Strona 100 z 156 PierwszyPierwszy ... 509096979899100101102103104110150 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 2 476 do 2 500 z 3889

Temat: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

  1. #2476
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał maritek Zobacz post
    Dziewczyny a ja mam takie pytanko. Próbowałam tu coś znaleźć ale nic nie znalazłam szkoliłam się w looksus i tam p. Dagmara wyraziła się, że one robią szkolenia tylko z 1:1, bo reszta na dobrą sprawę to to samo, wystarczy się przyjrzeć pierwszemu lepszemu filmikowi na yt czym się technika różni. Chciałam się dowiedzieć jak wygląda metoda objętościowa - 2:1 czy 3:1, zaglądam na yt a tam pani pogmerała kilkoma rzęskami w pierścionku, rzęsy się skleiły i to przykładała do naturalnej. To na serio ma tak wyglądać
    nie znam osobiście tego szkoleniowca, ale jak ktoś nie jest w stanie czegoś nauczyć to przeważnie wymyśla jakieś bajki. zapytaj każdej dziewczyny co była na szkoleniu objętościowym czy było warto. założę się że każda odpowie twierdząco.
    wybierz sobie porządnego szkoleniowca i heja na kursik, nie pożałujesz.


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  2. #2477
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał Gorzkajakmokka Zobacz post
    A klientki widzą różnicę?
    Mi trudno powiedzieć bo ostatnio jedna z klientek mówiła że lekko drażni ją światło ale to nowa klientka i nie miała porównania z poprzednią lampą. Zresztą ma problem z niedomykaniem powiek więc sama nie wiem czy to wina lampy była...

    Ja się zdecydowałam na tą ledową bo była stabilna i miała atest medyczny co oznacza że światło jest "bezpieczne".

  3. #2478
    Wczytuje się Avatar maritek
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    Kalisz
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Sama się zdziwiłam ale ona sugerowała że to wyciaganie pieniędzy tak na dobrą sprawę... a teraz zagladam na yt a tu masakra jakaś, nawet 1:1 nie ma porządnie zrobionych filmików a co dopiero bardziej wymagajace metody w takim razie odkladam na kolejny kurs... w ogóle żałuję że się tam szkolilam, teraz przeszłam na rzęsy i kleje z Evo i i jedno i drugie dużo bardziej mi odpowiada. Kuferek z looksusa w kącie może ktoś korzysta z rzęs z looksusa? Chętnie odsprzedam, ruszone na jedną klientke

  4. #2479
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    te bardziej oczytane dziewczyny raczej ich rzęs nie używają jest w Polsce dużo znacznie lepszego materiału po niewygórowanych cenach...
    jedyne rzęsy w LL warte uwagi to rzęsy marki MACY


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  5. #2480
    Nałogowiec Avatar Gorzkajakmokka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Wroclove
    Postów
    699

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ja mam z looksusa rzęsy zarówno te macy jak i Sky. Dodatkowo używam czasami tych rzęs beżowych w paletce- Mink. Ponieważ mają fajny skręt D Może 0,2 w minkach jest nieco sztywniejsze, ale czy aby aż tak złe...?!
    A tu zapewnie chodzi o sypkie? Chociaż jak dla mnie sypkie w większości takie same ( z tego co ja próbowałam).
    Ostatnio edytowane przez Gorzkajakmokka ; 17-01-2014 o 00:25
    Facebook

    Filip i Mikolaj <3

  6. #2481
    Wczytuje się Avatar maritek
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    Kalisz
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Tak, chodzi mi o te sypkie w woreczku. Założyłam je tylmp mamie i w zasadzie prezentują się ładnie tylko że mi szkoda czasu na układanie rzesek, jako początkująca i tak zbyt długo mi schodzi

  7. #2482
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Maritek odłóż sobie szkolenie z zaawansowanych metod stylizacji oka na później. Skup się teraz na porządnym klejeniu 1:1 a jak zejdziesz z czasu, będziesz dobrze i szybko separować rzęsy i dobrze je profilować - wtedy pomyśl o dokształcaniu się.

    Szkolenie z metod objętościowych ma sens - poza nowymi technikami aplikacji rzęs, stylizacji oka, dowiesz się również jak przyspieszyć pracę, jak eliminować błędy. Jednak żeby do tego etapu dojść, musisz już trochę tych prac zrobić.


    Jak będziesz wybierać się na szkolenie, wybierz dobrze szkoleniowca. Polecam Ci nasze dziewczyny z forum - pooglądaj ich prace i poczytaj opinie tych które takie szkolenia już mają za sobą.

  8. #2483
    Wczytuje się Avatar maritek
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    Kalisz
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Generalnie w tej chwili wyklejenie klientki zajmuje mi 2-3 godziny. Kwestia kolejnego szkolenia na pewno nie wchodzi w grę teraz - miałam na myśli raczej plan odlozenia na niego pieniędzy na pewno w tej chwili przydałoby mi się jeszcze doszkolenie z 1:1, bo jak dobrze dobrać skręt i długości, o tym była tylko wzmianka. Chciałabym usłyszeć nieco teorii na ten temat i zyskać trochę z techniki innego szkoleniowca

  9. #2484
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Często niestety stylizacja oka i odpowiednie dobieranie długości, grubości i skrętu jest pomijane na szkoleniach

    Dla mnie to najważniejsza część szkolenia z teorii bo co jak co ale klejenie rzęs to nie tylko klejenie
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  10. #2485
    No to..wpadłam Avatar zania37
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Szwecja
    Postów
    189

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał edytakon Zobacz post
    Często niestety stylizacja oka i odpowiednie dobieranie długości, grubości i skrętu jest pomijane na szkoleniach

    Dla mnie to najważniejsza część szkolenia z teorii bo co jak co ale klejenie rzęs to nie tylko klejenie
    Na moim szkoleniu niestety pominięto ten temat
    Pani oczywiście powiedziała, ze trzeba odpowiednio dobrać rzesy
    i na tym koniec, tylko jedno zdanie, a co dalej? ucz sie sama
    sama zdaje sobie sprawę, ze potrzebuje doszkolenia
    tylko, ze za daleko do Polski
    na razie czytam i czytam informacje z forum
    Wklejalam kilka zdjeć do oceny i biorę sobie do serca krytykę

  11. #2486
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Szwecja za daleko od Polski? ostatnio galbi leciała do mnie i doleciała za jakieś grosze szybciej niż moja koleżanka spod Wrocławia do pracy trafia

    Co do szkoleń to zawsze starałam się wepchać w szkolenie podstawowe jak najwięcej informacji teoretycznych. Teraz widzę że dziewczyny na szkoleniu podstawowym jak mają za dużo informacji to połowy nie są w stanie przyswoić. Szkolenie podstawowe jest po to aby nauczyć się dobrze... ale podstaw. No chyba że jest dwudniowe, to w tedy inna bajka.


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  12. #2487
    No to..wpadłam Avatar zania37
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Szwecja
    Postów
    189

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ok poprawiam sie nadiuszka
    Nie za daleko, tylko jakoś brak czasu no i nie po drodze
    wiem, bilet nie drogi
    Trzeba odwiedzić mamę i zapisać sie na doszkolenia

  13. #2488
    Rozkręcanko Avatar k_ropka
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cześć dziewczyny, witam was serdecznie do tej pory na forum za bardzo się nie udzielałam, ale czytam Was regularnie. Mam pytanko (jeśli nie w tym temacie, to bardzo przepraszam)

    Chciałam kupić przenośne łóżko do masażu i czy mogłybyście wypowiedzieć się na temat tego
    PRZENOŚNY STÓŁ ŁÓŻKO DO MASAŻU + dodatki + GRATIS (3906378445) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.


    A jeśli te niedobre, to jakiego szukać? Kiedyś, czytając dokładnie forum, znalazłam jakąś wzmiankę na ten temat, ale teraz nie mogę nigdzie informacji znaleźć. Z góry dziękuję

  14. #2489
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    ja mam takie , jestem zadowolona. jesli chodzi o noszenie do klietów oczywiście. moze nie jest jakieś super wygodne w noszeniu, ale proste w obsługdze, 2 ruchy i złożone. w salonie mam fotel kosmetyczny, bo jest wygodniejszy.




  15. #2490
    Nałogowiec Avatar KarolciaK
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    391

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    ja mam takie łóżko, wygodne polecam i od tego samego sprzedawcy

  16. #2491
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    ja mam czterosegmentowe również od tego sprzedawcy i jest ok

  17. #2492
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    też mam takie, bo jak kupowałam to byłam pewna, że będzie mi wygodnie nogi rozprostować miedzy nóżkami - ale się nie da. Minusem tego łóżka jest to, że nie można szybko go wyregulować. W aluminiowym regulacja nóżek jest znacznie szybsza ( jeżeli komuś zależy na czasie)- tyle się mogę doczepić.

  18. #2493
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    racja iosa. ja mam ustawione na 1 wysokość i jedyne co muszę u niektórych klientek to poduszke na krzesło kłaść.
    co do nóg - zapomniałam że trzeba rozkraczonym siedzieć.
    a aluminiowe chyba z kolei mniej stabilne.




  19. #2494
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    stabilne

  20. #2495
    Rozkręcanko Avatar k_ropka
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    jak wcześniej szukałam informacji, to dziewczyny raczej właśnie polecały drewniane (ale nie pamiętam dlaczego). Czy coś pokręciłam? Ilepsze3- czy 4segmrntowe? i czemu okrakiem siedzieć? na zdjęciu wygląda, że można nogi zmieścić

  21. #2496
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    no ja właśnie tez myślałam po zdjęciu że można - ale nie można -niewygodnie - no chyba że kwestia tego, że moje nóżki nie są raczej chudziutkie a tym co maja szczuplutkie lepiej się siedzi ?

  22. #2497
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ja pracowałam jakieś 2 lata na identycznym i było dla mnie wygodne. A jeśli chodzi o aluminiowe to któraś kiedyś pisała (chyba Dzikakura) że jej się złożyło w trakcie klejenia
    Moje stało stacjonarnie więc nie miałam problemu ze składaniem i noszeniem ale chyba średnio wygodne bo ciężkawe i duże (jak dla mnie bo ja z metra cięta).

  23. #2498
    Rozkręcanko Avatar k_ropka
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    no właśnie i mi się coś kojarzy, że się złożyło. Dobra, to zamawiam dzięki wielkie.

  24. #2499
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ja szukam jakiegos lozka na kilka mies na dojazd do klientek w Anglii. Niestety z powodu poteznej wady wzroku -9D nie wolno mi nosic niczego powyzej 10 kg (ryzyko odklejenia siatkówki). Niestety poki nie znajdziemy z TZ odpowiedniego domu w Anglii zostaje mi dojazd i mam klopot z lozkiem...
    Doradzicie cos ?
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  25. #2500
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2013
    Postów
    31

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziewczyny ja tak z innej beczki Używała któraś z Was kleju S z EVO i moze cos o nim powiedziec? Czy nadaje sie dla początkującej? Na stronie EVO nie ma nic napisane...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 11:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 11:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •