Strona 3 z 15 PierwszyPierwszy 123456713 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 363

Temat: kursy szkolenia,ceny

  1. #51
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    no to i ja się wtrącę jeżeli szukać odpowiedzi, to na pewno się znajdzie gdyby tak kura i edytka zareklamowali swoje szkolenia np na grouponie za śmieszne pieniądze, myślę, że wiele dziewczyn by skorzystało z tej oferty. Może instruktorki i nie zarobią majątku, ale co będą z tego miały? każda zadowolona przeszkolona dziewczyna, zachwycona jakością szkolenia oraz jakością produktów, (które mogła pomacać, wypróbować podczas treningu) zakupi kuferek startowy (i tu zaczyna się zarobek), i regularnie będzie się zaopatrywała w sklepie evo. czyli pomysł z tanimi szkoleniami wcale nie jest zły
    dianka11, ja nie zakładam z góry, że będziesz miała złe szkolenie i bardzo bym chciała dalej czytać tu twoje posty, poruszyłaś bardzo ważny temat i twoje doświadczenie jest tu nam potrzebne

  2. #52
    Rozkręcanko Avatar evenense
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    55

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Sorki dziewczyny ja już kilka dobrych lat pracuje w branży kosmetycznej i tyle co znam ludzi ,firm z którymi współpracuję to dla mnie osobiście to co piszecie jest abstrakcja.Patrząc na doświadczenia koleżanek po fachu.
    Wiekszosc z was chyba nie orientuje się na rynku .marchewkowy Uważasz ,że 650 zł za szkolenie to sporo przecież to są śmieszne pieniądze..
    Myślę, że dziewczyny nie są instruktorami które muszą w ten sposób zabiegac o klientele. One po prostu nie muszą tego robić bo mają klientki.. Co innego gdy ktos chce pozyskac klientele.Ale moim zdaniem nie jest to dobry start.
    Dla mnie jako potencjalnej kursantki na szkolenie z przedłużania rzęs takie miejsce jak grupon podważa autorytet danej firmy..I świadczy o małej ilości klientek ...co za tym idzie...kiepskim poziomem obrotów danej firmy... i w tym momencie można by się zastanowić jaka jest tego przyczyna. Z całym największym szacunkiem. Jeśli ktoś dobrze orientuje się w marketingu to rozumie ,że celem jego firmy powinien być wysoki poziom jakości usług z adekwantną do niego ceną ..takie rozwiązanie zaniżania cen przez tego typu portale pokazuje Obraz danej firmy teraz i rzutuje na przyszłość (gdzie grupon jak widać w wiekszej ilości spada na psy)w pełnej krasie na rynku w niestety negatywnym świetle. ..nawet gdy uważamy sie za profesjonalistę..(możemy sie uważać) rynek powie swoje. Wiemy nie od dziś jaka opinią cieszą sie portale z masowymi usługami.

    to jest oczywiscie moja opinia i nikt nie musi sie z nia zgadzać.
    Ostatnio edytowane przez evenense ; 29-02-2012 o 01:25

  3. #53
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    z jednej strony zgadzam sie z wami w 100% bo najchetniej bym w kosmos wystrzelila wszystkich paprokow gruperowo gruponowych
    a co mnie pchnelo do umieszczenia tam oferty... banal
    nikt w czestochowie nie umie rzes wykleic w pewnym momencie kobiety baly sie zakladac rzes bo kolezanki po 2 aplikacjach byly lyse, ale co sie dziwic jak szkolily 2 salony i wyznawaly teorie "klej jak popadnie klientka i tak sie nie zorientuje"
    doszlam do wniosku ze moze watro tej usludze zrobic pozytywna reklame, tylko zeby wyjsc na tym dobrze trzeba sobie wynegocjowac jak najlepsze warunki dla siebie no i sie udalo niski procent plus spory limit na ktory na poczatku nie chcieli sie zgodzic, ale sie udalo bo widzieli ze latwo nie bedzie moja oferta byla najdrozsza oferta rzesowa w miescie i na 15 kuponow sprzedanych(taki byl limit)wykleilam 15 poprawek po bardzo drogich ekskluzywnych salonach ktore nigdy nie pracowaly z takimi portalami gdzie rzesy byly klejone metoda 5:10 nawet abstrakcje klejenia do powiek sie zdarzaly kolejna oferta wyszla i rowniez wykleilam 100% poprawek po innych salonach gruponowych i nie grupownowych
    u mnie rzesiska kosztuja 350zl i szczerze dzieku tym klientkom, ktore trafily do mnie z grupera kolejne klientki nie maja oporow zeby taka sume zaplacic bo wiedza ze rzeski sa prawidlowo wykonane i sa bardzo dobrej jakosci, a i klientki ktore mialy kupowny wracaja na uzupelnienia i placa 100% za uzupelnienie wg cennika
    wiec majac do wyboru reklame w radiu wybralam gruper jak sie podejdzie do tego z glowa to i madrze sie z tego wyjdzie i naprawde sie zarabia
    co nie zmienia faktu ze w moim miescie sa sami partacze ktorzy wala na ilosc nie na jakosc bo np mikro z algami trwa 15minut, gdzie same algi ja trzymam 20-25minut

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  4. #54
    Szkoleniowiec Avatar AtelierStylizacji Carolla
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    częstochowa
    Postów
    391

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    ja sie wypowiem z innej strony

    po pierwsze agulusia nie mozesz pisac ze wszyscy w czestochowie to partacze w stylizacji rzes poniewaz ja rowniez robie rzeski i uwazam ze owszem moze nie sa one w czestochowie piorytetem u klientek bo poprawiam tez masakre tak jak piszesz 5:10, czasem klienki przychodza z połowa swoich naturalnych bo razem z przedłuzonymi im odpadaja, albo przedłuzenie i zageszczenie to 20 rzes na jednym oku- noł koments:d ale sa i ladnie naklejone, starannie, robione przez dziewczyny ktore sie staraja i dbaja o klientow.

    malo tego jesli klientki przychodza do ciebie i zmieniaja swoja stylistke rzes tzn ze sa niezadowolone i zmianiaja, jak maja dobrze robione to trsymaja sie dzieczyny u ktorej robia a co za tym idzie ty nie masz z nimi stycznosci prawda

    tak samo jest z paznokciami- jeni sie staraja i maja klientów, drudzy nie i klientów traca i wtedy poprawiamy te zmasakrowane dłonie

    co do grupera- uwazam ze jest to dobra reklama miejsca nowego salonu, ewentualnie jak sie ludzie ucza to wówczas maja mozliwosc dostepu do masy klientek.

    ale nie oszukujmy sie ja mam mnostwo kolezanek ktore wystawialy sie na tych portalach i...

    1. zarobek znikomy a nawet zerowy, badz usługi swiadczone po kosztach- z doswiadczenia klientek wiem ze majac porownanie zabiegow z normalnej cenie a z zakupow grupowych były to calkiem inne zabiegi niestety

    2. ciecie kosztów przez osoby wysawiajace sie powoduje ze jednak klienci nie sa zadowoleni i nie wracaja

    3. jesli usługa jest dobrze wykonana niestety dla nas to nie swiadczy ze zdobedziemy grono stałych klientek poniewaz z reguły osoby korzystajace z grupona beda szukac podobnych ofert u naszej konkurencji- a dlaczego poniewaz osoby ktore korzystaja z danych usłu po stałych cenach nie korzystaja z grupona , a osoby korzystajace z zakupow grupowych sa przyciagane do takich zakupów nizszą cena wiec takiej nizszej ceny szukaja gdzie indziej

    ja rozumiem dziewczyny ktore grupona bronia i kupuja- jest okazja ok ale nie oszukujmy sie ze przykładowo za 49 zł zrobi sie rzesy przedłuzenie na dobrych produktach, w dobrym czasie zarabiajac z tego maksymalnie 50%.

    mało tego paznokcie jak widze za 29 zl- szok pytam jakich produktow uzywaja dane stylistki?

    szkolenia za 150 zł ile jest w grupie, ile godzin, na jakich materiałach- dziewczyny ktore płaca za szkolenia wiedza ile wiedza kosztuje, ja szkole ale tez sie szkoliłam i wiem jaka ciezka pracą jest pozyskanie pieniedzy na szkolenie podnoszace kwalifikacje, jak również duzo kosztuje zeby osoby inne wyszkolic-

    moje zdanie jest takie... kazdy ma swoje racje, sa plusy i minusy, nie wolno wszystkich wrzucac do jednego wora bo sa i tacvy ktorzy robia na gruperze rewelacyjnie i sa tacy ktorzy w markowych salonach robia padake!

    co do pytania o szkolenia w gruperze- ja bym osobiscie sie nie zdecydowała ale jak ktos chce to prosze bardzo- uwazam ze doceni roznice jak pojdzie na standardowe szkolenie i bedzie w stanie sam wyciagnac wnioski co jest lepsze

    ja wychodze z załozenia ze nie jestem na tyle bogata zeby kupowac tanie rzeczy- bo z doswiadczenia wiem ze jak sie na czyms oszczedza co ma dawac nam inne korzysci to musimy wyłożyć podwójna stawke:
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 29-02-2012 o 12:10

  5. #55
    No to..wpadłam Avatar pinoczetkaaa
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    152

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    wiecie co ja byłam na szkoleniu już dobre 3 lata temu możne nawet już 4 leci.
    Szkolenie hmmmm porównując je do odbytych szkoleń i warsztatów do tej pory które robiłam między innymi u kury i Edytki to porażka
    Pani przekazała niby cała wiedzę plus dała skrypt do domu, niby pokazała jak rzesy rozdzielać miziać itp ale np;D oko podklejałyśmy tak ze omijałyśmy klika ładnych mm w kącikach co raczej jest niedopuszczalne;p poaztym nie dowiedziałam sie nic o profilach rodzajach itp . No ale szkolenie to było wtedy nowością , hitem i podejrzewam tez ze byłam 1 kursantką owej firmy.
    I dodam ze za pakiet startowy ze szkoleniem zapłaciłam prawe 2 tys złotych
    tak więc większości rzeczy takich jak uzupełnianie ściąganie rozdzielanie sklejek itp uczyłam się sama, metodą prób i błędów

    ---------- Dodano o godzinie 01:37 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 01:36 ----------

    tak więc drogo tez nie znaczy dobrze

  6. #56
    Debiutantka Avatar Rudzielec7
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Ząbki/Warszawa
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Witam, jestem tu pierwszy raz i mam ogronmą prośbę, poszukuję szkoleniowca rzęs z Warszawy (w przystępnej cenie), może mogą mi Panie kogoś polecić. Interesuje mnie aplikacja 1:1, 2:1. Jestem samoukiem i na dzień dzisiejszy moimi ofiarami były siostry i koleżanki bardzo chciałabym nabyć umiejętności pod fachowym okiem instruktorskim.

  7. #57
    Szkoleniowiec Avatar AtelierStylizacji Carolla
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    częstochowa
    Postów
    391

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    w secret lashes zrobisz swietne szkoenie w wawie

  8. #58
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Rudzielcu Drogi,

    Jesli chcesz szkolenie 1:1, to nie od razu 2:1.Co prawda piszesz, że zaczęłas juz przygodę z rzęskami, więc być może jako samorodny talent, aplikujesz rzęsy calkiem nieźle. 2:1 to bardziej zaawansowana technika i trzebaby opanować najpierw podstawową aplikację , jeśli juz kleisz wyeliminować ewentualne błędy w podstawowej aplikacji, a dopiero zabierać się za tę trudniejszą.

    Pokaż nam swoje prace-po prostu

    Atelier Stylizacji Karola- w SL nie ma kursu na 2:1, są norki-owszem. Kurs podstawowy jak najbardziej rowniez w SL da się zrobić

  9. #59
    Nałogowiec Avatar śmieszna
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowsze
    Postów
    347

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Ja również chciałąbym zrobić kurs w WAWIE. Co jest Warte polecenia? Rozmawiałąm z Pania z SL i całkiem rozsądnie mówiła. Czy są jeszcze jakieś kursy nad którymi warto się zastanowić?

  10. #60
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    A kursy na instruktora ( no ja nie zamierzam sie jeszcze wybierac ) ale ciekawi mnie gdzie najlepiej robic czy edytka i kura tez szkola instruktorow ?

  11. #61
    No to..wpadłam Avatar Blejsia
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Sztum
    Postów
    222

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Dziewczyny a czy któraś z was odbyła kursik w EF mam teraz okazje zrobic kursik za50% wartosci i zastanawiam sie co wybrac;/

  12. #62
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    już było u nas forum, czytaj tu:
    http://forum.wzorki.info/szkolenia-w...esy-1-1-a.html
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  13. #63
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Kochane potrzebuje kogos z Krakowa kto dobrze szkoli z przedluzania rzes 1:1 jak najszybciej

  14. #64
    Szkoleniowiec Avatar meraszka
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    187

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    oj z Krakowa to ciężko- o ile Edytakon nie wybiera się tutaj w najbliższym czasie

  15. #65
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    wiem, ze narazie Edytka nie ma zamaru sie do Krakowa wybrać, ale mi zależy na kimś rowniez dobrym i w najszybszym czasie godnego polecenia

  16. #66

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Polecamy w Krakowie kursy u naszej świetnej stylistki Pani Eweliny Klimaszewskiej Przedłużanie rzęs - szkolenie indywidualne podstawowe
    Robi również kursy doszkalające - wystarczy zadzwonić i umówić się na dogodny termin. Miejsce również dogodne, gdyz salon szkoleniowy mieści się w centrum handlowym M1.
    Kontakt telefoniczny: 798 826 722
    e-mail:klimaaa@wp.pl

  17. #67
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Nowogród Bobrzański/k. Zielonej Góry
    Postów
    53

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    a ja mam do Was takie troche dziwne pytanko bo ukonczylam szkolenie z przedluzania rzes 1:1... i dostalam zwykly certyfikat bez zadnego hologramu ani nic... czy to znaczy ze ukonczenie tego szkolenia nie uprawnia mnie do wykonywania zawodu stylisty rzęs

  18. #68
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    hm w jakiej firmie robiłaś szkolenie? Ja na swoim certyfikacie też nie mam hologramu wydaje mi się, że pieczątka i podpis szkoleniowca wystarczą.

  19. #69
    Wizażystka Avatar moniek09
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Postów
    81

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Dziewczyny możecie polecić mi jakieś szkolenie przedłużania rzęs 1:1 we Wrocławiu? Zastanawiam się nad Secret Lashes, czy to będzie dobry wybór? I czy warto brać szkolenie razem z zestawem startowym?

    Ewentulanie ile mniej więcej może mnie wynieść taki zestaw, jesli skompletuje wszystko sama?

  20. #70
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Ja bylam we Wroclawiu PROCOSMETICS Wrocław u Pauli ..... Mila dobrze wwytlumaczyla , dobrze pokazala i caly czas siedziala kolomnie Robilam blinka i 1:1 u niej . Paula doradzila mi by nie kupowac zestwu ona mi dobrala to co naprawde mi potrzebne bylo . i z tego kozystam caly zas , jeszcze ani razu nie pomyslam o jakies rzeczy ze ,,to ,, bylo by mi tak naprawde nie potrzbne

  21. #71
    Nałogowiec Avatar śmieszna
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowsze
    Postów
    347

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Cytat Napisał moniek09 Zobacz post
    Dziewczyny możecie polecić mi jakieś szkolenie przedłużania rzęs 1:1 we Wrocławiu? Zastanawiam się nad Secret Lashes, czy to będzie dobry wybór? I czy warto brać szkolenie razem z zestawem startowym?

    Ewentulanie ile mniej więcej może mnie wynieść taki zestaw, jesli skompletuje wszystko sama?

    Ja robiłam całkiem niedawno szkolenie w SL i radzę nie kupować kuferka tylko dobrać sobie samej. Ja tak zrobiłam i wydałam na wszystko ok 500zł. Zakupiłąm: pensety, klej ultra bonding (ale już teraz chcę go zamienić - za duża pojemność jak na poczatek 10ml nie do zużycia), primer, remover w żelu, kryształową podkładkę, silikonową podkłądkę, 10 par płatków , szczoteczki, aplikatory bezwłókienkowe, rzęsy jedwabne (ja wzięłam C 0.20 8-12, ale dokupuję już powoli resztę, warto mieć grubość 0,15 i mniejszy skręt ), taśmę i to chyba tyle...
    Zaznaczam, że moja przygoda z rzęsami toczy się w warunkach domowych. Trzeba też pomyśleć o czymś do sterylizacji narzędzi. Do salonu kupiłabym na pewno więcej rodzajów rzęs.

  22. #72
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Witam
    Cztam ten temat i widze drogie moje ,ze zorjenowane jestescie nieźle.Ja nie i prosze was o pomoc.Chce zostać wizazystka i stylistką.Chce to zrobic poządnie.
    Znalazłam w Lublinie szkołe wizażu Aestetic.Czy ktos cos o niej wie?Czy warto?Ktoś sie tam uczył?Ponoć po niej uzyskam tytuł czeladnika,to chyba dobrze?

  23. #73
    No to..wpadłam Avatar lonia1990
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    108

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Witam ! Czy może mi ktoś polecić jakieś dobre szkolenie z zagęszczania rzęs 1:1 ? Okolice krakowa, katowic,bielska, bytomia

  24. #74
    Totalna maniaczka Avatar białaaaa
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    okolice Stalowej Woli
    Postów
    1 056

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    tak w krakowie edytakon organizuje w weekend 10-11 listopad i chyba są wolne miejsca najlepiej napisz do niej na priv
    Zapraszam
    Facebook https://www.facebook.com/pages/Mmnails/1402254793409375
    Blog http://mmnails.blogspot.com
    Zarejestruj się a będziesz mogła odebrać i Ty darmowego boxa za gwiazdki http://shinybox.pl/order/index/mode/...n/?ref=2a40b69
    Paatal sklep kosmetyczny
    http://www.paatal.pl/tell_a_friend/customer/41731.ht

  25. #75

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Jeżeli chodzi o Kraków to polecam w samym centrum (niemalże pod Wawelem) Panią Agnieszkę.
    Szkoli ze wszystkich metod 1:1, 2 i 3:1, rzęsy powieki dolnej itp.
    Przedłużanie rzęs oraz Szkolenia - Kraków

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. ŚLĄSKIE Kurs Stylizacji Paznokci
    By Kasienkaa in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 20-08-2023, 00:49
  2. Londyn - kursy, szkoły
    By DiamondShine in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 29-10-2015, 08:27
  3. LONDYN Kursy i szkolenia
    By kashia83 in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 07-09-2010, 13:55

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •