Strona 4 z 15 PierwszyPierwszy 1234567814 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 76 do 100 z 363

Temat: kursy szkolenia,ceny

  1. #76
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Cytat Napisał bardotka78 Zobacz post
    Witam
    Cztam ten temat i widze drogie moje ,ze zorjenowane jestescie nieźle.Ja nie i prosze was o pomoc.Chce zostać wizazystka i stylistką.Chce to zrobic poządnie.
    Znalazłam w Lublinie szkołe wizażu Aestetic.Czy ktos cos o niej wie?Czy warto?Ktoś sie tam uczył?Ponoć po niej uzyskam tytuł czeladnika,to chyba dobrze?
    Nie będzie to porządna szkoła, a już na pewno nie profesjonalne podejście do uczennic. Totalna olewka, porażka, brak kontaktu, popłacone za kosmetyki i nie ma ich po kilka tygodni. Nie odpisują na maile. Nie miły kontakt, a jeszcze rok temu było ok.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  2. #77
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Hej dziewczyny:-) Na poczatek chce sie przywitac. Od kilku lat robie pazurki a teraz chce zrobuc kurs na rzesy. Moje pytanie jak juz ktoras z was robila to gdzie najlepiej w Rybniku zrobic kurs ?

  3. #78
    No to..wpadłam Avatar pysialali
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    232

    Domyślnie

    Js robiłam u Edytki z Poznania. Bardzo mi się podobało. )

    Wysłane z mojego GT-I9300

  4. #79
    No to..wpadłam Avatar Honey
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    DE
    Postów
    290

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Ja tez robilam u Edytki i polecam

  5. #80
    Rozkręcanko Avatar dorota_pazurki89
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Radom
    Postów
    50

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Witajcie dziewczyny a może polecicie mi polecić kogoś z Radomia, Krakowa lub Warszawy? byłabym bardzo wdzięczna... Pozdrawiam

  6. #81
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    w Warszawie rewelacyjnie szkoli Kasia, nasza forumkowa katii777, jest to osoba, która niezmiernie wiele wie na temat rzęs, chętnie się dzieli swoją wiedzą, bardzo dobrze tłumaczy i jednocześnie wymaga. w trakcie całego szkolenia czujnie obserwuje każdy ruch kursantki, na bieżąco koryguje błędy. Szkoliłam się u niej i szczerze polecam!
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  7. #82
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    67

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Marchewkowy- nie badz taka skromna, w Warszawie przeciez szkolisz Ja jeszcze tylko do konca miesiaca, bo juz brzuch mam pod nos, pozniej jakies 3-4 miesiace przerwy, i wtedy wszyscy potencjalni kursanci, ktorzy chca byc najlepiej przeszkoleni w Warszawie powinni zglaszac sie tylko i wylacznie do Ciebie

  8. #83
    Nałogowiec Avatar iosa
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Krzeszowice
    Postów
    337

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Chciałam się podzielić swoimi przemyśleniami odnośnie kursu. Może się komuś, kto myśli nad szkoleniem, przyda moje skromne zdanie.

    Wybierając kurs, nie miałam pojęcia o stylizacji rzęs - przyznaje się szczerze. Trafiłam na wiele ofert szkoleń - Kraków to w końcu duże miasto. Byłam już prawie zdecydowana na kurs grupowy -
    Całe szczęście, że trafiłam na to forum i troszkę poczytałam. Wybrałam szkolenie indywidualne u meraszki i to była chyba moja najlepsza decyzja w ostatnim czasie.

    I żeby nie było, nie jest to reklama - co kobieta ze mną teraz ma, sama wie. Dzień bez maila do niej to dzień stracony.
    Człowiek na szkoleniu jest lekko oszołomiony - tyle wiadomości do przyswojenia na raz. Praca na oku zgroza! ( moja modelka, jak się okazało była chyba najgorszym modelem na pierwszy raz gdyż nie domykała jej się powieka to był dla mnie szok. Co innego widzieć piękne rzęski co innego widzieć przez szczelinkę białko oka Ręce mi się tak roztrzęsły, że meraszka mi ziółka parzyła!

    Wracając do tematu - nie wiem jak to byłoby na szkoleniu grupowym - ale jestem pewna, że nie poświęcono by mi tyle uwagi jak na indywidualnym. Prawdziwe szkolenie zaczyna się dopiero później przecież, jak przychodzi do pracy bez pomocy opiekuna. Ja codziennie mam mnóstwo nowych pytań, bywam niepewna swojej wiedzy ale wtedy siup komputer i piszę i zawsze dostaję wyczerpująca odpowiedź. Indywidualny szkoleniowiec nie odsyła zaraz po tym jak otrzyma pieniążki za kurs. Dobry szkoleniowiec jest zainteresowany, pomaga, dzieli się swoją wiedzą i doradza długo po tym jak ten kurs się skończy - jest odpowiedzialny, za tego, kogo wyszkolił.
    Śledzę uważnie forum i muszę przyznać, że tu same dobre instruktorki są w końcu firma to jedno, ale to człowiek buduje markę. Jeśli ktokolwiek pytałby mnie jakie szkolenie wybrać - to tylko i wyłącznie indywidualne

  9. #84
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    miło, że ktoś docenia szkolenia indywidualne
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  10. #85
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    No to ja tez musze sie pochwalic bo juz sie tak cesze i doczekac nie moge ...... Lecimy do Marchewkowej na 2 dni , biedna bedzie musiala uczyc 6 dziewczyn ktore jej na dodatek nie rozumieja ( No oczywiscie bede dorabiac za tlumacza ) bilety lotnicze juz mamy hotel zarezerwowany allllleeee sie wszystkie juz cieszymy

  11. #86
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Boziu skąd to taka pielgrzymka do Ali?
    Ale do niej nawet z innego końca Świata warto!


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  12. #87
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Nadiuszka pielgrzymka z calych Niemiec wstawilam na naszej grupie na Facebooku linka do Bloga ALi i napisalam ze do niej chciala bym na doszkolenie 5 innych dziewczyn kurorko po tym postanowilo ze jada ze mna ustalily date i powiedzialy ze mam ta boginie rzes spytac czy jej posuje , jak Ala powiedziala ze jest OK wszystkie kupilymy bilety lotnicze i teraz wszystkie cieszymy sie razem ze to juz tak niedlugo inne 5 chcialy by , aby ALa do niemiec szkolic przyjechala

  13. #88
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Małgosiu no to ekstra! Gratuluję! Trzeba było Alę do siebie zaprosić


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  14. #89
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Niemki chcialy Polske najpierw zobaczyc i na dodatek jeszcze Warszawe tylko czy ja sama dam rade wszystko tlumaczyc mam nadzieje ze Ala bedzie bardzo powoli mowila : )

  15. #90
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    dziekuje dziewczyny za uznanie. marchewkowa pisze do was z daleka, bo ja tez ciagle sie rozwijam i wyjechalam na szkolenia. jak wroce, to napisze gdzie bylam, co robilam, co kupilam. i na pewno zrobie jakas niespodzianke - losowanie na swoim blogu.

    co do szkolen w Niemczech to polecam swoja kursantke-instruktorke - Agnieszke, jest to nasza forumkowa agulaaa, ona rozmiawia po niemiecku, z checia moze dojechac do Niemiec. mozecie zobaczyc prace Agnieszki, mowia same za siebie, na dodatek jest to osoba, ktora jest bardzo staranna i sumienna, ma dar przekazywania wiedzy, lubi duzo mowic, a o rzesach moze mowic bez konca
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  16. #91
    Agnieszka Kwiatkowska Avatar Star Lash Academy
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    kraków
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    marchewkowa JA juz tesknie za marchewką, która mi przywiozłas i za Marchewkową Dziękuję Ci bardzo za wszystko a moje klientki zachwycone moimi rzesami no to oczywiście zachwalam, że moja Pani instruktor robiła te cacka na moich oczyskach ;d trzymaja sie swietnie nawet lewy kącik, który od plakania mojego nawet nie polecial i dobrze sie ma

  17. #92
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Siemianowice
    Postów
    1

    Domyślnie Warsztaty Katowice Rzęsy

    Witajcie.Jestem tu nowa.Jestem po kursie przedłużania rzęs metodą 1:1 SL,czy ktoś może mi polecić jakieś warsztaty doszkalające w Katowicach,będę wdzięczna.

  18. #93
    Rozkręcanko Avatar jauntyangel
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Czarże
    Postów
    87

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    dziewczęta, a w Bydgoszczy i okolicach kogoś polecacie? Albo dojeżdżacie szkolić w te rejony może? mam na myśli agulusię, albo dziką kurę, albo marchewkowy bo się tak naczytałam o Waszych zdolnościach instruktorskich, że zacieram rączki

  19. #94
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    ja już wróciłam, dowartościowana, z kolejnymi certyfikatami znów porównałam poziomy nauczania różnych szkół i będę niedługo zmieniała cennik na szkolenia - będą droższe.

    jauntyangel, ja jeszcze nie dojeżdżałam do kursantek, wszystkie chętnie przyjeżdżały, by pogrzebać w moich szufladach szczególnie z metod objętościowych jest bardzo dużo różnych materiałów. kursantka wiele by straciła, gdybym to ja musiała do niej jechać.
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  20. #95
    Rozkręcanko Avatar jauntyangel
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Czarże
    Postów
    87

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Rozumiem, a w takim razie ile trwa takie szkolenie - i tu uwaga napiszę co by mnie interesowało(choć nie wiem czy można to rozsądnie połączyć na jeden przyjazd): sprawdzenie jakie błędy popełniam w metodzie 1:1(jak dla mnie czas aplikacji jest dość długi, bo około 3h i nie wiem czy można by go jeszcze skrócić - przyznaję cackam się z rzęsami, bo wychodzę z założenia, że muszę zrobić tak jakbym sama chciała mieć założone; druga sprawa, że jak na moje oko to wszystko poza tym robię ok, ale może jest coś co mogę poprawić by było jeszcze lepiej oraz chciałabym nauczyć się metody 2:1 i 3:1(to to samo co 2d i 3d?), jestem cierpliwa i mogę siedzieć tydzień na tyłku przy rzęsach byle mi ktoś pokazał co do czego i jak(i miał tyle cierpliwości by odpowiedzieć na moje milion trzysta pytań ), a ja już ze skóry wyjdę by tak to robić no i interesowałby mnie cennik, bo muszę wszystko przekalkulować

  21. #96
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    patka ja jestem ze slaska tyle ze z czestochowy jak chcesz zglebic wiedze to zapraszam w moje skromne progi

    jauntyangel wywolalas mnie do tablicy wiec przybywam poszlo pw

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  22. #97
    Agnieszka Kwiatkowska Avatar Star Lash Academy
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    kraków
    Postów
    369

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    jauntyangel co prawda dołączyłam miesiąc temu do zespołu Noble Lashes jako instruktorka i byłam szkolona przez Marchewkową , ale kurs robię 2 dniowy i koszt to 1000 zł z możliwością rozłożenia na raty( w przypadku odbycia go u mnie w gabinecie) . Kursy odbywają się na terenie Małopolski i Śląska ew u mnie tak jak pisała Marchewkowa (szkoda nie skorzystać z naszych osobistych progów i nie pogrzebać w naszych materiałach ). Chodz z przyjazdem do kursanta nie ma problemu, jestem zmotoryzowana i biore wszystko to co trzeba ze soba, takze nikt nic nie traci Metodami objętościowymi zajmuje się już 1,5 roku . Jeśli będziesz chętna to pisz na PW

  23. #98
    Szkoleniowiec Avatar marchewkowy_las
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kobyłka koło Warszawy
    Postów
    903

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Cytat Napisał jauntyangel Zobacz post
    Rozumiem, a w takim razie ile trwa takie szkolenie
    jak nic dwa dni. bo interesuje cię szkolenie zaawansowane z metody 1:1 oraz szkolenie z metod objętościowych.

    Cytat Napisał jauntyangel Zobacz post
    metody 2:1 i 3:1(to to samo co 2d i 3d?)
    ja uważam, że 2:1 i 3:1 to nie są różne metody, chyba że są wykonane różnymi technikami. pojęciami 2D i 3D parę lat temu zaczęła posługiwać się Olga Dobronravova, by rozróżnić efekty i ustosunkować się do cennika. 2D to wg niej podwójna objętość, 3D - potrójna. Olga opracowała swoją metodę (sposób aplikacji). do dzisiaj według jej metody pracuje wiele stylistek
    zapraszam na mojego bloga: http://stylistkarzes.blogspot.com/


  24. #99
    Rozkręcanko Avatar jauntyangel
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Czarże
    Postów
    87

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Bardzo Wam dziękuję kobitki za odpowiedzi
    Pozostaje mi dozbierać kasy teraz i jak nic wybiorę się do którejś z Was i wierzcie mi już się doczekać nie mogę
    jeszcze raz dziękuję za rozjaśnienie sytuacji

  25. #100
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    to ja się wypowiem , bo jestem świeżo po szkoleni indywidualnym.

    Byłam u Marchewkowej. Wybrałam ją bo naczytałam się trochę pochwał na forum oraz dlatego, że przez przypadek zauważyłam że mam do niej rzut beretem.

    Jestem bardzo zadowolona, a nawet bardziej. Ala poświęciłą mi mnóstwo czasu - dosłownie cały weekend, od rana do wieczora. Teraz nie wyobrażam sobie, żeby taki kur trwal 1 dzień . Zrobiłam 2 modelki, nasłuchałam się rad i historii no i zjadłam 2 pyszne obiady ;0

    Ala cały czas nawija o rzęsach. Nie sądziłam że można tyle gadać ;-) No i podczas robienia rzęs cały czas stala nade mną...tyle godzin. I co chwila "pięknie" lub "szybciej" ;D
    Dostałam materiały gdybym chciała sobie coś przypomnieć , ale Ala tak często wszystko powtarzała ze na pewno nie zapomnę.

    Moim zdaniem Ala to instruktor z powołania.




Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. ŚLĄSKIE Kurs Stylizacji Paznokci
    By Kasienkaa in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 20-08-2023, 00:49
  2. Londyn - kursy, szkoły
    By DiamondShine in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 29-10-2015, 08:27
  3. LONDYN Kursy i szkolenia
    By kashia83 in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 07-09-2010, 13:55

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •