Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 26 do 31 z 31

Temat: Przedłużanie rzęs a sanepid..

  1. #26
    Nałogowiec Avatar śmieszna
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowsze
    Postów
    347

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs a sanepid..

    no jak mieszkanie to przypuszczam, że miało w standardzie toaletę przynajmniej jedną. Pewnie trzeba mbyło wymajstrować drugą dla klientek.

  2. #27
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs a sanepid..

    Jedna wystarczyla

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  3. #28
    Rozkręcanko Avatar patka_przedluzanie_rzes
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    kościan
    Postów
    36

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs a sanepid..

    czesc dziewczyny, bede otwierac punkt z przedluzaniem rzes u nas w misiecie w takim ogolnym budynku gdzie juz jest maazysta, paznokcie, tatuaz,,,no i ja,, o potezbuje miec w srodku w pomieszceniu? czy np umywalka musi byc w moim pmisczeniu czy wystarcze ze 2 m dalej jest toaleta z osobnym pomieszczeniem gdzie sa umywali, bo juztyle razy bylam w tym naszym pozal sie sanepidzie i ciagle mam jakies niedopowiedzenia bo oni sami nie wiedza co by chcieli,, napeno musi byc pomieszczenie na zaplecze i w danym budynku znajduje sie takie wiec w samym pomieszczeniu-pokoju nie musze miec, ale z ciekawosci chcialam sie zapytac co u was musi byc

  4. #29
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs a sanepid..

    Jesli to beda tylko rzesy to moim zdaniem nie musisz miec umywalki . Wynika to z wypowiedzi dziewczyn powyzej ... ja kiedys jak nie robilam jeszcze rzes , pytalam Pani z sanepidu przy okazji kontroli o przepisy dotyczace wlasnie stylizacji rzes i powiedziala ze nie ma zadnych przepisow jeszcze dotyczacych tylko tego.

  5. #30
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs a sanepid..

    Czy któraś z was prowadzi tylko studio gdzie wykonuje sie samo przedłużanie rzęs? Czy są wymogi odnośnie takiego studio ? Mam problem z sanepidem- odnośnie umywalki, czy jest przepis, który odnosi się do tego typu usługi, że w tym samym pomieszczeniu muszę mieć umywalkę ? Zaraz naprzeciwko mam toaletę, gdzie tam myję ręce przed każdym zabiegiem, dodatkowo mam różne mocne preparaty, które używam do dezynfekcji rąk przed zabiegiem, lub też mogę wykonywać zabieg w rękawiczkach. Czy da się jakoś walczyć z sanepidem? W pomieszczeniu nie mam opcji, aby podłączyć umywalkę. Miała któraś z was taki problem?

  6. #31
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs a sanepid..

    Ja akurat mam umywalkę i pomieszczenie zgodne z wymogami sanepidu. Ale same usługi przedłużania rzęs nie podlegają obowiązkowemu odbiorowi pomieszczenia przez sanepid. Przynajmniej tak jest w tej chwili i w moim sanepidzie. Każdy jednak rejon ma swoich kontrolerów i swoje przepisy. Naj bezbieczniej będzie jeśli zadzwonisz do sanepidu, do którego należy Twój rejon i dowiesz się u źródła. Przepisy i zasady pomiędzy miastami mogą się różnić.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Rzęsy a wada wzroku / choroby oczy
    By meg19791 in forum Rzęsy
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 23-11-2022, 02:26
  2. Odpowiedzi: 3588
    Ostatni post / autor: 03-02-2012, 11:22
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 17:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •