Strona 36 z 156 PierwszyPierwszy ... 263233343536373839404686136 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 876 do 900 z 3889

Temat: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

  1. #876
    Nałogowiec Avatar katiaa162
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Liverpool
    Postów
    524

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Dziewczyny bylam ostatnio na przedluzaniu rzes u innej styliski. Zalozyla mi dosyc dlugie rzesy. Krotkie w kacikach, dluzsze w srodku i najdluzsze po zewnetrznej stronie oka.

    Moim problemem jest oparajaca powieka i niestety poniewaz rzesy byly w zewnetrznych kacikach juz za dlugie i za ciezkie domknely mi jeszcze gorzej oko i nie wyglada to dobrze.

    Czy zalozenie krotszych rzes rozwiaze problem? Wydaje mi sie, ze tak... Chce jednak posluchac waszych opinii.

    Jakie inne sposoby macie na opadajaca powieke i dosc szeroko rozstawione oczy?

  2. #877
    Nałogowiec Avatar karchola
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    406

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    katiaa162 Marchewkowy Las gdzieś - chyba w galerii rzęs rozrysowała jak przykleja rzęski na opadającym oku bo inna dziewczyna zrobiła tej Pani właśnie kocie oczko.
    Mnie uczyli że trzeba zejść z rozmiarem w zewnętrznym kąciku i do da efekt odciążanego oka.

  3. #878
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Marchewkowa mówiła, że przy opadającej powiece najlepiej w kąciku większy skręt założyć

  4. #879
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    przy mocno opadajacej powiece zawsze od zewnatrz 1/3 oka wyklejam wiekszym podkreceniem a reszte juz normalnie
    wtedy te mocniej wyprofilowane rzeski ladnie maskuja i otwieraja oko, i kocie mozna spokojnie robic

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  5. #880
    Nałogowiec Avatar katiaa162
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Liverpool
    Postów
    524

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    A ten sam rozmiar co na srodku czy mozna dluzsze
    Jak zrobic kocie oko?

  6. #881
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    mozna dluzsze ja wyklejam C 11mm pozniej B 10 i 9 i 8 mm

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  7. #882
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    bombelkowa, to ty byłaś wczoraj na pokazie w Warszawie? i nie podeszłaś do mnie, by się poznać? a ja tak się rozglądałam, myślałam, że nie dojechałaś
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  8. #883
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    byłam chciałam podejść po pokazie ale musiałam wyjść wcześniej (mąż z córką już czekali )
    a tak to zajętą kobitką byłaś

  9. #884
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    ale wam dziewczęta zazdroszczę
    ale ta Warszawka to za daleko


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  10. #885
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    nadiuszka..
    ja osobiście byłam zawiedziona częścią pokazowo-sylwestrową..
    myślałam, że jakieś fajne stylizację pokażą... a nawet nic nie powiedzieli w sumie..

  11. #886
    Wizażystka Avatar MM-makeup
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Mam klientkę, która ma bardzo słabe i kruche rzęsy, łatwo wypadają wraz z cebulką,. Nie chcę jej już wyklejać, bo dużo stresu mnie kosztuje, kiedy widzę, że już nie mam do czego. Proponowałam jej przerwę na wzmocnienie, ale ona bardzo chce mieć rzęski i nie chce przerywać. Co ja mam zrobić? Nie miałam jeszcze szkolenia 2:1, ale pomyślałam, że mogłabym jej doklejać 1:1 te norki, tak jak Marchewkowy Las miał na jedne z aplikacji. Czy kupić grubość 0,1? Co myślicie?

  12. #887
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    do słabych rzęs najczęściej dobieram grubość 0,10. tylko sprawdza się to wyłącznie w przypadku gęstych naturalnych. jeżeli klientka ma dodatkowo rzadkie rzęsy, wtedy wyklejam 2:1 rzęsami grubości 0,10. dwie rzęsy 0,10 nie dają w sumie 0,20, tylko 0,15, dlatego nie obciążają rzęs
    Ostatnio edytowane przez marchewkowy_las ; 06-12-2012 o 12:23
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  13. #888
    Nałogowiec Avatar katiaa162
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Liverpool
    Postów
    524

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    2:1 to norki tak?

  14. #889
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    niekoniecznie, innymi rzęsami też to zrobisz tylko muszą byc cieniutkie.

  15. #890
    Wizażystka Avatar MM-makeup
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    napisałam, że nie byłam jeszcze na kursie 2:1 i nie posiadam takich umiejętności na chwilę obecną. więc pytam, co w zamian.Czy norki 1:1 czy rzęsy normalne 0,1.

  16. #891
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    mi skutecznie łysieje pani na 0,15 kach o długości 8-9-10 mm... tak też można
    i nawet wiem czemu, bo ma tłustą kredkę (której w duszy nienawidzę) i obmalowuje nią wszystko wokół, pewnie jak robi demakijaż to moje wypociny wyrywa (ale się w życiu do tego nie przyzna i nie daje rady jej przekonać żeby już się nie znęcała nad nimi)
    a pani - sknera wyjątkowa i nie da się jej namówić na 2:1
    co by tu zrobić?


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  17. #892
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Witam

    trafiłam na Wasze forum podczas szukania informacji na temat przedłużania rzęs metodą 1:1.

    Chciałam się dowiedzieć co sądzicie na temat rzęs firmy Nouveau Lashes ?

    2 tygodnie temu miałam przedłużane rzęsy pierwszy raz w życiu, własnie rzęsami firmy Nouveau Lashes. Na początku efekt był piorunujący (wybrałam najdłuższe i najgrubsze), teraz niestety jest już trochę gorzej... wypadło mi kilka rzęs, ale co najgorsze moje rosną w zastraszającym tempie i przez "odrost" rzęsy zaczęły mi sie wykrzywiać na wszystkie strony, po prostu już tak fajnie nie trzymają się swojego miejsca. Ogólnie nie jest jeszcze źle ale zastanawiam się czy zawsze tak sie dzieje? Nie wiem czy nie zmienić stylistki... Rzęsy zakładałam u Pani, która prowadzi "salon" w domu, zapłaciłam tylko 100 zł (wydaje, mi się że to trochę mało? ) no i zakładała mi je tylko 1 godz 30 minut, a czytałam że zakładanie trwa około 3 godzin.

    Dodam, że mieszkam za granicą a rzęsy zakładałam w Polsce. Jestem w pl regularnie co 6 tygodni (wiem, że aż tyle mi rzęsy nie wytrzymają) i chciałam co te 6 tyg zakładać od nowa. Teraz jednak zastanawiam się czy to ma sens? Nie wiem czy to wina tych rzęs czy może stylistki, ale w każdym razie nie jestem zadowolona w 100 %. Minęło dopiero 2 tygodnie a już mam łyse placki i rzęsy każda w inną strone. Dodam, że przyglądam się dokładnie tym wypadniętym rzęsom i na kilku były moje 2 lub nawet 3 rzęsy - a miała to być przecież metoda 1:1 ! Postanowiłam tutaj u siebie w Niemczech poszukać jakiejś polki, która przedłuża rzęsy, niestety znalazłam tylko 3 osoby - jedna odpada, bo nie podobają mi się jej prace, druga wydaje mi się w porządku (może pokażę wam jej prace i doradzicie czy rzesy są dobrze wykonane etc ?) ale pracuje na tych samych rzęsach co moja stylista z polski czyli - Nouveau Lashes.

    Proszę doradźcie coś dziewczyny, bo nie wiem już czy to wina kiepskich rzęs czy może stylistki... ale nie jestem zadowolona z tych rzęs tak jak myślałam, że będę. Z tego co się zorientowałam to Nouveau Lashes są syntetyczne, tak? Może lepsze byłyby rzęsy naturalne z norek? Ahh sama juz nie wiem co robić.

  18. #893
    Nałogowiec Avatar karchola
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    406

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Carmelove, firma jest porzadna. Piszesz, że wybrałaś najgrubsze rzęski czyli one pewnie obciążyła Twoje naturalne i dlatego razem z nimi pod wpływem ciężaru powyginały się na różne strony. Dodatkowo najdłuższe czyli jeszcze większe obciążenie niż w przypadku grubych krótkich. 100zł to taka przeciętna cena jeżeli chodzi o aplikację w domu. Czas zakładania rzeczywiście krótki, wprawne stylistki rzęski kleją z reguły 2 godziny. Posklejane rzęski (to że do tej sztucznej było przyklejonych więcej niż Twoja 1) to rzeczywiście powód by się zastanowić nad zmianą stylistki. Jeżeli chodzi o długie noszenie to rozsądna długość i grubość mają duże znaczenie lub zdecyduj się na 100% rzęsy z norek, których aplikacja jest droższa ale te rzęski są super cieniutkie i możesz naprawdę zaszaleć z ich ilością

  19. #894
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał karchola Zobacz post
    Carmelove, firma jest porzadna. Piszesz, że wybrałaś najgrubsze rzęski czyli one pewnie obciążyła Twoje naturalne i dlatego razem z nimi pod wpływem ciężaru powyginały się na różne strony. Dodatkowo najdłuższe czyli jeszcze większe obciążenie niż w przypadku grubych krótkich. 100zł to taka przeciętna cena jeżeli chodzi o aplikację w domu. Czas zakładania rzeczywiście krótki, wprawne stylistki rzęski kleją z reguły 2 godziny. Posklejane rzęski (to że do tej sztucznej było przyklejonych więcej niż Twoja 1) to rzeczywiście powód by się zastanowić nad zmianą stylistki. Jeżeli chodzi o długie noszenie to rozsądna długość i grubość mają duże znaczenie lub zdecyduj się na 100% rzęsy z norek, których aplikacja jest droższa ale te rzęski są super cieniutkie i możesz naprawdę zaszaleć z ich ilością
    Dziękuję za odpowiedź.

    Wybrałam najgrubsze i najdłuższe bo zależało mi na mocnym efekcie. Na codzień lubie się też pomalować trochę mocniej i codzienne tuszowanie rzęs zaczeło mnie powoli doprowadzać do szału, dlatego zdecydowałam się na przedłużanie

    Czy ktoś z tego forum może jest z woj. Opolskiego (mogę spokojnie dojechać, nawet i 100km) lub ewentualnie Śląskiego? Chciałabym wreszcie wybrać się do stylistki z prawdziwego zdarzenia (jednej z was mającej też w ofercie rzęsy z norek) proszę polećcie kogoś! Marzą mi się piękne rzęski ...

    A może jest ktoś tutaj z Niemczech z Monachium (i okolic) ? (wątpie, ale spytać nie zaszkodzi)

    Pomóżcie dziewczyny

  20. #895
    Rozkręcanko Avatar A-M
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Poznań/Luboń
    Postów
    91

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Cześć dziewczynki!

    Dłuuuugo mnie tu nie było - zaprzestałam (mea culpa... ) rozwijania się rzęsowo (tak, tak zniechęciłam się po jednej aplikacji u klientki... ), ale dziś nagle mnie olśniło.. i stwierdziłam, że chcę i muszę to robić.
    Niestety, pierwszy kurs na jakim byłam okazał się niewypałem, więc idę prawdopodobnie na drugi (do dziewczyny u której przedłużałam rzęsy prawie 3 lata i wiem, co potrafi, bo też wiele ode mnie z polecenia dziewczyn do niej szło) , i zabieram się za siebie
    Przy okazji wyszłam za mąż, a mój mąż jest pierwszy, żeby mnie dopingować w rzęsowo-kosmetycznym przemyśle, hehe! Zawsze mi powtarzał, jak mu marudziłam, co mam ze sobą zrobić, to mówił... paznokcie, rzęsy, a potem sobie będziesz resztę ogarniać.
    Także... no, wróciłam i mam nadzieję, że mnie przygarniecie z powrotem w swoje jakże zacne grono.
    Buziaki! ;*
    08.09.2012r. ;*

    Moje forum o PCO(S) - http://www.pcos.p2a.pl

    Starania o bejbika w toku!

  21. #896
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Witaj A-M -
    Carmelove - zrób sobie norki takie długie jak lubisz i będzie superr, lekko i wyraziście, ale faktycznie metodą 2:1 lub nawet 3:1, poszukaj solidnej stylistki bo ta w półtorej godziny na bank posklejała Ci te rzęski i możliwe że było ich nie za gęsto.

  22. #897
    Rozkręcanko Avatar A-M
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Poznań/Luboń
    Postów
    91

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Hej cubaro! Już myślałam, że jak napisałam, to wszyscy z niesmakiem umilkli.

    W każdym bądź razie mam pytanie - czy do dezynfekcji przyrządów do przedłużania kupić:
    a) myjkę,
    b) sterylizator kulkowy,
    c) zwykłą "wanienkę" i wlewać kwas solny,
    d) jakieś inne pomysły?

    Czytałam gdzieś na forum, że starczy sterylizator kulkowy, tzn. że nie powinien zniszczyć zbytnio sprzętu (była mowa o czyszczeniu acetonem = a feee.)
    Bo nie wiem za bardzo co kupić - z racji, że mam hopla na punkcie czystości i braku (teoretycznie ) bakterii, etc.
    No, ten, więc....
    08.09.2012r. ;*

    Moje forum o PCO(S) - http://www.pcos.p2a.pl

    Starania o bejbika w toku!

  23. #898
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Ja swoje poprzednie pensety (całe metalowe) myłam removerem w żelu z pozostałosci kleju, potem myłam pod wodą i wrzucałam do wanienki z aldesanem e. Niestety nie wiem jak zachowywałoby się kolorowe pensety w takim r-rze.

  24. #899
    No to..wpadłam Avatar loginka
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    139

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Do wanienki nie wlewaj kwasu solnego bo z wanienki nic nie zostanie do dezynfekcji uzyj jakiegos plynu do rozcienczania z woda np. Seku extra z ecolabu

  25. #900
    Rozkręcanko Avatar A-M
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Poznań/Luboń
    Postów
    91

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Ach, szkoda, bo już czaiłam się na ten kwas solny.
    Czyli mówicie dziewczyny, że najzwyklejsza wanienka - taka na przykład:
    Pojemnik wanienka do sterylizacji narzędzi kosmet. (2785015730) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. starczy plus do tego płyn ?
    08.09.2012r. ;*

    Moje forum o PCO(S) - http://www.pcos.p2a.pl

    Starania o bejbika w toku!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 12:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 12:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 17:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •