Strona 78 z 156 PierwszyPierwszy ... 286874757677787980818288128 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 926 do 1 950 z 3889

Temat: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

  1. #1926
    No to..wpadłam Avatar kamillxx
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    warszawa
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    hs5 jest ok pracuje sie super ale rzeski po nim sie sypia
    hs4 jak mialam wiecej niz polowe wolno jak dla mnie wiazal,jak sie juz konczyl i bylo cieplo wiazal szybciej ,ale po nim rzeski trzymaly dlugo
    potrzebuje kleju szybkiego dlugo trzymajacego czyli idealu
    zamowilam juz up b z noble zobaczymy....

  2. #1927
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    a może byś tak wymieszała te 2? już byś miała ideał


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  3. #1928
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    A czy hs5 z evo nie rozni sie od tego z noble?




  4. #1929
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    nie roznia sie
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  5. #1930
    Rozkręcanko Avatar Ewi89
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    3miasto
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    ja dzis robiłam rzęski koleżance i z moje strony to pieknie wygladało [jak na mnie] równo w jedną strone i nawet sklejek nie było i czułam pełen sukces!
    Do czasu aż koleżanka otworzyła oczy i z tych 10mm i 12mm od polowy oka bylo widać same zakonczenia tych rzęs
    takie prześwity straszne,tracę już nadzieje!
    Może spróbuje jeszcze z takich gotowych mink tak? Taki mix długości, coś polecacie?

  6. #1931
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ze rzadko? Pajak wyszedl czy co?




  7. #1932
    Rozkręcanko Avatar Ewi89
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    3miasto
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    dokładnie pająk strasznie to wyglądało, mam już dość ciężkich początków

  8. #1933
    Wizażystka Avatar AnastazjaB
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    206

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Pewnie masz skręt J (A) lub rzęsy sypane mają często słaby skręt. Opcjonalnie większość rzęs kupowanych na allegro (po 20-30zł za pudełko) mimo opisanego C to takie około J. Jeżeli w dodatku koleżanka miała opadające rzęski w dół no to mamy właśnie taki efekt

    Na początek polecam sobie kupić mixa 0,15mm skrętu paletkowego B i C (diamond silk lub mink premium). Spróbować raz tak, raz tak i zobaczyć efekt.


    Kursik był u kogo?
    Ostatnio edytowane przez AnastazjaB ; 07-08-2013 o 08:56
    Facebook: AnastazjaBalon
    - zapraszam do obserwowania i komentowania prac
    Dokładne informacje: www.anastazjabalon.com
    Mój blog: thebestmakeupartist.blogs pot.com

  9. #1934
    Rozkręcanko Avatar Ewi89
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    3miasto
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    ehh już nie ważne u kogo bo i tak się czuje jak samouk już

  10. #1935
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    ale czasem pająk wychodzi też jak rzęsy są rzadkie a długie. zrób krótsze i zobacz. i wyklej wszystko wszystko. i pokaż foty. cięzko gdybać.




  11. #1936
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Mam takie pytanie. Przyszła do mnie klientka z resztkami rzęs od kogos tam pseudo i rzęsy były wy tuszowane. Wkurzyłam się, ale zmyłam to ustrojstwo i oczom nie wierzę, a tu posklejane gluty , rzęsy grube, twarde i OMG . Mówię, że jej nie dopełnię, tylko zdejmujemy i nowa aplikacja, zgodziła się. Piękne były rzęski, gęste, kleiłam 0,15 C 11 i 13, oraz w kąciku 8 0,20, bo mi się skończyły 0,15. Zawsze daję gwarancję na rzęsy 7 dni, że mają być wtedy idealne. Wiadomo kilka rzęsek wypadnie, ok. Jeszcze nie miałam reklamacji, a tu zonk. Dzwoni klientka, że jej 5 rzęs zostało, więc ją umówiłam na poprawkę i faktycznie. Nie wiem, czy to jej wina, czy możne moja? Bo przecież używałam removera w dużej ilości, żeby te gluty osunąć, więc może nie zdążył odparować? Dodam, że rzęsy wypadały sztuczne, nie te naturalne. Klej noble sensitive. Wiem, że klej jest lekki, ale u innych pań 3-4 tygodnie i połowa rzęs zawsze jest. Co mogło być przyczyną? Teraz jej założyłam na kleju z Evo, D+.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  12. #1937
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Co znaczy pająk? Co i czego to określenie?
    Tak z ciekawości.
    Ja też po kursie jestem a czuję się jak samouk .
    Cały czas jakoś tak nie umiem wykleić fajnie , żebym była zadowolona. Klientki oczywiscie zadowolone ale za przeproszeniem nie wiedzą chyba jak powinno być ( na moje szczęście). Nie jestem zadowolona. Niestety u mnie jest małe zapotrzebowanie na rzęsy (dosłownie jedna klientka w miesiącu ) Wiem że powinnam zainwestować w doszkolenie i to było by idealne rozwiązanie. Nawet wiem do kogo bym się na takie wybrała... Ale cóż funduszu brak. Gdyby chociaż więcej chętnych było... I koło się zamyka.
    A do tego ta moja alergia na klej . Chyba przestanę się tym zajmować ...
    Szkoda nawet marudzić , żeby się nie dołować . Jak oglądam Wasze pięknie wyklejone rzęsy to nie mogę sobie wyobrazić w jaki sposób tak można ładnie wykleić .

  13. #1938
    Szkoleniowiec Avatar mini89
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    458

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał sztynka Zobacz post
    Mam takie pytanie. Przyszła do mnie klientka z resztkami rzęs od kogos tam pseudo i rzęsy były wy tuszowane. Wkurzyłam się, ale zmyłam to ustrojstwo i oczom nie wierzę, a tu posklejane gluty , rzęsy grube, twarde i OMG . Mówię, że jej nie dopełnię, tylko zdejmujemy i nowa aplikacja, zgodziła się. Piękne były rzęski, gęste, kleiłam 0,15 C 11 i 13, oraz w kąciku 8 0,20, bo mi się skończyły 0,15. Zawsze daję gwarancję na rzęsy 7 dni, że mają być wtedy idealne. Wiadomo kilka rzęsek wypadnie, ok. Jeszcze nie miałam reklamacji, a tu zonk. Dzwoni klientka, że jej 5 rzęs zostało, więc ją umówiłam na poprawkę i faktycznie. Nie wiem, czy to jej wina, czy możne moja? Bo przecież używałam removera w dużej ilości, żeby te gluty osunąć, więc może nie zdążył odparować? Dodam, że rzęsy wypadały sztuczne, nie te naturalne. Klej noble sensitive. Wiem, że klej jest lekki, ale u innych pań 3-4 tygodnie i połowa rzęs zawsze jest. Co mogło być przyczyną? Teraz jej założyłam na kleju z Evo, D+.

    a odtłuściłaś porządnie rzęsy po tym removerze ?

  14. #1939
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    remover jest bardzo tłusty więc po jego zastosowaniu trzeba bardzo porządnie a jeszcze lepiej to parę razy rzęsy odtłuścić - płynem micelarnym później jeszcze cleanser'em i primer'em

  15. #1940
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Może być, że nie tak dokładnie jak trzeba je odtłuściłam. zrobiłam poprawkę za darmo, więc powinno być ok.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  16. #1941
    Szkoleniowiec Avatar mini89
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    458

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    też miałam podobną sytuację, ale w koncu nie wiem co doładnie było przyczyną że rzęsy poleciały, stawiam na to że dalam za mało kleju .. po poprawce było znacznie lepiej

  17. #1942
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ja też miałam ostatnio pierwszą "reklamację" i również nie wiedziałam co mogło być przyczyną odpadania rzęs. Tym bardziej że dziewczyna nie była u mnie po raz pierwszy, zakładałyśmy takie same rzęsy, te same preparaty, ten sam klej (zmieniam co miesiąc więc nie mógł być stary). Jedyne co mi przyszło do głowy to wyjątkowo upalny dzień. Nie mam u siebie klimatyzatora, były włączone dwa wiatraki ale przy takich anomaliach pogodowych to i to wysiada. Nie miała pretensji, przyszła po 3 dniach, trochę ściągnęłam, wykleiłam pozostałe. Nawet chciała mi zapłacić ale oczywiście złotówki nie wzięłam. Minął tydzień a ona nie dzwoni więc mam nadzieję że jest już OK.
    Wiem że to nie była wina mojej aplikacji, bo poprzednie TAKIE SAME były u niej w porządku ale pozostaje niesmak...

  18. #1943
    Rozkręcanko Avatar Ewi89
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    3miasto
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    pająk to taki stworek co się robi na powiece z rzęs,patrze od swojej strony, klientka ma oczy zamkniete ja pewna,że wykleiłam wszystko [nawet stoją w rządku tak jak im kazałam, trochę to trudne przyznam bo niekiedy są 3 rzędy rzęs i każda w swoją stronę] już skacze z radości a tu na otwartym oku kicha! dosłownie pająk

    myślicie, że takie box wystarczy na początek?

    rzęsy mink czarne C 0,15 7-15mm WYGODA I JAKOŚĆ (3402089869) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

  19. #1944
    Kosmetolog Avatar wisienkakwspz
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Małopolska ;)
    Postów
    842

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    ewi a nie lepiej kupić u któregoś sprawdzonego dystrybutora, a nie na Allegro? Bo może się okazać, że to znowu nie to co powinno...

  20. #1945
    Rozkręcanko Avatar Ewi89
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    3miasto
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Zgadzam się, ale pomożecie coś wybrać?
    Są może całe rozmiarówki od 6 do 12mm taki mega box bym chciała żeby wszystko porównać

  21. #1946
    Szkoleniowiec Avatar Iwona Oleksy
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Ełk
    Postów
    137

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał Ewi89 Zobacz post
    pająk to taki stworek co się robi na powiece z rzęs,patrze od swojej strony, klientka ma oczy zamkniete ja pewna,że wykleiłam wszystko [nawet stoją w rządku tak jak im kazałam, trochę to trudne przyznam bo niekiedy są 3 rzędy rzęs i każda w swoją stronę] już skacze z radości a tu na otwartym oku kicha! dosłownie pająk

    myślicie, że takie box wystarczy na początek?

    rzęsy mink czarne C 0,15 7-15mm WYGODA I JAKOŚĆ (3402089869) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    probowalam kiedyś, nie pamietam czy to byly 0,15stki czy 0,2, ale paletka wygladala identycznie.
    Skręt niby C ale bardzo plaskie (cos jak B z Secret lashes), miekkosc w miarę, zdarzalo się ze odklejaly sie z grudkami kleju z tasiemki (jakies 10%) co mnie bardzo denerwowalo. no i tak troszkę podjezdzają plastikiem...

    www.rzesyelk.blogspot.com
    mój raczkujący blog

  22. #1947
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ewi - bierz coś z evo lub noble. nie żałuj 20zł. warto. wlaśnie te allegrowe to nie wiadomo co faktycznie dostaniesz.




  23. #1948
    Rozkręcanko Avatar Ewi89
    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    3miasto
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2


  24. #1949
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał Ewi89 Zobacz post
    Zgadzam się, ale pomożecie coś wybrać?
    Są może całe rozmiarówki od 6 do 12mm taki mega box bym chciała żeby wszystko porównać
    Na początek nie warto eksperymentować tylko kupić sprawdzone produkty. Są droższe ale masz pewność, że ich jakość jest adekwatna do ceny.

    Zarówno evo jak i noble mają mixy 6-14 chociaż nie wiem czy nie przeszli już na 8-14 Taki mix daje ci możliwość pełnej aplikacji choćby nie wiadomo co ci się trafiło

    ja zaczynałam od paletek Mink 0,15 B i Silk 0,20 B w mixach - bardzo mi się takie paletki sprawdziły.


    paletki mini na początek są bardzo ok

  25. #1950
    No to..wpadłam Avatar gonia1203
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Lbn
    Postów
    195

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ja osobiscie te polecam, nie ma problemu z odrywaniem z tasmy, skret ladny:

    Rzęsy jedwabne MINK luksusowa jakość podkręcenie C (3451416504) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

    te same sa w looksus lashes

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 11:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 11:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •