Strona 94 z 156 PierwszyPierwszy ... 4484909192939495969798104144 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 2 326 do 2 350 z 3889

Temat: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

  1. #2326
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    258

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Natomiast ja mam inny problem, przedłużam rzęsy klientkom, ale też sama kilka razy poddałam się zabiegowi przedłużania, zaufanym osobom które wiem że wiedzą z czym to się je... tylko problem polega na tym ze za każdym razem jak przedłuża mi ktoś rzęsy ( już robiły to różne stylistki) dostaję zapalenia spojówek Najpierw myślałam że to klej, później że to może taśma, przeszłam na płatki i inny klej to samo, później primer, rzęsy zmieniłam też ... i tak próbowałam drogą eliminacji dojść dlaczego tak jest i nic... poprzednim razem... Wylądowałam 5 godz później po aplikacji na pogotowiu. Zapalenie było na tyle poważne że tydzień spędziłam na L4, następny też nie wychodziłam za bardzo bo ciężko było. Zrobiłam przerwę pół roku. Dzisiaj poddałam się aplikacji po tej przerwie, sama dobrałam sobie produkty. Pęsety mam swoje, tylko dla mnie. Zdezynfekowałam po ostatnim. Podczas aplikacji moja kosmetyczka była poinstruowana na co ma zwracać uwagę... szło nawet ok. Przede wszystkim kazałam odseparować jak najdalej rzęsy dolne, żeby płatek nie dotykał oka. Płatki nie przeszkadzały. Później zaczął delikatnie mnie podszczypywać kącik w jednym oku. W drugim nic. Jestem kilka godzin po aplikacji oraz po wizycie u okulisty i z zapaleniem spojówek... tracę już jakiekolwiek chęci do dalszych prób ehhhhhhhh. Miał ktoś podobne przypadki? Ogólnie to wydaje mi się że nie jestem wrażliwą osobą jeśli chodzi o oczy lub skórę... a jednak...

  2. #2327
    Rozkręcanko Avatar Patios
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    81

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Hej, a nosisz może okulary bądź soczewki kontaktowe?
    I czy podczas zapalenia spojówek masz jakąś wydzielinę na oku?
    Czy oczy łzawią? Masz światłowstręt?

    I czy oko zaraz po otwarciu jest czerwone? Najprawdopdobniej szkodza ci opary z kleju, który jak wiadomo jeszcze co najmniej pare - parenascie godzin po aplikacji sie utwardza..
    Ostatnio edytowane przez Patios ; 05-11-2013 o 23:49
    Zapraszam :


    Mój fanpejdż

    https://www.facebook.com/ppolszewska KONKURS!

    Beka z prac pseudo - stylistek rzęs i paznokci


    https://www.facebook.com/bekazpseudostylistek

  3. #2328
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    258

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Nie noszę ani soczewek ani okularów. Światłowstrętu nie mam, resztę a i owszem. odnośnie zaczerwienienia to miałam na 1 oku, ale niestety zapalenie już jest na dwóch.

  4. #2329
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    zawsze masz na płatkach robione?


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  5. #2330
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    karola a nie masz ty moze niedomykalnosci powieki moze osoba ktora ci robila nawet nie zauwazylas i masz oparami kleju opazenie chemiczne, wyglada identycznie jak zapalenie spojowek, alergia rowniez tak wyglada
    pozatym klej paruje jeszcze po calej aplikacji i wtedy opady moga podrazniac
    sprobuj na klej dla alergikow
    wtedy bedzie mozliwosc wykluczenia kleju i szukanie czegos innego

    wyzej pisala ze po tasmie tez tak ma
    ja bym najpierw klej wymienila, jesli bedzie to samo to ewentualnie na silkopadach sprobowala

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  6. #2331
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    ja też bym próbowała klej dla alergików i warto sprawdzić, czy nie jesteś uczulona na tlenek żelaza (który jest odpowiedzialny za barwienie).
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  7. #2332
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    258

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Miałam robionym kiedyś klejem takim że można na otwartym oku działać i też to samo, ale nie mam pojęcia czy on strikte dla alergików był. Tzn ja nie czuje żeby mi się nie domykała ale kto wie z góry siebie nie widzę Na razie walczę żeby się tego pozbyć ( zapalenia). Tym razem rzęs nie ściągam ( bo zawsze zakładałam i na drugi dzień trzeba było zdjąć). Więc poczekam jak na uzupełnieniu ten sam nr będzie to podziękuję. Ja to pół biedy bo jakoś próbuję sobie to wytłumaczyć i szukać przyczyny ale gdyby mi się trafiła taka klientka z takim problemem to nieciekawie ;/ Ten test na tlenek żelaza to jest skórny ?

  8. #2333
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    tak, na tlenek żelaza (II) - czarny pigment, który jest stosowany w kosmetykach barwiących. albo spróbuj zrobić uzupełnienie na przezroczystym kleju.
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  9. #2334
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    May 2013
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziewczyny czy któraś z Was miała może szkolenie u Grażyny Kleby z Nobli w Gdyni? Znacie tego instruktora?

  10. #2335
    No to..wpadłam Avatar KatarzynaMolo
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    105

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Pani rzęsa nie wiem jak Pani Kleba ale słyszałam bardzo dużo dobrego o drugiej instruktorce Nobla z terenu Pomorza Iwonie Oleksy sama nie miałam okazji jej poznać ale koleżanka która była na szkoleniu baaardzo sobie polecala

  11. #2336
    Szkoleniowiec Avatar Iwona Oleksy
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Ełk
    Postów
    137

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał KatarzynaMolo Zobacz post
    Pani rzęsa nie wiem jak Pani Kleba ale słyszałam bardzo dużo dobrego o drugiej instruktorce Nobla z terenu Pomorza Iwonie Oleksy sama nie miałam okazji jej poznać ale koleżanka która była na szkoleniu baaardzo sobie polecala
    KatarzynaMolo a czy nazwiska nie zostały pomylone? albowojewodztwo - bo z Elku do pomorza trochę daleko

    www.rzesyelk.blogspot.com
    mój raczkujący blog

  12. #2337
    No to..wpadłam Avatar amorek
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Postów
    180

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Ja wiem, że człek człekowi nie równy, ale ile mniej więcej zrobiłyście aplikacji zanim zabrałyście się za profesjonalne usługi? Mam nadzieję, że mnie rozumiecie po jakim czasie czułyście się już dobrze w tym co robicie i brałyście normalnie pieniądze?

  13. #2338
    Nałogowiec Avatar śmieszna
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowsze
    Postów
    347

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    od razu! ja w tym samym miesiącu, w którym zrobiłam kurs zaczęłam brać pieniądze, ale nienormalne tzn. robiłam na koleżankach, rodzinie itp. za kwotę niższa z racji tego, że "się uczyłam".

  14. #2339
    Rozkręcanko Avatar Patios
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    81

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    ja tez od razu, tyle że mniejsze. Z doświadczenia z paznokciami. Jak zrobiłam kurs na akryl to robiłam wszystkim za darmo jak leci. Pracowałam na bardzo drogiej firmie, więc materiały pochłaniały mi ogrom gotówki. Nie mówiąc o moim czasie. Teraz postąpiłam inaczej. I z perspektywy czasu widzę, że to była słuszna decyzja. Poza tym jak ktoś płaci to ma zupełnie inny szacunek do tego co mu robisz.
    Zapraszam :


    Mój fanpejdż

    https://www.facebook.com/ppolszewska KONKURS!

    Beka z prac pseudo - stylistek rzęs i paznokci


    https://www.facebook.com/bekazpseudostylistek

  15. #2340
    No to..wpadłam Avatar KatarzynaMolo
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    105

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Iwona wybacz albo mi sie coś pomieszało albo zawiodła moja geograficzna wiedza tak czy siak słyszałam dobre opinie o Tobie

  16. #2341
    Nałogowiec Avatar śmieszna
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowsze
    Postów
    347

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    o tak - zgadzam się z Patios, jak zapłacone to bardziej szanowane..

  17. #2342
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Jeśli chodzi o Gdynie, to ja polecam forumową Dziką Kurę, sama byłam u niej na szkoleniu w zeszłym tygodniu, jechałam aż z Bydgoszczy i nie żałuję. Porządnie wyłożona teoria, wymagająca modelka do ćwiczeń praktycznych, mile spędzony czas, duuużooo przekazanej wiedzy, czego chcieć więcej. Ja się strasznie bałam przed szkoleniem, ale nie ma czego.

  18. #2343
    Rozkręcanko Avatar Patios
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    81

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał amorek Zobacz post
    Ja wiem, że człek człekowi nie równy, ale ile mniej więcej zrobiłyście aplikacji zanim zabrałyście się za profesjonalne usługi? Mam nadzieję, że mnie rozumiecie po jakim czasie czułyście się już dobrze w tym co robicie i brałyście normalnie pieniądze?

    a co do tego po jakim czasie poczułam się pewnie.. hmm.. wiesz, nadal czuję , że mogłabym robić lepiej to co robię. Dziewczyny reprezentuja wysoki poziom znacznie podwyższajacy poprzeczkę moich umiejetności. Ale myśle, ze po jakis 15 aplikacjach zaczelam to robic zdecydowanie szybciej i pewniej i na tyle dobrze by obserwowac, ze rzesy klientkom trzymają się tak jak powinny.
    Podklejanie oczek wchodzi w nawyk i robisz to niewiele się zastanawiąjac, przygotowanie stanowiska pracy tez przestaje byc stresujace (np ze o czyms zapomnisz) no i samo manewrowanie pensetami przestaje byc klopotliwe.
    Zapraszam :


    Mój fanpejdż

    https://www.facebook.com/ppolszewska KONKURS!

    Beka z prac pseudo - stylistek rzęs i paznokci


    https://www.facebook.com/bekazpseudostylistek

  19. #2344
    Nałogowiec Avatar ania38
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    528

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    kontynuacja z wątku galeria rzęs


    nie znam Was ale ten wpis kojarzy mi się tylko po to aby kasę zbijać,że niby szkolenie....................ale trzeba podnieść wartość usługi nie wiem czy w rzeczywistym świecie wypali gdzie każdy szuka jak najtaniej a dobrze,mam na myśli grupowe zakupy typu groupon czy gruper lub innych masa nowo powstałych wyjadaczy!
    Ostatnio edytowane przez kiwaczek2 ; 17-11-2013 o 11:46

  20. #2345
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Ania38, a Tobie się wydaje że ludzie robią szkolenia, żeby robić coraz taniej ? A po co ludzie chodzą na specjalistyczne studia ? Po co robią kursy językowe? Po co walczą o doświadczenie ? Żeby pracować na "przysłowiowej kasie w markecie"? Nie. Żeby być dobrym i miec pracę, żeby dostać podwyżkę, żeby wiecej zarabiać ! Czy to nie jest oczywiste ?
    Dlaczego mam wrażenie, że się bulwersujesz na podnoszenie cen przez dziewczyny po profesjonalnym szkoleniu ?
    Dlaczego po wydaniu kilku tys na szkolenia(kilka) mają zarabiac tyle samo co dziewczęta po byle jakim kursie za 300zł, skoro jakość ich pracy jest z nimi nieporownywalna ?

    Na świecie normą jest że im ktoś lepszy w zawodzie, bardziej doswiadczony tym wiecej zarabia. I tak powinno być.
    Zaniżanie cen bo "klientka tego oczekuje" spowoduje, ze w ktoryms momencie ci braknie kasy na rozwój, a to sie przelozy na jakość usługi.
    Klientka predzej czy pozniej pojdzie tam, gdzie jej zaoferują coś nowego w przyzwoitej jakosci. Ty jej tego nie mozesz zaoferowac bo cie nie stać na szkolenie. Musisz utrzymac pewien poziom cen zeby klientka przyszla i zeby cie bylo stac na zycie i rozwój.
    Zawsze klientki bedą sie dzieliły na te co chcą tanio i te dla ktorych priorytetem jest jakość.
    My chcemy te drugie. Te pierwsze i tak nie docenią jakosci pracy bo dla nich priorytetem jest kasa.

    Ty określasz którą grupę klientek chcesz do siebie ściągnąć i Twoja w tym głowa, żeby się o Tobie dowiedziały i chcialy przyjść. To juz jest jak z rozreklamowaniem firmy. Żebys byla nie wiem jak dobra, to jak ludzie o Tobie nie wiedzą to nie przyjdą.
    A propo - Jędrek co wieczór modlił się do Boga: Panie Boże spraw zebym wygral w lotka... I tak dzien w dzień. W końcu Bóg się wkurzył i mówi: Jędrek, ty mi daj szansę, ty zagraj w koncu w tego lotka !"

    PS. od kiedy na gruponie są usługi tanie i DOBREJ JAKOSCI

    Znasz powiedzenie? Szybko i tanio - nie będzie dobrze, szybko i dobrze - nie będzie tanio, dobrze i tanio - nie będzie szybko.
    Ostatnio edytowane przez Cataleya 1981 ; 17-11-2013 o 05:59
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  21. #2346
    Kosmetyczka Avatar wani
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Dokładnie tak, na dobrze wykonaną usługę zawsze znajdzie się klient. Oczywiście, że wiele osób kieruje się jedynie zasobnością swojego portfela, ale nie wszyscy - na szczęście. Idealnym przykładem różnorodności klientek są Panie decydujące się na makijaż permanentny, powiedzmy brwi. Panie kierujące się jedynie ceną są w stanie wybrać się na taki zabieg podkładając się, jako modelka na szkoleniach - ryzykują wszystko, ale zaoszczędzą powiedzmy 400 zl Dla mnie jest to zupełnie absurdalne i w życiu bym tam nie postąpiła... Wolę zapłacić za super brewki nawet 1000 zł, ale uzyskać wymarzony kolor, kształt i jakość! Dokładnie taka sytuacja jest przypadku rzęs. Groupon i tego typu serwisy oferują usługi kiepskiej jakości i nikt mi nie powie, że jest inaczej

    /przepraszam za offtop

  22. #2347
    Nałogowiec Avatar ania38
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    528

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    nie trzeba tak krzyczeć

    nie robia szkolenia i ja też je mam i ciągle się szkolę!

    miałam na myśli ćwiczenia,wyrobienie sobie odpowiedniej techniki

    szkoda ,że wątek przenieśli bo nie ma punktu odniesienia do mojego wpisu(

    PS. od kiedy na gruponie są usługi tanie i DOBREJ JAKOSCI

    Znasz powiedzenie? Szybko i tanio - nie będzie dobrze, szybko i dobrze - nie będzie tanio, dobrze i tanio - nie będzie szybko.

    ja się tak ogłaszałam i chcę powiedzieć,że nie robiłam tego źle wręcz przeciwie,starałam robić jak najlepiej ,najdokladniej po to tylko żeby dziewczyna do mnie wróciła bo moje założenie było takie,żeby przyciągnąć klientki nawet wtedy, że przy pierwszej aplikacji nie miałam zysku,szłam po kosztach

    i wiesz co udało mi się,klientki zostały u mnie

    dlatego nie krytykuj za wcześnie jak nikogo nie znasz nie wrzucaj wszystkich do jednego worka
    Ostatnio edytowane przez kiwaczek2 ; 18-11-2013 o 08:23

  23. #2348
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    A po co tyle wykrzykników ?
    Ja Cie wcale nie oceniam.
    Po prostu nie spotkałam ani jednej osoby, która byłaby zadowolona z usługi gruponowej stąd moje zdanie.

    Za to nie rozumiem celowości twojego komentarza odnośnie podnoszenia cen usług w miarę wzrostu kwalifikacji.

    cyt:"nie znam Was ale ten wpis kojarzy mi się tylko po to aby kasę zbijać,że niby szkolenie....................ale trzeba podnieść wartość usługi nie wiem czy w rzeczywistym świecie wypali gdzie każdy szuka jak najtaniej a dobrze,mam na myśli grupowe zakupy typu groupon czy gruper lub innych masa nowo powstałych wyjadaczy! " Gdzie tu jest nawiązanie do twojego : "miałam na myśli ćwiczenia,wyrobienie sobie odpowiedniej techniki" ?

    A może po prostu cie gryzie, że inni podnoszą a Ty na gruponie jedziesz ? Może masz problem z reklamowaniem się. I nie, to nie jest szydera tylko normalne pytanie.
    Tak tylko gdybam
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  24. #2349
    Nałogowiec Avatar ania38
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    528

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Nie jadę na gruponie,takie były moje początki,wydaje mi się,że udane bo klient pozostał.
    Osiągnęłam założony cel i jestem zadowolona.

    Co do kursów i szkoleń ,dziś jedna z dziewczyn na warsztatach pokazała,że go nie posiada a rzęsy klei znakomicie,widziałam to na własne oczy!

    co do wykrzykników to taki mam sposób pisania

  25. #2350
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    No wiesz, ale taka co nie ma kursów i calkiem dobrze sobie radzi to niestety olbrzymi wyjątek.
    Patrząc na to co wyrabia wiekszość dziewczyn po jednym, dodajmy słabym szkoleniu, to nie byłabym taka hura optymistyczna co do tego ze wystarczy jedno.
    Jedna ma jakis talent i smykalke inna nie. Wiekszosc potrzebuje szkolen.

    Czyzbyś była w Czestochowie
    Któraś to ty ?
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 11:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 11:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •