Strona 129 z 156 PierwszyPierwszy ... 2979119125126127128129130131132133139 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 3 201 do 3 225 z 3889

Temat: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

  1. #3201
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Warszawa/Częstochowa
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Witajcie dziewczyny
    Początkowo wspomnę że zajmuję się rzęsami 2,5 roku, kocham to robić jak i sama je nosić wpadłam dopiero na pomysł żeby wyszukać forum rzęsowe bo to istna skarbnica wiedzy i porad jak widzę
    Mam taki problem że od jakiegoś roku zauważyłam u siebie wieczny katar i swędzenie grzbietów dloni więc i mnie zapewne dopadła alergia :/ Ciekawa jestem czy testy platkowe coś mi wykażą, może to akrylany albo nitryl który wcześniej obwiniałam o swędzenie dloni, zobaczymy, no i jestem ciekawa czy któraś z Was miała katar z domieszką szarego koloru?, tak teraz połączyłam fakty że najprawdopodobniej to opary kleju :/ i dlatego nie mogę się wyleczyć bo wiecznie z nim pracuję

    Druga sprawa kochane to mam pytanie do mam, czy któraś z Was wykonywała aplikację będąc w ciąży? tak się zastanawiam czy jest to bezpieczne dla dziecka, ta ciągła praca z oparami, nie mówiąc o kręgosłupie :/ dajcie mi jakieś porady jak Wy sobie radziłyście, chyba że odstawiłyście pracę na czas ciąży

    fajnie że tu wreszcie trafiłam kwiatek: dla Was na przywitanie

  2. #3202
    Wczytuje się Avatar diamond69
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Postów
    24

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    A ja wczoraj zrobiłam wielkie zakupy rzęsowe i zastanawiam się, czy kleje najlepiej trzymać cały czas w lodówce - nawet te, których jeszcze nie otworzyłam? Czy tylko te, z których już korzystam?

  3. #3203
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Marce musisz w takim razie zaopatrzyc sie w porzadna maseczke, rekawiczki i neutralizator oparow. Powinno Ci sie polepszyc.

    Nikt nie udowodnil do tej pory ze istnieje ryzyko w ciazy. Porzadne srodki ochrony osobistej powinny zminimalizowac Twoje obawy.

    Diamond klejow nie trzymamy w lodowce a w temp pokojowej. Ani otwartych ani tych nieotwartych. Zarowno za wysoka jak i za niska temp szkodzi klejom.

  4. #3204
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    kleje przechowujemy w taki sposób w jaki zaleca producent 😊

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  5. #3205

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziewczyny mam pytanie czy macie moze jakies orzeczenie dla klientek zeby podpisywaly przed 1 aplikacja
    wiecie o co mi chodzi?
    osttanio mialam przykra sytuacje i wole sie ubezpieczyć teraz
    bo dziewcyzna zarzucala mi cos po 4miesiacach od aplikacji.... oczywiscie dziewcyzna z mojego miasta konkurencja... chciala mi zrobic kolo d...

  6. #3206
    Wczytuje się Avatar diamond69
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Postów
    24

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    malutkaistotka, ja dla każdej klientki mam kartę przeciwskazań, czy nie posiada żadnego z nich i czy nie jest na nic uczulona, każda klientka przed każdym jednym zabiegiem taką kartę podpisuje

    A ja chciałam zapytać Was o stylizację rzęs maskarą semipermanentną, ponieważ jestem w tej kwestii początkująca - czy maskara KAŻDEJ firmy powoduje szczypanie i wielkie łzawienie oczu przy aplikacji na dolnych rzęsach (czyt. przy otwartych oczach)? Jak sobie z tym radzicie? Można temu zaradzić? Ogólnie zabieg jest bardzo lubiany przez klientki, ale aplikacja na dolne rzęsy jest nie lada wyczynem, bo "ryczą" jak bobry

  7. #3207
    No to..wpadłam Avatar KatarzynaMolo
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    105

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    To ja polecam ankiety z Noble dajesz taką ankietę klientce przed zabiegiem i z głowy
    Jeżeli semi przy otwartym oku to chyba normalne że łzawią bo ma ona duże opary

  8. #3208
    Rozkręcanko Avatar iwonka p
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    BYDGOSZCZ
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    gdzieś czytałam , ale nie mogę teraz znaleźć
    jaka powinna być optymalna wilgotność w salonie przy klejeniu rzęs ?
    tak aby szybkoschnące kleje nie wariowały ?

  9. #3209
    No to..wpadłam Avatar KatarzynaMolo
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    105

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    30% wilgotności i 20 stopni jest

  10. #3210

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Kasiu a podeslesz mi bo chyba jestem slepa i ni emoge ich odszukac na stronie... widze tylko zalecenia do domu i to wszytsko

  11. #3211
    Rozkręcanko Avatar iwonka p
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    BYDGOSZCZ
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Malutka, ta ankieta dostępna jest w noble w formie ulotki( ja dostałam ją jako gratis do zamówienia )
    http://noblelashes.pl/plakaty-i-ulot...ynska/p,370565
    Ale za nim ja miałam poslugiwalam się podobną wydrukowaną z kompa.
    Ostatnio edytowane przez iwonka p ; 15-01-2015 o 10:04 Powód: brak dołączonego linka

  12. #3212
    No to..wpadłam Avatar KatarzynaMolo
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    105

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    malutkaistotkaa niestety nie mogę wysłac Ci prywatnej wiadomości zakładka plakaty i ulotki

  13. #3213
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Warszawa/Częstochowa
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Mysiaczeq w rękawiczkach pracuję (choć po nitrylowych swędzą mnie dłonie, zbieram się do zakupu winylowych ale nie wiem czy w nich da się wykonywać tak precyzyjną pracę), maseczkę używam zwykłą chirurgiczną ale mam już zakupioną taką z filtrem, neutralizator też w użyciu :/ zobaczymy, mam nadzieję że coś się zmieni na plus, zobaczymy po testach, jeszcze tylko wyciąg musimy zrobić no i zostało czekać na wiosnę gdzie okno będzie non stop otwarte.

  14. #3214
    Wczytuje się Avatar diamond69
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Postów
    24

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziewczyny, mam takie pytanie last minute, ponieważ przymierzam się do zakupu łóżka kosmetycznego do użytku domowego - czy mogłybyście mi doradzić, co jest ważne i ewentualnie na co zwrócić uwagę? Myślę o takim łóżku:


    Sprzedam łóżko kosmetyczne Opole ? OLX.pl (dawniej Tablica.pl)



    Jak ważna jest wysokość takiego łóżka? Czy stała wysokość 75 cm będzie się nadawać i będzie w porządku?
    Pomóżcie, proszę, bo do jutra muszę podjąć decyzję

  15. #3215
    Kosmetolog Avatar wisienkakwspz
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Małopolska ;)
    Postów
    842

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    diamond to jest standardowe łóżko, więc powinno być ok, do tego jakieś krzesełko z regulacją wysokości i będzie git

  16. #3216
    Wczytuje się Avatar diamond69
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Postów
    24

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Wisienko, czyli samo łóżko nie musi mieć regulowanej wysokości?

  17. #3217
    Kosmetolog Avatar wisienkakwspz
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Małopolska ;)
    Postów
    842

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    diamond wiadomo, że lepiej jakby miało regulację, ale na początek myślę, że wystarczy no chyba, że jesteś bardzo wysoka, ja króciak to mi przy każdym dobrze

  18. #3218
    Wczytuje się Avatar diamond69
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Postów
    24

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Czy może lepsze będzie takie?

    ALUMINIOWY STÓL ŁÓŻKO DO MASAŻU 2-SEG TORBA GRATIS - 2989804209 - oficjalne archiwum allegro

    albo takie

    M08 2 SEGMENTOWE ŁÓŻKO STÓŁ DO MASAŻU CZARNE (4966071185) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

    Mam teraz dylemat, bo z jednej strony bardziej podoba mi się to pierwsze łóżko typowo kosmetyczne, a z drugiej strony mam małe mieszkanie i chyba bardziej praktyczne i funkcjonalne byłoby takie składane łóżko, pytanie tylko jak bardzo wytrzymałe ono jest?
    Ostatnio edytowane przez diamond69 ; 15-01-2015 o 14:49

  19. #3219
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    diamond69 ja na początku pracowałam właśnie na takim składanym (takie jak to czarne tylko 3 segmentowe, ale to bez znaczenia jak i tak będzie w jednej pozycji). Jest OK. Dziewczyny czasem docinają sobie dodatkową warstwę z gąbki i wtedy staje się dużo wygodniejsze. Po złożeniu nie zajmuje aż tak wiele miejsca. Aluminiowe nóżki odradzam choć nie miałam ale większość z nas pamięta historię koleżanki z forum, której aluminiowe nóżki złożyły się w trakcie zabiegu Zdaje się że jest lżejsze ale skoro robisz w domu...

    Ja na swoim miałam klientki również ze sporą nadwagą i ani drgnęło

  20. #3220
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Diamond - ja mam takie jak podałas to pierwsze z olx - dla mnie rewelka, mozna regulować wysokosc głowy, nóg, jakies tak ogollne nachylenie rowniez

    z kolei łożek do masazu nie polecam jesli masz mozliwosc pracy na innym i nie potrzeba ci do wożenia. a to dlatego ze zazwyczaj ciezko nogi wsadzic pod, jak chcesz je wyżej to wielkie odkrecanie, no i o wiele twardsze




  21. #3221
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Hej dziewczyny,
    to mój pierwszy post więc na początku się przywitam. Piszę tutaj ponieważ mam mały DUŻY problem z klejeniem, a większość z Was ma tutaj dużą wprawę więc może coś poradzicie.

    Mianowicie mam pytanie czy jest jakiś sposób na skrócenie czasu aplikacji?
    Chodzi o to że ok 2 lata temu zrobiłam kurs z metody 1:1, przez ok pół roku kleiłam, początki to 4 bite godziny później udało się zejść do tych 2,5- 3, niestety później wyjechałam do Niemiec do pracy nie związanej z rzęskami i miałam przerwę. Po powrocie postanowiłam się wybrać na doszkolenie z objętościówek i tu pojawia się problem.
    Prawdopodobnie przez tą przerwę, czas aplikacji jednej i drugiej metody wydłuża mi się masakrycznie. Klejenie 1:1 z powrotem zajmuje mi ok 4 h, a objętościówki nawet i 7 staram się cały czas pilnować kierunków, odległości od powieki i tak się na tym skupiam że czas leci i leci.Przy 1:1 kierunek wychodzi ok, efekt końcowy ładny ale przy objętościówkach mam wrażenie dalej lekkiego bałaganu na oku. Lubię kleić rzęski, sprawia mi to przyjemność ale dobija mnie ten czas. Oczywiście męczę w tej chwili wszystkie koleżanki bo klientce nie ośmieliłabym się zaproponować takiego czasu aplikacji, ćwiczę codziennie wachlarze żeby dojść do wprawy, kierunki w klejeniu na sucho i czas się nie chce skrócić pracuję na hs4 i red-zie, wyrabiam się w czasie "klejowym" przy doklejaniu pojedynczej rzęski.
    Wiem, że dużo nauki i ćwiczeń przede mną ale może robię coś źle, że tak długo to schodzi. Już się po mału zaczynam podłamywać tym i boje się że już nawet koleżanki za nie długo stracą cierpliwość do mnie, że tyle czasu to zajmuje. Macie może jakieś sugestie, rady ?

  22. #3222
    Wczytuje się Avatar diamond69
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Postów
    24

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Kiwaczku , a czy ta dziura w miejscu głowy nie przeszkadza w leżeniu "na płasko" ? I druga sprawa, czy ta wielka przerwa (wgłębienie) pomiędzy górnym a środkowym segmentem również nie przeszkadza klientce w leżeniu?

  23. #3223
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    moim nic nie przeszkadza, żadne wgłebienie. ich w ogóle nie czuć. co do dziury, przeciez i tak jakas poduszkę połozysz no nie? a jak nie to przeciez mozna na odwrot nogi tam gdzie glowa i po problemie




  24. #3224
    Wczytuje się Avatar diamond69
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Postów
    24

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    A czy bardzo ważna jest wysokość łóżka? Ponieważ to, o którym myślę i piszę ma stałą wysokość 80 cm i obawiam się, że może być za wysokie.?.

  25. #3225
    Nałogowiec Avatar ania38
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    528

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    bardzo ważna,jeżeli nie masz regulowanego łóżka to chociaż kup taboret regulowany.Sama się przekonasz jak boli kręgosłup kiedy pracuje się w niewygodnej pozycji.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 12:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 12:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 17:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •