Strona 154 z 156 PierwszyPierwszy ... 54104144150151152153154155156 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 3 826 do 3 850 z 3889

Temat: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

  1. #3826
    Wczytuje się Avatar Julay
    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Na poczatku przeklejalam. Ogolnie miesci mi sie szesc paskow no i lepiej widze moze zle przygotowuje sobie stanowisko od poczatku i dlatego czas sie wydluza. Juz coraz bardziej mysle o tym doszkoleniu bo lubie to robic ale zniechecam sie jak mi nie wychodzi :|

  2. #3827
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Tam wyżej miało być czy Ci wygodnie a nie że Cię z niego wygonie

    Popróbuj na różne sposoby. Masz możliwość organizacji miejsca obok głowy klientki? Jeśli jesteś prawo ręczna to z prawej.
    I tak teraz myślę skoro masz rzęsy na pierścieniu to klej pewnie też?

  3. #3828
    Wczytuje się Avatar Julay
    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Haha nie zauwazylam nawet . Tak klej tez wczesniej bralam z kamienia a teraz z pierscienia. Jutro przychodzi klientka na pierwsze uzupelnienie ciekawa jestem jak wyglada. Ogolnie to srednio bylam zadowolonaa ona wraca to juz wieksza motywacja jest

    ---------- Dodano o godzinie 22:39 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:20 ----------

    Z ta organizacja miejsca pracy to jestem do bani. Moja mama jak sie kladzie na lozku to sobie taka poduszke dluga wziela ze na nia przykleilam paletke z rzesami, bo nie chcialam ich juz na pierscionek naklejac bo klej slabnie i mam chaos w kasetkach pozniej. Izi chyba wybiore sie do Ciebie na doszkolenie, bo boje sie tych zlych nawykow.. jeszcze mam problem z doklejaniem w lewym oku pewnie chodzi o ustawienie pensety.

  4. #3829
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Julay nie myśl o doszkoleniu jak dopiero co kurs zrobiłaś. Daj sobie trochę czasu. Do każdej klientki podchodzisz inaczej, jak zaczniesz robić uzupełnienia to zobaczysz że wszystko staje się bardziej oczywiste bo obie wiecie czego możecie się po sobie (rzęsach też) spodziewać.

    Rzęsy możesz ułożyć na szkiełkach, kamieniach, płytkach, gotowych holderach i innych powierzchniach Mając taki "pakiet" wyciągasz go z szafki i kleisz. Bez zabawy z przyklejaniem i odklejaniem pasków za każdym razem.

    Osobiście jestem za wylewaniem kleju na kamień nefrytu. Pierścionek z klejem może krępować Ci ruchy a dodatkowo skracać czas w którym kropelka jest "dobra". Na pierścionku klej szybciej traci swoje właściwości niż na kamieniu.

  5. #3830
    Wczytuje się Avatar Julay
    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Kurs zrobiłam w lipcu. Teraz może i jeszcze bym uskładała na kurs a po świętach nie wiem co. Ale właśnie jak na kurs to chciałabym zniwelować ew. błędy które popełniam i zająć się objętościami. Dzisiaj jak dam radę wrzucę zdjęcie jak mi dziewczyna zrobiła objętości, pytałam czy kępki bierze z paska i od razu tworzy wachlarze, powiedziała, że tak. Ma tu mnóstwo klientek i ogólnie pięknie stawia rzęsy bardzo estetycznie ale kępki to chyba nie są jednak bo są właśnie pozlewane jak 1:1 de facto to wygląda..

    Jak zrobię dzisiaj rzęski to też wrzucę zdjęcie przed po i po uzupełnieniu ;p

  6. #3831
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Skąd
    corby co uk
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Witam jestem tu nowa mam pytanie co zrobić jesli u klijentki jest luka miedzy rzesami bo poprostu tej rzesy nie ma .Jakimi rzesami wypelniacie takie luki ?sa to luki przy samych końcach rzęs bądź luki przy zewnetrznej stronie oka czyli okolice nosa.Dziekuje za kazde info.Pozdrawiam.Magda

  7. #3832
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Magda tylko nie napisałaś czemu jest tam luka i jak duża. Czy rzęsy tam nie rosną, czy zostały w jakiś sposób "wyrwane" np zalotką bądź niepoprawnie wykonaną aplikacja rzęs, czy może pani cierpi na trichotillomanię... Przyczyna jest istotna.

    Jeśli brakuje pojedynczych rzęs to wystarczy zrobić większą objętość w tym miejscu. Jeśli luka jest duża to można zastosować mostek.
    Ale to tak ogólnie bo każdy przypadek jest inny i ma inne rozwiązania

  8. #3833
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Czybsa tu dziewczyny ktore startowaly w jakis mistrzostwach?

  9. #3834
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Porcelanowa a co chciałabyś wiedzieć?

  10. #3835
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Chciałabym za rok wystartować. Ale nie w celu rywalizacji tylko pojsc zobaczyć na jakch umiejętnościach stoję teraz ciage sie douczam

  11. #3836
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    W kwietniu 2017 w Warszawie jest Lash Week

  12. #3837
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał Izi Zobacz post
    W kwietniu 2017 w Warszawie jest Lash Week
    To dla mnie za szybko.. jeszcze trzeba sie douczyc a jestem ciekawa kilku rzeczy..tylko nie wiem czy osoba która byla na mistrzostwach moze mi odpowiedzieć

  13. #3838
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Do kwietnia jeszcze prawie pół roku. Na mistrzostwach są grupy np. JUNIOR czyli osoby które zajmują się rzęsami krócej niż jeden rok. Także nigdy nie jest za wcześnie

  14. #3839
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał Izi Zobacz post
    Do kwietnia jeszcze prawie pół roku. Na mistrzostwach są grupy np. JUNIOR czyli osoby które zajmują się rzęsami krócej niż jeden rok. Także nigdy nie jest za wcześnie
    Miejsc nie ma ja musiałbym startować w masterze gdyż mój pierwszy kurs jest z 2012:/ ale tak z 2lata kleje i nadal sie uczę w temacie galerii dodałem zdjęcia do oceny 2/3d możesz rzucić okiem i ocenić ile jeszcze pracy

  15. #3840
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cześć dziewczyny,
    Poszukuję sprawdzonej i w miarę dobrej szkoły z kursami na przedłużanie rzęs. Rozchodzi się o to, że chce sprezentowac go mojej kobiecie. Jakby ktoś tydzień temu spytalby mnie o przedłużanie rzes to nic bym z siebie nie wydusil, a teraz po przejrzeniu kilku forum , stron internetowych i kilku telefonach wiem więcej niż nie jeden mężczyzna ale do brzegu. Przeglądanie forum nic mi nie dało, opinie są sprzed 2 lat jak nie więcej. Szukam szkolenia w Warszawie z technik 1:1 i 2d-8d, oczywiście indywidualne. Chcialbym zmieścić się w 1200zlotych, bo jeszcze trzeba coś na start kupić z noble lashes Mam niemały problem i liczę na waszą pomoc oraz wyrozumiałość jeśli jest gdzieś taki temat a ja niepotrzebnie odgrzewane Stare kotlety.

    Dziękuję

  16. #3841
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Jeśli interesujesz się konkretnie produktami Noble Lashes to wyślij dziewczynę do jednej z instruktorek tej firmy w Warszawie. Do Kasi Borkowskiej lub Kasi Szelągowskiej. Jednak na pewno nie zrobią szkolenia 1:1 i 2-8D za jednym razem. No i raczej w 1200 się nie zmieścisz za samo 1:1. Albo dobry kurs albo tani kurs.... niestety.

  17. #3842
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dołączam się do wątku. Zdecydowanie moge polecic Salon Elegante na Woli. Ja skusiłam się na rzęsy pierwszy raz w życiu i jest to moje najlepiej wydane 200 zł w ostatnim czasie. Co do zabiegu to wykonywała go Pani Karina, zabieg przyjemny, nic nie czulam nawet. Po około 2h już moje rzęsy wyglądały rewelacyjnie. Jadę na urlop w grudniu, więc mam spokój też jeśli chodzi o tuszowanie rzęs. Wielka wygoda.

  18. #3843
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał Julay Zobacz post
    Kurs zrobiłam w lipcu. Teraz może i jeszcze bym uskładała na kurs a po świętach nie wiem co. Ale właśnie jak na kurs to chciałabym zniwelować ew. błędy które popełniam i zająć się objętościami. Dzisiaj jak dam radę wrzucę zdjęcie jak mi dziewczyna zrobiła objętości, pytałam czy kępki bierze z paska i od razu tworzy wachlarze, powiedziała, że tak. Ma tu mnóstwo klientek i ogólnie pięknie stawia rzęsy bardzo estetycznie ale kępki to chyba nie są jednak bo są właśnie pozlewane jak 1:1 de facto to wygląda..

    Jak zrobię dzisiaj rzęski to też wrzucę zdjęcie przed po i po uzupełnieniu ;p
    A gdzie robiłaś kurs? Sama się zastanawiam nad zdobyciem dodatkowych umiejętności, ale nie jestem pewna.

  19. #3844
    Wczytuje się Avatar Julay
    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ja robilam kurs w Warszawie w select u P. Zielinskiej. Secret lashes.

  20. #3845
    Debiutantka Avatar jakwino
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    hej
    pod koniec listopada zrobiłam sobie prezent urodzinowo-imieninowy i zrobiłam kurs 1:1 u Moniki Grzelak w Lash Design
    W tej chwili myślę o założeniu działalności
    Szkoda, że nie da się przedłużać rzęs w domu legalnie
    Póki co ćwiczę na koleżankach sąsiadkach itp
    wszystkie prace konsultuję też z instruktorką ( zaleta dobrego szkolenia to ciągły kontakt i wsparcie instruktorki <3 )
    Teraz myślę o szkoleniu z lekkich objętości.
    Chciałabym zrobić 2-5D ale widziałam że w ofercie instruktorek raczej jest 2-3D lub 2-4D
    wrzucam fotki moich prac
    zdjęcie 1 to moje pierwsze próby jeszcze przed szkoleniem
    zdjęcie 2 to moja praca szkoleniowa
    zdjecie 3 to moja ostatnia praca

  21. #3846
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    jakwino bardzo ładne prace

    No niestety w domu możesz kleić dopóki nie trafi się ktoś "życzliwy" :/
    Moje początki to też próby na znajomych w domu, nigdy nie odważyłam się przyjąć kogoś "z zewnątrz" - tak dla własnego sumienia i trochę ze strachu

    Powodzenia

  22. #3847
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cześć dziewczyny! Jestem świeżo po kursie i potrzebuję kilku rad, mam do was parę pytań, mam nadzieję że mi pomożecie
    Pierwsze moje pytanie to lampa. Czy taka się nada? allegro.pl/lampa-led-stolowa-bezcieniowa-na-biurko-i6696445250.html
    Wydała mi się ona najodpowiedniejsza w tej cenie, bo się wyggina w każdą stronę i można ją sobie bez problemu ustawić w pozycji takiej, jakiej chcemy, ale może macie jakieś doświadczenia z nią, albo polecacie coś innego w podobnej cenie?
    Drugie moje pytanie, to jakie dajecie grubości do rzęs 1:1? Na szkoleniu pracowałam na grubościach 0,15 i 0,2, na długościach 8-12mm. Tak jak długości, oraz skręt C wydają mi się uniwersalne, dla większości klientek(poza klientkami które mają swoje rzęsy firany ), tak co do grubości mam wątpliwości. Wydaje mi się, że 0,2daja bardzo naturalny efekt, aż za naturalny, jednak każdy chce, żeby te rzęsy było widać. Czytałam, że niektóre z Was dają grubości 0,25. Jak to wygląda na oku po samej aplikacji jak i po kilku tygodniach? Czy lepiej kupić kasetke rzęs grubości 0,15 i 0,2 czy lepiej 0,2 i 0,25? Narazie chce tylko poćwiczyć na znajomych, dlatego nie chce kupować tego za dużo, sama lampa i akcesoria to już spory koszt niestety

  23. #3848
    Wizażystka Avatar iris
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Izrael/Haifa
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    To istnieja jeszcze rzesy 0,20 i 0,25 [emoji33]
    0.12 daje co najwyzej i norki


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  24. #3849
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    istnieją, istnieją kurcze, wydaje mi się, że 0,12 będą dawały słaby efekt przy 1:1. Może się mylę, masz może jakieś zdjęcie swojej stylizacji 1:1 z tymi rzęsami? :-) byłabym wdzieczna, bo nie wiem kompletnie jakie grubosci na początek najlepiej wybrać, czy takie, jak na szkoleniu, czy zupełnie coś innego

  25. #3850
    Wizażystka Avatar iris
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Skąd
    Izrael/Haifa
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał xxj Zobacz post
    istnieją, istnieją kurcze, wydaje mi się, że 0,12 będą dawały słaby efekt przy 1:1. Może się mylę, masz może jakieś zdjęcie swojej stylizacji 1:1 z tymi rzęsami? :-) byłabym wdzieczna, bo nie wiem kompletnie jakie grubosci na początek najlepiej wybrać, czy takie, jak na szkoleniu, czy zupełnie coś innego


    Mam na insta i FB pod JustBePerfect cos tam. Ja bym w zyciu nie dala 020 nawet na te grubasne wschodnie rzesy. Masakra


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 11:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 11:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •