Strona 51 z 156 PierwszyPierwszy ... 4147484950515253545561101151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 251 do 1 275 z 3889

Temat: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

  1. #1251
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    :)
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Jakieś to dziwne wszystko. przed świętami miałam trzy mamy karmiace piersią i wszystkim rzesy odpadły po 3 dniach a wszystkim moim innym klientkom sie trzymały normalne. A to nie jest tak ze po porodzie wszystko sie sypie ? Nie wiem sama... Ale próbuje to wyjaśnić jakoś

  2. #1252
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    sypie się sypie.. ale na pewno wymiana rzęs nie po 3 dniach
    może to sprawy hormonalne i się nie trzymały? wiesz, gospodarka hormonalna po porodzie co najmniej szaleje..

  3. #1253
    Rozkręcanko Avatar aparatka
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Postów
    82

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    I wlosy,ktorych wypadanie w ciazy zostalo wstrzymane zaczynaja wypadac,najbardziej kolo 4 miesiaca po porodzie...z rzesami pewnie tez podobnie,bo to przeciez tez wlos...dlugo siedzialy w cebulkach,dluzej niz normalnie,to gdy spada poziom pewnych hormonow ( plus zwiekszony poziom bodajze prolaktyny?) -leca jak szalone...wcale mnie to nie dziwi

  4. #1254
    No to..wpadłam Avatar ewelinka:*
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    w studio weekend na polsacie właśnie usłyszałam, że "PANI PROFESJONALNA STYLISTKA" mówiła, że zabieg przedłużania rzęs powinien kosztować ok.400zł, uzupełnienie 200zł. niska cena ma wzbudzić nasze podejrzenia i oczywiście są "PREUDOSTYLISTKI", które mogą doprowadzić nawet do zapalenie rogówki i powiek.... warto wejść na strony dystrybutora i sprawdzić listę stylistek, które "TYLKO" one mają dostęp do profesjonalnych produktów... oj żenada w tej telewizji.... teraz będą Was klientki pytać, hmmm....a dlaczego Pani bierze mniej

  5. #1255
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Błagam pomóżcie


    http://forum.wzorki.info/wlasny-gabi...tml#post374622


    rzęs się tyczy czyli nie offtop. A jak tak to przepraszam

    ---------- Dodano o godzinie 16:35 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:25 ----------

    Cytat Napisał olusia29 Zobacz post
    Jakieś to dziwne wszystko. przed świętami miałam trzy mamy karmiace piersią i wszystkim rzesy odpadły po 3 dniach a wszystkim moim innym klientkom sie trzymały normalne. A to nie jest tak ze po porodzie wszystko sie sypie ? Nie wiem sama... Ale próbuje to wyjaśnić jakoś

    Mało, że się sypie Ja wzrok traciłam, dzieciom paznokci nie mogłam obciąć, taka byłam ślepa. Ja krótkowidz.
    Dopiero po około 2 miesiącach od odstawienia od piersi mogłam czytać bez okularów.

    Z burzy włosów zostało ledwo ze 30%. Na rzęsy wtedy jeszcze nie zwracałam uwagi

  6. #1256
    Wizażystka Avatar AnastazjaB
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    206

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał ewelinka:* Zobacz post
    w studio weekend na polsacie właśnie usłyszałam, że "PANI PROFESJONALNA STYLISTKA" mówiła, że zabieg przedłużania rzęs powinien kosztować ok.400zł, uzupełnienie 200zł. niska cena ma wzbudzić nasze podejrzenia i oczywiście są "PREUDOSTYLISTKI", które mogą doprowadzić nawet do zapalenie rogówki i powiek.... warto wejść na strony dystrybutora i sprawdzić listę stylistek, które "TYLKO" one mają dostęp do profesjonalnych produktów... oj żenada w tej telewizji.... teraz będą Was klientki pytać, hmmm....a dlaczego Pani bierze mniej
    Różne bzdury pseudoznawcy wypisują Wg mnie dobrze rozbudowany blog lub strona www, z rzetelnymi, wiarygodnymi informacjami opisanymi w przejrzysty i zrozumiały sposób jest dużo bardziej wiarygodny niż te pierdoły na portalach internetowych i w tv. Niech klientki pytają jak najwięcej, trzeba odpowiadać, wyjaśniać i uświadamiać
    Facebook: AnastazjaBalon
    - zapraszam do obserwowania i komentowania prac
    Dokładne informacje: www.anastazjabalon.com
    Mój blog: thebestmakeupartist.blogs pot.com

  7. #1257
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Skoro już jesteście przy temacie kobiet w ciąży, to od razu zapytam.

    Czy sa jakieś przeciwwskazania do zabiegu jeśli chodzi o kobiety ciężarne?

    Na moje szkolenie mam przyjść z modelka i mam problem z wyborem, bo nie chcę żeby jakaś nieżyczliwa koleżanka się nasłuchała o czym rozmawiam z babeczką, potem różne sytuacje wychodzą, dlatego wolałabym żeby to była osoba zaufana.
    No i przyszła mi do głowy siostra mojego chłopaka. Tylko że ona jest w ciąży, a nie chce jej ani dziecku zrobić krzywdy, dlatego chciałam się najpierw upewnić. Zaproponować jej "modelowanie" na moim szkoleniu, czy lepiej nie ryzykować?

  8. #1258
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Jeśli nie jest to ciaza 40tygodniowa to bierz śmiało. Ciąża nie jest przeciwskazaniem do zabiegów.

    Ja mam babkę ktora ma termin na 8 marca i wlasnie umowila sie na ten tydzien. problem może być z wylezeniem w jednej pozycji albo z checią skorzystania z toalety
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  9. #1259
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ja bym na modelkę ciężarnej nie brała..
    dlatego bo szkolenie trwa jakieś 4 h dla modelki.. a w ciąży wyleżeć te dwie na wznak to już jest wyczyn
    chyba, że ma wczesną ciążę jeszcze i jej nie "przydusza" brzuch jak leży

  10. #1260
    Szkoleniowiec Avatar meraszka
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    187

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    zebrałam się w sobie i obfociłam ten swój kufer rzęsowy

    1. widok ogólny kufra




    2. mniejsza komora z gadżetami do aplikacji
    kleje, cleanser, primer, tasmy, płyny do dezynfekcji, itd.
    dodatkowa kosmetyczka z gadzetami do henny
    mała kosmetyczka z pensetami i szczoteczką do aplikacji
    w kieszeni siateczkowej rzadziej używane rzeczy
    lusterko jest dopinane na rzep
    wewnętrzną przegrodę można odpiąc- mocowana jest na zatrzaski z obydwu stron




    3. większa komora na rzęsy
    w kieszonce siateczkowej- rzęsy sypkie w woreczkach
    system segregacji rzęs (idąc od lewej strony i od góry)
    *ogólnie od góry w każdej kolumnie: ROZMIARY: mix, rozmiarami w dól RODZAJE: silk dark brown, silk diamond, mink (np. diamond mix, 10, 11, mink mix 10, 11...)
    *na gorze ogólnie 'walają się' rzesy kolorowe, posegregowane wg rodzajów i rozmiarów- np. klasyczne kolorowe b0,15 12, b0,2 10, 12
    kasetki połączone gumkami w odpowiednie grupy
    KOLUMNY:
    * norki, rzęsy A
    * B0,1
    * B0,15
    * B0,2
    * rzęsy C
    każda grupa spięta osobno gumką recepturką




    aaaa i z tyłu jest jeszcze pasek do założenia na walizkę np albo kuferek pazurowy na rolkach

  11. #1261
    Rozkręcanko Avatar aparatka
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Postów
    82

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    O matko,jaka kolekcja rzes
    Za jakis czas starczy Ci ten kuferek? Fajny

  12. #1262
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    kufer rewelacja, marze o takim szczesciara z Ciebie, ze masz taki

  13. #1263
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Jezus Maria a ja myślałam że ja mam dużo opakowań rzęs

  14. #1264
    No to..wpadłam Avatar Agula Hol
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Holandia
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Meraszka- Twoja kolekcja rzęs- WOW

    Jakie rzęsy dobrać do azjatyckiej urody? Czyli malutkie oczy. Wiem że już padło kiedyś to pytanie ale nie moge tego znaleźć.

  15. #1265
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    No meraszka - mi też szczęka ciut opadła hehe , ja tak jak Zen myślałam że mam już full, fakt że ja mam sporo sypanych a one w okrągłych pudełkach. Fajnie masz to zorganizowane - pochwalam, idealny porządek, tak jak lubię . Brawo!

  16. #1266
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    merszka pięknie!

  17. #1267
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    meraszka zazdroszcze porzadku
    ja mam taki meksyk w szufladzie ze szkoda gadac co kasety poukladam to 2 dni i wszystko pomieszane
    a ze jest ich mw tyle co twoich to nie mam sily i checi ukladac tego co chwile od nowa
    chyba wyprobuje patent z gumka


    Agula zalezy ja bym w silki poszla a reszte do twarzy i oczu dobierz azjatka azjatce nie rowna

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  18. #1268

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Witam wszystkie Dziewczyny! jestem nowa zarówno na forum jak i w temacie aplikacji rzęs, póki co mam za sobą około 6 aplikacji i wiem, że jeszcze dużo muszę ćwiczyć. jestem w trakcie czytania obu wątków o przedłużaniu rzęs więc jeżeli odpowiedź na moje pytanie się już pojawiła to z góry przepraszam!
    A teraz przejdę do rzeczy, kleiłam koleżance rzęsy w sobotę i zaraz potem wyszłyśmy na sypiący śnieg bo ona chciała koniecznie sesję zdjęciową, no i na drugi dzień rzęsy jej się strasznie posypały, czy to możliwe,że przyczyną była wilgoć od śniegu? poza tym w jednym oku wylał się kolagen z płatka ( otwieram je nawet na dzień przed aplikacją a i tak się wylewa ) i trochę posklejał rzęsy ale rozczesałam je i wysuszyłam pompką i właśnie z tego oka rzęs posypało się najwięcej więc może to jednak przez kolagen?
    dodam jeszcze, że pracuję na produktach z Evo, klej D+, został mu miesiąc ważności ale to chyba nie jego wina, bo w sobotę mi koleżanka zakładała rzęsy moim klejem i trzymają się super...

    Proszę doradźcie, bo już nie wiem czy ja tak beznadziejnie te rzęsy zakładam czy co....
    Z góry dziękuję i pozdrawiam!

  19. #1269
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Hej Kung Fu Candy
    Jeśli śnieg padał bezpośrednio na oczy to niestety mógł być głównym powodem powypadanych rzęsek (ale nie koniecznie jedynym). Wiadomo że pierwsza doba (ja ostrzegam moje klientki nawet o 48h) to czas kiedy klej jeszcze "dosycha". Nadmierna wilgoć, a woda tym bardziej powoduje to że rzęsa syntetyczna odkleja się od naturalnej. Mam dziewczyne z bardzo wrażliwymi oczami, która podczas aplikacji dosłownie zalewa się łzami (zmiana kleju czy płatków nie ma na to wpływu - tak ma i już). U niej niestety po tygodniu/dwóch większość odpada.

    Jeśli chodzi o płatki to myślę że wystarczy wyjąć je pół godzinki przed aplikacją, ja je jeszcze delikatnie naciskam na linii gdzie stykają się z dolną powieką i jeśli coś "wycieka" to wyskubuje palcami.

  20. #1270

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź, też uważam, że to wina śniegu, chociaż ona się teraz upiera, że najbardziej to jej rzęsy lecą z tego oka, gdzie zrobił się kolagenowy glutek a z drugiego to nie

  21. #1271
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    najlepiej przejechać pęsetą i wyjąć ten nadmiar kolagenu
    śnieg mógł spowodować to że odpadły.. to samo jak klientka mocno łzawi..

  22. #1272
    Nałogowiec Avatar tomaszka
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    LUBLIN
    Postów
    359

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ale dziewczyny śmiesznie, Aga pyta o rzęsy dla Azjatki a za chwilę: cześć dziewczyny jestem nowa mówi Kung Fu... tak mi się jakoś skojarzyło.
    Profesjonalne artykuły do stylizacji paznokci. Dystrybutor SUN FLOWER, EVERSHINE. Artykuły do przedłużania rzęs - NOBLE LASHES.
    LUBLIN UL. LUBARTOWSKA 47.
    DLA FORUMOWICZEK 2% RABATU. TEL. 515 292 993.
    F: http://www.facebook.com/pages/Styliz...83661101693490

  23. #1273

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    hehehe nooo ale Azjatką niestety nie jestem

  24. #1274
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    meraszka jaka kolekcja ! wooow.

    Kung fu Candy ale to aż "niestety" ?

  25. #1275
    Debiutantka Avatar danusia
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Norwegia
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Hej Dziewczynki Mam pytanie z innej beczki.Natknelam sie na film na you toube z Czy ktos wie co to za folia ,ktorej uzywa stylistka do zabezpieczenia dolnej parti rzes?Ja uzywam podkladek lub tasmy ale szukam alternatywy a ta folia wyglada na najmniej inwazyjna Eyelash extension - YouTube

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 11:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 11:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •