Strona 11 z 156 PierwszyPierwszy ... 7891011121314152161111 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 251 do 275 z 3889

Temat: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

  1. #251
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    hej kobitki, tak was czytam i czytam i już nic nie wiem...
    Pleeeas doradźcie coś...
    Jakieś 3 lata temu robiłam sobie kurs z rzęsek w Nouveau Lashes. Po tym kursie ( beznadziejnym tak w nawiasie, zestaw 3 tyś zł- a kurs żałosny) miałam kilka klientek po czym zajęłam się zupełnie czymś innym i rzęski na kilka lat poszły w odstawkę. Ostatnio dużo osób mnie o to pyta i zdecydowałam, że zacznę jeszcze raz.
    ale ja się już kompletnie pogubiłam.
    Właśnie jestem w trakcie zamawiania z Evo i utknęłam bo nie wiem jaki klej wybrać.
    W nouveau Lashes miałam taki :" Ultra Bond Lash Adhesiv" - ale powiem szczerze, że schnął on długo - z 15-25 sekund i wymagał dodatkowo pracy z wykałaczką i taką mikro szczoteczką. Pamiętam, że moje aplikacje trwały około 4,5 godziny, bo w tamtej metodzie transportowało się rzęski na taśmę przyklejoną do dłoni, układało się w pionie i dopiero chwytało po aplikacji. Strasznie to było czasochłonne. Co 20 rzęs trzeba było przerwać i przetransportować i ustawić na taśmę kolejne.
    Teraz widzę te już ułożone na sztorc z Evo i już ręce zacieram do roboty
    Na początek chciałam zamówić mix Minków 0,15 grubość, ale nie wiem jaki profil, czy A czy B- chciałam najbardziej uniwersalne. Czy powinnam na start mieć również grubość 0,1
    Podsumowując: kobitki doradźcie proszę jakie rzęski, i jaki klej będzie na start odpowiedni.
    Ratujcie babeczki kochane.

  2. #252
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    blumchen, zdecydowanie profil B - on najbardziej uniwersalny, cos pomiedzy standardowym B a C-to piekny profil

    kleik na początek D plus polecalabym, jest rzadki ale odrobine gesciejszy niz ultra plus czy hs5

    jesli mowimy o rzesach z NL, to najczesciej ich rozpropagowane rzesy w grubosci odpowiadaja 0,15 tkom, ale co wybierzesz Ty - twoj wybor

  3. #253
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    doradziłabym dokładnie jak kura. jeżeli rzęsy będziesz zamawiała Evolashes, to zdecydowanie profil B. grubość najlepiej 0,15 - pasuje niemalże do wszystkich rzęs. i klej D+ jeżeli nie masz problemu z ustawieniem rzęsy prostopadle do powieki, to nawet możesz kupić Ultra albo Ultra+ (różnica niewielka).

  4. #254
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    dzięki.... kochane z was babeczki
    a powiedzcie mi jeszcze czy aplikacja minków mocno rożni się od tych jedwabnych z NL?
    Minki są bardziej wiotkie i delikatne?
    I co w ogóle myślicie o tych rzęsach Y?można na nich uzyskać ładny efekt? Tak myślę, że to chyba jako uzupełnienie aplikacji tylko, może tak z 10 na oko i reszta normalne?
    Widziałam też takie w kształcie W.
    Czy warto w to inwestować?

  5. #255
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    ja nie zauważyłam różnicy pomiędzy minkami a "jedwabnymi" NL. już wiele razy było o rzęsach Y - wpisać w wyszukiwarce chyba to nie tylko moje zdanie, że przy łapaniu rozdzielają się na pojedyncze rzęski, ja już więcej nie zainwestuję w Y i W.

  6. #256
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Jeszcze raz wielkie dzięki. rozwiałyście wszystkie moje wątpliwości
    Jak zacznę już moje wypocinki to wkleję kilka fotek.

  7. #257
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    A ja Was powystrzelam jedna po drugiej
    Jest temat http://forum.wzorki.info/rzesy/8408-...omentarze.html

    To po kiego grzyba wklejacie mi foty w tym temacie, aa?


  8. #258
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    No zapedzilysmy sie, hyyy, samaron soory, ja poprosze strzał w tył głowy, bardzo ladnie oficerski p63 do dloni kobiecej pasuje, z takich strzelali w Katyniu się poprawimy, poprosimy w zamian za rozstrzelanie-ciezkie roboty. Mnie sie przydadza, moze schudnę

  9. #259
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    złożyłam już zamówienia... a powiedzcie mi kobitki długo będę czekać na tą paczkę?
    czy wysyłki są na bieżąco? może się orientujecie, bo status mojego zamówionka to "przygotowywanie do wysyłki", no i nie wiem ile to przygotowywanie będzie trwało...

  10. #260
    No to..wpadłam Avatar gonia1203
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Lbn
    Postów
    195

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    A czy do zabiegu przedłużania rzęs używacie płatków kolagenowych purederm zestaw 30 sztuk? Czy one się sprawdzają?
    Ostatnio edytowane przez gonia1203 ; 03-05-2012 o 20:18

  11. #261
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    gonia mnie sie wydaje, ale moge sie mylic, ze purederm nie sa sliskie na wierzchu, tylko maja bawelniane wloski wiec rzęsy sie do nich przyklejaja, jesli tak, to trzeba je dodatkowo oklejac tasma, a to juz podwojna robota

  12. #262
    Rozkręcanko Avatar zuzia0303
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    UK
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    A czy do zabiegu przedłużania rzęs używacie płatków kolagonowych purederm zestaw 30 sztuk? Czy one się sprawdzają?

    Gonia nie nadaja sie absolutnie. Nie przylepia sie dobrze do powieki, nie przytrzymaja dolnych rzesek, a do tego ciezko jest odkleic jesli rzeska sie przyklei i za pozno to zobaczysz
    Malenka warto wydac troszke wiecej i kupic te od naszych dziewczyn.
    Ja te z "puderm" teraz nakladam czasami sobie bo kiedys tez kupilam na probe no i oczywiscie "DUZO I TANIO" g..uzik prawda. do aplikacji absolutnie mi nie pasuja. Chociaz moze ktoras je stosuje i opanowala technike.
    Bo nawet podklejanie tasma nic nie dawalo.

  13. #263
    No to..wpadłam Avatar gonia1203
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Lbn
    Postów
    195

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał zuzia0303 Zobacz post
    A czy do zabiegu przedłużania rzęs używacie płatków kolagonowych purederm zestaw 30 sztuk? Czy one się sprawdzają?

    Gonia nie nadaja sie absolutnie. Nie przylepia sie dobrze do powieki, nie przytrzymaja dolnych rzesek, a do tego ciezko jest odkleic jesli rzeska sie przyklei i za pozno to zobaczysz
    Malenka warto wydac troszke wiecej i kupic te od naszych dziewczyn.
    Ja te z "puderm" teraz nakladam czasami sobie bo kiedys tez kupilam na probe no i oczywiscie "DUZO I TANIO" g..uzik prawda. do aplikacji absolutnie mi nie pasuja. Chociaz moze ktoras je stosuje i opanowala technike.
    Bo nawet podklejanie tasma nic nie dawalo.
    A ktore Ty mialaś te granatowe?
    http://img01.allegroimg.pl/photos/or.../74/2296987446

    bo sa jeszcze inne podobno nadajace sie bardziej np.
    http://j-m.nazwa.pl/allegro/zdjecia/..._platki_30.png

  14. #264
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Ja miałam płatki z Purederm'u i powiem tak - pracować się da, oczywiście, ale są na rynku lepsze. Purederm'y są "włochate" więc obowiązkowo trzeba je obkleić taśmą, natomiast mają dobry klej - osobiście wolałam je od jeszcze innych płatków, które kiedyś kupiłam - sztywnych i odklejających się w trakcie aplikacji :/

  15. #265
    Rozkręcanko Avatar zuzia0303
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    UK
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Tak mialam te granatowe. Ale one nie maja zadnego kleju..
    to sa tylko platki bawelniane zamoczone w czyms. i ni chu chu sie nie trzymaja bez podklejenia tasma. Ale z tym podklejaniem tez jest problem bo sa bardzo mokre.
    Nie ja juz sie bawic w to i eksperymentowac nie bede.

    widocznie mialas inne skoro mialy jakis klej. Wlochate, zeslizguja sie. Dla mnie bezuzyteczne jesli chodzi o aplikacje (moje zdanie)

    Powiem tak, uzywalam no i jeszcze troche mi zostalo z LL, ale porownalam sobie te ktore maja Edytka z Kurka.
    te z LL sa dosc grube i kolagen z czasem moze wplynac do oczu. A te od dziewczyn zajefajnie trzymaja, nie sa grube, nic nie wyplywa (bajunia)
    Chyba sama musisz wyprobowac wszystkie zebys nie pomyslala ze ktos cos na sile sugeruje.

    Gonia tych drugich nie mialam
    Ostatnio edytowane przez zuzia0303 ; 04-05-2012 o 17:24

  16. #266
    Rozkręcanko Avatar laurencja
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    84

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    nie wiem kobitki czy tu moge pytac jesli nie to przepraszam i prosze o przeniesienie...mianowicie niedawno zaczelam przygode z rzeskami ...jestem po kursie i w zasadzie dopiero raczkuje klientek mialam w sumie 5 za rzeski biore 100 tak sobie postanowilam ze pierwsze 10 klientek zrobie w tej cenie gdyz wiadomo ze te rzeski nie sa idealnie wykonane ze wzgledu na to ze dopiero sie ucze...i tu jest moje pytanie bo jutro mam pierwsze uzupelnienie nie wiem w jakim stanie sa rzeski pani ktora przyjdzie byla u mnie dokladnie miesiac temu i nie mam absolutnie pojecia ile powinnam brac za uzupelnienia? wszystkie produkty mam z Evolashes(jestem z nich bardzo zadowolona) moze cos podpowiecie

  17. #267
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    nie wiem, ile tam rzęsek zostało, ale po miesiącu nieobecności radziłabym liczyć nie mniej, niż 100zł - czyli tyle, co na razie liczysz za całą aplikację. w pierwszej części wątku ogólnego radziłam to: http://forum.wzorki.info/316521-post3142.html
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  18. #268
    Rozkręcanko Avatar laurencja
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    84

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    oj dziekuje kochana za szybka odpowiedz...ja tez mysle ze niewiele tam zostalo ale jutro sie okaze jak to wyglada takze dam znac

  19. #269
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    stówka to dobra kwota za uzupelnienie nawet jak na poczatek, poza tym.. ejstes coraz lepsza, prawda? a tamto to byla cena promocyjna, o!

  20. #270
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Zawsze jest problem z ustaleniem kwoty za uzupelnienie jesli mamy zanizony koszt stylizacji nowej.

    Ale 100 jesli robisz przyzwoicie te rzesy jest w miare ok... chociaz u mnie w okolicy to 60 zł za nowa aplikacje biorą....
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  21. #271
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    A ja mam pytanie odnośnie ściągania rzęs. Czy za ściąganie powinnyśmy sobie coś liczyć? Bo ja na kursie dowiedziałam się, że powinnyśmy to zrobić za darmo, dlatego że klientka ma prawo pozbyć się niechcianego już "upiększenia" bez dodatkowych kosztów. A z drugiej strony czy to nie jest podobnie jak z paznokciami?! Ja nikogo nie zmuszam do założenia sobie rzęs, więc dlaczego mam tracić (na materiale i czasie) dlatego, że Pani już się rzęski znudziły.
    Jeśli się mylę, to wyprowadźcie mnie z błędu.
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  22. #272
    Szkoleniowiec Avatar meraszka
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    187

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    ja robię tak- 40-60zł za zdjęcie aplikacji od obcej stylistki, bo nigdy nie wiesz co napotkasz i ile to zajmie, mniej jeśli zakłada u mnie rzeski, 20-40zł jeśli mam ściągać to, co załozyłam- zalezy ile tego jest na oku i darmowo jeśli ściągamy i robimy nową aplikację

  23. #273
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Askar - a ściągniesz pani paznokcie za darmo?, bo ja nie ściągnę też za to biorę pieniądze

    Ja powiem tak, ja nie biorę kasy za ściągnięcie rzęs nawet po innej stylistce, kiedy od razu zakładam pani moje "nowe" rzęsy. Tak samo nie biorę pieniędzy wtedy gdy ściągam cały swój materiał, gdy pani przyszla do mnie po 6 tygodniach i nie ma co ratować i robimy nową aplikację. Natomiast kiedy pani chce moje rzęsy ściągnąć i nie zakładać nowych to biorę 10 zlotych, jeśli kobieta przychodzi na ściągnięcie rzęs od innej stylistki i nie chce już zadnych innych to biorę złotych 30

  24. #274
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    No właśnie dlatego napisałam wyżej " A z drugiej strony czy to nie jest podobnie jak z paznokciami?! Ja nikogo nie zmuszam do założenia sobie rzęs, więc dlaczego mam tracić (na materiale i czasie) dlatego, że Pani już się rzęski znudziły."
    pytam, bo dla mnie to jednak jest i czas i pieniądze (może nie duże, ale zawsze). Ostatnio zdjęłam koleżance i wzięłam za to 10zł, ale tak jakoś dziwnie mi było, bo pamiętałam, co mówiła ta Pani instruktorka.
    A i jeszcze przypomniało mi się, że gdy na kursie powiedziała, że te rzęsy powinno się ściągać za darmo i zapytałam ją, czy w takim razie żel do ściągania w ich firmie za darmo rozdają, to się oburzyła.
    Z jednej strony potrafię zrozumieć, że być może w cenie aplikacji już takie wydatki można zawrzeć, ale z drugiej, to przecież nie mogę do każdej aplikacji doliczyć ściągania rzęs "tak na przyszłość, w razie gdyby klientka chciała zdjąć"
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  25. #275
    Rozkręcanko Avatar laurencja
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    84

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    powiem ze ciezko jest mnie samej ocenic jak robie mysle ze targedi nie ma ale wiem ze jest duzo niedociagniec tylko ze wzgledu ze robie je dosc dlugo bo 3 czasem 3,5 godziny i nie chce dluzej meczyc klientki...a dzisiaj byla ta pani na uzupelnianie i powiem szczerze ze jak na miesiac to dosyc duzo jej zostalo wiec wzielam 80zl...jak sie naucze wstawiac zdjecia to pokaze jak robie ale najpierw musze to ogarnac

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 11:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 11:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •