Strona 13 z 15 PierwszyPierwszy ... 39101112131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 301 do 325 z 363

Temat: kursy szkolenia,ceny

  1. #301
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Tomek jak zwykle niezawodny
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  2. #302
    Szkoleniowiec Avatar martiaaa
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Kobetki i mężczyźni zapraszam Was serdecznie na szolenia z zakresu przedłużania i zagęszczania rzęs do Koszalina i okolic, możliwość dojazdu do kursanta w całej Polsce, już niedllugo szkolenia z rekonstrukcji i zagęszczania brwi , non stop mascara love pink - love Magnitica

  3. #303
    Agnieszka Kwiatkowska Avatar Star Lash Academy
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    kraków
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Star Lash Academy zaprasza na Profesjonalne szkolenia z zakresu rekonstrukcji brwii z elementami zagęszczania włoskami. Pracujemy na produktach atestowanych oraz w 100% sprawdzonych do tego zabiegu
    Przeszliśmy szkolenia zagraniczne i wybieramy się znów na kolejne aby poszerzać ciągle wiedzę z tego zakresu


    Jako główny instruktor i założyciel Szkoły stylizacji rzęs i brwi chciałabym serdecznie zaprosić wszystkich do obejrzenia fotorelacji z I edycji szkolenia z rekonstrukcji brwi, która odbyła się w Krakowie 9.06

    Do obejrzenia reszty zdjęć zapraszam na fanpage Star Lash Academy

  4. #304
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    6 i 9 modelki z tych zdjęć po rekonstrukcji wyglądają zdumiewająco ! piękne brwi

    naoglądałam się różnistych brwi, sama myślę aby oddać się w ręce i zrobić sobie brwi metodą piórkową, ale wydaje mi się, że nie wszystkim kobietom pasują takie "wyraziste brwi"


    Star Lash na jak długo te brwi wyglądają zadowalająco? 3 tygodnie jak rzęsy czy krócej ?

  5. #305
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    no co ty mucha jakie 3 tyg, max 2 przy dobrych wiatrach




  6. #306
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    mucha nosilam takie brwi i wzglednie ladnie wygladaja przez 7 dni a pozniej sciagalam bo nerwy mnie braly

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  7. #307
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    258

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    to jeśli mam być szczera skoro efekt jest w sumie krótkotrwały a zabieg do najtańszych z tego co słyszałam nie należy, to pewnie i tak większość Pań pozostanie przy hennie, którą też WIZUALNIE będzie mogła zakryć defekty swoich brwi...

  8. #308
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    wiesz to daje lepszy efekt niz henna, nie każdy ma brwi które można pofarbować i nie każdy lubi pofarbowana skóre henną. wiec uważam że na specjalne okazje typu śluby to jest dobre.




  9. #309
    Szkoleniowiec Avatar martiaaa
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Tak, brwi to świetna sprawa , wyglądają mega ! Z trwałością już jest gorzej, ale myślę , że jest to idealny zabieg na szczgólne okazje. Niestety ale nie każda kobieta lubi mieć henne wyrysowaną po skorze, nie zawsze wyglada to estetycznie.

  10. #310
    No to..wpadłam Avatar gosialicious
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Zurych
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Czy oferuje ktos kurs z rekonstrukcji brwi z Poznaniu?

    data 14.08 lub 15.08?

  11. #311
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    91

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Ja także chętnie dowiem się nieco więcej szczegółów na ten temat,a przede wszystkim ile może kosztować taki kurs bo to także bardzo istotna informacja

  12. #312
    Agnieszka Kwiatkowska Avatar Star Lash Academy
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    kraków
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Gosia, GrotaBryza info na PW


    Co do zabiegu rekonstrukcji brwi Trwałość ma do 2 tygodni max. Zależy to od typu skóry i oczywiście dbałości klientki o wykonany zabieg. Zabieg rekonstrukcji skierowany jest do osób, które chcą podkreślić swoją urodę na jakieś specjalne wyjścia ale nie tylko. Jest to zabieg dla kobiet, które boją się trwałego makijażu permanentnego który jak wiadomo przynosi skutki uboczne jeśli jest wykonany nieprawidłowo. Zabieg ten odróżnia to od regulacji i farbowania brwi tym, że można idealnie wyprowadzić porządany kształt brwi u danej osoby. Uczymy tego na szkoleniach z rekonstrukcji brwi Jest to też świetny zabieg uzupełniający oprawę oka czyt- przedłużanie rzęs. Nawet najlepiej wykonane rzęsy nie będą się tak idealnie prezentować gdy mamy też pięknie wyprowadzone brwi Ja jestem zakochana w tym zabiegu a moje klientki i modelki które noszą brwi cieszą się efektem zabiegu nawet 10 dni a potem powolutku już to się wysypuje


    A tutaj przykład rekonstrukcji brwi i rzęski w moim wykonaniu

  13. #313
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Szukam dobrej instruktorki w Poznaniu, jeśli ktoś ma namiary na takową będę bardzo wdzięczna

  14. #314
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    jak w poznaniu to tylko edytakon

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  15. #315
    No to..wpadłam Avatar sora-imagica
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    A czy warto wybrać się do Magnitica w Krakowie na szkolenie z przedłużania rzęs?
    Uprzedzę jednocześnie, że wiem kto z innych firm szkoli w Krakowie, ale pytam konkretnie o tę jedną firmę. Do tej pory uzyskiwałam odpowiedzi "W Krakowie to tylko XYZ!", albo "Ja się szkoliłam u ABC! Idź do niej!".

  16. #316
    Wczytuje się Avatar Gold.Lashes
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Cytat Napisał sora-imagica Zobacz post
    A czy warto wybrać się do Magnitica w Krakowie na szkolenie z przedłużania rzęs?
    Uprzedzę jednocześnie, że wiem kto z innych firm szkoli w Krakowie, ale pytam konkretnie o tę jedną firmę. Do tej pory uzyskiwałam odpowiedzi "W Krakowie to tylko XYZ!", albo "Ja się szkoliłam u ABC! Idź do niej!".

    Zdecydowanie tak, przede wszystkim jest to firma która na rynku rzęsowym jest jedną z najstarszych a więc i wiedzę i doświadczenie mają bardzo dużą, ponad to sama atmosfera jest świetna co zresztą mogą potwierdzić inne dziewczyny z tego forum.
    Co ważne, instruktorki które szkolą w tej firmie, same co jakiś czas są poddawane egzaminom, ma to na celu utrzymywanie jak najwyższego poziomu, a więc masz pewność że szkoli Cię nie przypadkowa osoba.
    Szkolenia są z każdej metody, w dobrej cenie i jeszcze raz powtórzę w świetnej atmosferze, jednym słowem zdecydowanie polecam.

  17. #317
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Cytat Napisał sora-imagica Zobacz post
    A czy warto wybrać się do Magnitica w Krakowie na szkolenie z przedłużania rzęs?
    Uprzedzę jednocześnie, że wiem kto z innych firm szkoli w Krakowie, ale pytam konkretnie o tę jedną firmę. Do tej pory uzyskiwałam odpowiedzi "W Krakowie to tylko XYZ!", albo "Ja się szkoliłam u ABC! Idź do niej!".
    Hmm, ale czego się w sumie spodziewasz ? Każda dziewczyna u kogos sie szkoli/ła, prawie nikt nie robi tego samego szkolenia u różnych osób, więc czy warto się szkolić w Magnitica powiedzą Ci tylko te które same tam były Cała reszta będzie ci polecać instruktora którego zna i z którego jest zadowolona. Ja bym podeszła do tego inaczej. Poszukaj dziewczyn które się tam szkoliły i zobacz jak wyglądają ich prace. Uważam że jesli prace większości dziewczyn od jakiegos instruktora są poprawne i czyste to warto iść. Wiadomo, zawsze znajdzie sie taki egzemplarz co szkolenie niby zrobi ale tylko dla papierka.
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  18. #318
    No to..wpadłam Avatar sora-imagica
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Cytat Napisał Gold.Lashes Zobacz post
    Zdecydowanie tak, przede wszystkim jest to firma która na rynku rzęsowym jest jedną z najstarszych a więc i wiedzę i doświadczenie mają bardzo dużą, ponad to sama atmosfera jest świetna co zresztą mogą potwierdzić inne dziewczyny z tego forum.
    Co ważne, instruktorki które szkolą w tej firmie, same co jakiś czas są poddawane egzaminom, ma to na celu utrzymywanie jak najwyższego poziomu, a więc masz pewność że szkoli Cię nie przypadkowa osoba.
    Szkolenia są z każdej metody, w dobrej cenie i jeszcze raz powtórzę w świetnej atmosferze, jednym słowem zdecydowanie polecam.
    Bardzo dziękuję za odpowiedź

    Cytat Napisał Cataleya 1981 Zobacz post
    Hmm, ale czego się w sumie spodziewasz ? Każda dziewczyna u kogos sie szkoli/ła, prawie nikt nie robi tego samego szkolenia u różnych osób, więc czy warto się szkolić w Magnitica powiedzą Ci tylko te które same tam były Cała reszta będzie ci polecać instruktora którego zna i z którego jest zadowolona. Ja bym podeszła do tego inaczej. Poszukaj dziewczyn które się tam szkoliły i zobacz jak wyglądają ich prace. Uważam że jesli prace większości dziewczyn od jakiegos instruktora są poprawne i czyste to warto iść. Wiadomo, zawsze znajdzie sie taki egzemplarz co szkolenie niby zrobi ale tylko dla papierka.
    Już tłumaczę o co mi chodzi - szukam osób, które odbyły tam szkolenie, ale mam z tym problem. Jak już mówiłam - zwykle polecano mi szkoleniowców z innej firmy(de facto, na której pracuję). A prawda jest taka, że Magnitica jest w Krakowie najtańsza i o to się rozchodzi. Podstawy znam, pracuję w miarę czynnie choć jestem samoukiem podszkolonym przez koleżankę. Zależy mi głównie na wyeliminowaniu błędów, ale jeżeli mogę zapłacić za szkolenie 300zł mniej i mimo to coś z niego faktycznie wyciągnąć, to wolę popytać. Gdyby nie daj Bóg miało się okazać, że Magnitica wcale nie cieszy się dobrą opinią to naturalną rzeczą będzie dozbieranie pieniążków na droższe szkolenie. "Ale skoro nie widać różnicy..."

  19. #319
    Wczytuje się Avatar Gold.Lashes
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    W salonie firmowym Atelier Magnitica na ul. Starowiślnej doszkalają także instruktorki, najlepiej przed szkoleniem umów się na żywo z instruktorem, pogadaj i dopytaj o wszystko i sama zadecydujesz czy warto, ja tak zwykle robię i wtedy mam pewność w czyje ręce trafiam (nie dopiero w dniu szkolenia).

    Zobacz sobie profil na FB tam możesz skontaktować się z instruktorkami a przy okazji zobaczyć ich prace

    https://www.facebook.com/Magnitica?fref=ts

  20. #320
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Dziewczyny, chcę wybrać się na szkolenie 1:1. Mam dwie instruktorki na oku : Agnieszkę Kwiatkowską oraz Nadię Poliszczuk. Możecie polecić do której z Pań lepiej się wybrać ?

  21. #321
    No to..wpadłam Avatar Chantelle
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Byłam na doszkoleniu u Agnieszki Kwiatkowskiej.
    Moje prace zaczynają wyglądać tak jak powinny i już widzę że są trwalsze- ile to razy łapała mnie za rękę "nie tak nabieramy klej" hehe cierpliwa i konkretna. Nie było pytań bez odpowiedzi. Fajnych kilka trików rzęsowych-takich z życia. No i ciągle jesteśmy w kontakcie na fb-podsyłam problemowe/wątpliwe fotaki moich aplikacji.zawsze znajduje chwilię żeby coś poradzić, przypomnieć. Za niedługo wybieram się do niej na objętościówkę

  22. #322
    Wczytuje się Avatar rf81
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    A ja szukam szkolenia 1 1 w kielcach lub bliskich okolicach. Czy mozecie kogos polecic?

    ---------- Dodano o godzinie 09:14 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 18:00 ----------

    Czy nie ma nikogo z Kielc lub okolicy, żeby doradzić gdzie się szkolic? Myślałam o noblelashes bo tylko tą firme znalazłam, ale poczytałam trochę forum i pisałyście, że jak ktoś jest zielony to najpierw 1 1 powinien zrobić dopiero jak ogarnie kolejne metody. A teraz salon który szkoli z noble ma 3 metody za 900 zł 1 1 2 1 i dolne rzęsy kurs trwa 1 dzień i tu moja obawa, że to za dużo ja nie chce papierku chce umieć dobrze kleić rzęsy.Papierków i ceryfikatów mam pół szuflady. Teraz myślę, że może wybiorę się do Częstochowy albo Warszawy nie chce oszczędzać- chce być dobra Ogólnie w moim województwie ciężko o jakieś dobre szkolenie, albo ja szukać nie umie.

  23. #323

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Witamy rf81,
    Nikt z naszych instruktorów nie szkoli w Kielcach tym bardziej żaden z instruktorów nie prowadzi szkoleń z 3 metod w jeden dzień. Zawsze na początku należy się przeszkolić z metod 1:1 dopiero po jej opanowaniu można myśleć o innych aplikacjach. Bardzo prosimy o informację mailową lub na forum kto Pani udzielił takich informacji gdyż mieliśmy już do czynienia z podawaniem się za naszych instruktorów zupełnie przypadkowych ludzi którzy prowadzą szkolenia. Listę certyfikowanych Instruktorów Noble Lashes zawsze można sprawdzić tutaj Lista stylistów

    Jeśli chodzi o szkolenie polecamy Warszawę


    Katarzyna Borkowska (Instruktor)
    Miejsce do uzgodnienia
    Warszawa
    Pon-Pt.: 10:00-19:00
    tel: 790 013 616
    www.bajecznerzesy.pl

    (Dystrybutor)
    tel: 514 400 781
    www.noblelashes.waw.pl

    Ala Rio

    Przedłużanie rzęs, Rekonstrukcja brwi, Szkolenia

    Ala Rio (Instruktor)
    Dojazd do klientki
    Miejsce do uzgodnienia
    Kobyłka / Warszawa
    tel: 791 060 791
    http://stylistkarzes.blogspot.com
    Katarzyna Szelągowska (Mobilny Instruktor)

    Przedłużanie rzęs, Rekonstrukcja brwi, Szkolenia
    Dojazd do klienta - powiat legionowski i okolice
    Salon "Dom Urody"
    ul. Wyspowa 2
    Warszawa - Zacisze
    tel: 509 724 339
    www.fabrykapaznokci.com

  24. #324
    Wczytuje się Avatar rf81
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Dziękuje za informacje, jeszcze raz sprawdziłam i ta firma to nouveaulashes pomieszałam, ale to początki dla mnie więć myśle, że mi wybaczycie))

  25. #325
    No to..wpadłam Avatar asiuniak33
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    rf81 w Częstochowie masz naszą Agnieszkę Praską a w Warszawie zapraszam do siebie lub Agnieszki Sz.... wszystko na stronie evolashes - EVOLASHES

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. ŚLĄSKIE Kurs Stylizacji Paznokci
    By Kasienkaa in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 19-08-2023, 23:49
  2. Londyn - kursy, szkoły
    By DiamondShine in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 29-10-2015, 07:27
  3. LONDYN Kursy i szkolenia
    By kashia83 in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 07-09-2010, 12:55

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •