To może i ja swoje trzy grosze wtrącę odnośnie szkolenia, które odbyło się wczoraj u Ali (Noble Lashes) Długo się zastanawiałam, gdzie/do kogo wybrać się na szkolenie podstawowe 1:1. Przeczytałam masę postów tutaj na forum, a że szkolenie chciałam odbyć niedaleko, zdecydowałam się na Alę. Forumowiczki pisały na jej temat same dobre rzeczy, więc pomyślałam... czemu nie. Początkowo chciałam przyoszczędzić i szukałam innych szkoleń w sieci, ale teraz nie żałuję ani jednej wydanej złotówki.

Szkolenie rozpoczęło się o 10:00 od smakowitej herbatki i słodkości i bardzooo konkretnej dawki teorii. Okolo 13 modelka już leżała na łóżku i zaczęłam kleić... Ala przez cały czas zerkała mi przez ramię i korygowała każdy ruch, chwaliła, ganiła i poganiała Kleiłam, nie powiem że było łatwo, ale z taką fachową pomocą i radą zdecydowanie łatwiej szła praca.

Ala jest bardzo ciepła, wyrozumiała i wspaniale przekazuje wiedzę. Teraz już moja w tym głowa, żeby zdobyte umiejętności i informacje wykorzystać w praktyce... Niech no tylko moje zamówienia przyjdą i zabieram się za pracę Na pewno zobaczycie nie raz moje "wypociny" w galerii rzęskowej.

Polecam Alę z całego serca... złota dziewczyna