Strona 42 z 156 PierwszyPierwszy ... 323839404142434445465292142 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 026 do 1 050 z 3889

Temat: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

  1. #1026
    Nałogowiec Avatar śmieszna
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowsze
    Postów
    347

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Ja dziś rozmawiałam z klientką i właśnie powiedziała, ze poprawiała kreskę na powiece i proszono ją o zdjęcie rzęs przedłużonych.

  2. #1027
    Totalna maniaczka Avatar daruniunia
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Włoszakowice (koło Leszna)
    Postów
    818

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Moja koleżanka jak miała mieć robioną kreskę to też musiała rzęski zdjąć.
    "Milczenie jest krzykiem uradowanych motyli"

  3. #1028
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Potwierdzam, rzęsy przeszkadzają przy robieniu makijazu permanentnego, często wchodzą na linię kreski czyli tam, gdzie potrzebna jest ciągłość i precyzja, poza tym, powieke w trakcie zabiegu kilkakrotnie przemywamy(czym, tu są rózne szkoły), wymywając barnik spomiędzy rzęs, więc wtedy rzesy przedłuzone cierpią, a z nimi czesto naturalne, poza tym, po zabiegu, smarujemy opuchnięta i obolałą powiekę tłustymi maściami(ja zalecam zwykła witaminowa, a w przypadku zaognienia, tribiotikiem) i tak mniej więcej przez tydzień właścicielka kreski robi to sama, żadne rzęsy nie przeżyją takiego ataku

  4. #1029
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    A jak dziewczyny u wasz ruchem rzęsowym ? Ja zauważyłam ogromną tendencję spadkową.......

  5. #1030
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Zen ja tez... ale nie ma tego złego czas na sanki z dziećmi i trochę porzadków a co
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  6. #1031
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    U mnie też trochę luzu, ciekawe jak dalej będzie, od września miałam ustalane terminy do świąt, teraz na spokojnie umawiają się na telefon. Co tu mówić, przyzwyczaiłam się do zapisów, ponieważ wiedziałam na czym stoję a teraz nie wiadomo co miesiąc przyniesie

  7. #1032
    Rozkręcanko Avatar aparatka
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Postów
    82

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Poczatek roku chyba zawsze jest taki od marca znowu sie zacznie

  8. #1033
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał Agula Hol Zobacz post
    Klientka zadała mi dzisiaj pytanie czy przed zrobieniem makijażu permanentnego ( kreska na górnej powiece) musi zdjąć rzęsy, a ja szczerze powiedziawszy nie mam pojęcia. Może któraś z Was ma z takowym makijażem doświadczenie i mi podpowie? Dzięki
    ja uważam, że warto zdjąć rzęsy przed zrobieniem makijażu permanentnego na powiekach, ponieważ lepiej widać kształt kreski. bez sztucznych rzęs lepiej też widać nasycenie kreski, sama klientka będzie mogła ocenić, czy nie wolałaby przy ewentualnej poprawce gdzieniegdzie wzmocnić barwnik.
    gdy miałam robione swoje ostatnie kreski, to wcale nie miałam opuchniętych oczu i absolutnie niczym nie musiałam je smarować. pytałam się pana, który wykonał zabieg, czy sztuczne rzęsy przeszkadzałyby w wykonaniu zabiegu. odpowiedział, że raczej nie. coraz częściej przychodzą do niego kobiety z przedłużonymi rzęsami. przeszkadzają mu jedynie rzęsy długie i mocno wywinięte.

    ja jeszcze mam sporo pracy, łącznie z tym weekendem, ale w poniedziałek mam wolne zamiast niedzieli, będę chyba spała do południa
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  9. #1034
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    A ja wręcz przeciwnie do końca stycznia nie mam już wolnych miejsc. W tym tygodniu zrobiłam 6 aplikacji z norek, wcześniej w ogóle o norki mało kto pytał! A ostatnio właśnie przyszło dużo pań takich po 40, na takie przedłużenie norkami, żeby nie raziło, że to sztuczne rzęsy. Jestem wykończona... I nie mam czasu na uzupełnienie własnych rzęs (Ala, gdzie jesteś )

  10. #1035
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    cześć dziewczyny...Mam pytanie... czy zdarzyło się Wam, ze podczas zabiegu przedłużania rzęs rzęsy nie chciały się przykleić do naturalnej rzęsy. Zdarzyło mi się tak wczoraj przy dwóch klientkach, podczas gdy dzień wcześniej u innej klientki nic takiego się nie działo. Odtłuściłam,wszystko tak jak zawsze, co mogło być nie tak?Użyłam kleju z Evo D+ i potem próbowałam NL D, i dalej tak samo, myślałam że to może wina kleju.Czy primer mógł stracić swoje właściwości?

  11. #1036
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    a rzęsy były te same?


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  12. #1037
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał nadiuszka Zobacz post
    a rzęsy były te same?
    tak,rzęsy te same jakich zawsze używam

  13. #1038
    No to..wpadłam Avatar gonia1203
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Lbn
    Postów
    195

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał iivonka Zobacz post
    cześć dziewczyny...Mam pytanie... czy zdarzyło się Wam, ze podczas zabiegu przedłużania rzęs rzęsy nie chciały się przykleić do naturalnej rzęsy. Zdarzyło mi się tak wczoraj przy dwóch klientkach, podczas gdy dzień wcześniej u innej klientki nic takiego się nie działo. Odtłuściłam,wszystko tak jak zawsze, co mogło być nie tak?Użyłam kleju z Evo D+ i potem próbowałam NL D, i dalej tak samo, myślałam że to może wina kleju.Czy primer mógł stracić swoje właściwości?

    Nie wiem może primer nie zdążył odparowac ?

  14. #1039
    Rozkręcanko Avatar patka_przedluzanie_rzes
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    kościan
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał Zen. Zobacz post
    A jak dziewczyny u wasz ruchem rzęsowym ? Ja zauważyłam ogromną tendencję spadkową.......
    standardy kochana, jest po swietach ludzie na swiete sylwastra sie wypstrykali z kasy,, jak to wiekszosc ludzi robi "wystaw postaw sie" kupuja drogie prezenty i pozniej kasy nie ma,, ja pracuje jeszczew klubie jako barmanka i w styczniu zawsez tez jest mniej ludzi--pomimo ze jest to karnawal ale kupuja mniej i napiwkow tez mniej, wiele branz w styczniu ma tendencje spadkaowa tak na serio to sie ruszy na 2-3 tyg przed swietami,, i jak juz od swoiat wielkanocnuch sie zacznie mam (odpukac) ciagly ruch az do pazdziernika, ze kalendarz pelen, wiec spokojnie,,, ruszy sie

    ---------- Dodano o godzinie 15:14 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:08 ----------

    Cytat Napisał cubaro Zobacz post
    U mnie też trochę luzu, ciekawe jak dalej będzie, od września miałam ustalane terminy do świąt, teraz na spokojnie umawiają się na telefon. Co tu mówić, przyzwyczaiłam się do zapisów, ponieważ wiedziałam na czym stoję a teraz nie wiadomo co miesiąc przyniesie
    teraz trzeba ruszyc kaske z skarpety ;D ja teraz na bierzace sprawy zarabiam ze praktycznie swojej kasy nie ruszam z skarpetki, tylko co uzupelnienie czy nowa klientka , kupuje produkty, jedzonko ,, wiec zle nie jest.. gdy zaczynalam 3 lata temu w grudniu nie byl to az tak znany zabieg to karnawal nei byl jeszcze taki zly,,, bo klientki chcialy sie pochwalic na zabawach ze one maja cos nowego i wogole, po roku pracy w styczniu juz byla lipa i postuj... klej na swieta zamowiony i praktycznie w lutym trezba bylo ponad polowe wyrzucic 10ml kleju bo jego czas sie konczyl,, ale tak to jest,, i u fryzjera i kosmetyczki postój ..

  15. #1040
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    na poczatku stycznia fakt luz byl bo wszystkie sie wyszykowaly na swieta i sylwestra, ale teraz juz sie kreci jak zawsze

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  16. #1041
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    u mnie nie widać póki co różnicy między listopadem a styczniem. według zapisów co do grosza to samo wyjdzie.
    grudzień był niewiele lepszy. skoków ni ma, ale może to i dobrze.


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  17. #1042
    No to..wpadłam Avatar Agula Hol
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Holandia
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    U mnie pierwszy tydzień stycznia kiepski, ale to zrozumiałe ale potem już wszytko ładnie, pięknie, tyle że ja również paznokcie robie, i to na ie największy popyt był, dopiero od tygodnia się ruszyło z rzęskami.

    Iivonka, a jak długo masz otwarty primer i cleanser?

  18. #1043
    No to..wpadłam Avatar pinoczetkaaa
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    152

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    ufffffffffffff w końcu nadrobiłam braki i z czystym sumieniem moge ponownie się przywitać
    Tak więc Cześć wszystkim a w szczególnie tym które tak jak ja ( 13 tydzień ) bombelek i kureczka spodziewaja się maluszków a nawiązując do tematu klejenia w ciązy to ja kleje bez maski , ale zaczne z bo ja z tych panikujących jestem ;p
    ale niestety pomału rezygnuje z paznokci ponieważ pracuje na akrylu a jak wiadomo sama chemia i wdycham to ja i mój dzidziuś. Zostawie moje stałe klientki które zawsze pakietowo robią pazurki i rzeski ale może postaram się przejść na żel..... Pozatym ja oczywiście myślałam o jakimś uropie miesięcznym po porodzie ale Kurka przegadała mi do rozsądku i o urlopie nawet nie myśle;p dziergamy do końca i zaraz po też ruszamy

    Co do klientek starających się o rabaty itd... Ja miałam jeszcze lepszą aparatke przed świętami... Dzwoni do mnie babka, zapisuje ją na nowe rzęsy mówi, że jest z polecenia itp itd oki zapisałam. W dni wizyty umowiona na 13.00 dzwoni o 13.15 ze uciekł jej autobus i ze bedzie później....;o( kobiety myślą ze skoro robię w domu to chyba mam cały dzień wolny i czekam na tą jedną jedyna;p a ja oczywiscie Pani za Pania.) na co jej tłumacze ze niestety ale musi byc jak najszybciej bo nie bede w stanie jej przyjąć. Ok obrażona stwierdza ze przyjedzie taksówką. Przyjechała, okazało sie ze to taka babka po 50, mega mocny makijaż ( rzesy wytuszowane na nóżki pajączka, kreski czarną kredką na dolnych powiekach... Zczynam rozmowe : jaki efekt czy juz miała itp itd okazuje sie ze Pani ma jeszcze resztki aplikacji i ze rzesy robiła u innej klientki 3 tyg temu, ale bardzo jej sie posypały.
    Mowie ok zmyjemy zobaczymy co nam zostało. Na co ona oburzona mowi jak zmyjemy ;o chce mi Pani zmyc makijaż No to pokornie tłumacze ze wyjścia innego nie ma, po czym ona mowi ok ale prosze zostawić mi kreski na dole ;o. Po długiej rozmowie i tłuamczeniu ze na brudnym oku nie zaczne nic robić zgadza się i kładzie. Oczywiście po dokladnym demakijażu zostaja po 3 rzesy na oku ktore odchodzą przy delikatnym podważeniu. Więc tłumacze babie ze tutaj nie ma czego uzupełniać i moge tylko zrobić nową pełną aplikacje. Oczyiwscie obrażona mowi dobrze prosze robić. Więc wykonałam tak jak chciała mocne czarne oko , wyszło naprawde ładnie - ladniej niż sie spodziewałam bo powieka troszke juz jednak zwisała , a rzeski pięknie oczko otworzyły. Kobieta wstała zobaczyła , zachwycona itp tid . nO I PRZYSZEDŁ CZAS PŁACENIA pyta ile więc mowie nowa aplikacja rzęs 1:1 150zł. ona takie gały;o i tekst : KOBIETO CZY TY OSZALAŁAS! PRZECIEZ JA TYLE PIENIEDZY NIE MAM ! haha ja w tym momencie padłam bezsilna.... zostawiła mi 60zł mowiac ze miedzy sylwestrem a swietami odezwie sie na uzupełnienie. oczywiście nie odezwała sie , moje telefony i sms nic nie dały. W końcu odpsiała, że zapłaciła mi za UZUPEŁNIENIE duzo więcej niz mowiła jej moja klientka( bo tak jak wspomniałam poleciła jej mnie moja stała Pani ktora płaci 50zł bo przychodzi regularnie co 2 tyg ) . Więc ja nerwus straszny odpisałam tej Pani bo oczywiście telefonu nadal nie odbierała, że w jej wieku nie wypada mieć opinii oszustki i że tak wykonanych rzęs nosić juz nie będzie bo drugiej takiej jak ja nie znajdzie;p...... A CO NIECH WIE CO STRACIŁA w kazdym badź razie nerw był straszny .....


    Jezeli chodzi o styczeń to u mnie ciagle coś się kręci... Ja studiuję więc tego czasu wolnego na rzesy nie mam az tak duzo ale kazda wolna godzinę w ciagu tygodnia mam juz zajęta i klientki musza dzwonić tydzień wcześńiej. Chociaz wiadomo, że jak stała Pani zadzwoni dzień przed to nawet o 22 ja wcisnę. Ja wole popracować dłużej w tyg żeby niedziele mieć wolna...

    A na koniec chciałam podziękować za sobotnie szkolenie Bożence i Edytce oraz wszystkim dziewczyną z którymi z głowami do góry możemy nazwać się Evoszkami
    stylistka rzęs oraz świeżo upieczona






  19. #1044
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Evoszki mi się podobają

  20. #1045
    Nałogowiec Avatar Gorzkajakmokka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Wroclove
    Postów
    699

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Trzeba byo nie wypuszczać babola do póki ktoś jej kasy nie przywiezie. Co za oszustka i jaka bezczelna ! Masakra. Wszytko mi opadło

  21. #1046
    Nałogowiec Avatar karchola
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    406

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Albo jakiś zastaw wziać ;D komórkę/dowodzik osobisty/zegareczek jako gwarancję powrotu.

  22. #1047
    Nałogowiec Avatar Gorzkajakmokka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Wroclove
    Postów
    699

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    A jak by nie dała to postawnego męża/sąsiada zawołać
    Ja to już trochę rzęs wykleiłam i o dziwo na takie perelki nie trafiłam. Chyba mało kto ma taki tupet. Bo ktoś tam płacił. A przepraszam, co ją to obchodzi kto ile. Może ten Ktoś to tały klient i płaci te 50 Poza tym kocham te "uzupełnienia" przy 3 rzęskach

  23. #1048
    Kosmetolog Avatar wisienkakwspz
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Małopolska ;)
    Postów
    842

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Oj pinoczetkaa to Ci się osobnik trafił

    A tak na marginesie gratuluję dzidziusia i zostania instruktorką

  24. #1049
    Rozkręcanko Avatar aparatka
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Postów
    82

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    pinoczetkaa,gratulacje

    Ale bezczelna baba:/

  25. #1050
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    wszystkim nowym instruktorkom gratuluję i tez trochę zazdroszczę Też chcę !

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 12:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 12:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 17:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •