Strona 115 z 156 PierwszyPierwszy ... 1565105111112113114115116117118119125 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 2 851 do 2 875 z 3889

Temat: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

  1. #2851
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    no dla mnie bardziej niehigieniczne i niechlujne jest klejenie silcopadow jednych dla wielu klientek(pomimo dezynfekcji bo tylko sterylizacja w autoklawie zabija mikroby i wirusy zerujace na skorze) niz paskow do opaski jednorazowej na czole no ale co kto lubi

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  2. #2852
    No to..wpadłam Avatar KatarzynaMolo
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    105

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Zawsze mając stałe klientki można mieć płatki przypisane do każdej z nich. Może to duża inwestycja ale w końcu to narzędzie pracy nie zabawka jest wygodne i praktyczne

  3. #2853
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Agnieszka dobre plyny dezynfekcyjne zabijaja wirusy. Jedynie form przetrwalnikowych wiekszosc z plynow nie rusza. Sa oczywiscie wyjatki czyli tzw. Plyny sterylizujace ktore niszcza spory. Jesli trzymac sie definicji medycznej to wszystko co nie przerywa ciaglosci skory i nie jest w stanie jej przerwac moze byc jedynie zdezynfekowane. A co do paskow na opasce jednorazowej oczywiscie. Na golym czole nigdy. Tak samo mam obiekcje przed paskami jak i przed tasma

  4. #2854
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Agnieszka Praska sam producent wymyślił wielorazowość silkopadów. Można by sie kłucić czy miał na myśli 100 aplikacji na jednej klientce czy na 100 klientek. Pozostałabym przy płatkach żelowych czy kolagenowych ale wylewający sie z nich żel podrażnia oczy, klientki panikują, chcą ściągać rzęsy, bo oczy czerwone i boli ( a boli bardzo) . Nie pomagały odciskania tego żelu/kolagenu ... a taśmy medycznej nie używam (chyba że przy starszych paniach aby lekko naciągnąć skórę na górnej powiece).

  5. #2855
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Muszko to koniecznie sproboj microfoam. Ktora noble wlasnie wprowadzilo na sklep. Bedziesz zadowolona

  6. #2856
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2014
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    witajcie kobietki! dobrze, że znalazłam to forum

    Mam problem z tym, żeby żeby trzymały się długo ostatnio przyszła do mnie klientka i po dwóch dniach miała już tylko parę na jednym i drugim oku! Wiem, że to problem zapewne z odtłuszczeniem rzęs. Kupiłam na internecie odtłuszczacz w pędzelku i nie jestem z niego zadowolona, może ktoś polecić coś godnego uwagi? i jak dokładnie przygotować to wszystko? powieki nasączonym wacikiem też przetrzeć? kurs robiłam w zeszłe wakacje i czuję się pewnie co do nakładania rzęs - aby byly równe i efektowne, ale odtłuszczanie to dla mnie zmora!

  7. #2857
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Mysiaczeq dzieki
    Niemniej póki co używam silcopadów, dobrze i solidnie je oczyszczam plus uv, samo barbicide zabija wszelakie wirusy hiv itp. krew się nie leje jak wspomniałaś, z czystym sumieniem biorę te same płatki na swoje uzupełnienia, bez obrzydzenia, bo mam pewność, że są czyściutkie.

    karolasek najpierw trzeba zmyć resztki makijażu np płynem micelarnym z rzęs i okolicy oczu. Później cleanerem do rzęs czyścisz rzeski i na to primer.
    Pamietaj, że niektóre kleje kończą swoją żywotność nawet po 5 tygodniach od otwarcia.

  8. #2858
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2014
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Mucha Dziękuję za info, nawet nie miałam pojęcia o żywotności kleju :O
    Ale mój gold glue ma niby okres ważności 12 miesięcy Nie próbowałam innego
    A dokładnie jaką firmę poleciłabyś mi primera i cleanera?

    ---------- Dodano o godzinie 16:49 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:38 ----------

    i może ktoś jest ze śląska i wie, czy w SSC w Katowicach znajdę sklep i rzęsami i innymi potrzebnymi rzeczami

  9. #2859
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Karolasek tak ma waznosc rok ale nieotwierany. Otwarty do 3mc. Niektore krocej. Jak tylko widzisz ze nagle klej zmienil wlasciwosci to zmieniasz.ja polecam cleaner i pirmer lagodny z noble cudnie pachna

  10. #2860
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Zajrzyj do polecane/nie polecane bo zaraz sie zacznie spam reklamowy

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  11. #2861
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    karolasek - przeczytaj ten wątek, oraz ten co poleciała Agnieszka. znajdziesz wszystko co Cię interesuje. To o co pytasz było już poruszane.




  12. #2862
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Jelenia Góra
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Rzadko zabieram głos na forum, choć od ponad 2 lat codziennie zaglądam tu przed snem. Jest nieocenionym źródłem wiedzy dla każdego, kto chce ją przyswoić. Znalazłam tu kilka autorytetów i osób, które są dla mnie wielką inspiracją. Wszystko to dzięki różnorodności: szkół, firm, sposobów i charakterów. Mam w czym wybierać, korzystam z takich rozwiązań, które na danym etapie do mnie pasują. Myślę, że zamiast kruszyć kopie o to, kto ma rację, lepiej zjednoczyć siły w propagowaniu dobrego wizerunku naszej pasji. Bo przecież im więcej uświadomionych dobrych stylistek, tym więcej uświadomionych potencjalnych klientek, które nie dają sobie wmówić, że przedłużając rzęsy zniszczą swoje naturalki.

    Dziewczyny, jako rzęsowe czarownice - wspierajmy się, niezależnie od tego, na której Łysej Górze organizujemy sabat. Miałam okazję skorzystać z wiedzy rzęsowej/paznokciowej dziewczyn reprezentująych różne firmy i każda z nich wniosła bardzo dużo do mojego rozwoju (dziękuję Wam!). Więc bez względu na to czy przyklejamy silkopady/paski/plastry do czoła/oka/pięty, nie pozwólmy, żeby w naszym czarownicowym świecie zrobiło się ciemno od dymu, bo się w nim pogubimy.

  13. #2863
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Myślę ze trudno oczekiwać zjednoczenia od dwóch konkurujących ze sobą firm, które na forum łowią klientki i kursantki...
    Ze starych postów można wyciągnąć wiele naprawdę cennych rad, teraz niestety coraz częściej widać u przedstawicielek poszczególnych firm, wyścig szczurów i chęć aby jak najbardziej dopiec konkurencji...
    Kiedyś można było czerpać stąd konkretną wiedzę, wszystkie wzajemnie sobie pomagałyście i podpowiadałyście co i jak, teraz na prawie każde pytanie pada odpowiedz "Twoja instruktorka Cię tego nie nauczyła? Na forum się tego nie dowiesz. Zapraszam na doszkolenie." W sumie nie ma co się dziwić - naturalna kolej rzeczy, ale coraz częściej mam wrażenie że to forum służy jedynie reklamie.

    Ten post nie zawierał ani grama złośliwości.

  14. #2864
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    HappyHandy
    święte słowa

  15. #2865
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Silcopady są niehigieniczne, bo pryskanie roznymi zajzajerami zabija wirusy, ale niekoniecznie bakterie.

    Mucha-a tam skrót myślowy, chodziło o to, że tasiemką pomagamy sobie trzymac te paski na czole czasem

    A i tak najwazniejsze jest jaki efekt koncowy stworzymy. Czyli ja nam rzesy na oczyskach wyjdą

    Katarzyna Molo- ja kleję z czoła i jestem instruktorką więc co, jestem tą "tak zwaną" czy nie jestem?)). A tekst o gwiazdorstwie używany jest wtedy, kiedy już zupełnie nie wiadomo co napisać- taki tekst wytrych nadający się na dyskotekę bardziej, wyswiechtany jak rękawy starej kapoty. A wychowana jestem dość dobrze, tyle, że kozłem ofiarnym nie jestem. Pohamuj się czasem i nie pisz co Ci mysl na klawisze przyniesie.Potem się dziwisz nieprzyjemnie, że odzew masz.

    Z czoła kleję, ale staram się przekazać jak najrzetelniej wiedzę, którą mam. Klejenie z czoła przy zachowaniu zasad higieny nie jest błędem instruktorskim. Tym bardziej, że omawiam jak kleić również z palca , z wierzchu dłoni, czy z kasetki, tak jak na kursie również zamieniamy pincety. Kleimy na prostych, zakrzywionych, miękkich, twardych, a kursant sobie dobiera co mu najbardziej pasuje. Taka gwiazda jestem

    Happy Handy- brawo!
    Drozja- no taka jest prawda
    Szczycę się tym, że zdjęć nie retuszuję

  16. #2866
    No to..wpadłam Avatar KatarzynaMolo
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    105

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Akurat w tym przypadku tekst o gwiazdorstwie jest całkowicie uzasadniony to, że masz swoją "grupkę adoratorów" nie znaczy, ze możesz wyrażać się do innych forumowiczek z brakiem szacunku i obracanie wszystkiego tak jakby to była moja wina nic Ci nie da bo wszyscy widzą otwarcie jak próbujesz rozpocząć konflikt tylko nie wiem po co z Twoich wypowiedzi widać, że pragniesz wręcz budzić postrach szkoda tylko, że mocy swoich słów nie przekładasz na jakieś bardziej pożyteczne czyny może chociaż komuś wtedy przyniosłoby to pożytek widzę, że muszę znowu "odpocząć" od forum bo znowu odzywając się nie pomyśli dzikakury zostanę zbesztana i "zjedzona na przystawkę"(to faktycznie bardzo dojrzały i kulturalny tekst) bo widzę, że na tym to wszystko polega nie można wyrazić własnej opinii szkoda tylko, że tyle osób to widzi a nikt się nie odezwie chyba faktycznie coś w tym jest i trzeba się Ciebie bać. Pozdrawiam i kończę temat jeśli coś zapraszam na Priv.

  17. #2867
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziewczyny dobrze ze kazda z nas jest inna i ma inne podejscie do stylizacji. Dzieki temu jestesmy wyjatkowe. Kazda z nas ma swoj styl ale ma tez prawo do wyrazania wlasnej opinii. Malo dojrzale jest naskakiwanie na siebie nawzajem i poprawianie kto co ma jak robic. Jezeli robimy wszystko w ramach norm higienicznych jest ok. Kurko plyny do dezynfejcji te dobre powtorze zabijaja wirusy. Bakterie grzyby i pratki.

  18. #2868
    No to..wpadłam Avatar asiuniak33
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Happy Handy pięknie napisane

    Drozja może jeszcze się doczekasz powrotu do "poprzedniej wersji forum"

  19. #2869
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    wrrrrrrrrrrrr koniec

    to ja zmienię temat i powiem że mi dziś wszystkie kleje zwariowały,nic nie chciało łapać. masakra. było gorąco, ale nie wiem czy bardzo, bo nie wziełam ze sobą swojego cennego termometra
    coś czuję że dzisiejsze rzęsy się posypią.




  20. #2870
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    wiem co czujesz Kiwaczku ja dzis za Wasza rada otworzyłam Reda i pierwszy raz przetestowałam. Kleiło się nawet nieźle, zobaczymy jak się będą trzymały
    p.s ostatnio mnie zatkało bo się dowiedziałąm że primer z secret lashes ma ważność po otwarciu pół roku, a nie rok jak było napisane na stronie. I tearz zastanaiwma się czy to nie jest powód dla którego tak leciały rzęsy ostatnimi czasy...

  21. #2871
    No to..wpadłam Avatar 3524
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Mi jak poszłam do salonu zrobić sobie rzęsy pani przykleiła coś na nos, zakazała się odzywać i się ruszać i smyrała mnie po tym nosie a ja nawet podrapać się nie mogłam. Uciekłam po 10 minutach. Szanujmy siebie, swój kręgosłup, swoje oczy, ale szanujmy też klientów i pamiętajmy, że nam za to płacą, żeby było im wygodnie.

  22. #2872
    No to..wpadłam Avatar gosialicious
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Zurych
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    3542- i chyba dobrze, ze nie wolno Ci sie bylo odzywac? Kazdy ruch ust to ruch powiek, a jak Ci sie powieki ruszaja, to jak mamy kleic?

    Ja czasem nie mam cierpliwosci do takich gadatliwych przeciez sama taka klientka przedluza czas aplikacji, a pozniej wierci sie niemilosiernie, bo co tak dlugo

    edit: nie wiem jak inne dziewczyny, ale ja tez prosze o ´spokoj´ przez 2 godziny i uprzedzanie o ruszaniu noga/ zamiarze podrapania sie (nie raz chciala dziewcznyna czolo podrapac i uderzyla lampe/ moja dlon), czy podniesieniu glowy (zdarzylo sie, ze dziewczyna ni z tego, ni z owego podniosla glowe).
    Ostatnio edytowane przez gosialicious ; 21-05-2014 o 07:17

  23. #2873
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    ja jakoś zbytnio nie zakazuję leżeć bez ruchu, chcą gadać niech gadają, ruszać no to tym bardziej sie mogą, bo jak leżeć tak nieruchomo.
    mówie tylko że jeśli gadają to cicho bez zbytnych emocji bo wtedy powieka lubi sie uchylać, mówię również ze wtedy może zejść się ciut dłużej lub jak zacznie szczypać przestajemy gadać.
    zazwyczaj trochę porozmawiamy i koniec.




  24. #2874
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    haha, no to moja siostra wrzeszczy wręcz jak coś opowiada, rzuca całą głową, skaczą jej policzki do tego gestykuluje rękami i całym ciałem wręcz - nie raz oberwałam i oczywiście zawsze jest jej za długo


  25. #2875
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał aticzka88 Zobacz post
    wiem co czujesz Kiwaczku ja dzis za Wasza rada otworzyłam Reda i pierwszy raz przetestowałam. Kleiło się nawet nieźle, zobaczymy jak się będą trzymały
    p.s ostatnio mnie zatkało bo się dowiedziałąm że primer z secret lashes ma ważność po otwarciu pół roku, a nie rok jak było napisane na stronie. I tearz zastanaiwma się czy to nie jest powód dla którego tak leciały rzęsy ostatnimi czasy...
    aticzka Ja używam tylko primer Blink z Secret Lashes. Kiedyś miałam ten jeszcze bez atomizera.... ponad rok był otwarty ... nic się nie działo. Z rok temu doczytałam, że po otwarciu ważny pół roku. Teraz mi schodzi taka buteleczka w pół roku


    Cytat Napisał 3524 Zobacz post
    Mi jak poszłam do salonu zrobić sobie rzęsy pani przykleiła coś na nos, zakazała się odzywać i się ruszać i smyrała mnie po tym nosie a ja nawet podrapać się nie mogłam. Uciekłam po 10 minutach. Szanujmy siebie, swój kręgosłup, swoje oczy, ale szanujmy też klientów i pamiętajmy, że nam za to płacą, żeby było im wygodnie.
    ja wiem co to było silikonowa podkładka pod rzęsy


    Ja mam podobnie jak kiwaczek, że pogaduchy na początku, muszę wypytać przeciez jak było na weselu czy na wakacjach, one się wtedy tak ekscytują, miło im, że pamiętam co mówiły na poprzedniej wizycie, muszę wypytać czy z rzęsami wszystko ok, czy nie piekło nic , nie swędziało. Jak już primer zasycha pogłaśniam muzyczkę, zakładam maseczkę jest koniec pogaduszek. Jednej pesetą drapnęłam czoło. Ot tak zapragnęła sie podrapać po czole ... Zawsze się drapie i przesuwa mi płatki, zapomina się i poprawia włosy ...



    edit
    Zapomniałam dodać:
    Mnie osobiście odpowiada ten wyścig szczurów, ponieważ firmy konkurując między sobą sprowadzają coraz to lepszej jakości produkty, wprowadzają nowości i dzięki temu my Klientki mamy to, co Tygryski lubią najbardziej w dwóch sklepach.
    Ostatnio edytowane przez mucha ; 21-05-2014 o 13:11 Powód: dopisek

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 12:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 12:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 17:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •