Strona 3 z 156 PierwszyPierwszy 12345671353103 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 3889

Temat: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

  1. #51
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Ja najczesciej na siedząco, bez płatków. Na jedno oko aplikuje żel w sensie na rzęsy- chwile odczekam, potem na drugie, a tamto się moczy, przechodzę na pierwsze oczko i sciagam od razu usuwając z policzków najlepiej chusteczkami nawilzanymi.

  2. #52
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Ja tak zdejmuję jak Kurka

  3. #53
    Szkoleniowiec Avatar meraszka
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    187

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Ja podobnie- tylko sobie dół oka podklejam i ściągam płynem. Żel będzie jak się płyn skończy ;p...jak zdejmujecie część rzęs do uzupełnienia, to już na leżąco?

  4. #54
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    meraszka dokładnie tak jak piszesz

  5. #55
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Rzęsy - odrosty najpierw sprawdzam jak się trzymają, jeśli słabo to pensetami zdejmuję, jeśli się trzymają to podkładam pod tą rzęskę folię (podkładkę) z płatka (ten półksiężyc) i smaruję tylko tą, przemywam ją po sciągnięciu i usuwam tą folię. Trwa to dłużej ale... nie niszczę rzęs zrywając na siłę. Najlepiej byłoby kleić do tych co nie odrosną ale w praktyce bywa inaczej

  6. #56
    Kosmetolog Avatar wisienkakwspz
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Małopolska ;)
    Postów
    842

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Dziewczynki w temacie rzęsek dopiero raczkuję, więc wybaczcie jak gdzieś już o tym było
    Otóż robiłam rzęski kumpeli, była też moją modelką na kursie, potem miałyśmy uzupełniać, ale jakoś tak zeszło, że jak w końcu przyszła to już trzeba było wszystko co zostało ściągnąć. Tylko robiłam jej najpierw zabieg na twarz... Potem ściągłyśmy rzęski i kleiłam. W trakcie z płatków okropnie zaczęła wychodzić ta maź Może za ciepło było? No i minął tydzień, a Ona mi pisze, że jej strasznie rzęski poleciały, razem ze swoimi. Więc tłumaczę, że może już miały wypaść, ale Ona panikuje, że tak dużo naraz... I że ma słabsze niż przed aplikacją
    Poradźcie co źle zrobiłam - może nie powinnam wcześniej tego zabiegu na twarz robić? (chociaż potem starałam się dobrze odtłuścić), czy ta maź? (coś mi się wydaje, że za ciepło było - może tak być?)... Kurczę z długością też nie przesadziłam, bo ona ma swoje ładne i kleiłam 8, 10, 12 B... Co Wy na to?
    I jeszcze pytanie odnośnie odżywki - czy to prawda, że jak się przestanie używać to rzęsy wracają do stanu sprzed kuracji?

  7. #57
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Wisienka nie panikuj!
    jesli polecialy razem z jej to znaczy ze juz byl ich czas, pod warunkiem ze nie posklejelas.

    co do "mazi" to zeby tego uniknac mowilam co zrobić otworzyc godzine przed zabiegiem. oj oj Nie sluchalas

    glowa do gory, mam gdzies zdjecie przed zabiegiem to moge
    ci na maila wrzucic (chyba mam) to sobie porownasz,

    co do odzywki... to dokladnie jest tak jak mowisz
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  8. #58
    Kosmetolog Avatar wisienkakwspz
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Małopolska ;)
    Postów
    842

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Edytko kochana tylko nie bij, rzeczywiście zapomniałam otworzyć wcześniej Posklejać nie posklejałam, bardzo uważałam No właśnie tez myślę, że poleciały, bo już musiały, tylko powiedzcie kochane, jak takiej panikarze to wytłumaczyć, skoro Ona wie, że tak się dzieje, że rzęsa ma taki a taki cykl wzrostu, a i tak panikuje? Prześlę maila na pw

  9. #59
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    oj wisienka jak ja cie dobrze rozumiem, ze sie boisz takiej panikary. Musisz po prostu zdecydowanie jej powiedziec ze wiesz jaka jest przyczyna, ze to dlatego ze prawdopodobnie wymienila rzęsy, Twoje zdecydowanie w glosie ja uspokoi. Gwarantuje.
    Ja sie tak boje panikar przy permanetnym, tam to w ogole duzo nieprzewidywalnych rzeczy sie dzieje, ale tez powoli ucze sie tej pewnosci ktora mam przy rzesach. Bo wiesz.... wiem co jest czego przyczyna, dlaczego cos odpada cos sie wyrywa, nie wiem.. cos zmienia kolor ale tak jak ty boje sie ich histerycznej reakcji. Doswiadczenie Cie nauczy opanowania i zdecydowania, spokojnie

  10. #60
    Szkoleniowiec Avatar meraszka
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    187

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    uch...miałam to samo z moją siostrą...nie dawało mi to spać, ale dzisiaj jak ją kleiłam to się potwierdziło, że też jednak wymiana rzęs- posypały się jej dość szybko, a poprzednio uzupelniałyśmy dopiero po 6tyg i miała jeszcze dużo rzęs doklejonych na oku...i dzisiaj patrzę, a tam masa takich maleństw nowiutkich powyrastała no jedna przy drugiej- jak grzyby po deszczu .. ale sama troszkę wcześniej też zaczęłam panikować

  11. #61
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    meraszka-nie panikować, kleić!

  12. #62
    Szkoleniowiec Avatar meraszka
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    187

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    no wykleiłam no ;p
    Ale nowych rzęsek to ona ma tyle, że łooo...w ogóle ma gęste, a teraz jeszcze tych maluchów tyle
    zdjęłam jej wszystko w niedzielę, bo i tak zmieniałyśmy długość, a dla jej świętego spokoju porównałam jej fotkę sprzed działań rzęsowych i teraz- nie mogła rozpoznać, który stan jest aktualny, a który ten sprzed 3ech miesięcy jakie były te rzęsy- takie są

  13. #63
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    meraszka, z tym zdjęciem przed założeniem i po zdjęciu rzęs, to dobry pomysł by przekonać klientki do zabiegu. Dużo kobiet twierdzi, że zakładanie rzęs (jak i paznokci) niszczy te naturalne, ale mnie nauczono, że nie założenie niszczy rzęsy (paznokcie) ale nieumiejętne ich zdejmowanie...
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  14. #64
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    oraz..... obchodzenie się z nimi klientek jak sobie rwą i skubią i nieregularnie przychodzą na uzupełnienia, chodzac z pojedycznymi przedluzonymi kikutami, ktore nie maja sie na czym oprzec czytaj: nie maja sie oprzec o siostry rzesy przedluzone to i się osłabiaja....

  15. #65
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    jest dokładnie dziewczyny jak piszecie a fakt posklejanych rzęs pomijam, bo przecież nas nie dotyczy

  16. #66
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Proszę kogoś o zaspokojenie mojej ciekawości

    jak długie można mieć pazurki by nie przeszkadzały w aplikacji rzęs ? Czy to kwestia przyzwyczajenia?

    ________________________________________


  17. #67

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    dziewczyny a jak przedłużanie rzęs ma się do soczewek? czy nie wchodzą w jakąś interakcję z tym klejem, którego się używa? ja na poniedziałek mam umówione przedłużanie rzęs w Harmonii w Krakowie i mam nadzieję, że wszystko będzie ok cena 400 zł, wydaje się ok.

  18. #68
    Szkoleniowiec Avatar meraszka
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    187

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    natalia268 - raczej kwestia przyzwyczajenia
    karolinum_1957 - soczewki trzeba zdjąć na czas zabiegu...cena jak za norki...drooogooo...

  19. #69
    Molestantka klawiatury Avatar zołzella
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Postów
    1 674

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    noooo 400 to drogawo bo za tyle albo i troszkę mniej norki zrobisz

  20. #70
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał natalia268 Zobacz post
    Proszę kogoś o zaspokojenie mojej ciekawości

    jak długie można mieć pazurki by nie przeszkadzały w aplikacji rzęs ? Czy to kwestia przyzwyczajenia?
    Wiesz co niby kwestia przyzwyczajenia, ale dużo manewrujesz przy twarzy klientki i opierasz rękę na jej czole - jest ryzyko, że będzie się wbijać klientce pazury

  21. #71
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    z długimi paznokciami to chyba kwestia przyzwyczajenia, ja wole kiedy mam max 3mm za opuszek, nie dłuższe, ale znam dziewczynę która z mega długimi paznokciami zajmowała się swoim swieżo narodzonym dzieckiem bez jakiegoolwiek zadrapania więc też się da pewnie z takimi rzęsy robić


    soczewki absolutnie nie przeszkadzają, tylko na czas zabiegu trzeba je ściągnąć. Słyszałam, ze niektóre płyny do soczewek mogą osłabiac wiązanie kleju, ale jak to się ma do rzeczywistości to nie wiem. Sama noszę soczewki i nie zauważyłam żeby bardziej wypadały, ale moze komuś lecą.. ciezko powiedzieć...

  22. #72
    No to..wpadłam Avatar pinoczetkaaa
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    152

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    natalia268 ja swego czasu nosiłam szpice , długie szpice i powiem ci ze to naprawde kwestia wprawy i przyzwyczajenia. teraz juz długo paznokci nie mam i nie wiem jak bym sie czuła robiąc z takimi szponkami. Ale klientnki troszke stracha miały jak im tam przy oku grzebałam takim szpickiem.
    karolinium_1957 co do soczewek to powiem wam dziewczyny ze ja mam kilka klientek z nimi i ich nie sciagaja i nic ( pfu pfu;p) do tej pory im nie było. a nie sciagaja bo im sie nie chce zapominaja itp. ale wiadomo lepiej byc ostrożnym i kazać sciągnąć

  23. #73
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    pisze w tym watku bo zalezy mi na czasie
    dziewczyny ktore pracuja na rzesach kolorowych i reflektowaly by odsprzedanie po jednym pasku rzesek granatowych,fioletowych i zielonych w profilu B prosilabym o kontakt na pw

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  24. #74
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Zapytaj Edytkę lub Kurkę One na paski chyba sprzedają

    Tak sobie pomyslalam wlasnie ze rzeski mi nawet wychodzą wiec chyba zeskanue certyfikat i zgłosze sie po range stylistki A to tam...
    Ostatnio edytowane przez Evelina.J ; 05-03-2012 o 17:23

  25. #75
    Nałogowiec Avatar minimouse
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    570

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    dziewczyny pomocy ... ile będą trzymały się rzęsy klejone klejem Advance chyba musze go uzyć bo ultra plus uczula moją koleżanke ... w sumie nie wiem co moge jeszcze zrobić ... boje sie ze trwałość nie bedzie dla niej zadowalająca

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 12:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 12:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 17:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •