z ok 35tys ludnością i są tu dziewczyny, które za przeproszeniem cholernie psują rynek robiąc tak niskie ceny za przedłużanie! ! Ostatnio widziałam ogłoszenie dziewczyny, która używa produktów Secret lashes i ma następujące ceny za pełną aplikacje: 1:1 70zl 2/3D 100zł 6-10D 120zł! Rozumiecie to?! Myślałam że szlag mnie trafi Jak to może jej się opłacać skoro pracuje na rzesach tak dobrej firmy? I uwierzcie w tym mieście mają klientki tylko dziewczyny które robią to za grosze a nie robią tego wcale źle bo widziałam ich prace ... Drugi przykład to kobieta która najpierw robiła w domu, a teraz otworzyła swój salon gdzie za 3D bierze 150zł a za uzupełnienie 80zl i ma bardzo dużo klientek, które są zadowolone i wracają do niej. ... czy one idą na ilość czy o co chodzi Jestem podłamana ... ja pracuje także na Secret lashes, skończyłam szkolenie na którym wyraźnie nam powiedziano, że za uzupełnienie powinno się brać 70% pełnej aplikacji, poniewaz to na tym zarabiamy , a większość stylistek u mnie w mieście bierze 50% i tak już bardzo niskich cen... Mimo to ze rzęsy wychodzą mi super to nie mam dużo klientek bo większość dziewczyn robiących w moim mieście robi to za grosze a wiadomo, że zwłaszcza młode dziewczyny wola iść tam gdzie jest taniej skoro mają za tak niska cenę dobre jakościowo rzęsy, które im się trzymają i sposób aplikacji tez jest w porządku. .. jestem okropnie wściekła, że to wszystko tak wygląda! !

  25. #3875
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Mi wszystkie niezbędne info przekazali w trakcie szkolenia w Madameart w Poznaniu (bardzo polecam). Nie mam problemu zwykle z doborem z wyborem produktów i narzędzi. Warto inwestować w te najlepsze

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 12:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 12:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 17:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •