Strona 101 z 156 PierwszyPierwszy ... 5191979899100101102103104105111151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 2 501 do 2 525 z 3889

Temat: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

  1. #2501
    Nałogowiec Avatar śmieszna
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowsze
    Postów
    347

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cataleya -można znaleźć wózeczek do takiego łóżka. Do 200 zł widziałam całkiem porządne, choć nie unikniesz momentów kiedy trzeba będzie je podnieść np. wyjąc z auta...

  2. #2502
    No to..wpadłam Avatar Joannah
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Dania
    Postów
    227

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ciekawostka ;D jadalny klej Niemcow :
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

  3. #2503
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Kurcze, już drugi "szybki" klej ślizga mi się po rzęsach a później wszystko się sypie na oczach. Nie wiem czy to przpadek? Dwa różne od różnych producentów. Jeden otworzony 10.01 a drugi jakiś tydzień temu. Kleje są trzymane w tem.9-12'C, w pomieszczeniu mam ustawiony termostat na minimum albo całkiem na 0 i w te super upały uchylam okno więc jakby nie było piź***. Dodatkowo zużywam ok 0,4l wody na aplikację - nawilżacz. W miedzy czasie klej siedzi w woreczku termincznym. Wydawało mi się że to są właśnie dobre warunki dla nich. Może gdzieś przesadziłam? Macie pomysł? Załamka

  4. #2504
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    nie wiem jakiego kleju uzywasz ale jak ci sie slizgaja to je pozadniej odtlusc
    i nie zapomnij o powiece

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  5. #2505
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Agulusia to nie kwestia rzęs a kleju na 100% Jak nabierze mi się zbyt dużo i usuwam nadmiar to wtedy to dobrze widać. Jak klej jest OK to pozostawia czarną mini kropelkę a jak mi wariuje tak jak te teraz to pozostawia tj. szarą smugę, tak jakby był rozcieńczony lub źle wymieszany ale macham nimi przed otwarciem aż do bólu
    Jednym z nich jest green, który u 50% klientek trzyma super zero wypadania, w dodatku jest idealny dla tych które nie domykają powiek a u drugiej połowy klapa. Z drugim mam to samo.

  6. #2506
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    hmmmm. mi się wczoraj ślizgało ale tylko na środku jednego oka jestem ciekawa czy się posypią. i to było pierwszy raz na greenie kiedy klientka nie miała i nie była przed miesiaczką. tak to nigdy green mi się nie ślizgał.
    a przechowuję tylko w woreczku termicznym, żadne tam lodówki. powietrza nie nawilżam.




  7. #2507
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Agulusia powiekę też powinno sie odtłuścić ? Nie dostanie się po skórze do oka? Kurcze ja nigdy powieki nie odtłuszczałam

    .... Wypowiedzcie się kochane w tym temacie proszę


    A tak z innej beczki. Dużo macie telefonów z komentarzem na temat kosztów za usługę? Dzisiaj miałam telefon i mi pani powiedziała w prost z użyciem "fuc...ing" że nie sądzi aby ktoś był w stanie przyjść do mnie za takie pieniądze. Nikt u mnie w mieście Objętościówek nie klei więc nie wiem o co chodzi. Po co w ogóle taki telefon? W jednym sklepie jest sukienka za 12 euro, w drugim za 120 a jest i taki z sukienkami za 1200 euro. I co wchodzi tam i póka się w głowę i mówi, że gdzie indziej jest taniej ...
    Aż ciężko zachować spokój i odpowiedzieć grzecznie, że taki jest mój cennik, i to jest jej wybór ... co za baba no....

  8. #2508
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    mucha tak powinno sie przemywac powieke bo tam sa gruczoly,jak zmywam makijaze to przecieram sola fizjologiczna, jak przyjdzie bez mejkapu to aplikatorkiem przejezdzam nie wejdzie do oka bo z aplikatora nie ma kapac tylko ma byc wilgotny zalecane glownie przy cerah tlustych

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  9. #2509
    Wizażystka Avatar AnastazjaB
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    206

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    a jak długo masz otwarty cleaner i primer?

    Ja miałam kilka razy "ślizgające się" rzęsy na 3 miesięcznym primerze... Teraz nie trzymam dłużej niż 2 miesiące.
    Z klejami było wszystko ok, bo po zmianie normalnie trzymały

    No i tez dobre odtłuszczenie to podstawa
    Facebook: AnastazjaBalon
    - zapraszam do obserwowania i komentowania prac
    Dokładne informacje: www.anastazjabalon.com
    Mój blog: thebestmakeupartist.blogs pot.com

  10. #2510
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Primer świeżyzna ma ze 2 tygodnie a cleaner sama nie wiem bo na nim zapomniałam daty strzelić ale obstawiam jakoś w listopadzie więc i tak go zmiana czeka. Natomiast tak jak pisałam różnicę widzę już na kropli.
    A dziś np. kleiło mi się na greenie ekstra! Załapał taką konsystencję że nabierał się idealnie i nie musiałam odsączać nadmiaru, łapał też ekspresem. To ja już nie wiem... Warunki raczej u mnie są stałe i nie wiem w czym tkwi problem że się kleje tak buntują.

  11. #2511
    No to..wpadłam Avatar gosialicious
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Zurych
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał mucha Zobacz post
    Agulusia powiekę też powinno sie odtłuścić ? Nie dostanie się po skórze do oka? Kurcze ja nigdy powieki nie odtłuszczałam

    .... Wypowiedzcie się kochane w tym temacie proszę


    A tak z innej beczki. Dużo macie telefonów z komentarzem na temat kosztów za usługę? Dzisiaj miałam telefon i mi pani powiedziała w prost z użyciem "fuc...ing" że nie sądzi aby ktoś był w stanie przyjść do mnie za takie pieniądze. Nikt u mnie w mieście Objętościówek nie klei więc nie wiem o co chodzi. Po co w ogóle taki telefon? W jednym sklepie jest sukienka za 12 euro, w drugim za 120 a jest i taki z sukienkami za 1200 euro. I co wchodzi tam i póka się w głowę i mówi, że gdzie indziej jest taniej ...
    Aż ciężko zachować spokój i odpowiedzieć grzecznie, że taki jest mój cennik, i to jest jej wybór ... co za baba no....


    a bo to raz? Najlepiej to za darmo, albo jeszcze same mi sie staraja ustalac cene.

    Ze co ja sobie wyobrazam.

    Powtarzam po raz kolejny : rzesy robie w cenie co najmniej 1/3 (w porownaniu do innych salonow to i 1/5) ceny salonowej. Nikogo na sile do siebie nie ciagne.

    Wiele Polek mi mowilo, zeby ceny podniesc, zeby sie drozej cenic, bo i tak biore za malo. Natomiast panie z innych krajow narzekaly, ze drogo.


    Takimi kobietami sie nie przejmuje i cen nie obnizam. Koniec koncow i tak wracaja, bo albo nie znalazly taniej, albo znalazly i przy okazji stracily polowe rzes

  12. #2512
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    gosialicious no włąśnie cały fenomen polega na tym, że jak miałam nieomal za darmo zainteresowanie marne, a jak podniosłam ceny o jakieś 30% już nie muszę sprawdzać czy mój telefon działa

    agulusia dziękuję. Wczoraj tak zrobiłam. nie piszczała, że coś szczypie więc chyba ok



    Mam do Was prośbę. Będę niedługo organizowała sesję fotograficzną. Jaką powinnam miec umowę z modelką i czy musze miec jakąś umowę z fotografem?

  13. #2513
    Wizażystka Avatar AnastazjaB
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    206

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Z modelka na wykorzystanie wizerunku, z fotografem na wykorzystanie zdjęć (z zapisem na jakich polach będą wykorzystywane).
    Jeżeli fotograf ma w umowie modelkę i zgodę na publikacje jej wizerunku to wystarczy Ci tylko z fotografem
    Facebook: AnastazjaBalon
    - zapraszam do obserwowania i komentowania prac
    Dokładne informacje: www.anastazjabalon.com
    Mój blog: thebestmakeupartist.blogs pot.com

  14. #2514
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    nie nie modelka jest moja (moja klientka).
    założyłam nowy temat
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    co strona to inne informacje.

  15. #2515
    Wizażystka Avatar AnastazjaB
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    206

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    To zależy jaka umowę ma fotograf, zazwyczaj dla bezpieczeństwa podpisują umowę z modelką
    Jeżeli fotograf podpisuje umowę z modelką odnośnie wykorzystania jej wizerunku - tzn że już raz zgoda została wyrażona i w momencie gdy Ty podpisujesz umowę z fotografem to on udziala Ci zgody na wykorzystanie zdjęć z jej wizerunkiem.

    Nie trzeba podpisywać kilku umów na to samo
    Facebook: AnastazjaBalon
    - zapraszam do obserwowania i komentowania prac
    Dokładne informacje: www.anastazjabalon.com
    Mój blog: thebestmakeupartist.blogs pot.com

  16. #2516
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Witam forumowiczki od kilku dłuższych dni czytam i czytam zaciekle to forum i jestem bardzo zadowolona, że jest tu tyle dobrych stylistek, które posiadają taką wiedzę, ale tym samym trochę się podłamałam poziomem szkolenia na którym byłam... Jestem świeżo po kursie (zrobiłam go jakieś dwa tygodnie temu). Część teoretyczna trwała może 15 minut. To dzięki Wam zaczynam mieć jakieś pojęcie na ten temat ale jestem póki co jeszcze daleko za murzynami Tu jest skarbnica wiedzy na temat rzęs Dziewczyny jak ja Wam zazdroszczę, że Wy tak pięknie kleicie te rzęsy.., miałam dopiero dwie aplikacje - w tym jedną dziś i jak po pierwszej pomyślałam, że to nie jest takie złe jak wydawało się na kursie, tak dziś prawie się popłakałam z nerwów.. Ja to bym chciała, żeby mi od razu tak pięknie jak Wam wychodziło, ale wiem,że na to trzeba czasu. Dziś zakładałam rzęsy koleżance i tak bardzo cały czas łzawiły je oczy,że myślałam, że oszaleję U pierwszej dziewczyny nie działo się nic, a u tej makabra.. Powiedzcie co mogłam źle zrobić. Zastanawiam się czy może źle płatek przykleiłam, może za głęboko, ale później jak go już na maksa zsunęłam, to ciągle miałam wrażenie, że jej dolne rzęsy kleje I mam też problem z doborem długości - tak mi się wydaje,że dobieram za krótkie co do długości... Pomóżcie mi bo chce się nauczyć kleić choć podobne rzęski do Waszych, ale nie wiem czy to kiedykolwiek mi się uda.. Chętnie wstawię zdjęcia, ale nie do końca wiem czy mogę w tym wątku czy w galerii.

  17. #2517
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    zdjęcia wstaw w galerii to ocenimy i doradzimy.
    co do łzwienia- wiele osób łzawi - nie ma jednej przyczyny takiej samej dla każdego. trzeba ją znaleźć. może być zły płatek, źle przyklejony, uchylone oko, generalnie płaczaca osoba, itd. a czasem łzawi i koniec.




  18. #2518
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Mandi, ciekawe co instruktorka zdążyła przekazać w te 15 minut
    Wykładam na szkoleniu 3 godziny i muszę się ograniczać żeby dziewczynie w głowie za dużo na raz się nie uzbierało...
    Co do forum to owszem jest skarbnicą wiedzy, ale jeżeli nie masz porządnych podstaw, to raczej forum nie będzie zbawieniem. Popracuj trochę, poćwicz i po jakimś czasie będziesz w stanie określić czy potrzebujesz doszkolenia. Jak na razie to długa droga przed tobą. Najważniejsze się nie poddawać.


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  19. #2519
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    oj nadiuszka zdziwilabys sie ja z podziwu wyjsc nie moge na doszkoleniach jakie bzdury kursantkom sie wciska

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  20. #2520
    No to..wpadłam Avatar Honey
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    DE
    Postów
    290

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Kurcze, miałam taki przypadek, że klientka absolutnie nie potrafiła wyleżeć na miejscu. Sama mówiła, że tak poprostu ma. Nie wiem co poradzić na otwieranie oczu co kilka sekund i mocne zaciskanie powiek :/ Myślałam, że zwariuje i nie wyszło tak jak chciałam i teraz jestem zła na siebie. Gdzieś chyba czytałam, ze można coś poradzić i jakoś unieruchomić powieki, ale nie mam pojęcia jak :/
    Zapraszam na mój rzęsowy blog w nowej odsłonie
    http://wimpernmannheim.blogspot.de/
    Oraz na moją strone fb
    https://www.facebook.com/LashesByBasia/

  21. #2521
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Honey, podobno czasem wystarczy jakiś olejek wmasowany w skronie (lub maść tygrysia) - aczkolwiek nie próbowałam bo nie miałam takiego przypadku, no a jak już mi się trafił to nie miałam już maści Mam klientkę (trudną) bo ma niedomykalność powiek, nosi soczewki i ogólnie te oczy wrażliwe na wszystko wyjątkowo. Jak była u mnie po raz pierwszy to myślałam że się zapłacze, oczy latały w każdą stronę, mrużyła je non stop, ściskała, kręciła głową. Dodam tylko tyle że robiła sobie rzęsy pierwszy raz w życiu. Zauważyłam że z każdą kolejną wizytą te oczy jakby... wiedziały co je czeka i nie reagują już tak gwałtownie. Dopasowałam inne płatki, inny klej. Nadal łzawią ale już nie ściska ich tak jak za pierwszym razem. Może Twojej klientce też ciut przejdzie ta gonitwa przy następnym spotkaniu?

  22. #2522
    No to..wpadłam Avatar Honey
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    DE
    Postów
    290

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    To była w sumie druga wizyta i mam wrażenie, że było gorzej. Poza tym musiałą nagle wyjść, po odebraniu niepokojącego telefonu, wiec myslalam ze sie zalamie. Oczka faktycznie łzawiły, ale dopiero pod koniec. Myśle, że to faktycznie nerwy, bo po telefonie mruganie i kręcenie głową sięgnęło zenitu Spróbuję może żelowe płatki, czekam akurat na przesyłke. Nie wiem czemu, ale wydaje mi się że można jakoś taśmę nakleić na ruchomą czesc powiek, zeby tak nie latały. Mam nadzieje, ze nastepnym razem, o ile bedzie, bedzie lepiej.
    Zapraszam na mój rzęsowy blog w nowej odsłonie
    http://wimpernmannheim.blogspot.de/
    Oraz na moją strone fb
    https://www.facebook.com/LashesByBasia/

  23. #2523
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    ZaKlej tasma albo druga para platkow kolagenowych

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  24. #2524
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    ja mam i taką, że nie pomaga podklejanie doklejanie zaklejanie. Pogłaśniam muzykę, proszę aby główkę trzymała prosto i pomyślała o jakimś fajnym miłym miejscu. Odpalam świecę zapachową, koniecznie kwiatową .... czasem uda się, że zaśnie nawet na pół godziny...wtedy biegusiem ... obudzi się znów mruga...


    śmieję sie sama do siebie i zapytuję jak te moje klientki kiedyś 4 godziny grzecznie leżały a teraz 2 im ciężko


    Mandi witaj na forum ! Czytaj czytaj, to skarbnica wiedzy tajemnej. Ale ile tajemnic jeszcze jest pilnie strzeżonych to głowa mała Masz dużo szczęścia że na początku swojej kariery rzęsowej znalazłaś to forum. Ja takiego szczęścia nie miałam.

    Co do łzawiących oczu, to moga być płatki (nastęónym razem zaklej oczka taśmą medyczną) , może być niedomknięta powieka lub bardzo "jadowity" klej, lub "płaczka zwyczajna" . Ja wycieram łezki w patyczki do uszu, daję trochę więcej kleju i kleję. ale wtedy musisz mieć wykałaczkę na podorędziu aby gródki kleju zebrać i dmuchawkę aby Ci sie rzęski nie posklejały. Powodzenia !

  25. #2525
    No to..wpadłam Avatar Joannah
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Dania
    Postów
    227

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ja na mrugajace klientki mam genialny sposob , kropelka super glue sklejam powieczki i juz Mozna pracowac w luksusie

    A tak na serio to mam muzyke foniczna w salonie i aromaterapie w kominku na tea lighty. Dziala na kazdego po 15 min.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 12:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 12:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 17:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •