Strona 4 z 156 PierwszyPierwszy 123456781454104 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 76 do 100 z 3889

Temat: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

  1. #76
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Nie sprzedajemy rzęsek na paski. To tak jakbyście kupowaly po 1/8 0,25g

    Mini advanced trzyma do 2 tyg
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  2. #77
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    dziewczyny nie sprzedaja na paski
    raczej chodzi mi o kogos kto ma i nie uzywa lub jest pewien ze nie zuzyje za szybko

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  3. #78
    Nałogowiec Avatar minimouse
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    570

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    to co ja mam zrobić ... robiłam Ani pierwszy raz rzęsy klejem z lookusa taki z fioletową nakrętką z tym że on już miał napewno ponad 3 miesiące bo uparła sie żę ona chce teraz a nowy klej jeszcze nie dotarł ... i jak przyszła robić uzupełnienie to resztki rzes jej zdjęłam i robiłam na ultra plus ... dzwoni następnego dnia ze nie mogła oczu otworzyć musiała powieki palcami podnosić (oczy podczas zabiegu łzawiły) zaczerwienione białka ... mówiła jeszcze żę jak zamyka oczy to ją kują ... przyszła trzeciego dnia zdjąć fakt miała zaczerwienione przy dolnej powiece ... i co mam teraz zrobić jak ona znowu chce rzęsy ...

  4. #79
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    mini nie probuj drugi raz kelic tym kleje bo bedzie tylko gorzej, zostaje ci klej dla alergikow
    i jak nie chcesz stracic klientki z powodu zbyt czestych uzupelnien ze wzglegow fonansowych opusc jej ciutke cene

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  5. #80
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Wiesz mini niektore babki przychodza na rzeski mimo alergii. (to pewnie silniejsze od nich), Zabrzmi to jak kryptoreklama - ale sprobuj naszego d+ to jest delikatniejszy niz Ultra plus klej i byc moze on wystarczy. jesli nie musisz miec klej dla alergików (u nasz to AD+ i trzyma 2 tygodnie.
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  6. #81
    Rozkręcanko Avatar alkaniolek
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    UK
    Postów
    72

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Czesc Babeczki
    Przeparszam za moja dluga nieobecnosc, widze ze kilka miesiecy mnie nie bylo i tyle stron naprodukowalyscie ze nie moglam nadrobic wszystkiego
    Chcialam zapytac o taka sprawe bo trafila mi sie afrykanska klientka i juz jej kolezanki pytaja sie o rzeski, ale wiecie jak to jest z ta rasa niektore maja tak zawiniete rzesy ze prawie stoja na powiece i tak zaczelam sie zastanawiac, bo z trwalym prostowaniem rzes nie mialam nigdy do czynienia... Czy to w ich przypadku pomoze, czy nie ma sensu...? Akurat ta ktorej robilam rzeski nie miala wykreconych wiec dobrze sie robilo, ale jej kolezanki to juz inna historia...

    Druga sprawa o ktora chcialam zapytac bo chyba jestem troche w tyle! Co to za nowa metoda wyszla 2:1 i 3:1 i te rzesy z norki, czy ktoras juz na tym pracowala?

  7. #82
    Molestantka klawiatury Avatar zołzella
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Postów
    1 674

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    a ja mam pytanko bo m nie dzisiaj klientka zaskoczyła i nie wiem co w takiej sytuacji - otóz ma tendencję do robienia się jęczmieni z byle powodu - czy jest to jakieś przeciwwskazanie?

  8. #83
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    ALKA nareszcie sie pojawilas
    Poczytaj wiele z nas juz klei 2:1 i 3:1 sorobuj zrobic trwala na rzesy to powinno pomoc

    ZOlzella. Ja mam babke, ktora ma tendencje, ale zakladamy na jej wyraxne zyczenie, Jeszcze sie nie pojawily, ale... pogadaj szczerze z klientka za i przeciw; z jednej strony nie oddawaj jej konkurencji a z drugiej uswiadom, ze moga sie pojawic(soribuj troszke dalej kleic, moze ciensze)
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  9. #84
    Rozkręcanko Avatar alkaniolek
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    UK
    Postów
    72

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Edyta dzieki :0 Wlasnie probowalam sie doszukac o tych norkowych ale nie widze, jest jakis osobny temat? Weszlam na Twojego bloga i widze prace na nich, to wygladaja rewelacyjnie, chyba czas wprowadzic tylko cena troszke mnie odstrasza. Czyli rozumiem ze do jednej naturalnej rzeski doklejami 2-3 z tej norki?



    EDIT:
    Nadrobilam te stracone strony ( jest na zegarku 2:20!) bo chcialam dowiedziec sie o tych norkach, zauwazylam ze kilka dziewczyn tez zadawalo pytania ale nie bylo zadnych odpowiedzi, czy to jakas tajemnica z tymi norkami? Nie bywam w Polsce niestety, bo tez wybralabym sie na doszkolenie. Czy mozecie zdradzic chociaz na czym polega i jaki kat powinien byc zachowany przy tych norkach 2:1 i 3:1?
    Ostatnio edytowane przez alkaniolek ; 10-03-2012 o 03:21

  10. #85
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    czy jest ktoś z Piaseczna lub okolic? jest praca w Nowej Iwicznej, piszcie na priw.

  11. #86
    Rozkręcanko Avatar alkaniolek
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    UK
    Postów
    72

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Dziewczyny czy macie w Polsce dostepny klej z blinka ultra plus ale w mniejszych buteleczkach 5 ml? U nas zauwazylam ze wprowadzili i zastanawiam sie czy jakosc jest taka sama i czy nie "gumieje" szybciej z racji tego ze jest go mniejsza ilosc.

  12. #87
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    alkaniolek-mamy, w buteleczkach po 3 ml w sensie, to jest nasz klej, ale ma takie same wlasciwosci jak ultra plus z blinka

    Jesli chodzi o norki to powiem Ci tak: to oczywiscie jest decyzja dziewczyn, tych, ktore norki aplikują, czy napisać jak to się robi, czy nie, ale nie dziw się, ze nikt o tym nie pisze, dziewczyny,ktore się tego naumialy w wiekszosci poszly na kurs, zaplacily slono za tą wiedzę, a ja np takiej wiedzy za darmo Ci nie sprzedam bo to nie chodzi juz o mnie, tylko o to, że ktoś np u mnie po prostu zostawił pieniadze, a potem ja tą wiedzę za ktora wiekszosc zaplacila-rozpowszechniam za darmo, to po prostu byloby nie fair wobec tych, ktore za kurs zaplaciły. Mam nadzieje, ze zrozumiesz
    Ostatnio edytowane przez dzikakura ; 10-03-2012 o 20:09

  13. #88
    Rozkręcanko Avatar alkaniolek
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    UK
    Postów
    72

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Dziekuje kurko za odpowiedz. rozumiem sprawe z Twojego punktu widzenia oraz dziewczyn ktore placily za kursy i absolutnie nie naciskam. Gdybym byla w PL to na pewno na taki kurs bym sie dopisala. Ale tak w nawiasie i nikogo nie obrazajac bo nie taki moj zamiar, to myslalam ze forum jest od tego ze wzajemnie sobie radzimy, ulepszamy swoje sposoby i wyrazamy wlasne zdanie. kiedy weszla metoda 1:1 wiele dziewczyn tez pisalo tutaj cenne porady, ktore wyniosly z kursow za ktore tez sie slono placilo i chetnie sie dzielily pogladami itd. Duzo tez kurko sama Ty wnioslas do tematu, a sama bylas samoukiem, dlatego troszke nie rozumiem tego ukrywania z tymi norkami, wrecz przeciwnie wydaje mi sie ze jakbyscie napisaly jak to sie robi, wiecej dziewczyn by zamawialo od Was rzeski norki, bo wiem ze kazda stylistka 1:1 jak widziala norki to chcialaby wyprobowac...
    No ale to takie tylko moje zdanie, mam nadzieje ze nikogo nie obrazilam nim.
    Tak czy siak dzieki za dzielenie sie zdjeciami z krotych mozna conieco podejrzec jak to wyglada i w ogole

    Co do kleju to musze wyprobowac tego Waszego w koncu.
    Cos zaczelo mi sie dziac z tym ultra plus z blinka, juz 2 buteleczke mam jakas dziwna, a mianowicie po miesiacu od otwarcia, tak po okolo 30 minutach "pracy" klej zaczyna mi gestniec. Kiedys cala aplikacje moglam zrobic tylko na 2 kroplach a teraz to musze robic tych kropel conajmniej 4 bo tak "gumieje" kropla na kamyku.

  14. #89
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    A ja wklejam screena ze strony pewnego salonu. Nie podaję jego nazwy ani nie wyśmiewam się - żeby nie było zaraz awantur po prostu zabiegi i ich ceny nieco mnie zdziwiły... Zwłaszcza szczoteczka do rzęs za 30zł.

  15. #90
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Zuuzaneczka, może mają jakieś ekskluzywne szczoteczki ze złotą rączką? bo po co my mamy szczoteczki jednorazowe?

    alkaniolek, kto szuka, ten znajdzie dobrze, że istnieje forum, mamy tu miłą atmosferę i życzliwe nastawienie do koleżanek po fachu, staramy się pomóc, kto jak może

  16. #91
    Rozkręcanko Avatar alkaniolek
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    UK
    Postów
    72

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Z ta szczoteczka to wcale mnie tak nie zdziwilo jak usuwanie 80 zl ...

    Zanim ja zrobilam sobie kurs, to przed tym skusilam sie na rzeski do dziewczyny ktora oglaszala sie na NK ( 2 lata temu ) wtedy jeszcze oczywiscie nie mialam pojecia o tym biznesie w ogole i ona liczyla za te szczoteczki ( zwykle czarne, tak te najtansze ) 30 zl pozniej dodala ze niby promocja i liczyla je za 10 zl. Podkresle, ze nie byl to zaden salon a dziewczyna robila rzesy u siebie w domu na kanapie... Nie zebym miala cos przeciwko robienia rzes w domu na kanapie.

    Marchewkowy_las tak tak.. tylko wyrazilam swoje zdanie nie majac na celu psunia atmosfery ani nic z tych rzeczy ciesze sie ze tu jestescie i pomagacie jak mozecie

  17. #92
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    alkaniolek-nie czuje sie absolutnie obrazona, powiem Ci jak jest. Nie tylko my, stale bywalczynie korzystamy z naszego fajnego forum, wiele dziewczyn czyta, nie udziela się, nie pomaga, jestesmy najwyzej pozycjonowanym forum w googlach, wystarczy wpisac, jak sie robi rzesy, rzesy z norek, rzesy metoda 1:1 i wyskakujemy my.

    Masz troche inną sytuację, bo mieszkasz na Wyspach, ile dziewczyn na Twojej ulicy robi rzęsy? Na mojej 14 scie (o tylu wiem), wszystkie dziewczyny robią teraz rzęsy a część z nich tak jak ja jest samoukami, tyle, ze ja jednak w koncu kurs zrobiłam, wierz mi-większosc z nich nie.
    Rzesy z norek to nie tylko wygoda, swietna jakosc i inny efekt, to troche obrona stylistek przed spadajacymi na leb na szyje cenami aplikacji. Nie kazdy umie to robic, bo o tym przeczytac nie mozna, choc juz i tak widze, ze dziewczyny zanizajace ceny uslugi kombinuja jak moga, np oglaszajac sie ze robia rzesy z norek 1:1 walcze z konkurencja majacą rzęsy za 60 zlotych i takie jest moje stanowisko.

    Ale jak widac hehehe nie kazdy zaniza ceny, szczoteczka za 30 zlotych mnie rozwalila, ale rzesy mieszane z tymi no... "kepkami" tyż. Nic nie mam do Warszawy lubie Warszawę, ale ten salon to na bank jest Warszawa, choc zuzaneczka zaslonila

    Znaczy, ze chyba ja zanizam ceny. Za ściąganie rzęs w "nie naszym salonie" biorę dychę, albo dwie, zalezy jaki dzien mam, jak ściaga taka co byla "w naszym salonie" to ma gratis
    a w Gdańsku jest eksluzywny salon co ma rzęsy za 1000 zlotych nadal i ponoć ma klientki znaczy-się da.

    A teraz a propo's dzielenia się informacjami, to ja się z Wami podzielę jedną, bo tak jak mam odwagę napisać, dlaczego nie udziele informacji na temat rzęs z norek tak mam odwagę rownież przyznać się jakiego diabła narobiłam....

    Pamiętacie jak w tym temacie był taki wątek kto klei na taśmach, a kto na podkładkach? Ja i jeszcze parę innych dziewczyn bylo za podkladkami, ktos inny za tasmami....

    Nie mialam podkladek, bo mi "wyszly" tak po prostu się skonczyly, więc stwierdzilam, ze zrobię uzupelnienie na tasmach i.. uszkodziłam dziewczynie rogówkę. Ostry brzeg tasmy podszedł dziewczynie wysoko i uwierał ją w oko w trakcie aplikacji, nawet tego nie czuła. Jak zdjelysmy tasmy jedno oko bylo zaczerwienione, a drugie normalne, ale wiecie tak sie zdarza. Jednak po jakims czasie w worku spojowkowym zabrala jej sie krew wiec popedzila do okulisty, ktory stwierdzil, ze tasma rogowkę lekko nadcięłam. Chcialam znaznaczyc, ze to nie pierwszy przypadek. Moj pierwszy, ale zglosila sie do mnie klientka, po jakiejs innej stylistce, ktora to stylistka aplikowała rzęsy na tasmach i rownież ta klientka opowiadala mi o uszkodzeniu rogowki. Aha, ja jestem dosc delikatna, nie przyduszam pensetami podkladek aby przytrzymac rzese wszystkie operacje robię w powietrzy, wiec to nie od pincety tylko wlasnie od tasmy. A w ogole jak zakladam tasmy to nie podsuwam blisko linii wody, a jedynie zahaczam rzęsy, a mimo tego..., a najgorsze w tym wszystkim jest to, ze to ta moja "łysa" klientka, z wątku "trudne" klientki, no pecha dziewczyna ma do dstylistek rzęsowych, nie dosc ze wylysiala po nieudanych stylizacjach to jeszcze ja jej rogowke uszkodzilam
    Ostatnio edytowane przez dzikakura ; 11-03-2012 o 00:40

  18. #93
    Rozkręcanko Avatar alkaniolek
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    UK
    Postów
    72

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Kurko ok rozumiem juz o co chodzi, nie wzielam pod uwage pasozytow...

    Nie porownywalabym jednak UK do Polski pod wzgledem upodoban, te rzesy nie sa tutaj az tak popularne. Wiem ze to smieszne ale wiekszosc Angielek woli przyklejac rzesy na pasku (te cale takie). Te 1:1 i mink fur to popularne bardzo wsrod East Europian girls. Bardzo podobnie jest z paznokciami (taki lekki OFF topic) popularny jest shellac, hybrydowe czy po porstu lakiery .. opi i china glaze, a brokatowe tipsy i te rozne dekoracje i wzory to tylko dla "angielskich cyganow" i Murzynek.
    Ja o wiele bardziej wole Polki jako klientki, bo sa solidne, jak sie umawiaja to przyjda albo odwolaja, a Angielki po prostu nie przychodza, umowia sie i poznij cisza. Polki w wiekszosci staja sie stalymi klientkami i robia dopelnienia, a Angielki zwlaszcze te mlode to dzisiaj kasa jest jutro nie ma... I nigdy ich nie zobacze na uzupelnienie, bo zyja od wyplaty do wyplaty. Nie zebym obgadywala, pisze tylko z wlasnego doswiadczenia, bycmoze trafilam w taki rejon
    Ja nie traktuje tego jako mojego zarobku glownego, robie to jako extra i jako pasja tez, bo lubie...
    Dlatego moze tez mam inne podejscie do tego i Was rozumiem, bo dla niektorych z Was rozumiem ze jest to pelnoetatowa praca i zarobek na chleb. Musi byc naprawde ciezko z konkurencja za 60 zl
    Ostatnio edytowane przez alkaniolek ; 11-03-2012 o 00:40

  19. #94
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Wiesz-alaniolek zalezy chyba gdzie. Niedawno szkolilam dziewczynę, ktora pracowała u mnie na tej samej ulicy, miala salon z pazurkami, robila permanent. Miala naprawde powodzenie, bo te ceny salonowe u niej to przyzwoite byly, ani za wysokie, ani za niskie, wiesz co ją zjadło? To, ze byla zajęta od rana do nocy, światek, piątek, czy niedziela zawsze klientki tzw "stałe", a to ktorejś się pazurek zlamal o 21 w piątek, a to ktoras TYLKO w niedziele mogla zrobić poprawkę permanentu, a ze ta stylistka totalnie nieasertywna była, to przyjmowala o roznych ekstremalnych porach i dniach tygodnia, no bo "jak odmowie, to sie klientka obrazi i nie przyjdzie więcej" Pieniadze miala z tego, ale zaczeło cierpieć jej życie osobiste, mąz nie wytrzymywał, dzieci tęsknily za matką ktora wiecznie siedzi w salonie. Zawinęła się i pojechała na Wyspy(nie pamiętam do jakiego miasta ale Londyn to nie był) tam jej siostra, fizykoterapeutka otworzyła salon z masażem i wziela tę nieasertywną Dorotkę do spółki. Z tego co wiem, to i ma klientki brytyjki ale tu masz rację, może nie na brokatowe tipsiory z cyrkoniami, ale na frenchyki jak najbardziej, wszystkie jej klientki dziwią się kamuflażowi, bo nie znaly wynalazku (w nail shopach się tego nie stosuje?), a na rzęsy, z ktorych się u mnie wyszkolila też ma chętne, tyle ze nie na rzęsiory do nieba, ale na delikatne krotkie stylizacje i owszem. I przede wszystkim na permanent ma chętne, ech.... za 300 funciaków brwi, oooo jakze ja bym chciala aby mi kto dał 300 funtów za wykonanie brwi permanentnych to ja tez pooftopowałam

    a te rzesy na pasku to nie taki zly wynalazek, tylko trzeba to mocno ukryc makijazem chyba, aby nie bylo widac tego paska, ja tez mialam jak bylam troche mlodsza przelotny romans z rzesami na paskach, ale zrezygnowalam, jak w trakcie khem.. np randki czulam, ze rzesa mi "puszcza" dosc deprymujące
    Ostatnio edytowane przez dzikakura ; 11-03-2012 o 01:08

  20. #95
    Rozkręcanko Avatar alkaniolek
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    UK
    Postów
    72

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Nie znam niestety sytuacji z punktu widzenia posiadania salonu, bo moje klientki to mialam wszystkie metoda pantoflowa z ogloszen nikt nie przychodzil.
    Ale rzesy naturalne tez sie zgodze, bo kontaktowala sie ze mna dziewczyna - Polka ktora pracowala w salonie ale robila tam paznokcie a inna Pani rzesy, to mi mowila ze nawet nie zamawiaja nic z grubszych ani dluzszych rzes, wszystko na naturala.
    Co do brewek, ja tez mam robione ale robilam w Polandzie jak bylam i niestety jestem wsciekla, ale to dlugie story. Wiem ze na brewki jest zapotrzebowanie, bo mam kumpele w Reading i zalatwiala sobie znow jakas inna znajama kolezanki, ktora przyjezdza raz na rok do UK ta jej zbiera klientki i robi im te brwi za cos w okolicy £200 ale poprawki pozniej nie wiem ile. W salonach oczywiscie tutaj wszystko jest przekosmicznie drogie.
    Klientki tez sa wygodne i wiedza ze moga wymagac, ja np mam problem z tym ze nie mam prawka, bo fajnie by sie zarabialo jezdzac po klientkach nawet kasowac je za to drozej za dojazd. Ale sa takie wlasnie Panie kasiaste kolo 40-50 i one nie maja czasu na dojazdy. Ja znow nie jestem az tak zdesperowana, bo jak pisalam robie jako extra i nie daje sie zwariowac. Tez mam dziecko w domu i jednak to moj priorytet.
    Ale jeszcze napominajac sprawe brwi, mozna by pomyslec jakbys kurko byla chetna zeby Ci jakies punkty tutaj pozbierac i przyjechalabys na troche i zrobila te baby Ja wychodze z jednego zalozenia w sprawie brwi i kazdej tu powtarzam jak sie mnie pytaja, lepiej wydac 2 nawet 3 razy tyle jak sie ma pewnosc ze ta osoba robi brwi dobrze, niz pozniej chodzic z zj....(piiiipiii) brwiami przez kilka lat
    Z ciekawosci kurko ile liczysz za brwi?

  21. #96
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    no te szczoteczki to chyba jakieś wydłużające trwałosc aplikacji muszą być skoro tak się cenią

    było było z tymi płatkami, miałam wrażenie że ktos mnie zaraz zje za to, że robię na płatkach i taśmy dla mnie są be, bo przecież klientki nie narzekają (no moze jak są nieświadome że można na płatkach to i owszem nie narzekają bo nie mają porównania )

  22. #97
    Rozkręcanko Avatar alkaniolek
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    UK
    Postów
    72

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Kurko co do kamuflazu to ja nie wiem, bo ja paznokci nie robie, chociaz robilam przez jakis czas tylko hybrydowe. Wg mnie paznokcie tutaj to strata czasu i wole czas poswiecic na rzesy. Tutaj paznokcie taki basic french robia juz za £10 i to w salonie! Chinczyki w salonach pracuja jak maszynki w 30 -40 minut pozamiatane i do domu. Wiec ja ktora po ludziach nie jezdze, nie ma sznas zeby sie wybic, a za grosze nie ma sensu robic.
    Dla przykladu wkleje Wam cos ( sorry za off topa ale zaraz bedzie o rzesach ) To sa paznokcie zrobione wlasnie za £10 w salonie. Mnie sie nie podobaja ani troche, ale wszyscy sie nimi zachwycaja... i taka tutaj moda
    Dla jasnosci na zdjeciu moja kuzynka
    Załącznik 52562

    Jesli chodzi o te rzesy na pasku, to nie wiem jak sie nazywaja po polsku bo brak mi w gebie slowek czasem, ale chodzi mi o te takie w kawalku na cale oko. Mam kolezanke ktora pracuje w Bootsie i mowi ze co sobote to jest nalot na te rzesy. Ale co jest tutaj zauwazalne te dziewczyny naklejaja je na porzadku dziennym, nie ze tylko na imprezy... Angielki maja troche inaczej zbudowane oczy i w ogole tutaj make up inaczej sobie robia, moda jest bardziej na kreske do gory, takze jak sobie jeszcze ja zrobia to tak nie widac, chociaz niektore przyklejaja taki efekt tych rzes ze nie ciezko nie zauwazyc, przypomina mi to transwestytow, jeszcze jak sie w klubie spija i im sie juz odklejaja w kacikach wewnetrzych te rzesy to wyglada strasznie. Takie rzesy tez sa drogie! Wierzcie lub nie najtansze chyba kosztuja w Bootsie cos kolo £6 i zaklada sie je na kilka razy tylko. Jak dla mnie to w ogole nie ma porownania z metoda 1:1. Ale wydaje mi sie ze to glownie wynika z tego jak pisalam, ze funduszy nie maja po prostu, latwiej im skolowac te £6 niz £40 ( ja tyle licze ) bo w salonach to wiadomo placa wiele wiecej. Do jednego do czego nie mozna sie doczepic to ja osobiscie uwazam ze Angielki potrafia sie malowac (make up) i uzywaja pozadnych kosmetykow, pisze generalnie z tego co widze na ulicach, potrafia poslugiwac sie cieniami i sie tego nie boja, mnie sie to akurat bardzo podoba.

  23. #98
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    ja kiedyś też skusiłam się i założyłam rzęsy na pasku, i o północy czary-mary, na prawym oku wewnętrzny kącik zaczął się odklejać i trzeba było jechać do domu. ale mam najlepszy numer od klientki to już było jakieś 10 lat temu, zaprosił moją klientkę piękny pan na sylwestrową kolację, więc ona się wystroiła i przymocowała sobie śliczne rzęsy na pasku, a podczas kolacji z jednego oka pasek się odkleił i wpadł do zupy piękny pan bardzo się wystraszył i chciał dzwonić po karetkę, bo myślał, że coś jej się stało

    a rogówkę można nawet płatkiem uszkodzić

  24. #99
    No to..wpadłam Avatar pinoczetkaaa
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    152

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    a ja wymyśliłam sobie fajny patent na rzęsy w pasku , bo jak wiadomo te rzęsy żeby ładnie się trzymały i przylegały do oka muszą być miękkie ( chodzi konkretnie o ten pasek) co za tym idzie są dość tanie. Ja kupowałam rzęsy na pasku w chińskim markecie. Słuchajcie płaciłam za nie 2zł , lecz ich minusem jest właśnie to ze sa sztywne i nie zawsze dobrze przylegają do oczka. tak więc przecinam takowy paseczek i polówkę naklejam w kąciku zewnętrznym , dochodzi to do połowy oczka. Takim sposobem uzyskujemy efekt pięknego kociego oczka

    Marchewkowu las- ja na miejscu tej Pani pewnie ze wstydu pod stółbym sie schowała albo wyłowila łyżką i szybko zjadła zeby nie zauwazył ten Pan rzęs w zupie;p

    a co do tych szczoteczek to wiecie co ..... jakiś obłęd. ok nie zaniżajmy cen , ale tez nie róbmy z ludzi debili 5zł maks powinny sobie Panie liczyć. a tak prawdę powiedziawszy te szczoteczki są jednorazowe tak tak więc czemu ich nie możemy podarować klientce przy zabiegu przecież dla nas to koszt 1zł a dla nich miły ,,upominek'' . Ja tak właśnie robię i często słyszę ,, o jak fajnie , bo ta i ta Pani jak chciałam od niej szczoteczkę to mówiła z oburzeniem, że ma tylko jedna''

    ---------- Dodano o godzinie 00:25 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 00:24 ----------

    kurcze tam w pierwszym zdaniu miało byc drogie a nie tanie przepraszam to juz zmęczenie ...

  25. #100
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    heeheho ale się uśmiałam z tej zupy rzęsowej i propozycji jej zjedzenia, super jesteście
    Szczoteczki oczywiście że gratis, nie może być inaczej

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 11:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 11:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •