Strona 153 z 156 PierwszyPierwszy ... 53103143149150151152153154155156 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 3 801 do 3 825 z 3889

Temat: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

  1. #3801
    Wczytuje się Avatar Julay
    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Wiara szkoda ze tak daleko ja z okolic Lodzi jestem. Myślałam ze sobie wzajemnie poćwiczymy a tu d... Chodzi mi o to gdzie przyklejasz paski z rzesami skąd je ściągasz �� mi sie czasem krzywo w pesete złapie ale ja jestem najmadrzejsza i przeciez umiem tak ustawić nadgarstek ze przykleję prosto no ale chyba w rzeczywistości tak nie jest albo mi sie wydawalo ze tak jest. Może jest jakas chetna modelka z okolic Lodzi Wezmę tylko za materiał nie oglaszam sie nigdzie z taka cena bo ludzie sie przyzwyczajają no a wtedy inne kosmetyczki cierpią i musza robic promocje zeby nie stracic klienteli badz maja dodatkowa robotę, bo musza za lajkami poprawiać. Ja osobiście wole zapłacić więcej (a teraz w moim przypadku praktycznie 10 zl więcej) a miec dobrze zrobione i nie powyrywane...

  2. #3802
    Wczytuje się Avatar WiarRA
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Rzęski z paskami mam w kasetce, nie przyklejam do dłoni bo później ten klej osłabnie i będzie wszystko latało ;/ a jak zle zlapie to mam material taki obok siebie zawsze, klade rzeske i jeszcze raz chwytam. Denerwuje mnie czasem jak za mocno pęsete przycisne i sie zniekształcają bo wtedy nic tylko wyrzucić taka rzese.

  3. #3803
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    dziewczyny a dlaczego nie przykleicie sobie rzes na paletki, płytkę, lash holder? cokolwiek ? przeciez wtedy wygodniej

  4. #3804
    Wczytuje się Avatar WiarRA
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    w sumie masz racje, warto w to zainwestowac

  5. #3805
    Wczytuje się Avatar Julay
    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ja przyklejalam do ksiazki takiej sliskiej i normalnie,ale kupilam ten pierscionek i z niego szybciej mi to idzie aczkolwiek zastanawiam sie czy przez to ze czasem zlapie rzese krzywo tak nie jest tez dokleilam glupia do wszystkich rzes ale bylo tak niewiele tych rzesek ze by to krotki efekt byl i szybko by luki byly.

  6. #3806
    Wczytuje się Avatar WiarRA
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Hej, myślę nad zakupem lampy. Jednak nie chcę na razie kosztować się za bardzo, jak myślicie lampa bezcieniowa za ok 100zł będzie dobra? Mam nadzieję, że lampa poprawi trochę moją pracę... jednak lepsze oświetlenie na pewno trochę daje. Jeśli któraś z Was ma taką lampę, to może podać wymiary? Na necie nigdzie nie mogę znaleźć o tym info.

  7. #3807
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziewczyny, mam pytanie :-)
    Dzisiaj byłam u nowej stylistki na aplikacji rzęs 3d. Co mnie zdziwiło- nie łapała ona wachlarzyka rzęs a przyklejała każdą z osobna. Spotkałyście się z takim czymś?

  8. #3808
    Wczytuje się Avatar Julay
    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Tak. Tez tak można doklejac to normalne zjawisko

  9. #3809
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    marta2400, teoretycznie można ale praktycznie to trochę bez sensu Przy 3d już jest dość dużo kleju wtedy i czasem nieestetycznie to wygląda no i czasu dużo traci. Nie jest to do końca złe ale... po co się męczyć

  10. #3810
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    A ja bylam szczerze zdziwiona :-) Na dodatek sądziłam, że zajmie to więcej czasu- ale nie.
    Rzęsy niczym się nie różnią od tych, które nosiłam zawsze i muszę przyznać, że wachlarze są bardzo ładne; specjalnie czekałam aż wypadnie żeby obejrzeć Na dodatek pracowała na dwóch prostych pincetach

  11. #3811
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Postów
    1

    Smile Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał WiarRA Zobacz post
    iris, wczoraj zamówiłam te z brązowych palet jutro powinny dojść <3

    ---------- Dodano o godzinie 00:07 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 21:58 ----------

    Hej dziewczyny, mam do Was pytanie. Jak radzicie sobie z uzupelnianiem kacikow wewnetrznych? Czesto mam tak, ze przez tasmy czy tez platki rzeski sie wyginaja przez co nie moge dobrze ich przykleic. Tzn niezbyt dobrze widze miejsce z ktorego dokladnie wyrasta rzeska i schodzi mi na tym sporo czasu. Macie jakies swoje sposoby zeby uporac sie z tym?
    Od razu mówię, ze nie wkladam tasm czy tez platkow zbyt gleboko :/ a nie chce posklejac dolnych rzesek z gornymi..
    Kochane podbijam temat, ponieważ nigdzie nie znalazłam odpowiedzi na pytanie, które także mnie trapi. Jak radzicie sobie z wewnętrznymi kącikami oka. Dla mnie aplikacja rzęs w tym miejscu to koszmar.Rzęsy często rosną tam bardzo gęsto i jakby wyrastają z jednego punktu. Jak sobie z tym poradzić U mnie wewnętrzne kąciki zajmują najwięcej czasu. Pomocy czy są jakieś sposoby na ułatwienie sobie pracy? Za wszelkie podpowiedzi będę niezmiernie wdzięczna

  12. #3812
    Wizażystka Avatar iris
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Izrael/Haifa
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziewczyny sa tasmy do podciagniecia- uniesienia powieki. W najgorszym wypadku mozna zrobic to palcem. Na szkoleniach zawsze sie to omawia!

    Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

  13. #3813
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziewczyny jaka literature polecacie? Czy warto kupowac ksiazke z noble lashes? Czy lepiej gazety/prenumeraty?

  14. #3814
    Wizażystka Avatar iris
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Izrael/Haifa
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał porcelanowa Zobacz post
    Dziewczyny jaka literature polecacie? Czy warto kupowac ksiazke z noble lashes? Czy lepiej gazety/prenumeraty?
    Ta ksiazka nic ci nie da. Uwielbiam noble ale ksiazka to wyrzucenie kasy w bloto. Nic tam nie ma oprocz chwalenie sie dziewczyn jak osiagnely sukces w branzy rzesowej

    Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

  15. #3815
    Wczytuje się Avatar Julay
    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Iris dzieki wielkie. Ja bylam na kursie w W-wie a jestem spod Lodzi i niestety na temat kacikow bylo jedynie powiedziane zeby od nich zaczynac, a srodek zostawiac na koniec. Polecilabys jakiegos dobrego szkoleniowca Chociaz ja chyba i tak bede szla metoda prob i bledow, bo poki co na kolejny kurs mnie po prostu nie stac. Wlozylam w niego i kuferek wszystkie oszczednosci pokusilam sie o nietani kurs a po kursie czulam niedosyt dopiero po paru miesiacach praktyki wiem co robilam zle na poczatku ale to i tak za malo..

  16. #3816
    Wizażystka Avatar iris
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Izrael/Haifa
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał Julay Zobacz post
    Iris dzieki wielkie. Ja bylam na kursie w W-wie a jestem spod Lodzi i niestety na temat kacikow bylo jedynie powiedziane zeby od nich zaczynac, a srodek zostawiac na koniec. Polecilabys jakiegos dobrego szkoleniowca Chociaz ja chyba i tak bede szla metoda prob i bledow, bo poki co na kolejny kurs mnie po prostu nie stac. Wlozylam w niego i kuferek wszystkie oszczednosci pokusilam sie o nietani kurs a po kursie czulam niedosyt dopiero po paru miesiacach praktyki wiem co robilam zle na poczatku ale to i tak za malo..
    Ja bylam rok temu u Agnieszki Murdek z noble. Jest swietna i niesamowicie kochana! Po niej bylam w Moskwie na szkoleniu i jednak stwierdzam, ze wole Age )

    Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

  17. #3817
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Książka z Noble jest nieprzydatna jeśli ktoś chce się czegoś nauczyć. To biografie instruktorek, do przeczytania tak ale jako "książka" na pewno nie "poradnik". Do czytania polecam czasopismo Lash Me, z każdym numerem dziewczyny się bardziej rozkręcają i gazetka staje się coraz ciekawsza.

    A kąciki wewnętrzne... to chyba dla każdej stylistki największy problem. Tak jak koleżanka wyżej napisała pomocny jest "lifting" fajnie sprawdza się do tego taśma piankowa Microfoam. I rzeczywiście warto jest zaczynać pracę właśnie od kącików

  18. #3818
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziewczyny używacie do aplikacji rzęs 3d grubości 0.1? Oglądam swoje rzęsy i widzę , że są grubsze niż 0.07 :-( to oznacza , że na jednej rzesie jest juz 0.3 - czy to nie za dużo ?

  19. #3819
    Wczytuje się Avatar Julay
    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Jezeli sa 0.10 to do 2:1 max aczkolwiem slyszalam ze sarzesy grubosci nawet 0.25 albo i wieksze ale one bardzo oslabiaja rzeski. 0.15 to max na jedna moim zdaniem.

  20. #3820
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziewczyny teoretycznie można zrobić 3D rzęsami 0,10. Nie zestawia się rzęs ich grubościami a wagą (o ile mowa o obciążeniu na rzęsę naturalną). Także trzy rzęsy 0,10 będą wagą przypominać mniej więcej (w zależności od firmy) rzęsę zbliżoną do 0,20.
    Takie aplikacje wbrew pozorom nie obciążają naturalek (w większości przypadków) są najzwyczajniej w świecie brzydkie, nieestetyczne i wyglądają mało profesjonalnie. Stąd ta nagonka na rzęsy 0,20. Ja osobiście nie używam rzęs grubszych niż 0,12 i to jedynie do klasyków.

    Ze względów czysto estetycznych również zawsze odradzam takie aplikacje.
    marta2400 jeśli masz w dobrej kondycji swoje włoski to krzywda Ci się nie stanie aczkolwiek podejrzewam że niezbyt ładnie to wygląda

  21. #3821
    Wczytuje się Avatar Julay
    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Postów
    17

    Tec Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Marta jakbys mogla wrzuc foto rzesek bo ciekawa jestem. Ja na kursie 2:1 robilam 0.10 i czasem wziely mi sie trzy to instruktorka wlasnie nic na to nie mowila ale wczesniej dala rozpiske jakie rzesy do jakiej stylizacji. Wczoraj probowalam kepki kleic mamie bo ma slabe swoje bardzo bardzo a chce dlugie pomyslalam ze wezme rzeski 0.03 i po kilka bedzie fajny efekt ale mi nie idzie :/ nie wiem czy to wina pesety bo ta co mialam to mi upadla na szybko kupilam inna i tez odmawia posluszenstwa mam jeszcze taka specjalna volume ale nia nie umiem robic chyba to nie wina penset a raczej moja nieumiejetnosc inaczej jest jak cwicze na gabke to ladnie wychodza mi a jak probuje na ofierze szlag ttafia wdzystko. Chce sie doszkolic ale tak konkretnie i chyba sie wybiore bo u mnie w miescie jest jedna stylistka ktora robi rzesy porzadnie reszta... jak kto uwaza.

  22. #3822
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Julay jak wychodzą na gąbce to raczej nie wina pęsety Może klej za wolny albo za szybki właśnie?

  23. #3823
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Jutro idę dopelnic rzeski to wstawię zdjecie i o wszystko wypytam :-) same ocenicie

    Również jestem świeżo po szkoleniu z lekkich objętości i intensywnie ćwiczę .
    Tworzę wachlarzyki metoda "bujania" i największy problem mam w tym aby złapać tylko 3 rzęsy :-( 0.07 są dla mnie tak cienkie , że ledwo je Widze . Rozważam zakup lupy :d

  24. #3824
    Wczytuje się Avatar Julay
    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    A ja mam problem z umiejscowieniem rzes. Z pierscionka bylo mi doac latwo ale ostatnio sciagam z pudelka z tasmy bo kleje 1:1 a jak odkleja sie paseczki to pozniej taki motloch bo przykleic spowrotem nie idzie w pudeleczku. Chyba jednak zdevyduje sie na doszkolenie bo bardzo chce umiec to robic dobrze a moze juz mam zle nawyki hm. Tylko tyle jest szkoleniowcow. Boje sie ze znow wydam kupe kasy i bede czuc niedosyt. Z drugiej strony widze ze idzie mi coraz lepiej(wiem jakie bledy popelnialam ale nie do konca jestem pewna czy je poprawnie koryguje) tzn widac poprawe ale moze jest jakis myk zeby robic to szybciej sprawniej tez mam problem z doklejaniem w lewym oku nie wiem czy odpowiednio trzymam pesete. Dopiero teraz sie pojawiaja takie pytania bo dopiero na koniec kursu w koncu zaczelo mi sie udawac je w ogole naklejac. Matko czy bedzie sie Wam chcialo to czytac

    ---------- Dodano o godzinie 21:28 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:16 ----------

    Izi wlasnie mnie to zastanawia czy nie za duzo kleju ale mocze wyciagam powoli zeby kropelek nie bylo normalnie ale tez to umiejscowienie bo jak na gabeczkw przyklejam to na biureczku z przyklejonej prosto tasiemki sciagalam a podczas aplikacji z tego pierscionka i mi sie krzyzowaly tez bardzo dlatego odpuscilam no i to 1:1 na razie mecze.

  25. #3825
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Julay a wygonie Ci z tego pierścionka? Tam się mieści mało paseczków więc finalnie i tak trzeba się czymś wspomagać. Nie łatwiej od razu wszystko w jednym miejscu?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 11:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 11:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •