Strona 11 z 15 PierwszyPierwszy ... 789101112131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 251 do 275 z 363

Temat: kursy szkolenia,ceny

  1. #251
    Kosmetyczka Avatar wani
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    42

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    To może i ja swoje trzy grosze wtrącę odnośnie szkolenia, które odbyło się wczoraj u Ali (Noble Lashes) Długo się zastanawiałam, gdzie/do kogo wybrać się na szkolenie podstawowe 1:1. Przeczytałam masę postów tutaj na forum, a że szkolenie chciałam odbyć niedaleko, zdecydowałam się na Alę. Forumowiczki pisały na jej temat same dobre rzeczy, więc pomyślałam... czemu nie. Początkowo chciałam przyoszczędzić i szukałam innych szkoleń w sieci, ale teraz nie żałuję ani jednej wydanej złotówki.

    Szkolenie rozpoczęło się o 10:00 od smakowitej herbatki i słodkości i bardzooo konkretnej dawki teorii. Okolo 13 modelka już leżała na łóżku i zaczęłam kleić... Ala przez cały czas zerkała mi przez ramię i korygowała każdy ruch, chwaliła, ganiła i poganiała Kleiłam, nie powiem że było łatwo, ale z taką fachową pomocą i radą zdecydowanie łatwiej szła praca.

    Ala jest bardzo ciepła, wyrozumiała i wspaniale przekazuje wiedzę. Teraz już moja w tym głowa, żeby zdobyte umiejętności i informacje wykorzystać w praktyce... Niech no tylko moje zamówienia przyjdą i zabieram się za pracę Na pewno zobaczycie nie raz moje "wypociny" w galerii rzęskowej.

    Polecam Alę z całego serca... złota dziewczyna

  2. #252
    Rozkręcanko Avatar namezaneta
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Postów
    50

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Dziekuje dziewczyny bardzo mi pomoglyscieee

  3. #253
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    ja polecę Kasię Borkowską katiii777 w Warszawie. Ona nauczy tak, że poradzisz potem w każdej sytuacji, jestem jej kursantką, więc każdy mój sukces to też troszkę sukces Kasi, dużo jej zawdzięczam i gdy coś osiągam myślę, że będzie ze mnie dumna już pisałam wcześniej, że zachwyciło mnie szkolenie u niej, a szkoliłam się w wielu firmach. Kasia jest szkoleniowcem z powołania
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  4. #254
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    67

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Pewnie Alu, że jestem dumna i cieszę się, że jesteś szkoleniowcem w Noble, nieskromnie można powiedziec, że firma skupia samą instruktorska śmietankę:-) wiesz, że kocham przekazywać wiedzę o rzęsach, a teraz robiąc szkolenia spinam się jeszcze bardziej, żebys szkolac z objętości moje wcześniejsze kursantki po podstawowym mogla skupić sie tylko na trikach i mykach, a nie oduczać złych nawyków i przypominać teorię:-)

  5. #255
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    taaaaak Kasiu, duuużo łatwiej później swoje kursantki szkolić nawet po zwykłym doszkoleniu 1:1 jak do ciebie idzie na objętościowe to już wiesz z założenia że wyjdzie od ciebie i będzie więcej wiedziała i umiała niż kursantka szkolona wcześniej gdzie indziej.


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  6. #256
    Rozkręcanko Avatar kamzu
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Lubin - Dolny Śląsk
    Postów
    94

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Kolejne szkolenie u Edytki zaliczone jak zwykle było przemiło, prześmiesznie i bardzo profesjonalnie Edzia zdradza wszystkie tajemnice rzęsowego świata w taki sposób, ze od razu wszystko staje się jasne, a do tego postarała się aż o 2 modelki co pozwoliło mi porządnie poćwiczyć. Polecam też wszystkim produkty Evo na których pracuje się rewelacyjnie

  7. #257
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    usmiech kursantki bezcenny
    gratuluje wyboru doskonalego szkoleniowca

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  8. #258
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Szwecja
    Postów
    66

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Polecam szkolenia u Nadii (nadiuszka), bylam na dwudniowym szkoleniu podstawowym. Nadia jest przemila, szczera, pelna wiedzy i umiejetnosci instruktorka. Pozytywna i bardzo dokladna w tym co robi i mowi. Wszystko dokladnie opowiedziala, pokazala i wytlumaczyla. Jej dobre podejscie, talent i wiedza zachecala mnie na kazdym kroku do starannego obeserwowania i probowania, a moje pierwsze minuty trzymania pesetek w reku i klejenia pierwszych rzes nie byly latwe Pelen profezjonalizm! Dlatego z calego serca polecam szkolenia wlasnie u niej, napewno nie bedziesz zalowac ani jednej spedzonej u niej minuty i wydanej zlotowki

    Chcialam jeszcze podziekowac za goscine (ze wzgledu na to, ze lecialam do Nadii nie znajac Wroclawia zostalam cieplo przyjeta, przenocowana i wyzywiona), zadna moja minuta tam nie byla zmarnowana. Przed wylotem udalo mi sie nawet zwiedzic Wroclaw, a wszystko dzieki Nadii i jej duzych checi! Dziekuje i z mila checia wybiore sie na nastepne szkolenia!

  9. #259
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Postów
    4

    Domyślnie Szczecin - szkolenia, metoda 1:1

    najpierw przeszukujemy forum potem zadajemy pytania


    Witajcie,

    jestem tu nowa i wybaczcie jeśli dubluję wątek.. a w razie czego proszę, by moderator przeniósł moje posty tam gdzie trzeba

    Czy mogłybyście mi polecić jakiś porządny kurs, lub wykwalifikowaną i doświadczoną wykładowczynię/instruktorkę w metodzie przedłużania/zagęszczania rzęs metodą 1:1 w Szczecinie?

    Zainteresowałam się tą tematyką po tym jak mój M wyjechał za granicę za pracą zarobkową.. a ja chciałabym jakoś wypełnić sobie nadmiar wolnego czasu po pracy i zdobyć jakieś nowe ciekawe umiejętności ... Sama miałam okazję korzystać już parę razy z usługi przedłużania rzęs tą metodą i efekt był dla mnie zniewalający... i tak sobie pomyślałam, że fajnie byłoby dawać taką radochę innym... poza tym stwierdziłam, że tego prędzej się nauczę niż robienia paznokci..tym bardziej, że jakiś słaby mam zmysł estetyczny... i malowanie wzorków byłoby dla mnie makabrą...
    Na początku roku również wyjeżdżam, więc nie będę Wam w żaden sposób psuć rynku, czego oczywiście nigdy bym nie zamierzała Do Nowego Roku poćwiczę sobie na przyjaciółkach, ciociach i kuzynkach, a co tam niech się cieszą , a potem jak mi się spodoba i się wdrożę to może będę też to robić za granicą... ale to jeszcze zobaczymy, czy w ogóle mój kręgosłup podoła takim wyzwaniom

    Wybaczcie to owijanie w bawełnę A jak znacie coś lub kogoś godnego polecenia, to będę wdzięczna.

    Pozdrawiam serdecznie Sylwia
    Ostatnio edytowane przez kiwaczek2 ; 21-11-2013 o 19:59

  10. #260
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Z evoskich instruktorek to albo matka założycielka dzikakura albo pinoczetka

  11. #261
    Wczytuje się Avatar amathonte
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    Ostróda
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Poczytałam, poczytałam i jestem w szoku! Robiłam kurs w lipcu u pewnej pani z Gdańska. Trwało to oko 4-5h? Pani dała mi dwie kartki z produktami swojej firmy, przedstawiła teorię i do dzieła. Robiłam, stała mi za plecami 15 minut, wyszła na godzinę i tyle. Teraz jak czytam o tych szkoleniach z evolashes to przynajmniej mam cel na co odkładać pieniądze! Rany, nawet nie wiedziałam że tyle rzeczy nie zostało mi powiedzianych. Wydaje mi się, że rzęs nie robię źle ale to głównie dzięki swojej ciężkiej pracy po kursie i godzinach czytania forum (i cierpliwości mamy, której pierwsze rzęsy robiłam 7 godzin)... No ale nie ma co, do dzikiejkury lub edytakon będę się chciała wybrać na doszkolenie. Świetne jesteście dziewczyny!

  12. #262
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Jarosław
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Witajcie kochane
    Bardzo długo podczytuje, i długo się zastanawiałam do kogo pójść na szkolenie, dzięki temu forum wybrałam wspaniałą instruktorkę meraszka, która dokładnie i w bardzo przyjemny sposób wytłumaczyła co do czego od początku do końca. Ogromne doświadczenie i praktyka. Również miała dużo cierpliwości do mnie, nie wszytko mi wychodziło tak jak bym chciała.
    Jeżeli ktokolwiek jeszcze się zastanawia gdzie pójść na szkolenie to naprawdę szkoda czasu, wystarczy przeczytać kilka stron na forum i już wiadomo.
    Jestem bardzo zadowolona z wyboru, teraz pozostaje tylko dużo ćwiczyć
    Pozdrawiam serdecznie

  13. #263
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Jaczków
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    W końcu doczekałam się na szkolenie u świetnej instruktorki i stylistki rzęs Agnieszki Kwiatkowskiej. Agę poznałam na warsztatach ,,Kropka nad i ,, już wówczas zaimponowała mi swoją osobowością i ogromną wiedzą. Zresztą obie instruktorki ,,Kropka nad i,, są w swoim fachu doskonałe, Nadia pozdrawiam Cię Warsztaty były super, na bardzo wysokim poziomie, wiele dowiedziałam się na temat stylizacji rzęs dolnych i dlatego też postanowiłam wybrać się na szkolenie objętościowe do Agnieszki Kwiatkowskiej. Od początku Aga zainteresowała mnie swoją osobą nie tylko poprzez swoje umiejętności ale również, ze względu na charakter - nie owija w bawełnę i prosto z mostu mówi co jest źle a co dobrze. Warto było pokonać te ok 400 km ….ta trasa w porównaniu z tym co pokazała i czego nauczyła mnie Aga to pestka Byłam na różnych szkoleniach ale to przerosło moje oczekiwania w dodatku żaden z moich szkoleniowców nie był tak pomocny. Aga poświęca czas swoim kursantkom , można zadzwonić do niej z każdym problemem, koryguje nasze zdjęcia z wykonanej stylizacji rzęsowej i podpowiada co trzeba poprawić. Także fajnie bo dalej nad nami czuwa... Aga wyłapie nasze błędy i niedociągnięcia ,podpowie jak ułatwić sobie pracę i nad czym jeszcze trzeba popracować. Szkolenie odbywa się w miłej i swobodnej atmosferze, bez sztucznej oprawy i stresu. Motywuje i chwali a kiedy trzeba to gani bez zbędnego ,,cukrzenia,, i wszystko krok po kroku dogłębnie tłumaczy i pokazuje Zresztą jakość i poziom jej szkoleń widać na zdjęciach- wykonanych stylizacji przez jej kursantki. Aga jesteś doskonała w tym co robisz!Czekam z niecierpliwością na kolejne szkolenie lub warsztaty na które na pewno przyjadę Buziaki trzymaj się

  14. #264
    Wczytuje się Avatar halucynacja88
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Kraków
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    To i ja się pochwalę zdjęciami z kursu podstawowego 1:1 u Agnieszki Kwiatkowskiej - forumowej Aguli. Dzięki Aga za Twoje wsparcie, profesjonalizm i cudowna atmosferę podczas szkolenia!

  15. #265
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    54

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    ja też wybieram się za jakies 10 dni na szkolenie z metody 3d do Muraszki i juz nie mogę się doczekac !

  16. #266
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Cześć dziewczyny! Ja na początku lutego wybieram się na szkolenie z metody 1:1 do instruktorki Noble Lashes, pani Marianny, która szkoli w Czeladzi. Rozmawiając z nią przez telefon wydała mi się niesamowicie miła, sympatyczna i z ogromem wiedzy. Już nie mogę się doczekać. Mam w sobie bardzo dużo determinacji aby zacząć przygodę z rzęsami, które mieszają mi w głowie od jakiegoś czasu. Mam nadzieję, że podołam. A mam takie pytanie do Was, czy któraś zajmuje się również semipermanentnym tuszowaniem rzęs? Czy można jakoś samemu dojść do wprawy czy szkolenie również jest niezbędne no i czy jest na to rzeczywiście zapotrzebowanie? U mnie kilka koleżanek zastanawia się na takim zabiegiem dlatego zastanawiam się czy nie warto byłoby spróbować. Wiem, że to żadna alternatywa dla przedłużanych rzęs bo one dają efekt zniewalający, ale niektóre dziewczyny lubią efekt naturalny więc wtedy takie tuszowanie rzęs byłoby dla nich wystarcząjące i również zaoszczędziłyby czas przy porannym makijażu.
    Pozdrawiam
    Ania

  17. #267
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    258

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    u mnie zainteresowania np na to w ogóle nie ma tak naprawdę. A jeśli chodzi o szkolenie to powinnaś być zadowolona bo p. Marianna sądząc po pracach zna się na rzeczy koniecznie daj znać

  18. #268
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    KK w tym temacie zapytaj bo tu tylko rzeskowe szkoleia
    Kursy i Szkolenia - Forum Paznokcie Wzorki.Info

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  19. #269
    Rozkręcanko Avatar pat-Rysia
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    32

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Dziewczyny proszę was o pomoc
    Chciałabym się zapisać jakoś w lutym/marcu na kurs przedłużania rzęs 1:1 z Evolashes, ale już się trochę pogubiłam Jestem z Warszawy i szukam intruktorki. Do kogo kurcze mam się jak coś zapisywać ?

  20. #270
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    na stonie Evo znajdziesz wszelkie niezbędne informacje - forumowa asiuniak na pewno, nie wiem jak edusia czy ona też z wwy czy nie. musisz tam poczytać.




  21. #271
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Cytat Napisał Ania_SC Zobacz post
    Cześć dziewczyny! Ja na początku lutego wybieram się na szkolenie z metody 1:1 do instruktorki Noble Lashes, pani Marianny, która szkoli w Czeladzi. Rozmawiając z nią przez telefon wydała mi się niesamowicie miła, sympatyczna i z ogromem wiedzy. Już nie mogę się doczekać. Mam w sobie bardzo dużo determinacji aby zacząć przygodę z rzęsami, które mieszają mi w głowie od jakiegoś czasu. Mam nadzieję, że podołam. A mam takie pytanie do Was, czy któraś zajmuje się również semipermanentnym tuszowaniem rzęs? Czy można jakoś samemu dojść do wprawy czy szkolenie również jest niezbędne no i czy jest na to rzeczywiście zapotrzebowanie? U mnie kilka koleżanek zastanawia się na takim zabiegiem dlatego zastanawiam się czy nie warto byłoby spróbować. Wiem, że to żadna alternatywa dla przedłużanych rzęs bo one dają efekt zniewalający, ale niektóre dziewczyny lubią efekt naturalny więc wtedy takie tuszowanie rzęs byłoby dla nich wystarcząjące i również zaoszczędziłyby czas przy porannym makijażu.
    Pozdrawiam
    Ania
    ja skończyłam szkolenie z semipermanentnego tuszowania, póki co jeszcze nie ruszyłam z tą usługą, bo muszę zakupić tusz. Ale wśród moich klientek i znajomych jest sporo chętnych na taki zabieg. Można też proponować go dla rzęs dolnych, więc przy przedłużonych rzęsach to moim zdaniem dobre rozwiązanie dla klientek póki nie zrobię kursu na przedłużanie rzęs dolnych


    Jeśli chodzi o szkolenie z Evo 1:1 to ja robiłam u naszej Agulusi i jestem mega zadowolona. Myślałam, że mój czas pierwszej aplikacji będzie mega długi a wyniósł...2h. I naprawdę wykleiłam wszystko co widziałam. Sądzę, że ten czas zawdzięczam radom Agi, które naprawdę ułatwiają organizację stanowiska pracy i dobrym produktom (kleiłam na HS4 z Evo). W załączniku dodaję kilka zdjęć ze szkolenia.
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  22. #272
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    No własnie też dlatego myślę o tym semipermanentnym tuszowaniu. Tylko nie wiem czy warto próbować bez szkolenia np na sobie czy koleżance czy jednak szkolenie jest koniecznie. Przy przedłużaniu jest większe ryzyko zrobienia komuś krzywdy. A jeśli chodzi o tuszowanie to ja sama jestem bardzo precyzyjna, nie cierpie posklejanych rzęs wiec kogoś z takimi też bym od siebie nie wypuściła, wolałabym usunąć mascarę niż zrobić prowizorkę.

  23. #273
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    farbstift, problem polega na tym że właściwie kursantki na początki nie widzą wszystkiego ale praca ładna


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  24. #274
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Aniu co do mascary to jest różnie, są Panie które życia sobie bez niej nie wyobrażają, a inne słyszeć o niej nie chcą bo efekt nie taki jaki dają zagęszczone i przedłużone rzęski dolne u mnie przeważają te drugie klientki, ponieważ mają wybór, najpierw testują mascarę a później rzęski i 90% pozostaje przy rzęskach

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  25. #275
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Cześć dziewczyny.

    Może znajdzie się tu jakaś dziewczyna, która jeszcze nie przedłuża rzęs, a chciałaby to robić.
    Szukam chętnej koleżanki na kurs. Moglybyśmy zrobić go we dwie, czyli "grupowo" zawsze to trochę taniej.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. ŚLĄSKIE Kurs Stylizacji Paznokci
    By Kasienkaa in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 20-08-2023, 00:49
  2. Londyn - kursy, szkoły
    By DiamondShine in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 29-10-2015, 08:27
  3. LONDYN Kursy i szkolenia
    By kashia83 in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 07-09-2010, 13:55

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •