Strona 10 z 15 PierwszyPierwszy ... 67891011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 226 do 250 z 363

Temat: kursy szkolenia,ceny

  1. #226

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    doszkolenie bądź 2;1 3;1 w lodzi

  2. #227
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Ale ja rozumiem dziewczyny, że chcecie nasze instruktorki, forumowe znaczy się? czyli sprawdzone i takie, których prace tu widzicie?
    To jaki problem sprawdzić na stronach producentów gdzie kogo mają? A jak już sprawdzicie i nic wam nazwiska mówić nie będą, to przecież głośno wywołać do tablicy, przepytać ( nawet publicznie, żeby inni się dowiedzieli od razu), popytać innych czy na pewno są zadowoleni.

  3. #228
    Szkoleniowiec Avatar Iwona Oleksy
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Ełk
    Postów
    137

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Cytat Napisał Patios Zobacz post
    A szkoleniowiec w Warszawie? zalezy mi na 2:1 i 3:1.
    marchewkowy_las - polecam, bedziesz zadowolona

    www.rzesyelk.blogspot.com
    mój raczkujący blog

  4. #229
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    z Łodzi jestem ja

  5. #230

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    ojj wlasnie widizlam jak cenowo
    w ogole masz cos takiego jak doszkolenie?

    robisz piekniee! az brak mi slow...
    a u mnei ciagle czegos mi malo nie jestem zadowolona z siebie w 100% no i czas ciagle wydaje mis ie ze za dlugi...)

  6. #231
    Debiutantka Avatar PatiOrlik
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Cytat Napisał Patios Zobacz post
    A szkoleniowiec w Warszawie? zalezy mi na 2:1 i 3:1.
    I ja również szczerze polecam marchewkowy_las.
    Sama w zeszłym tygodniu byłam u Ali i jestem mega szczęśliwa Przejechałam pół polski aby doszkolić się właśnie u Niej. Napewno wszystko Ci dokładnie wytłumaczy i pokaże, a przy tym napijesz się pysznej herbatki

  7. #232
    Rozkręcanko Avatar maksik
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Katowice
    Postów
    82

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    2 tygodnie później
    Emocje opadły, objawy alergii w skrajnym stadium odpuściły, więc w prawie świetnej formie chciałam podziękować forumowej Aguli za 2 upojne dni spędzone w Jej Krakowskim przybytku relaksu.

    Cel pobytu : szkolenie - metody objętościowe.

    Uczestnicy: Masakra- Agulaaa, Chaos - czyli ja Maksik i Anioły cierpliwości - modelki, między innymi forumowa Cataleya 1981 - dziękuję za cierpliwość i Twoje wskazówki z pozycji leżącej klientki

    Przebieg: pot, śmiech, łzy, gadanie edukacyjne, które boli, (byłam zmuszona przejąć pałeczkę); "przeginanie" szyi, zakończone naciągnięciem mięśni ( a mówiłam, żebyś ciągle nie podglądała) i finał czyli fotki, dzięki temu, że robiła je Agulaaa w końcu wyszły

    Podsumowanie: w zasadzie było w przebiegu

    Opinia: szkoda, że tak krótko, domagam się jeszcze, czuję niedosyt terroru.
    POLECAM z czystym sumieniem, Agulaaa jako ta chodząca Rzęsista Alfa odpowiada na pytania zanim jeszcze padną, koryguje błędy zanim pojawią się na rzęsach, widzi prawie wszystko i z taką sama euforią potrafi strofować jak i chwalić. Właściwie po opiniach wcześniejszych kursantek jechałam przyjąć na klatę przejawy reżimu Szkoleniowca a tu klata mi się zapadła, ale ze śmiechu a Agulaaa okazała się super Babą i niezwykle wrażliwym Człowiekiem a przede wszystkim Mistrzem w swoich fachu, czerpiącym radość z wykonywania swej profesji i zarażającej nawet najbardziej pesymistycznie nastawione osobniki

    AGULAAAA - CHAPEAU BAS

    Poniżej fotki z mojego urlopu


    Ps. jeśli nie wiecie co zrobić z wolnym czasem wybierzcie się do Krakowa na szkolenie do Aguli, z pewnością będzie ekstremalnie, przyjemnie i efektywnie a na koniec efektownie

  8. #233
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    No to teraz ja Szkolenie objętościowe u Agulii miałam pod koniec lipca.

    Praktycznie od pierwszego spotkania z Agulą na żywo w kwietniu wiedziałam, że do niej pójdę na szkolenie. Niemal od samego początku coś podpowiadała, dzięki czemu praca z rzęsami szła mi coraz sprawniej. Kiedy poprosiła mnie, żebym zrobiła jej rzęski złapał mnie stres, a kiedy podczas pracy ze stoickim spokojem stwierdziła: "nie wiem czy wiesz moja droga, ale właśnie masz egzamin czy nadajesz się do szkolenia na objetościówkę"... to zrobiło mi się gorąco


    Szkolenie było... dokładnie takie jak się spodziewałam. Nie było przeproś, zmiłuj, nie było że się nie da, bo Agniecha ciśnie do bólu, tłumaczy choćby i 10 razy, pokazuje, poprawia dłonie, uchwyt pęset i bacznie obserwuje. Nie przesadzę jeśli powiem, że na szkoleniu cały czas czuje się jej oddech na szyi, bo krąży i zagląda pod różnymi kątami.

    Pierwszy dzień obfitował w stres i łzy. Na szczęście łzy były ze śmiechu, bo połączenie Agnieszki i Anastazji forumowej daje kombinację wybitnie rozweselającą Anastazja z kolei to była moja najtrudniejsza "klientka". Wierciła się, kręciła, marudziła, jednym słowem utrudniała jak mogła i podejrzewam że się z Agulą zmówiły żeby mi dać maksymalny wycisk, który trwał 12h !
    Drugi dzień był nieco spokojniejszy, ale zamiast norek dostałam do klejenia L-ki i znów zaczęła się gimnastyka. Tego dnia pierwszy raz poniosły mnie nerwy, bo za chiny nie potrafiłam złapać syntetycznych rzęs po dwie na raz i doszłam do punktu krytycznego kiedy błysnęły mi w oczach łzy i poczułam że szlag mnie zaraz jasny trafi. Agulaa uratowała sytuację, zadziałała jak kompres i udało mi się wrócić do pracy. Tego samego dnia dostałam od niej również karcącego klapsa w tyłek - dosłownie Należał mi się niestety

    Zwlekałam z pisaniem opinii bo nie sztuką jest pisać coś pod wpływem emocji i endrofin. Chciałam odczekać, zobaczyć co mi szkolenie dało, zobaczyć jak będę sobie radzić samodzielnie.
    Kiepska jestem z lukrowania, wychowałam się z facetami i łatwiej mi operować faktami, ale z ręką na sercu opinię o szkoleniu i Agnieszce Kwiatkowskiej mam taką:

    Myślę, że jest to jedna z najlepszych instruktorek w Polsce i bodaj najlepszy wybór dla kobiety chcącej być stylistką i chcącej NAPRAWDĘ PORZĄDNIE NAUCZYĆ SIĘ ZAWODU, ja bym nawet powiedziała RZEMIOSŁA. Nie ma pytania na które Agnieszka nie byłaby w stanie odpowiedzieć. Jako instruktor jest kapitalną przeciwwagą dla zdenerwowanego kursanta. Potrafi pobudzić do działania rzeczową pochwałą, wygasić stres, utemperować, a przede wszystkim genialnie podnosi wiarę kursanta w swoje możliwości pokazując jak dużo już potrafi, ale... równocześnie wskazuje rzeczy nad którymi musi popracować i popycha do przodu. Może się na początku wydawać twarda, ale to wrażliwa i emocjonalna kobieta - maksik wie o czym mówię Idąc do niej na szkolenie należy się nastawić na ogrom pracy oraz ogromną radość z uzyskanych efektów. Jako stylistka już 2 miesiące po szkoleniu uważam, że szkolenie u Agnieszki to były najlepiej zainwestowane pieniążki w mój rozwój. Efekty przyszły bardzo szybko. Czas aplikacji znacznie mi się skrócił: 1:1 zeszło z 3,5h na 2,5h, aplikacje objętościowe wykonuję do 3,5h. Zrozumiałam na czym polega "stylizacja oczu" i coraz częściej patrząc na klientkę pojawia mi się w głowie obraz efektu końcowego - czego wcześniej nie miałam i większość aplikacji to był zwykły casual, ewentualnie kocie oko. Możliwość popróbowania różnych materiałów podczas szkolenia również jest cenną wiedzą, bo skraca czas na poszukiwania tych z którymi się najlepiej pracuje.

    To było moje pierwsze szkolenie u Agnieszki, ale na pewno nie ostatnie. Naprawdę dziewczyny jeśli chcecie się UCZYĆ to walcie do Agniechy. Jeśli chcecie tylko certyfikat do kolekcji na ścianę - nie marnujcie jej czasu.
    Ostatnio edytowane przez Cataleya 1981 ; 23-09-2013 o 11:19
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  9. #234
    Agnieszka Kwiatkowska Avatar Star Lash Academy
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    kraków
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Maksik kochana twoje szkolenie zapamiętam do końca swojego zycia. Rozpłakalam się na szkoleniu bo widziałam jak bardzo chcesz, ile wsadzasz serca w to co chcesz przyswoić pomimo, że na początku nie szło najlepiej ale brałaś wszystko "Na KLATĘ" i od razu poprawiałaś...
    Jestem dumna bardzo z Ciebie, że pomimo trudu jaki był na początku szkolenia dałaś radę i przezwyciężyłaś ogromne hamowanie w postaci zapchanego noska katarem, który wywoływal złośliwy klej Patrząc na to wszystko z boku i na Twoje osobiste życie nerwy mi puścily i łzy się skropliły... Ja też się od Ciebie czegoś nauczyłam na tym kursie i dziękuję Ci za to kochana
    Asiu i najbardziej Ciesze się z tego, że wziełaś recepte na klientki teraz wiesz o czym mówię Pracuj pracuj łapki Ci się wyrobią i widzę Cię na szkoleniu Hollywood za 3-4 msc tak trzymaj kochana


    Cataleya kochana Ty będziesz kiedyś moja prawą ręką czuję to Jesteś bardzo ambitną bestią, przesz do przodu i chwała CI za to z takin podejściem zrealizujesz swoje plany Jesteś bardzo zdolna manualnie a ja się cieszę, że w gronie moich kursantek rośnie mi taka gwiazda Dziękuję ci bardzo bo nasze szkolenie również wspominam bardzo miło. Było bardzo dlugie i wyczerpujące ale jakże piękne rzęski stworzyłaś zarówno na 1 dniu jak i 2 dniu szkolenia po 2 tygodniach przerwy
    Na koniec Ci powiem, że śmiało widzę Cię w gronie swoich instruktorów za jakiś czas bo w Twoim przypadku czas nie ma znaczenia czy to będzie rok czy 2 lata w branży Ty już umiesz tyle co ktoś po 1,5 roku pracy I życzę Ci jak najwięcej klientek z poleceń bo wiem jak to cieszy z własnego doświadczenia


    hehe ale sie rozpisałam Dziewczyny tak na marginesie rozczuliłam się czytając tak miłe słowa o tym co robię Dziękuję za docenienie moich starań w tym temacie

    Pozdrowionka

  10. #235
    Debiutantka Avatar ninal
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Cytat Napisał PatiOrlik Zobacz post
    I ja również szczerze polecam marchewkowy_las.
    Sama w zeszłym tygodniu byłam u Ali i jestem mega szczęśliwa Przejechałam pół polski aby doszkolić się właśnie u Niej. Napewno wszystko Ci dokładnie wytłumaczy i pokaże, a przy tym napijesz się pysznej herbatki


    Mam pytanie,czy na jednym szkoleniu mamy kilka metod czy jedną ?

  11. #236
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Cytat Napisał ninal Zobacz post
    Mam pytanie,czy na jednym szkoleniu mamy kilka metod czy jedną ?
    na podstawowym jest jedna 1:1
    na objętościówkach masz kilka. w zależności od szkoleniowca i firmy.


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  12. #237
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Drogie Stylistki

    Z wielką przyjemnością i z czystym sumieniem i chciałabym zaprosić Wszystkie stylistki, chcące się doszkolić, czy wyeliminować błędy w trudnej sztuce aplikacji rzes do Edyty Maślewskiej- świeżo upieczonej mistrzyni Polski w aplikacji rzęs 1:1.
    Edyta szkoli ze wszystkich dostepnych na rynku metod (1:1 objętościowych- 2d, 3d, piórkowej, extreme, ultra light effect etc, etc)
    Pisze to tu- nie podając nazwy firmy, albowiem myślę, że stylistki chciałaby wiedzieć, że ktoś taki na rynku istnieje, a ogłaszam to ja, bo to skromna dziewczyna i nigdy by się na to nie poważyła, ale wierzcie mi- świetny fachowiec. Jeśli ktoś lubi kursy przeprowadzane w maksymalnym skupieniu i znakomitym opanowaniu formy i treści to Edyta jest świetnym wyborem.
    kontakt do Edyty:
    Edyta Maślewska
    Instruktor
    Szkolenia Biała Podlaska
    telefon: 502666412


    Szczycę się tym, że zdjęć nie retuszuję

  13. #238
    Kosmetyczka Avatar Danutka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Żagań
    Postów
    123

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    [QUOTE=Gorzkajakmokka;387615]To i ja dorzucę kilka słów od siebie. W razie gdyby ktoś szukał namiarów na Wrocław i okolice
    Tym bardziej, że jestem bardzo świeżo po szkoleniu z objętościówek u naszej forumowej Nadii.
    Bardzo długo wahałam się czy iść na takie szkolenie bo wydawało mi się, że mimo błądzenia, wiem mniej więcej co i jak ( taaa ) . Jednak zaczęłam obserwować prace naszych forumowych dziewczyn, wchodzące nowości i stwierdziłam, że warto w siebie zainwestować. Nie żałuję w ogóle wydanej kasy. Porównując ten kurs do mojego podstawowego u Daleckiej - niebo a ziemia. Nadia ma olbrzymią wiedzę, którą chętnie się dzieli. Mam nawet wrażenie, że wiem więcej niż oczekiwałam ..

    Dołączam się do opinii na temat szkoleń u Nadii we Wrocławiu.Miła dziewczyna,fajna atmosfera,profesjonalne szkolenie,dbałość o kursantkę.Wszystkie zagadnienia kursu dokładnie,pokazane,wytłumaczone,przećwiczone. Jednym słowem MEGA POZYTYW Jestem zadowolona,że pojechałam i nastawiona entuzjastycznie do klejenia rzęsek Planuję jeszcze wpaść w przyszłości na kolejne szkolenie z następnej metody.

  14. #239
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Dziękuję Danutko!
    Jesteś ogólnie bardzo pozytywna. Myślę że wszystko Ci się ułoży po Twojej myśli! Bardzo pracowita z Ciebie kobitka! Podziwiam.
    Choć na początku szło niezbyt sprawnie to póżniej nieźle się rozkręciłaś! Mądre pytania, upartość. Nawet modelka powiedziała później że mało do kogo prawie nie siadam do poprawek.
    Życzę powodzenia na nowej drodze rzęsowej.


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  15. #240
    Wizażystka Avatar AnastazjaB
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    206

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    To ja też wreszcie zrecenzuje szkolenie u Agulii

    Szkolenie z metod objętościowych, już jakiś czas temu w Krakowie u Agnieszki Kwiatkowskiej (forumowa Agulaaa).

    Szkolenie dwudniowe Jestem bardzo zadowolona. Pierwszego dnia przerobiłyśmy teorię i Agnieszka pokazała na modelce możliwości i kombinacje jakie można wykonać mnogą ilością rzęsek

    Ja już wcześniej coś tam sama próbowałam, z tego co się okazało na początku dobrze, ale później wg własnych przemyśleń zboczyłam za bardzo z dobrego szlaku
    Agnieszka mnie naprowadziła jak trzeba, i pierwszego dnia pod jej okiem wykonałam piękną stylizacje mixem wszystkich metod objętościowych z której jestem naprawdę dumna

    Drugiego dnia miałyśmy specjalne zadanie - wykonać maksymalnie naturalna stylizację rzęs znanej krakowskiej wizażystki za pomocą norki naturalnej.
    Ja preferuje efekty spektakularne, tutaj rzęski wyszły "zwyczajnie", ale norka została przećwiczona, póki co się z noreczką nie polubiłam. Myślę jednak, że się jeszcze odnajdziemy

    Agnieszka jest osoba bardzo szczerą i bezkompromisową - widzi błąd od razu poprawia. Nie ma mowy o głaskaniu po główce, masz robić tak długo aż wyjdzie dobrze. Jednocześnie jest przy tym miła i uprzejma, żeby nie było
    Polecam serdecznie, na pewno nikt się nie zawiedzie na szkoleniu u Agi

    Z pewnością wybiorę się ponownie do Agnieszki na doszkalanie z metody hollywood effect i stylizacji rzęs dolnych
    Na razie jednak muszę odłożyć na porządny aparat... Co z tego, że robię coraz sprawniej, coraz dokładniejsze rzęsy, skoro nie mam tego jak potem pokazać


    cataleya - następnym razem się zamienimy i Ty spędzisz na leżąco te 6-8h czy ile to tam było Moim zdaniem wytrzymałam dzielnie
    Facebook: AnastazjaBalon
    - zapraszam do obserwowania i komentowania prac
    Dokładne informacje: www.anastazjabalon.com
    Mój blog: thebestmakeupartist.blogs pot.com

  16. #241
    Rozkręcanko Avatar namezaneta
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    50

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Witam dziewczyny mam do was prosbe . Chce sie wybrac na kurs pzredluzania rzes z firmy NEW NAILS w warszawie ale moje pytanie brzmi nastepujaca szkolenie kosztuje 600 zl ale moge tez wybrac takie z kuferkiem i produktami wtedy kurs bedzie kosztowal 1700 zl czyli kuferek = 1100 pytanie brzmi czy nie przeplace , nie znam sie na tym a chcialbym abyscie mi powiedzialy czy poporstu skompletuje kuferek do przed;uzania rzes taniej ale zeby produkty byly dobrej jakosci a nie chinskie itd . BYLABYM bardzo wdzieczna.

  17. #242
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    a czemu chcesz tam pójść na rzęsy? tyle jest tu dziewczyn szkolących o niebo lepiej w podobnych cenach




  18. #243
    Rozkręcanko Avatar namezaneta
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    50

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Poprostu wiele dziewczyn bylo zadwolonych z tych kursow z tego co slyszalam potem masz tez jakis dokument ze obylo sie szkolenie . ale jezeli znasz jakies fajne kursy/warszawa gdzie mam pozniej jakis papier to podaj link str czy cos . aczkolwiek pytałam o to czy nie pzreplace jesli bym sie tam wybrała chodzi o ten kufer z produktami.

  19. #244
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    258

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    ja uważam, że najpotrzebniejsze rzeczy do przedłużania rzęs kupisz o wiele wiele taniej. Może podaj link co zawiera owy zestaw będzie łatwiej zweryfikować. Chociaż wydaje mi się, że połowy rzeczy nie wykorzystasz albo będzie leżało i leżało i się kurzyło jak w moim przypadku. Drugi raz bym się nie zdecydowała na starter na pewno.
    Ostatnio edytowane przez karolasc ; 14-10-2013 o 21:30

  20. #245
    Totalna maniaczka Avatar Patrycja_92
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Oborniki Śląskie
    Postów
    840

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    1100 za sam kufer ktory oni Ci skompletują to dla mnie chory pomysł.
    Idź najpierw na szkolenie, poznaj materiały, pomacaj, dowiedz się o własciwosciach kleju itd i sama sobie wszystko skompletujesz i przynajmniej nie bedziesz miała rzeczy niepotrzebnych. Ja byłam na kursie w Noble Lashes, zapłaciłam za sam kurs, na ktorym dowiedziałam sie od Nadii wszystkiego co trzeba, potem sama skompletowałam sobie kuferek na początek. Wydałam kase na kurs + pięćset złotych z małym hakiem na wszystko co potrzebne do pierwszych kilku aplikacji i cały czas dokupuje wedle własnego widzimisię Z Warszawy kogoś szukasz? No to idąc za ciosem mojej firmy szkoleniowej- w Warszawie w Noble jest Marchewkowa. Przepraszam ze nie wymieniam Evoskich szkoleniowców, ale to po prostu dlatego ze nie wiem która kobietka gdzie mieszka i nie chce powiedzieć nic głupiego
    http://www.pati-nails-lashes.blogspot.com/- amator, samouk, zapraszam
    _______
    Nie wzbijesz się w niebo machając rękami.
    Wybuduj rakietę, zwaną ciężką pracą,
    napędzaną cierpliwością,
    a gwarantuję Ci,
    że osiągniesz to co zamierzyłeś.
    ________________

  21. #246
    Rozkręcanko Avatar namezaneta
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    50

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    nie wiem czemu piszesz o paznokciach skoro to watek o rzesach i o to pytałam apropo co do zestawowo startowych do paznokci to sa gowniane i lepiej samemu kompletowac ale to moje zdanie.

    PATRZYCJA DZIEKUJE ZA ODP NA TEMAT

  22. #247
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    258

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    lapsus, poprawione. Natomiast cała reszta bez zmian co do merytorycznej strony wypowiedzi.

  23. #248
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Oczywiście, że warto wybrać szkolenie bez zestawu ( a wszystkie produkty wymacać i wybrać sobie na miejscu u szkoleniowca), Z evo znajdziesz 2 szkoleniowców w Warszawie (Joanna Breczko - Asiuniak33 - znajdziesz ja tu na forum) oraz w Sulejówku Agnieszka Szymańczuk - na pewno nie wyjdziesz zawiedziona. Obie Panie mają ogromną wiedzę, którą chętnie się dzielą.
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  24. #249
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    W Warszawie jest też Kasia Borkowska kati777.


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  25. #250
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    67

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Ano jestem;-) dziękuję Nadia, samej tak głupio się reklamować:-)serdecznie zapraszam, szczególnie na szkolenia 1:1, lubię robić solidne podstawy pod zawód stylistki rzęs:-)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. ŚLĄSKIE Kurs Stylizacji Paznokci
    By Kasienkaa in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 20-08-2023, 00:49
  2. Londyn - kursy, szkoły
    By DiamondShine in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 29-10-2015, 08:27
  3. LONDYN Kursy i szkolenia
    By kashia83 in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 07-09-2010, 13:55

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •